Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Kosovo : Finsko - 5. září 2017   20:45

Kosovo
Kosovo
0:1
(0:0)
Finsko
Finsko
83' Pukki  (Hämäläinen)
Kosovo
Ujkani – Aluši, H. Kryeziu, Rašica (62. Halimi), Rrahmani – Valon Beriša, Vojvoda, Paqarada (82. Muriqi), Nuhiu – Jašanica, Bernard Beriša (70. Zeneli).
Nurković, Hajdini – Kastrati, Musolli, Halimi, Fejzullahu, Zeneli, Avdijaj, Kololli, Muriqi, Dallku.
Schüttengrub – Brandner, Kühr (vš. AUT)
Loro Boriçi Stadium, Shkoder, Kosovo
Finsko
Hradecky – Arajuuri, Väisänen, Lod (90+3. Tuominen), Pukki – Arkivuo (64. Pirinen), Sparv, Lam, Jensen (54. Skrabb) – Hämäläinen, Granlund.
Joronen, Jaakkola – Markkanen, Kamara, Tuominen, Halsti, Skrabb, Pirinen, Hatakka.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
A je konec! Kosovo v dnešním zápase ukázalo, proč je nejhorším týmem své kvalifikační skupiny. V souboji s předposledním Finskem byli domácí naprosto bezzubí, nevypracovali si jedinou gólovou šanci a nakonec, z jediné šance hostů, inkasovali rozhodující gól. Finové byli aktivnější, hnali se do útočení, ale ani jim se příliš nedařilo.
90+7'
90+6'
Tak domácí ještě zoufale útočí, nákopy dopředu ale nejsou přesné.
90+3'
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Robin Lod, přichází Jasse Tuominen.
90+1'
Ještě šest minut se bude hrát, domácím nějaký ten čas na vyrovnání zbývá.
90'
Je tu devadesátá minuta, hosté jsou blízko třem bodům, díky nimž odskočí poslednímu Kosovu v kvalifikační tabulce.
87'
Jeden z hostujících hráčů nyní šetřil čas, je to Simon Skrabb (Finsko), který se nechával ošetřovat.
85'
Atdhe Nuhiu (Kosovo) v ofsajdu, míč pro Finsko.
83'
Finsko právě vstřelilo branku!
Tak přece jenom se hosté dočkali! TEEMU PUKKI dorazil do branky Kosova odražený míč, po hlavičce Kaspera Hämäläinena a hosté jdou do vedení.
83'
Valon Beriša (Kosovo) rozehrál volný kop Kosova, ale branku Finů vysoko přestřelil.
82'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Leart Paqarada, přichází Vedat Muriqi.
82'
Žlutou kartu dostává Tim Sparv (Finsko).
80'
Žlutou kartu dostává Bajram Jašanica (Kosovo).
78'
Kosovo mělo k dispozici volný kop a situace dopadla stejně, jako všechny předchozí... faulem.
77'
Další nedovolený zákrok domácích, tentokrát se provinil Hekuran Kryeziu.
77'
Amir Rrahmani (Kosovo) fauluje v hlavičkovém souboji, před brankou soupeře.
76'
Rohový kop Kosova, domácí rozehrají z pravé strany.
75'
Další zablokovaný pokus domácích fotbalistů, výborná defenziva Finů.
74'
Besar Halimi (Kosovo) zkusil střelecké štěstí, ale bránící Sparv jeho pokus zablokoval.
72'
Simon Skrabb (Finsko) v ofsajdu, ani z této akce nic nebude, z pohledu finského výběru.
70'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Bernard Beriša, přichází Arber Zeneli.
67'
Kasper Hämäläinen (Finsko) se dostal ke střele, ale minul branku Kosova.
66'
Ne, míč končí mimo pokutové území a dopředu jdou hosté, jsou ve dvou, nakonec Robin Lod přišel o míč.
65'
Tak co nyní? Kosovo má k dispozici rohový kop z levé strany.
64'
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Kari Arkivuo, přichází Juha Pirinen.
63'
Paulus Arajuuri (Finsko) se těžce zvedá po souboji ve středu hřiště.
62'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Milot Rašica, přichází Besar Halimi.
61'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na první gól. Finové již od něho nejsou daleko, ale chtělo by to více klidu v zakončení.
59'
Defenziva Kosova je nyní přetížená, Finové dotírají na branku Ujkaniho.
58'
Míč se ale vrací zpět na polovinu hostujícího týmu, místo dopředu hrají nyní Finové dozadu.
56'
Míč letí do autu, Finové vhazují na útočné polovině.
54'
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Fredrik Jensen, přichází Simon Skrabb.
53'
S Jensenem (Finsko) to nevypadá dobře a zdá se, že nebude moci pokračovat v zápase.
51'
Fredrik Jensen (Finsko) se nemůže zatím zvednout z trávníku, po zákroku Beriši.
50'
Žlutou kartu dostává Valon Beriša (Kosovo).
48'
Útočný faul odpískán Sparvovi, míč má V. Beriša, který bude rozehrávat.
47'
Finové začínají aktivně, tedy tak, jak zakončili první půli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Je to tak, gól v první půli nepadl a po hříchu jsme neviděli ani nějakou šanci na jedné či druhé straně. Aktivita byla patrná na kopačkách Finů, ale oni se gólově nedokázali prosadit.
45'
45'
Je tu poslední minuta řádné hrací doby první půle, gólu jsme se zatím nedočkali a tak tomu bude, s největší pravděpodobností, až do poločasové přestávky.
44'
Amir Rrahmani (Kosovo) se ocitl za ofsajdovou linií, Lukas Hradecky rozehrává.
43'
Žlutou kartu dostává Albin Granlund (Finsko).
42'
Lukas Hradecky (Finsko) si došel pro míč vedle své branky a v poklidu může rozehrát.
40'
Valon Beriša (Kosovo) rozehrál z levé strany, ale akce Kosova je přerušena odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Amir Rrahmani.
39'
Nyní i Kosovo získává rohový kop, dočkáme se konečně nějakého gólu nebo alespoň šance?
38'
Míč mají domácí, kteří se ale téměř vždy zastaví za půlící čárou a jako by nevěděli, kam dál...
37'
Robin Lod (Finsko) rozehrál, k zakončení se sice dostal Paulus Arajuuri, ale byl těsně bráněn a nakonec poslal míč vedle branky soupeře.
36'
Další rohový kop Finů, kteří tentokrát rozehrají z pravé strany.
35'
Úplně zbytečná žlutá karta pro Robina Loda (Finsko), zbytečně ostře dohraný souboj na polovině Kosova, které se nyní dostává na polovinu hostů.
34'
Žlutou kartu dostává Robin Lod (Finsko).
33'
Kosovo je pod mírným tlakem soupeře.
31'
Žlutou kartu dostává Bernard Beriša (Kosovo).
30'
Thomas Lam (Finsko) rozehrál z levé strany, ale přetažený centr zamířil do míst, kde nebyl nikdo v bílém.
29'
Finové vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
28'
Střela Thomase Lama (Finsko) míří mimo branku Kosova, Samir Ujkani může být v klidu.
27'
Dvojice domácích borců Valon Beriša a Bernard Beriša je zatím jediná, která je schopná se dostat do blízkosti šestnáctky Finů, zbytek týmů Kosova toho zatím není schopen.
26'
Thomas Lam (Finsko) v ofsajdu, ani tentokrát se nějaké pěkné akce nebo šance nedočkáme.
25'
A znovu, míč u půlící čáry, kde oba týmy zatím rádi kombinují.
23'
Hra je neskutečně nezáživná, ani jeden z týmů se není schopen dostat do blízkosti vápna soupeře.
20'
Vzal to na sebe Bernard Beriša (Kosovo), který po levé straně zatáhl míč blíže k brance soupeře, Lukas Hradecky zůstal ale bez práce.
19'
Domácí s míčem u půlící čáry, ale ani oni se nijak dopředu neženou.
17'
Hraje se ve středu hřiště, hosté ale dopředu rozhodně nespěchají.
15'
Je za námi první čtvrthodina zápasu, na první šanci stále čekáme.
13'
Míč nakonec Teemu Pukki (Finsko) posílá nad branku domácího výběru.
12'
Finové vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
11'
Fredrik Jensen (Finsko) se již dostal s míčem mimo hřiště, odkop od branky Kosova.
10'
Je za námi prvních deset minut, které nabídly spíše nudnou fotbalovou podívanou, navíc se spoustou faulů.
7'
Útočná akce Finů končí odpískaným ofsajdem.
5'
Úvodní pětiminutovka zatím hodně opatrná, je jasné, že dnešní zápas bude hodně bojovný.
3'
Hosté získávají míč, po nedovoleném zákroku domácího Beriši.
1'

Kosovo: Ujkani – Aluši, H. Kryeziu, Rašica, Rrahmani – Valon Beriša, Vojvoda, Paqarada, Nuhiu – Jašanica, Bernard Beriša.

Finsko: Hradecky – Arajuuri, Väisänen, Lod, Pukki – Arkivuo, Sparv, Lam, Jensen – Hämäläinen, Granlund.

Rozhodčí: Schüttengrub – Brandner, Kühr (vš. AUT).
V dnešním duelu nepůjde o nic menšího, než o to, kdo bude po tomto zápase na posledním místě... to aktuálně patří Kosovu, které vydolovalo ze sedmi kvalifikačních duelů pouze bod. Předposlední Finsko prožívá velmi špatnou kvalifikaci, když ze sedmi zápasu získalo pouze o tři body více. Oba týmy samozřejmě dávno ztratily naději na postup, o který se pere čtveřice Chorvatsko, Ukrajina, Island a Turecko.
Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání kvalifikace o postup na MS, v němž se v rámci skupiny I utká KOSOVO a FINSKO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.