Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Lichtenštejnsko : Izrael - 6. října 2017   20:45

Lichtenštejnsko
0:1
(0:1)
Izrael
Izrael
21' Tibi
Jehle (C) – S. Wolfinger, Malin (89. Ospelt), Kaufmann (51. Brändle), Göppel – Martin Büchel – Hasler, Polverino, Marcel Büchel, Burgmeier – Erne (73. Yildiz).
B. Büchel, Hobi, Lo Russo – Brändle, Quintans, Yildiz, M. Sele, Ospelt.
Izrael
Harush – Keltjens, Tibi, Ben Chaim I (C), Davidzada – Kabha, Melikson (78. Benajoun), B. Natcho – Refaelov (63. Einbinder), Hemed, Atar (70. Ben Chaim).

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 0:9. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 5:7. Fauly: 15:11.
Je dobojováno! Izrael nakonec dokázal ustrážit své jednobrankové vedení z prvního poločasu a z dnešního utkání bere dle očekávání plný počet bodů. Lichtenštejnsko se nemusí za svůj výkon vůbec stydět, proti favoritovi zápasu předvedlo slušný výkon.
90+3'
90+2'
O vítězi utkání se zdá být rozhodnuto. Lichtenštejnsko se nemůže prokousat k šestnáctce, hosté pečlivě brání.
90'
Druhý poločas bdue nastaven o tři minuty.
89'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Andreas Malin, přichází Philipp Ospelt.
88'
Büchel vyslal pas na Yildize, který se nedokázal ve spolupráci s Burgmeiererm dostat k zakončení. Už opravdu nezbývá moc času.
87'
Natcho šajtlí pokoušel procedit balón na Ben Chaima, konečky kopačky ale zasáhl Wolfinger. V opačném případě by se hostující křidelník dostal do velké šance.
86'
Druhý fotbal nenabízí zrovna pohlednou podívanou, což určitě vycítili i domácí příznivci, kteří začínají opouštět útroby stadionu.
85'
Tam ale už nenavázali přesnou akcí a tak se k míči stěhuje opět reprezentace Izraele. Hrací předmět je pod taktovkou Natcha.
84'
Těžiště hry je momentálně až u domácích obránců, kteří se po rychlých přihrávkách dokázali dostat na útočnou polovinu.
83'
Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. Stále platí, že jsou to hosté, kdo má více ze hry. Navíc stále drží ošemetné jednobrankové vedení.
78'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Maor Melikson, přichází Yossi Benajoun.
77'
Senzační Jehle! Domácí brankář totiž zneškodnil Tibiho razantní hlavičku pod horní tyč.
76'
Büchel neodhadl, kam dopadne balón, a proto prohrál hlavičkový souboj s Kabhou. Rychlý protiútok Izraelců skončil alespoň ziskem rohu.
75'
Ben Chaim dostal náramnou přihrávku na levou stranu, v souboji jeden na jednoho ale nedokázal vyzrát na skvěle hrajícího Malina.
74'
Lichtenštejnsko nevyvíjí žádné napadanání, proti jsou hosté i nadále u balónu. Ben Haim se nemůže rozhodnout, na jakou stranu vyšle přihrávku.
73'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Philippe Erne, přichází Seyhan Yildiz.
73'
Ani z tohoto mráčku nezapršelo. Roh se totiž vůbec nepovedl a Jehle už spěchá za balónem. Domácím se krátí čas.
72'
Žlutou kartu dostává Franz Burgmeier (Lichtenštejnsko).
72'
Einbinder spolupracoval na pravém křídle s Meliksonem, druhý jmenovaný nakonec vybojoval rohový kop pro svoje barvy.
71'
Na hrací plochu se tak podíval současný hráč pražské Sparty Ben Chaim. Uvidíme, jestli rychlonohý křidelník pomůže svému celku k vitězství.
70'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Eliran Atar, přichází Tal Ben Chaim.
69'
To už bylo o něco lepší. Tentokráte to Büchel zkusil přímo na branku a jeho pokus alá Cristiano Ronaldo doskákal pár centimetrů vedle tyče.
68'
Další faul hostů. Tentokráte to s agresivitou přehnal Natcho, který kolenem trefil do hrudi Wolfingera. Domácí začínají svírat svého protivníka.
67'
Lichtenštejnsko zahrávalo zajímavou standardku. Exekuce se chopil Burgmeier, jehož nadýchaný centr doletěl pouze na hlavu Ben Haima.
63'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Daniel Einbinder.
63'
Další ofsajd. Tentokráte si svůj náběh nepohlídal Davidzada, který se najednou zjevil sám před Jehlem. Správné rozhodnutí pomezního.
62'
Izraelští fotbalisté uklidnili rozháranou hru a kombinací od svých obránců vymýšlejí, kudy povedou další útočnou akci.
61'
Erneho hlavička nakonec byla ještě tečována a Burgmeier zahrával druhý roh svého celku. Na ten si seběhl právě první jmenovaný, který zamířil pouze do boční sítě.
60'
Burgmeier se neodhodlal k zakončení z velkého úhlu. Akce ještě pokračovala na levé straně, kde se Erne dostal k nepřesné hlaviččce.
59'
Refaelov obdžel přihrávku do středu hrací plochy, před sebou měl příliš přehuštěný prostor, který nedokázal přemoci.
58'
Další útočná snaha domácích končí ofsajdem. Goppelova kolmice mířila na Erneho, který se v době přihrávky pohyboval za obranou soupeře.
57'
Míč je momentálně až u Jehleho, který si dával s výkopem docela na čas. Odkop nakonec posílal na Erneho, jenž se ve vzduchu vyškábal hodně vysoko.
56'
Melikson nahrál vedle stojícímu Keltjensovi, který nezahrál Goppelovi na housle. Poté byl šikovný záložník Natcho poslán k zemi.
55'
Lichtenštejnsko je naprosto bezradné, nevyšel totiž další přechod přes půlící čáru. Mezitím nám Ben Haim rozjíždí další útočný výpad.
53'
Natcho rozehrál další roh, který poslal na přední tyč. Tam byl jako první Wolfinger, který balón poslal daleko z pokutového území.
52'
O aktivitu se starají spíše hosté, akce na jeden dotek byla na poslední chvíli zastavena. V opačném případě by se Atar dostal do velké příležitosti.
51'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Daniel Kaufmann, přichází Daniel Brändle.
51'
Izrael zahrával rohový kop nakrátko, následně do šestnáctky přiletěl centr, se kterým si domácí hráči dokázali poradit na jedničku.
50'
Připomněl se nám také nevýrazný Hemed, který se obtočil s míčem a vypálil pod horní tyč. Jeho střelu zastavila až rukavice brankáře.
49'
Hosté jsou v úvodu aktivní. Velmi důležitý zákrok vytasil Jehle, s následnou dorážku si už stačila poradit obrana Lichtenštejnska.
48'
S míčem se poprvé potkali také hosté, konkrétněji to byl Davidzada, jenž se po nepřesném odkopu dostal k autovému vhazování.
47'
Hlavní sudí odstartoval druhý poločas, úvodní rozehrávku si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
46'
První poločas je za námi. Spokojenější odcházejí do kabin hráči Izraele, kteří se po necelých dvaceti minutách dostali do vedení. Faktem je, že hosté mají územní převahu, kterou mohli korunovat dalšíma brankama.
45+1'
45+1'
Hosté opět hodně zatlačili svého protivníka, za odraženým míčem se hnal Eme, který proti přesile protihráčů neměl sebemenší šanci.
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Hezká fotbalová akce! Izrael se naprosto jednoduše prokombinoval až k velké šanci, kterou spálil Atar. Laxní zakončení ze strany zkušeného forvarda.
43'
Izrael si nyní zahrával u vlastní šestnáctky. K centru se tak dostal Hasler, jehož vzdušná nabídka bylo hodně špatná.
40'
V souboji dvou sedmiček zajela ta domácí do Keltjense, který byl doslova sestřelen. Sudí poprávu tasí žlutý kartónek.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
38'
Sympatická akce končí zdviženým praporkem. Melikson si chtěl narazit s Hemedem, druhý jmenovaný ale neodhadl náběh za obranu.
37'
Dlouhý nákop skončil pouze na hlavě pozorného Ben Haima, následný protiútok putoval na nohu Atara, který byl snadno obrán o míč.
36'
Přihrávku do dobrého prostoru obdržel Atar, který si ale vylámal zuby na dobře bránícím Wolfingerovi. Na druhé straně bude z vlastní poloviny rozehrávat Malin.
35'
K vidění není zrovna fotbal nahoru a dolu. O aktivitu se starají spíše hosté, kteří mají s obranou svého soupeře velké problémy.
34'
Büchel uklidnil rozháranou hru a poté vysunul Emeho. Domácí útočník centroval na naběhnuvšího Polverina, který měl k míči přeci jenom daleko.
33'
Nedovoleným zákrokem si vypomohl zcela neviditelný Refaelov, který pracoval rukama. Domácí se ale hodně rychle zbavili míče.
32'
Izrael zahrával rohový kop z levé strany. Nadýchaný centr směřoval do velmi dobrého prostoru, tam se zjevila jako první hlava domácího hráče.
31'
Domácí útočník nakonec opustil hřiště přes postranní čáru a následně se jistě bude hlásit zpět do hry.
30'
Domácí Eme má po osobním souboji nějaké zdravotní komplikace. Na hrací ploše je už přítomný také lékařský tým.
29'
Na druhé straně to zkoušel Büchel, domácí středopolař se ale nedokázal prosmýknout kolem dvojice protihráčů.
28'
K exekuci se postavil opět Natcho, který měl před sebou několika člennou zeď. Slabý technický projektil doputoval pouze doprostřed branky.
27'
Hasler tvrdým způsobem sejmul Kabhu a za svůj čin vidí žlutý kartónek. Navíc slušná palebná pozice z přímého kopu.
25'
Na hrací ploše se neděje nic nového. Stále je v držení hrací předmětu Izrael, který volí postupnou kombinaci od svých zadáků.
24'
Na levé straně kombinoval Melikson s Hemedem, druhý jmenovaný raději vrátil míč zpět na vlastní polovinu hřiště.
23'
Snaha Lichtenštejnska končí odmávaným ofsajdem. Domácí fotbalisté jsou v posledních minutách hodně zatažení.
22'
A rázem to mohlo být o dvě branky! Melikson se dostal ke střele z hranice šestnáctky, fantastický Jehle ale udržel svůj celek v naději.
21'
Izrael právě vstřelil branku!
Hosté rohový kop využívají! Nejdříve v zakončení selhal jeden z hosůt, poté se míč dostal na kopačku EITANA TIBIHO, který se zblízka už nemýlil.
21'
Keltjens nabral na rychlosti, následný centr byla sražen pouze za cenu rohového kopu. K míči se zřejmě postaví záložník Natcho.
20'
Zhruba ze třiceti metrů dostal míč proti noze Kabha, jeho technický projektil ale vystoupal vysoko nad branku. Jehle bude vykopávat od své branky.
19'
Stále sledujeme poměrně vyrovnané utkání, oba celky se střídání v držení balónu. Nyní to zkouší izraelská reprezentace.
15'
Stále se hraje spíše kolem středového kruhu, po faulu na Ben Haima bude Izrael rozehrávat kousek za polovinou hrací plochy.
14'
K exekuci rohového kopu se postavil technicky vybavený Natcho, který rozehrál nakrátko. Po další teči bude následovat druhý roh.
13'
Pokus o přenesení těžiště hry na levou stranu zachytil Wolfinger, který stačil odehrát balón pouze za brankovou čáru. Následovat bude roh.
12'
Na druhé straně rychle zakombinovali hosté, Hemedovi se nepodařilo zpracovat polovysokou přihrávku.
11'
Brugemeier se pokusil kolmicí vysunout Emeho, ten se v době přihrávky ale nacházel v ofsajdovém postavení.
10'
Dlouhý nákop až k domácí šestnáctce zastavil Polverino, který za pomoci svých kolegů vyvezl balón až k půlící čáře.
9'
Izrael začíná udávat tempo zápasu, proti organizované obraně soupeře to ale zatím nevychází. Míč je momentálně až u Ben Haima.
8'
Nedovoleným zákrokem si pomohl Burgmeier, který skolik k zemi Natcha. Hosté ale naprosto zazdili rozehrávku standardky.
7'
Hosté se nyní dožadovali odpískání pokutového kopu, píšťalka hlavního sudího ale zůstala němá.
6'
Domácí celek zahrával standardku z velmi dobré pozice. Centr se ale opět nepovedl, míč končí pouze na hlavě Natcha.
5'
Izreal opět okupoval útočnou polovinu, poté se ale k balónu dostal domácí Wolfinger, který si pomohl útočným faulem.
4'
Lichtenštejnsko si vybojovalo první rohový kop, který rozehrával Malin. Centr ale doletěl pouze na hlavu protihráče.
3'
Prvná zajímavý centr vyprodukoval Melikson, jeho nebezpečnou navštívenku ale na poslední chvíli odvrátil protihráč.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Lichtenštejnsko: Jehle (C) – S. Wolfinger, Malin, Kaufmann, Göppel – Martin Büchel – Hasler, Polverino, Marcel Büchel, Burgmeier – Erne.
Náhradníci: B. Büchel, Hobi, Lo Russo – Brändle, Quintans, Yildiz, M. Sele, Ospelt.

Izrael: Harush – Keltjens, Tibi, Ben Chaim I (C), Davidzada – Kabha, Melikson, B. Natcho – Refaelov, Hemed, Atar.
Náhradníci: Amos, Klaiman – Elhamed, Benajoun, Ben Harush, Ben Chaim, B. Bitton, Einbinder, Elo, Kanuk, Shechter, Vered..
Izrael

Na druhé straně jsou fotbalisté Izraele taktéž bez možnosti postoupit na mistrovství světa, s devítibodovým ziskem se nacházejí až na čtvrté pozici. Izrael především nezvládl poslední čtyři utkání, ve kterých nezískal ani bod. Ba co víc, naposledy se ze vstřeleného gólu radoval v březnu, kdy skóroval na horké půdě Španělska.

Lichtenštejnsko se dle očekávání nachází na samém chvostu své skupiny, navíc doposud nezískalo žádný bod. Otloukánek kvalifikace vstřelil pouze jedinou branku, naopak inkasoval hned ve čtyřiatřiceti případech. Právě ta vstřelená branka přišla v prvním vzájemném utkání těchto dvou celků, které skončilo 2:1 pro Izrael.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Hráči se nám opět shromáždili na reprezentačním srazu, což znamená jediné – kvalifikace mistrovství světa. My budeme společně sledovat souboj mezi Lichtenštejnskem a Izraelem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.