Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Lichtenštejnsko : Španělsko - 5. září 2017   20:45

Lichtenštejnsko
0:8
(0:4)
Španělsko
Španělsko
3' Ramos  (Silva) • 16' Morata  (Iniesta) • 17' Isco  (Morata) • 40' Silva   • 51' Aspas   • 54' Morata  (Aspas) • 63' Aspas   • 89' Göppel (vl.)
Jehle – Quintans (61. Yildiz), Malin, Kaufmann, Göppel – Martin Büchel – Salanović, Hasler, Polverino (79. Sele), Burgmeier (83. S. Wolfinger) – Wieser.
Španělsko
de Gea – Pedro, Piqué, Ramos (46. Nacho Fernández), Monreal – Th. Alcântara, Busquets, Iniesta – Isco (56. Deulofeu), Morata, Silva (46. Aspas).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 28 % : 72 %.
Střely na branku: 1:16. Střely mimo: 0:12. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 7:8.
Je konec! Španělsko potvrdilo roli obrovského favorita a fotbalového trpaslíka porazilo na jeho půde vysoko 8:0. O výhře Španělů bylo rozhodnuto už po dvaceti minutách, kdy vedli 3:0. Od té doby už hráli v tréninkovém tempu a se soupeřem si dělali, co chtěli. Álvaro Morata dnes vsítil dvě branky a potvrdil skvělou formu. Španělé tak po osmi duelech vedou skupinu o tři body před Itálií a jsou velmi blízko letence do Ruska.
90+2'
90+1'
Morata vybídl ke střele Aspase, který si míč nechal za nohou a musel střílet ze záklonu. Jeho dělovka končí vysoko nad brankou.
90'
Nastavují se dvě minuty!
89'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Moratovi se to nepovelo, ale Španělé přesto skórují! Gerard Deulofeu se opřel do vysoké přihrávky. Jeho ránu se snažil blokovat MAXIMILIAN GOPPEL, který si míč nechtěně srazil do vlastní branky!
89'
Utkání už se pouze dohrává. Španělé kombinují na polovině soupeře a snaží se najít Moratu, který by mohl zaútočit na hattrick.
88'
Španělsko zahrávalo ještě jeden rohový kop. Iago Aspas poslal centr na malé vápno, kde byl Thiago Alcântara, jehož hlavička byla hodně nepřesná.
87'
Andreas Malin čekal na polovině Španělska na dlouhou přihrávku. Tu nakonec dostal, ale proti přesile zkušených obránců neměl šanci.
86'
Nacho vletěl do pokutového území a snažil se odcentrovat. Pod nohy se mu položil Daniel Kaufmann, který jeho centr srazil na roh.
85'
Maximilian Göppel si naběhl na pěknou přihrávku a roztáhl hru na levé křídlo. Domácí se nyní usadili na polovině Španělů a snaží se kombinovat.
84'
Álvaro Morata se vydal zaútočit na hattrick! Španělský útočník vletěl do pokutového území a z ostrého úhlu prověřil pozornost domácího brankáře. Peter Jehle schoval balón do rukavic.
83'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Franz Burgmeier, přichází Sandro Wolfinger.
82'
Sergio Busquets vymyslel parádní oblouček za domácí obranu. Daniel Kaufmann jeho úmysl stačil přečíst a v pádu odvrátil míč do bezpečí.
81'
Deulofeu si zpracoval nádhernou přihrávku na polovinu soupeře, zpracoval si míč a vletěl s ním do šestnáctky. Maximilian Göppel jej zastavil parádním skluzem.
80'
Thiago Alcântara dostal nabito před pokutového území. Hostující fotbalista bez váhání vypálil. Jeho rána však skončila někde ve dvacáté řadě.
79'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Michele Polverino, přichází Aron Sele.
78'
Iniesta zatáhl míč na polovinu Lichtenštejnska, kde jej přenesl na pravou stranu. Deulofeu motal hlavy dvojici obráncům, ale dopustil se faulu.
77'
Gerard Piqué si při obranném zákroku u rohového praporku přišlápl vlastní nohu a upadl do reklamních banerů. Hostující stoper se komické situaci usmívá.
76'
Lichtenštejnsko se vydalo do ojedinělého útoku. Akci domácího celku po pravé straně hřiště zastavil dobrým vystoupením Nacho Monreal.
75'
Španělé se už v posledních minutách nikam neženou. Obrovský favorit si je vědom svého náskoku a snaží se držet míč na svých kopačkách.
74'
Do dalšího útoku se řítil Álvaro Morata. Španělský útočník sprintoval po levé straně, ale balón už nedohnal na hřišti. Podle asistenta rozhodčího byl navíc v ofsajdu.
73'
Pedro napadal rozehrávku domácího celku na polovině hřiště Španělský fotbalista se sice dostal k pomalé přihrávce, ale balón srazil na aut.
72'
Iniesta zahrával přímý kop. Nádherným centrem našel osamoceného Monreala, který hlavičkoval na malém vápně a míč poslal těsně nad břevno!
71'
Álvaro Morata touží po hattricku! Španělský střelec si řekl o přihrávku do pokutového území, jenže Nacho trefil prvního obránce před sebou.
70'
Jenže rozehrávka rohového kopu se domácím vůbec nepovedla. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam vyrazil David de Gea a balón vyboxoval.
69'
Dennis Salanović dostal pod tlak Gerarda Piquého, který v tísni zahrál jen na rohový kop. Domácí celek může zaznamenat čestnou branku.
68'
Iago Aspas obdržel přihrávku na hranici pokutového území, ale nedokázal se s ním uvolnit ke střele. Aspasovu ránu zablokoval obránce.
67'
Gerard Deulofeu po svém příchodu na hřiště ještě oživil španělskou hru. Hostující záložník si často žádá přihrávky a vysílá do vápna nebezpečné centry.
66'
Deulofeu sprintoval za přihrávkou na pravou stranu. Rychlonohý fotbalista už balón nedostihl na trávníku. Lichtenštejnsko bude vhazovat.
65'
Pedro se ihned zapojil do dalšího útoku. Akci Španělska tentokrát zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího, který nachytal Pedra v ofsajdu.
63'
Exhibice pokračuje! Domácí brankář neudržel Pedrovu střelu. K odraženému míči se dostal IAGO ASPAS, který si pohrál s obráncem a levačkou zakončil k přední tyči!
62'
Deulofeu si v pokutovém území narazil s Aspasem, parádní patičkou se zbavil obránce, jenže jeho technickou střelu vykopl jeden z obránců na brankové čáře!
61'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Ivan Quintans, přichází Seyhan Yildiz.
60'
Tentokrát už se Deulofeu objevil v pozici centrujícího fotbalisty. Španělský hráč centroval na přední tyč, kde zasáhl pozorný obránce.
59'
Deulofeu si v hlavičkovém souboji s Andreasem Malinem pomohl nedovoleným zákrokem a nabídl domácímu celku chvíli klidu.
58'
Morata řádí! Hostující útočník si naskočil na parádní centr z levé strany a od hattricku jej odstavil jen parádní zákrok domácího brankáře!
57'
Střídající Deulofeu se ihned zapojil do španělské ofenzívy. Nováček na hřišti dostal přihrávku na pravou stranu, ale raději přenesl hru na opačnou stranu.
56'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Isco, přichází Gerard Deulofeu.
55'
Žlutou kartu dostává Sandro Wieser (Lichtenštejnsko).
54'
Nádherná branka! Iniesta potáhl míč na hranici pokutového území, kde našel Aspase, který z první našel ÁLVARA MORATU, jež si míč zpracoval a s naprostým klidem uklidil míč do sítě!
53'
Španělé navíc pokračují ve vysokém napadání soupeřovy rozehrávky. Zejména Morata dnes hraje parádní utkání a domácím obráncům pořádně zatápí.
51'
Španělsko přidává další branku! Pedro centrem z pravé strany našel Moratovu hlavu. Hostující útočník orazítkoval břevno, od nějž se míč odrazil před prázdnou branku a IAGO ASPAS jej uklidil do sítě!
50'
Pedro dostal prudkou přihrávku do pokutového území. Španělský fotbalista odcentroval na malé vápno, ale domácí brankář míč stačil vykopnout.
49'
Nacho Monreal byl faulován na levé straně hrací plochy. Krajní obránce Španělska navíc zůstává ležet a drží se za kotník. Podle všeho bude pokračovat.
48'
Po rohovém kopu se ke střele z voleje dostal Thiago Alcântara. Španělský záložník trefil míč vskutku dobře, ale jeden z obránců jeho ránu zastavil hrudí.
47'
Thiago Alcântara našel Monreala na hranici pokutového území. Krajní obránce hostů se snažil odcentrovat, ale Andreas Malin jeho pobídku srazil na roh.
46'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází David Silva, přichází Iago Aspas.
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Sergio Ramos, přichází Nacho Fernández.
46'
První poločas je minulostí! Španělé od úvodního výkopu potvrzují roli favorita. Už ve 3. minutě je poslal do vedení Sergio Ramos. Další branku přidal v 16. minutě Morata a o minutu později přidal po chybě brankáře třetí branku Isco. Poté se hra trošku uklidnila, ale hosté byli stále lepším celkem. Pět minut před přestávkou navíc zahrávali přímý kop, z nějž se parádně trefil Silva. Do šaten se proto odchází za stavu 0:4.
45+1'
45+1'
Před Davidem Silvou se v blízkosti pokutového území otevřelo moře volného prostoru. Španělský dirigent se necítil na střelu a raději roztáhl hru do křídla.
45'
Pedro dostal přihrávku na pravou stranu. Sám se vrhl na průnik do středu hřiště, nicméně domácí hráči jej nepustili do šestnáctky.
44'
Sergio Ramos se objevil až u rohového praporku. Španělský stoper se patičkou snažil udržet míč na hřišti, ale podle rozhodčích už balón opustil hrací plochu.
43'
Franz Burgmeier se tlačil do pokutového území, kam přiletěl vysoký centr z pravé strany. Domácí záložník se o zpracování snažil už na hranici šestnáctky, ale balón mu uskočil do autu.
42'
Na Ramosův centr z pravé strany si v pokutovém území naběhl Pedro. Fotbalista Chelsea musel zakončovat v pádu a z těžké pozice netrefil branku.
40'
A Španělům se to daří! K exekuci přímého kopu se postavil DAVID SILVA, který vyslal technickou střelu levačkou. Jeho rána se zatočila kolem zdi a zapadla do horního rohu!
39'
Thiago Alcântara si pokryl míč na hranici pokutového území a byl faulován. Španělé mohou ohrozit Jehleho branku z přímého kopu.
38'
Španělé se opět usadili v blízkosti pokutového území a snaží se najít cestičku před branku. Isco měl prostor, ale nakonec si netroufl na střelu.
37'
Další zranění na straně Lichtenštejnska. Franz Burgmeier byl trefen v souboji na vlastní polovině a nyní se drží ze levý kotník. Domácí záložník však bude pokračovat.
36'
Morata je v prvním poločase hojně vytěžován. Ramos jej nyní hledal vysokou přihrávkou, ale obránce Ivan Quintans byl ve vzduchu úspěšný.
35'
Další možnost hostujícího výběru! Isco dostal pěknou přihrávku do šestnáctky a ještě se snažil najít Moratu, který na balón ve skluzu nedosáhl!
34'
Maximilian Göppel se za potlesku zaplněných tribun zvedá zpátky na nohy a podle všeho jej ještě uvidíme v akci. Domácí navíc rozehrají přímý kop.
33'
Hra je přerušena! Právě Maximilian Göppel zůstává po hlavičkovém souboji s Piquém ležet na trávníku a nevypadá to s ním vůbec dobře.
32'
Maximilian Göppel bojoval o balón v blízkosti rohového praporku. V souboji s Ramosem balón neudržel na hrací ploše a Španělé budou vhazovat.
31'
Pedro aktivně podporuje španělskou ofenzívu. Nyní však vyrobil nepřesnou přihrávku. Nicolas Hasler se mohl vydat do útoku, jenže jeho postup Španělé zastavili už na polovině hřiště.
30'
Morata zahodil další velkou možnost! Španělský útočník se mezi dvěma stopery uvolnil ke střele a technickým pokusem pořádně protáhl domácího gólmana.
29'
David Silva z hranice pokutového území nadvakrát poslal prudký centr na zadní tyč. Morata se po jeho pobídce natahoval marně. Domácí budou vhazovat.
28'
Isco si z levé strany navedl míč na hranici pokutového území a pokusil se zakončit. Ránu španělského záložníka zastavil Ivan Quintans.
27'
Španělé se radovali z další branky, ale Moratovi pokazil radost zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Španělský útočník stál o kousek v ofsajdu.
26'
Gerard Piqué s Ramosem si nyní troufli na hodně odvážnou kombinaci. Španělé kombinovali na malém vápně před napadajícími soupeři.
25'
Sergio Ramos se pokusil překvapit domácí defenzívu vysokou přihrávkou na Davida Silvu. Fotbalista Manchesteru City si nepohlídal své postavení a ocitl se v ofsajdu.
24'
Španělé si přihrávají na polovině hřiště a hledají cestičku do pokutového území soupeře. Domácí brání v deseti lidech na hranici šestnáctky.
23'
Isco hledal přihrávkou do pokutového území rozběhnutého Pedra. Druhý jmenovaný se v šestnáctce dopustil útočného faulu. Domácí budou rozehrávat.
22'
Španělé se opět usadili na polovině domácího celku. Hosté přenášejí hru z jedné strany na druhou. Obrana domácího celku vypadá hodně zdrceně.
21'
David Silva oslovil přihrávkou na hranici pokutového území Moratu, který si tentokrát nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k obráncům.
20'
Pedro se po levé straně vydal podpořit akci Španělska. Krajní zadák prošel na polovinu hrací plochy, kde mu stopku vystavil Daniel Kaufmann.
19'
Domácí celek je na kolenou! Španělé během úvodní dvacetiminutovky nasázeli fotbalovému trpaslíkovi hned tři branky a dnes to může skončit vysokým debaklem.
17'
A hned vzápětí přichází také třetí gól! Morata se nyní ocitl v roli nahrávajícího fotbalisty, pěknou přihrávku na hranici pokutového území našel ISCA, který propálil vše, co mu stálo v cestě!
16'
Španělsko přidává také druhou branku! Parádní vstup velkého favorita! Na konci pohledné akce stál ÁLVARO MORATA, který dopravil balón do sítě!
15'
Ojedinělou přihrávku na polovinu Španělska zastavil Sergio Ramos, který si nepřidělával práci a raději zakombinoval s brankářem.
14'
Španělé zahrávali rohový kop. Jeho exekuce se ujal aktivní David Silva. Na vysoký centr si tentokrát naskočil Gerard Piqué, ehož hlavička prolétla nad břevnem.
13'
Isco našel Davida Silvu na hranici pokutového území. Druhý jmenovaný chtěl Iscovi přihrávku vrátit, jenže Daniel Kaufmann mu míč odkopl do zámezí.
12'
Aktivní David Silva dostal další přihrávku na levou stranu hřiště. Místo centru se rozhodl vrátit balón Iniestovi, který hru zabrzdil.
11'
David Silva našel Alcantaru v pokutovém území. Druhý jmenovaný se pokoušel o zpětnou přihrávku, ale ve vápně si pomohl útočným faulem.
10'
Morata si nyní nabíhal na prudkou přihrávku do pokutového území. Obránce Daniel Kaufmann proti míči vystoupil a poslal jej daleko od šestnáctky.
9'
Thiago Alcântara diriguje rozehrávku Španělska na polovině soupeře. Alcantara dokonce mohl vypálit, ale raději přenesl hru na pravou stranu.
8'
Španělům se skvěle vydařil vstup do dnešního utkání. Obrovský favorit dominuje dění na hřišti. Stopeři aktuálně kombinují na vlastní polovině.
7'
David Silva si zpracoval pěknou přihrávku a pohotově vypálil k levé tyči. Domácí brankář jeho ránu viděl a dokázal míč vyrazit mimo tři tyče.
6'
Poprvé v utkání se do útoku hnal také domácí výběr. Sergio Ramos vystoupil proti vysoké přihrávce a hlavou poslal míč na polovinu soupeře.
5'
Aktivní Španělsko nadále pokračuje v aktivní hře. David Silva operoval s míčem na levé straně hřiště, jenže jeho přízemní centr obrana odvrátila.
3'
Španělsko se hned v úvodu utkání dostává do vedení! SERGIO RAMOS si naskočil na parádní centr z přímého kopu a na malém vápně poslal hlavou míč do sítě!
2'
Isco prošel s míčem na polovinu domácího celku. Jeden z hráčů v modrém jej poslal k zemi. Španělé mohou pokračovat v kombinaci.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Favorizované Španělsko se však rychle dostalo k míči.
1'
Ještě před úvodním výkopem zazní hymny obou zemí.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Španělé budou hrát v červeném, zatímco Lichtenštejnsko nastoupí v modrých dresech.

Lichtenštejnsko: Jehle – Quintans, Malin, Kaufmann, Göppel – Martin Büchel – Salanović, Hasler, Polverino, Burgmeier – Wieser.
Náhradníci: Hobi, Majer – Brändle, Erne, Frick, Hofer, Ritter, Sele, M. Sele, F. Wolfinger, S. Wolfinger, Yildiz.

Španělsko: de Gea – Pedro, Piqué, Ramos, Monreal – Th. Alcântara, Busquets, Iniesta – Isco, Morata, Silva.
Náhradníci: Arrizabalaga, Reina – Alba, Asensio, Aspas, Azpilicueta, Bartra, Deulofeu, L. Vázquez, Nacho Fernández, Saúl Ñíguez, Suso..

Fotbalového trpaslíka čeká svátek. Do malé země totiž přijedou hvězdy jako Isco či Sergio Ramos. Lichtenštejnsko v sedmi duelech neposbíralo ani jeden bod a patří mu poslední pozice. Dosud navíc vsítilo jedinou branku v duelu v Izraeli. Samo naopak inkasovalo hned 26x. V minulém duelu prohrálo 2:0 na trávníku Makedonie.
Španělsko

Španělé zatím potvrzují roli favorita na postup. Tým plný hvězd v sedmi duelech vybojoval 19 bodů a o tři body drží první příčku před Itálií. Španělé dosud inkasovali pouze tři branky a sami jich nasázeli 24! V minulém duelu doma přehráli 3:0 Itálii. V tomto duelu se blýskl Isco, který vsítil dvě branky. I dnes si Španělé budou chtít zastřílet.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z kvalifikace o postup na MS 2018. Společně se podíváme na duel mezi Lichtenštejnskem a Španělskem. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.