Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Moldavsko : Rakousko - 9. října 2017   20:45

Moldavsko
Moldavsko
0:1
(0:0)
Rakousko
Rakousko
69' Schaub  (Arnautović)
Moldavsko
Cebanu – Bordian, Bolohan (86. Paireli), Epureanu (C), Rozgoniuc – Ionita, Anton – S. Platica (80. Ambros), Cociuc, V. Ivanov (70. A. Cojocari) – Gînsari.
Bart Vertenten – Rien Vanyzere, Thibaud Nijssen (vš. BEL)
Stadion Zimbru, Kišiněv
Rakousko
Lindner – Bauer, Lienhart, Danso, Wöber – Grillitsch, Baumgartlinger (C) – Schaub, Kainz (59. Lazaro), Arnautović (81. Schobesberger) – Burgstaller (46. Janko).

To je ode mě vše, děkuji za pozornost.
A máme tady konec. V prvním poločase jsme viděli vysoký pressing Moldavska ze začátku, kdy ve 13. minutě se ve velké šanci ocitl Eugeniu Cociuc, ale zamířil těsně vedle levé tyče. Ovšem potom domácí povolili a hosté měli pár možností ke vstřelení branky. Bohužel pro ně žádnou nevyužili a poločas skončil bezbrankově. Ve druhém poločase už v 55. minutě oslabil tým Ionita, který dostal druhou žlutou kartu a předčasně odešel do sprch. V 69. minutě jsme se konečně dočkali gólu, když Arnautovič nadvakrát našel Louise Schauba a ten dorazil míč do brány. Osm minut před koncem se ve velké šanci ocitl Valentino Lazaro, ale odkrytou bránu netrefil. Rakousko potvrdilo roli favorita a vyhrálo 1:0.
90+3'
90+3'
Z přímého kopu ovšem nic nebylo, jelikož se píská útočný faul od Ambrose.
90+2'
Baumgartlinger zahrál chtěně rukou a dostává žlutou kartu.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Schaub šel tak dlouho s míčem okolo vápna, až ho ztratil, ale hosté hrají stále v klidu.
88'
Hosté hrají naprosto v klidu a rádi by dali ještě jeden gól jako teď mohl Janko, ale hlavou zamířil vedle levé tyče.
86'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vadim Bolohan, přichází Vadim Paireli.
85'
Ambros nedokázal projít přes obránce a hosté budou mít odkop od brány.
82'
V obrovské šanci se ocitl Valentino Lazaro, který přišel k míči po nepřesné přihrávce domácího Bordiana, obešel si brankáře, ale z velkého úhlu míč nedokázal dostat do brány a těsně minul levou tyč!
81'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Philipp Schobesberger.
80'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Sergiu Platica, přichází Vladimir Ambros.
77'
Faul Bauera a domácí měli přímý kop, který zahrával Cociuc, ale vystřelil nad bránu Lindnera.
76'
Ginsari zfauloval na pravé straně hráče Rakouska a dostává žlutou kartu.
73'
Faul hostů a Cociuc z přímého kopu pouze nacentroval na brankáře Lindnera, který míč vyrazil a následná střela z dálky šla těsně vedle levé tyče.
70'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vladislav Ivanov, přichází Andrei Cojocari.
69'
Rakousko právě vstřelilo branku!
Je to gól! Rohový kop našel Arnautoviče, který napodruhé dostal míč k LOUISU SCHAUBOVI a ten dorazil míč do sítě! Asistence: Arnautović.
68'
Rohový kop pro Rakousko, které je v tlaku.
66'
Do střely se ve vápně opřel Florian Grillitsch, ale jeho rána šla pouze do boční sítě.
65'
Ivanov zfauloval jednoho z hráčů Rakouska a dostává žlutou kartu.
62'
S rohovým kopem si poradila domácí obrana, ovšem hosté jsou stále u míče.
62'
Rakousko bude mít rohový kop.
61'
Domácí se málem dostali do zakončení, ovšem zastavuje je ofsajd.
59'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Valentino Lazaro.
58'
Ovšem přímý kop byl rozehrán nakrátko a následně přišel centr na Janka, který byl v ofsajdu.
57'
Faul Moldavska na pravé straně u rohového praporku a hosté budou mít možnost ohrozit bránu domácích.
55'
Ovšem máme tady červenou kartu! Ionita dojel Baumgartlingera a dostává druhou žlutou kartu, tedy červenou!
55'
Rozgoniuc poslal centr do vápna z pravé části, ale brankář si sním poradil.
53'
Janko fauloval Epureana na půli Moldavska.
49'
Domácí opět začínají začátek aktivně a Kainz se provinil faulem, když poslal na zemi Bolohana.
47'
Domácí vybojovali autové vhazování na středu hřiště.
46'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Guido Burgstaller, přichází Marc Janko.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
V prvním poločase jsme viděli vysoký pressing Moldavska ze začátku, kdy ve 13. minutě se ve velké šanci ocitl Eugeniu Cociuc, ale zamířil těsně vedle levé tyče. Ovšem potom domácí povolili a hosté měli pár možností ke vstřelení branky. Bohužel pro ně žádnou nevyužili a poločas skončil bezbrankově.
45+2'
45+2'
S rohovým kopem si hosté poradil, ale následuje další. Ovšem po dalším rohu byl odpíská útočný faul domácích.
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc a domácí mají rohový kop.
45'
Ke konci poločasu na hřišti dominuje Rakousko, i když se před chvíli dostal do zakončení jeden z hráčů domácího výběru. Ovšem držení míče 67% pro hosty mluví za vše.
43'
Málem se ke střele dostal ve vápně Ginsari, ale míč mu sklouzl po noze.
41'
Malou domů sehráli rakušané tak, že nakonec vystřelil Arnautovič, ale trefil pouze protihráče a hosté mají rohový kop.
40'
Teď to domácí nezvládli, když Cebanu chytil míč do rukou po malé domů.
39'
Rakousko to zkouší po pravé straně přes Schauba a vybojovali autové vhazování.
37'
Cociuc zatáhl za dres Grillitsche a dostává žlutou kartu.
36'
Hosté opět v poklidu kombinují a tlak a rychlý presisng Moldavska už ustál.
34'
Burgstaller dostal krásný míč do vápna, ale ten se mu zamotal mezi nohy a místo střely to byla nepovedená přihrávka.
33'
Ovšem hraje je po hlavičkovém souboji opět přerušena, když se na zemi ocitl Ivanov a jsou povoláni doktoři.
32'
Kainz zbytečně dojel protihráče a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
30'
Hra pokračuje a u míče jsou opět hosté, kteří to zkouší přes obě strany a stále mění směr útoku přes přihrávku ke stoperům.
28'
Hra je přerušena, jelikož je ošetřován jeden z domácích hráčů po tvrdém souboji.
27'
Platica se řítil dopředu po pravé straně, ale obrana Rakouska skvěle zapracovala a míč skončil až u domácího brankáře Cebana.
25'
Arnautović se dostal do zakončení, když si naskočil na centr, ale hlavou netrefil míč nejlépe a ten končí za bránou Moldavska.
21'
Rakousko si přihrává ve středu hřiště a zkouší kudy proklouznout k bráně domácího Moldavska.
20'
Do hlavičky se dostal jeden z hráčů Rakouska, ovšem Cebanu byl připraven a míč chytá.
18'
Ionita tvrdě šlápl na nohu protihráči a rozhodčí tasí první žlutou kartu v zápase. Hosté budou mít přímý kop na pravé straně vápna.
17'
Hosté se dožadovali písknutí pokutového kopu, ovšem rozhodčí zůstává klidný.
16'
Nyní se k míči dostali hosté a drží ho ve středu hřiště. Poté ho přesunuli na levou stranu a dál kombinují po zemi.
15'
Faul na Bauera, když ho dojel Ivanov.
13'
Cociuc se uvolnil a dostal do skvělé šance, ovšem těsně míjí levou tyč!
12'
Přímý kop, kteří měli domácí nevyužili a poté se píská útočný faul ze strany Moldavska.
11'
Na prsa si zpracoval míč Sergiu Platica a pohotově z otočky vystřelil levou nohou, ovšem rána šla vysoko nad bránu Lindnera.
10'
V první desetiminutovce jsou aktivnější domácí, kteří drží míč a pokud ho ztratí tak okamžitě napadají.
8'
Kevin Danso se nenechal předstihnout a vybojoval míč.
7'
Rakušané se dostali blíže k vápnu, ale nepřesná přihrávka Baumgartlingera vrací míč na moldavskou stranu.
6'
Ionita fauloval Baumgartlingera ve středu hřiště.
5'
Po rohu se do zakončení dostal Wöber, ale hlavou přestřelil.
4'
Moldavští napadají až k vápnu Lindnera, ale rakušané prozatím neudělali ani jednu chybu. S centrem na levou stranu si poradil Platica a bude následovat rohový kop.
3'
Domácí začali aktivně a napadají rozehrávku Rakouska.
2'
O úvodní výkop zápasu se postarali hosté.
1'
Hráči již jsou na hřišti a nyní zaznějí obě státní hymny.

Moldavsko: Cebanu – Bordian, Bolohan, Epureanu (C), Rozgoniuc – Ionita, Anton – S. Platica, Cociuc, V. Ivanov – Gînsari.
Náhradníci: Koșelev, Pascenco – Ambros, A. Antoniuc, A. Cojocari, Dedov, Graur, Ojog, Paşcenco, Racu, Tigirlas, Paireli.

Rakousko: Lindner – Bauer, Lienhart, Danso, Wöber – Grillitsch, Baumgartlinger (C) – Schaub, Kainz, Arnautović – Burgstaller.
Náhradníci: Bachmann, Pervan – Gregoritsch, Janko, Klein, Knasmüllner, Lainer, Lazaro, Schobesberger, H. Wolf, Wydra.

Rozhodčí: Bart Vertenten – Rien Vanyzere, Thibaud Nijssen (vš. BEL).
Rakousko:

Rakousko se nachází na čtvrtém místě s dvanácti body a pěti bodovou ztrátou na druhé místo, tudíž si příští rok Mistrovství Světa nezahraje. Ovšem v posledním zápase dost pomohli Walesu a Irsku, když doma přivítali první Srbsko. Už v 11. minutě sice Srbové vedli po góle Milivojeviče, ale o čtrnáct minut později srovnal Burgstaller a v 76. minutě poslal Rakousko do vedení Arnautović. Sedm minut před koncem sice vyrovnal Matić, ale minutu před koncem opět poslal Rakousko do vedení Schaub a to nakonec vyhrálo 3:2. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Arnautović. Hlavním trenérem Rakouské reprezentace je Marcel Koller.
Moldavsko:

Moldavsko se v tabulce nachází beznadějně poslední na šestém místě s dvěma body, když remizovalo dvakrát s Gruzií. Moldavsko se nikdy nekvalifikovalo na žádný šampionát. Poslední zápas jeli na půdu Irska, kde už po pouhých dvou minutách dostali gól, který vstřelil Murphy. O sedmnáct minut později dal opět gól Murphy. V nastaveném čase ještě dostal červenou kartu moldavský hráč Gatcan. Výsledek tedy skončilo 2:0 pro Irsko. Nejlepší střelci Moldavska jsou každý po jednom gólu Bugaev, Dedov, Gatcan a Ginsari. Hlavním trenérem Moldavské reprezentace je rus Igor Dobrovolski.
V posledním kole Evropské kvalifikace na Mistrovství světa do Ruska se proti sobě utkají Moldavsko a Rakousko. V prvním zápase vyhrálo Rakousko doma 2:0, když se v 75. minutě prosadil Arnautović a v 90. minutě Harnik. Hrát se bude na Stadionu Zimbru v Kišiněvu, který nabídne kapacitu pro 10 500 diváků. Hlavním rozhodčím bude Bart Vertenten a jeho asistenti budou Rien Vanyzere a Thibaud Nijssen (vš. BEL).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.