Je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují polští fotbalisté. Ti se v utkání ujali vedení 1:0, avšak to jim vydrželo pouze dvě minuty. Houževnatě bojující Arménci bránící se pouze v deseti mužích dlouho odolávali polským atakům a v nastavení mohli dokonce strhnout vítězství na svou stranu, avšak nestalo. Naopak udeřilo na druhé straně, kdy si v páté minutě nastavení naskočil na centr Lewandowski a vystřelil Polsku tři body za výhru 2:1.
90+5
90+5
Polsko právě vstřelilo branku!
Tak to je neuvěřitelné! Nechybělo mnoho a Poláci nemuseli mít z dnešního utkání žádný bod, ale jelikož mají Lewandowského, berou body tři! Obaváný ostrostřelec si naskočil na centr Błaszczykowského a hlavičkou jej poslal ke vzdálenější tyči Beglarjanovy brány.
90+4
V přečíslení dva na jednoho utekli domácí obraně Arménci! Özbiliz vzal celou situaci na sebe, avšak branku polského brankáře minul!
90+3
Lewandowski vyslal na Beglarjana přízemní střelu zpoza vápna, avšak s tou si hostující brankář bez potíží poradil.
90+2
Lewandowskému se technický obstřel zdi nevydařil míč byl zablokován zdí, kterou vystavili Arménci.
90+1
Wszołek byl faulován a Lewandowski se staví k exekuci volného přímého kopu z velice nebezpečné pozice.
90
Rybus se dostal ve vápně k hlavičce, ale s tou si brankář Beglarjan.
90
Krychowiak vystřelil za vápnem, ale jeho rána postrádala vše, co má střela v 90. minutě utkání za nerozhodného stavu mít a skončila pouze v zámezí.
89
Další útočnou akci domácích táhne Lewandowski. Hostující obrana před ním pouze ustupuje.
87
Nevybíravým zákrokem skluzem se prezentoval Błaszczykowski a vidí za svůj přečin proti pravidlům žlutou kartu.
87
Wilczek se mohl stát hrdinou, ale z hranice pokutového kopu poslal v nelehké pozici míč pouze po nohy brankáře Beglarjana.
86
A ke změně aktérů dojde i na polské straně. Teodorczyka nahrazuje Wilczek.
85
Hosté posílají na hřiště čerstvé síly. Pizzelliho nahrazuje Hakobjan.
85
Je pískán faul na brankáře Beglarjana.
84
Kapustkova střela z rohu velkého vápna byla zablokována na rohový kop.
83
Lewandowského střela nebyla důrazná a hostujícího brankáře nemohla zaskočit.
81
Místy až drtivému tlaku odolávají Arménci s vypětím všech sil a mnohdy při nich stojí i pořádná porce štěstí. Je otázkou, zdali jim vydrží až do konce utkání.
79
Zieliński se prokličkoval až do vápna, kde si narazil s Lewandowským, který jej efektní patičkou vysunul až do stoprocentní šance. V té však Zieliński nevyzrál na Beglerjana a stav je tak stále nerozhodný.
78
Zieliński si narazil s Lewandowskim, ale jeho následné zakončení z bezprostřední blízkosti zlikvidoval Beglarjan.
76
Kapustka neseřídil svá mířidla dostatečně přesně a minul branku.
75
Özbiliz zamotal hlavy domácím obráncům, ale přihrát přesně již nedokázal.
74
Žlutou kartu za zdržování vidí hostující brankář Beglarjan.
72
Zielińskeho pokus zpoza vápna trefil pouze nohy obránce.
70
Poláci střídají. Hřiště opouští Grosicki a nahrazuje jej Kapustka.
70
Wszołek se dostal k centru z ostrého úhlu, avšak i odsud dokázal posadit míč přesně na hlavu Lewandowského, kterého však bravurně vychytal Beglarjan.
69
Wszołek se uvolnil u pravé strany hřiště, ale jeho ostrý střílený centr svého adresáta nenašel.
68
Rybus se nedokázal uvolnit u postranní čáry, avšak vybojoval alespoň autové vhazování.
64
Krychowiakova střela byla zablokována hostující defenzívou.
63
Poláci i nadále dobývají hostující bránu, zatímco Arménci se spoléhají na rychlé brejky. Ty jsou však jen pramálo nebezpečné.
62
Grosického střílený centr do vápna odklidila hostující obrana na rohový kop.
61
Hosté střídají. Hovhannisjan odchází ze zeleného pažitu a nahrazuje jej Özbiliz.
59
Teodorczyk vystřelil, ale jeho pokus brankář Beglarjan vyrazil.
56
Grosicki odcentroval, ale míče ukryl v náručí brankář Arménie.
55
Hezká kombinační akce Poláků končí pouze na pozorné defenzívě Arménie.
53
Lewandowski se nedokázal na hranici vápna uvolnit a přišel o míč.
51
Krychowiak se zamotal u lajny do svých kliček a přišel míč.
50
Arménie právě vstřelila branku!
Nejen hráče, ale i všechny polské fanoušky šokoval PIZZELLI! Ten necelé dvě minuty po polské brance rozvlnil síť za zády Fabiańskeho a vyrovnává na 1:1!
49
Poláci po vstřelené brance kombinují na útočné polovině hřiště.
48
Kdo jiný by měl zavelet k střílení branek než Robert Lewandowski. Obávaný snajpr z Bayernu Mnichov otevírá brankový účet dnešního utkání a lze se jen dohadovat, nakolik Arménci otevřou po inkasované brance vrátka své defenzívy. Míč do vlastní sítě navíc ještě tečoval Mkojan.
46
Do druhého poločasu nastoupily oba celky ve stejných sestavách a my se můžeme těšit na urputné dobývání arménské branky.
46
Máme za sebou úvodních 45 minut zápasu a stav je prozatím nerozhodný 0:0. Za ten mohou být hosté nesmírně vděční, neboť se po celý poločas museli bránit hostujícímu tlaku. O polské převaze svědčí i počet střel, který pro naše sousedy vyznívá v poměru 14:1.

Arméncům situaci nikterak neusnadnil ani Andonian, který se během jedné minuty nechal vykartovat. Nechme se tedy překvapit, zdali hosté ubrání bezbrankový výsledek až do konce utkání.
45+3
45+3
Krychowiak míjí bránu Arménie, čímž nejspíš i skončí první poločas.
45+2
Grosického střelu kryje Beglarjan jistým zákrokem.
45+2
Błaszczykowski bude po zásahu obránce rozehrávat od rohového praporku.
43
Teodorczyk se zbavil obránce a dokázal i zakončit. Jeho pokus však zlikvidoval Beglarjan.
41
Grigorjan se zmocnil míče za vápnem Polska a poslal jej směr zařízení. Požadovaný prostor však netrefil.
39
Glik se dostal ke střele, ale mezi tři tyče míč namířit nedokázal.
39
Z rohu Arménie nevzešlo nic nebezpečného a tak uvidíme, jak si od rohové praporku povede Zieliński.
37
Pizzelli vybojoval rohový kop a hosté tedy mají jednu z mála šancí ke skórování.
35
A emoce na zeleném pažitu planou dál. Žlutou kartu vidí Cionek.
34
A střídáním reagují i Arménci. Hřiště opouští Muradjan a nahrazuje jej Voskanjan.
34
Domácí poprvé v utkání střídají. Jędrzejczyka nahrazuje Wszołek.
32
Střely Grosického a Rybuse byly zablokovány.
30
Tak to je neuvěřitelné! Andonian vidí druhou žlutou kartu a již ve 30. minutě pro něj utkání končí. Arménci se tedy budou muset bránit početní převaze Polska.
30
Poprvé v utkání se žlutí. Žlutou kartu si pěkně zblízka prohlédl Andonian.
28
Grosického roh neznamenal vážnější ohrožení pro branku soupeře.
27
Lewandowski se znovu opřel do míče, ale ten končí opět v zámezí po teči obránce.
27
Z rohového kopu se dostal k hlavičce Lewandowski a míč směřující do brány vyhlavičkoval hostující obránce!
26
Rybus odcentroval ale míč končí pouze v zámezí. Na řadu přijde rohový kop.
22
Další zablokované střela, tentokrát z kopačky Lewandovského.
20
Poláci jsou stále lepším celkem a drží se na dostřel hostující brány.
17
Zieliński vystřelil, ale jeho pokus byl zablokován.
15
Pizelliho rohový kop nic vážnějšího nepřinesl.
14
Pizzelli se odvážil na útočnou polovinu hřiště. Odměnou mu budiž roh.
12
Zieliński se postavil k exekuci od rohového praporku, ale nebezpečnější situace z jeho snažení nevzešla.
11
Zieliński vybojoval rohový kop.
9
Domácí fotbalisté i nadále určují ráz hry, ale do hostující organizované obrany se jim proniká jen těžko.
7
Arménci prozatím hrají v hlubokém bloku, o čemž svědčí další zablokovaná střela, tentokrát Lewandovskému.
5
Agilní Rybus dělá zadákům Arménie velké potíže, avšak i jeho druhá střela byla obránci zablokována.
3
Rybus zkusil své štěstí střelou zpoza vápna, branku však minul.
1
Utkání právě začalo a jako první budou mít možnost zaútočit domácí fotbalisté.
1

Polsko: Fabiański – Jędrzejczyk, Cionek, Lewandowski, Krychowiak – Grosicki, Rybus, Teodorczyk, Glik – Błaszczykowski, Piotr Zieliński.
Náhradníci: Boruc, Szczęsny – Lewczuk, Mączyński, Jodłowiec, Kapustka, Linetty, Peszko, Dawidowicz, Wszołek, Wilczek, D. Dąbrowski.

Arménie: Beglarjan – Harojan, Andonian, Pizzelli, Grigorjan – Hovhannisjan, Mkojan, Minasjan, Muradjan – Hajrapeťan, Manojan.
Náhradníci: Manukjan, Ajvazov – A. Voskanjan, T. Voskanjan, Korjan, Pogosjan, Badojan, Hakobjan, Özbiliz, Harutjunjan..
Zdravím všechny příznivce fotbalu. Kolotoč utkání kvalifikace MS 2018 již nabral na obrátkách a na pořadu dne je další zápas, a sice ten ze skupiny E mezi Polskem a Arménií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.