Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Sev. Irsko : Německo - 5. října 2017   20:45

Sev. Irsko
Sev. Irsko
90+3' Magennis (McAuley)
1:3
(0:2)
Německo
Německo
2' Rudy  (Kimmich) • 21' Wagner  (T. Müller) • 87' Kimmich
Sev. Irsko
McGovern – C. McLaughlin, J. Evans, McAuley, Hodson (46. Dallas), Brunt – Norwood, S. Davis, C. Evans (81. Saville) – Magennis, K. Lafferty (70. Washington).
Makkelie – Diks, Steegstra (vš. NED)
Windsor Park, Belfast
Německo
ter Stegen – Kimmich, J. Boateng, Hummels, Plattenhardt – Rudy, Kroos – Goretzka (67. Can), T. Müller (84. Stindl), Draxler (73. Sané) – Wagner.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 6:9.
Je dobojováno! Německo vítězí v Severním Irsku 3:1 a může začít slavit postup do Ruska! Němci vlétli do utkání velmi aktivně a po dvou minutách otevřel skóre Sebastian Rudy ! Ve 21. minutě navíc přidal druhou branku Sandro Wagner a favorit dnešního utkání se uklidnil. Severní Irsko mohlo do poločasu snížit, jenže Corryho Evanse vychytal ter Stegen. Ve druhé půli Němci kontrolovali vývoj hry, přesto se domácí dostali do šance. V 78. minutě se Washington uvolnil kolem stoperů, ale minul branku. Německo svůj postup definitivně potvrdilo v 87. minutě, kdy se trefil Joshua Kimmich! Bojovní Severní Irové se přeci jen dočkali snížení. V samotném závěru nastavení se po rohovém kopu trefil Josh Magennis .
90+3'
90+3'
Severní Irsko právě vstřelilo branku!
Severní Irsko se přeci jen dočkalo branky! Centr od rohového praporku přiletěl na hlavu McAuleyho, který hlavičkoval na branku a JOSH MAGENNIS jeho pokus tečoval mimo ter Stegenův dosah!
90+2'
Kroos se ještě jednou pokusil překvapit obranu Severního Irska vysokým obloučkem. Jeho pobídka však končí v rukavicích domácího brankáře.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
V samotném závěru utkání přiletěl do pokutového území Německa dlouhý míč z autového vhazování. Pozorný Boateng však hlavou odvrátil nebezpečí.
89'
Severní Irsko ještě zahrávalo jeden přímý kop. Vysoký centr přiletěl na zadní tyč, kde byl Gareth McAuley, ale v souboji a Plattenhardtem neměl šanci na úspěch.
87'
Německo právě vstřelilo branku!
Německo nakonec přidává třetí branku! Do pokutového území přiletěl centr z levé strany, který Gareth McAuley přizvedl na zadní tyč a JOSHUA KIMMICH parádní střelou z voleje propálil McGoverna!
86'
Německo se ještě v závěru utkání usadilo na polovině domácí reprezentace a hledá si cestičku do pokutového území. Domácí fanoušci si i přes nepříznivý výsledek užívají poslední minuty.
85'
Německo zahrávalo další roh. Střídající Stindl se ihned tlačil do zakončení, ale na přední tyči jeho náběh uhlídal McAuley. Němci budou vhazovat.
84'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Lars Stindl.
83'
Mats Hummels vyvezl míč na polovinu Severního Irska, předal míč Sanému, který uvolnil Thomase Müllera, jež mu ještě vracel míč, ale McAuley srazil balón na roh.
82'
Leroy Sané si naběhl na přihrávku do pokutového území, krásnou kličkou se zbavil Jonnyho Evanse, jenže levačkou z ostrého úhlu přestřelil branku!
81'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Corry Evans, přichází George Saville.
80'
Joshua Kimmich se centrem z pravé strany pokusil najít Wagnera. Autor druhého gólu dnešního utkání se po centr natahoval, ale scházel mu krok.
79'
Sebastian Rudy se vrátil na vlastní polovinu, kde doběhl Washingtona, kterého rozhodil tělem a vybojoval míč pro Německo. Hosté už kontrolují závěr utkání.
78'
Mohlo být sníženo! Conor Washington dostal přihrávku do pokutového území, zbavil se stoperů, jenže ve vyložené šanci přestřelil německou svatyni!
77'
Brunt chtěl poslat přihrávku podél levé postranní čáry. Krajní obránce Severního Irska trefil hned prvního soupeře, od nějž se míč odrazil do autu.
76'
Emre Can se na pravé straně pokutového území dostal k odraženému míči a tlačil se s ním do šestnáctky. Německému záložníkovi míč utekl do zámezí.
75'
Sandro Wagner se v souboji s domácím fotbalistou před pokutovým územím Severního Irska dopustil útočného faulu. Domácí celek může kombinovat.
74'
Conor Washington se na polovině Německa tlačil mezi dvojici stoperů. Na Boatenga sice našel recept, ale pro Německo vše pojistil Mats Hummels.
73'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Leroy Sané.
72'
Před branku Německa přiletěl dlouhý míč z autového vhazování. Střídající Washington míč prodloužil za sebe, kde číhal pouze připravený Boateng.
71'
Chris Brunt táhl akci domácí reprezentace středem hrací plochy. Brunt potáhl míč před pokutové území, odkud mu jej Hummels odkopl do zámezí.
70'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Kyle Lafferty, přichází Conor Washington.
69'
Emre Can si v pokutovém území zpracoval vysokou přihrávku, nabil Kroosovi, který se do míče bez váhání opřel, ale poslal jej vysoko na tribunu.
68'
Boateng dostal těžkou přihrávku na hranici vlastní šestnáctky. Německý stoper napodobil Hummelse a nezalekl se napadajícího Laffertyho.
67'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Leon Goretzka, přichází Emre Can.
66'
Německo zahrávalo přímý kop. Toni Kroos vyslal příliš krátký centr, který hned na hranici pokutového území odvrátil hned první obránce v zeleném dresu.
65'
Mats Hummels je dnes opravdu všude! Německý stoper si na hranici vlastní šestnáctky troufl na souboj se Stevenem Davisem a vyvezl míč na polovinu domácích.
64'
Draxler nedosáhl na přihrávku na pravou stranu hřiště a obrana Severního Irska tak může uklidnit dění na hrací ploše. Severní Irsko bude vhazovat.
63'
Německo mělo k dispozici další roh. Kroos vykouzlil centr na značku pokutového kopu. Steven Davis vystoupil z klubíčka hlavičkářů a odvrátil hrozící nebezpečí.
62'
Marvin Plattenhardt si na levé straně narazil s Draxlerem a vlétl s míčem do pokutového území. Německý obránce poté odcentroval na malé vápno, ale Wagner byl dobře bráněn.
61'
Němci opět uklidňují hru kombinací na polovině hřiště. Mats Hummels si několikrát vyměnil míč s Boatengem. Oba stopeři vyčkávají na nabídku.
60'
Thomas Müller při průniku na polovinu Severního Irska fauloval Jonnyho Evanse. Německý záložník se sice zlobí, ale s verdiktem hlavního arbitra nic nezmůže.
59'
Německo zahrávalo další rohový kop. Marvin Plattenhardt vymyslel vysoký centr na malé vápno. Před dobíhajícím Wagnerem zasáhl obránce Conor McLaughlin.
58'
Domácí fanoušci ženou Severní Irsko do útoku! Josh Magennis napadal Hummelsovu rozehrávku, za což sklidil zasloužený potlesk! V Belfastu panuje tradičně bouřlivá atmosféra.
57'
Hra je přerušena! Sebastian Rudy utrpěl v souboji na polovině hrací plochy nějaký zásah do levého kotníku. Autor úvodní branky dnešního utkání bude pokračovat ve hře.
56'
Německo dokazuje svou kombinační sílu! Hosté se z vlasní šestnáctky prokombinovali na polovinu Severního Irska. Také domácí fanoušci soupeře odměnili potleskem.
55'
Josh Magennis si na polovině hřiště neporadil se zpracováním vysoké přihrávky a dotírající Marvin Plattenhardt jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
54'
Mats Hummels musel hodně rychle odkopnout míč před blížícím se Laffertym. Domácí fotbalista by v opačném případě putoval sám na německou branku.
53'
Julian Draxler krásnou patičkou uvolnil na levé straně Plattenhardta. Druhý jmenovaný se s míčem bleskově otočil, avšak tentokrát nestačil odcentrovat.
52'
Po následném rohovém kopu se k hlavičce probil Mats Hummels, který hlavičkoval zády k brance a jeho pokus skončil v rukavicích domácího brankáře.
51'
Parádní akce Německa! Sandro Wagner si naběhl na přihrávku na pravé křídlo a odcentroval na malé vápno. Tam si na míč naskočil Thomas Müller, jehož dobře mířenou hlavičku vytěsnil Michael McGovern konečky prstů!
50'
Toni Kroos si řekl o přihrávku do středu hřiště. Šikovný záložník si všiml napadajícího soupeře a raději přenesl hru na levou stranu. Němci kontrolují vývoj utkání.
49'
Marvin Plattenhardt nyní ukázal své defenzivní umění. Obránce Německa uspěl v hlavičkovém souboji s Laffertym a hlavou přiklepl míč Boatengovi.
48'
Marvin Plattenhardt měl moře času k odcentrování z levé strany hrací plochy. Krajní obránce Německa hledal Wagnera na malém vápně, nicméně Gareth McAuley míč odkopl.
47'
Německo se hned v úvodu druhého poločasu usadilo na polovině Severního Irsko a nadáel se snaží útočit. Draxlerovi se vůbec nepovedlo přenesení hry na pravou stranu.
46'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Lee Hodson, přichází Stuart Dallas.
46'
První poločas je minulostí! Favorizované Německo vlétlo do utkání jako velká voda a už po dvou minutách hry otevřel skóre parádní střelou Sebastian Rudy! Němci nadále hrozili a ve 21. minutě se dočkali druhé branky! Sandro Wagner si na hranici pokutového území připravil míč na levačku a krásnou střelou poslal míč do branky! Severní Irové mohli snížit, jenže Corry Evans v obrovské šanci trefil ter Stegena. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2.
45'
45'
Lee Hodson na pravé straně dotíral na Marvina Plattenhardta. Domácí fotbalista dostal soupeře pod tlak, jenže Plattenhardt z otočky odkopl balón do bezpečí.
44'
Conor McLaughlin si nechtěl přidělávat práci a raději si vypomohl přihrávkou na vlastního brankáře. Severní Irsko už v závěru první půle nechce pustit Němce do šance.
43'
Joshua Kimmich se rychlou kličkou na pravé straně zbavil Chrise Brunta a odcentroval. Jeho pobídka kopírovala brankovou čáru a míč nakonec dopadl do zámezí.
42'
Sandro Wagner si na hranici pokutového území snažil patičkou přehodit míč přes Hodsona. Wagner sice trefil odražený míč, ale posunul si jej špatným směrem.
41'
Po následném rohovém kopu se k hlavičce prodral Oliver Norwood. Domácí záložník musel zakončovat v záklonu a daroval ter Stegenovi snadný zákrok.
40'
Corry Evans mohl vrátit Severní Irsko do hry! Evans se v pokutovém území dostal k míči, který propadl na zadní tyč, zjevil se před ter Stegenem, ale německý brankář jej vychytal!
39'
Michael McGovern vyslal dlouhý odkop od vlastní branky. Domácí brankář se snažil oslovit Laffertyho, jenže Mats Hummels zatím hraje parádní utkání.
38'
Německo zahrávalo další rohový kop. Toni Kroos tentokrát vymyslel krátký centr na přední tyč, kde se Hummels pokoušel o akrobatické zakončení, jenže byl důrazně bráněn.
37'
Julian Draxler motal na pravé straně hlavy domácím obráncům. Draxler nakonec přenesl hru na Plattenhardta, jež se přes Evanse nedostal k odcentrování.
36'
Josh Magennis svedl na polovině Německa souboj s Plattenhardtem. Hostující obránce zajistil pohyb Magennise tělem a Hummels odkopl míč na tribunu.
35'
Právě Joshua Kimmich se ujal rozehrávky rohového kopu. Jeho prudký centr přiletěl na značku pokutového kopu, kde se k hlavičce prodral Hummels, jehož pokus prosvištěl vysoko nad břevnem.
34'
Kimmich se po rychlé kombinaci Němců v blízkosti pokutového území dostal k odcentrování. Chris Brunt proti němu opět vystoupil a tentokrát srazil míč na roh.
33'
Chris Brunt nakopl míč na polovinu Německa, jenže Mats Hummels uspěl v hlavičkovém souboji s Laffertym a následně si pomohl přihrávkou na ter Stegena.
32'
Kimmich si na pravé straně zpracoval nadýchanou přihrávku a pokusil se o odcentrování. Chris Brunt jeho pobídku zablokoval a odkopl balón daleko od pokutového území.
31'
Magennis startoval za pomalou přihrávkou na polovinu Německa. Boateng se nenechal rozhodit a sebejistou kličkou se dotírajícího soupeře zbavil.
30'
Marvin Plattenhardt si posunul míč zpátky na vlastní polovinu a důrazný Josh Magennis jej nešikovným faulem poslal k zemi. Německo může pokračovat v kombinaci.
29'
Toni Kroos dostal moře volného prostoru v blízkosti pokutového území. Jeho vysokou přihrávku Kimmich ještě udržel ve hře, jenže agilní Davis jej připravil o balón.
28'
Steven Davis uspěl v souboji s Kroosem na vlastní polovině. Domácí středopolař poté zkušeně zahrál malou domů a uklidnil hru domácí reprezentace.
27'
Obránci Německa nyní kombinují na polovině hrací plochy a snaží se najít skulinku v defenzívě Severního Irska. Ofenzivní hráči však nehýří pohybem.
26'
Thomas Müller chtěl překvapit obranu Severního Irska vysokou přihrávkou. Jeho úmysl nepochopil nikdo v bílém dresu a balón končí na tribuně za brankou.
25'
Toni Kroos táhl akci Německa po levém křídle. Zkušený fotbalista Realu Madrid našel vnějším nártem Draxlera, jež si netroufl na individuální průnik.
24'
Domácí hráči se ojediněle dostávají na polovinu svého soupeře. Laffertyho průnik však skvělou poziční hrou zastavil Jérôme Boateng. Němci budou vhazovat.
23'
Německo stále nemá dost! Hosté nadále kombinují v blízkosti pokutového území Severního Irska. Kimmich si naběhl na oblouček za obranu, ale stál v ofsajdu.
21'
Německo navyšuje své vedení na 2:0! SANDRO WAGNER si na hranici pokutového území připravil míč na levačku a nádhernou střelou do horní poloviny branky nedal McGovernovi sebemenší šanci na úspěch!
20'
Leon Goretzka upadl po souboji s Evansem v pokutovém území a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí měl souboj před sebou a nechal pokračovat ve hře.
19'
Tohle už bylo o něco lepší! Leon Goretzka se v pokutovém území natahoval po centr z levé strany. Hostující fotbalista změnil špičkou kopačky směr letu míče, ale Michael McGovern stál na správném místě.
18'
Jérôme Boateng se dostal do zakončení v pokutovém území. Boateng musel zakončovat z velmi těžké pozice a jeho hlavička byla hodně nepřesná.
17'
Joshua Kimmich operoval s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy. Fotbalista Bayernu Mnichov nakonec obrátil hru na spoluhráče z defenzívy. Hosté se snaží hrát s míčem.
16'
Josh Magennis uspěl v souboji s Hummelsem, uvolnil se na pravé straně a odcentroval do pokutového území. V šestnáctce byl Lafferty, jenže k hlavičce se neprobil.
15'
Marvin Plattenhardt otálel s uvedením míče do hry. Jeho úmysl nakonec vystihl Lafferty, který navíc vybojoval vhazování pro Severní Irsko. Domácí fanoušci se skvěle baví.
14'
Marc-André ter Stegen dostal obtížnou malou domů a musel rozehrát před napadajícím Laffertym. Hostující brankář našel Draxlera, který byl faulován.
13'
Toni Kroos se ujal rozehrávky Německa na polovině domácího celku. Fotbalista Realu Madrid se pokusil o riskatní přihrávku, kterou přečetl pozorný Lee Hodson.
12'
Mats Hummels na polovině hrací plochy vystoupil proti Hodsonovi, předskočil jej a rozehrál na levou stranu. Němci si zatím věří při kombinaci na polovině hřiště.
11'
Chris Brunt vhazoval na polovině Německa. Za jeho přihrávkou sprintoval Lee Hodson, ale dobře postavený Marvin Plattenhardt jej nenechal odcentrovat.
9'
Michael McGovern dlouho vyčkával s rozehrávkou od vlastní branky. Domácí brankář nakopl míč daleko na německou polovinu, kde Boateng v hlavičkovém souboji zahrál do zámezí.
8'
Jonny Evans se musel vrátit na vlastní polovinu, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou před napadajícím Draxlerem. Fotbalista PSG se k odraženému míči nedostal.
7'
Snad poprvé v utkání se do útoku dostali také Severní Irové. Steven Davis táhl akci domácího celku po levém křídle, jenže Hummels jeho postup zastavil.
6'
Na stadionu panuje parádní atmosféra. Domácí příznivci i přes špatný vstup Severního Irska do utkání ženou své oblíbence do útoku. Ozývá se i početný hlouček německých fanoušků.
5'
Německo se v úvodu utkání usadilo na polovině Severního Irska a hraje velmi aktivně! Sandro Wagner si naběhl na centr z pravé strany a jeho pěknou hlavičku zlikvidoval Michael McGovern parádním zákrokem!
4'
Severní Irové se snažili odpovědět od rohového praporku, jenže nepovedený centr prolétl pokutovým územím a doskákal do zámezí. Německo bude rozehrávat.
2'
Německo se hned v úvodu utkání dostává do vedení! SEBASTIAN RUDY se zpoza hranice pokutového území opřel do skákavého míče a parádní střelou do šibenice otevřel skóre! Jeho rána se ještě otřela o tyčku! Brankář neměl nárok!
2'
Marvin Plattenhardt dostal pěknou přihrávku na levou stranu, jenže vinou špatného zpracování se dostal pod tlak a musel hru přenést na spoluhráče z defenzívy.
1'
Německo obstaralo výkop do dnešního utkání. Úřadující světoví šampioni se v úvodu dnešního klání nikam neženou a kombinují na vlastní polovině.
1'

Severní Irsko: McGovern – C. McLaughlin, J. Evans, McAuley, Hodson, Brunt – Norwood, S. Davis, C. Evans – Magennis, K. Lafferty.
Náhradníci: R. Carroll, Mannus – Dallas, Ferguson, T. Flanagan, Jones, Lund, McGinn, Morris, Paton, Saville, Washington.

Německo: ter Stegen – Kimmich, J. Boateng, Hummels, Plattenhardt – Rudy, Kroos – Goretzka, T. Müller, Draxler – Wagner.
Náhradníci: Leno, Trapp – Brandt, Can, Ginter, Mustafi, Rüdiger, Sané, Stindl, Süle, Younes.

Rozhodčí: Makkelie – Diks, Steegstra (vš. NED).
Severní Irsko

Severní Irsko zažívá po skvělé představení na evropském šampionátu úspěch také v kvalifikaci o postup na mistrovství světa. Severní Irové už mají jistotu druhého místa, které jim zaručuje účast v baráži. O postupu rozhodlo Severní Irsko v duelu s Českou republikou. Dnes budou chtít Severní Irové potrápit velkého favorita. Domácí reprezentace totiž ve Windsor Parku v této kvalifikaci neinkasovala ani jednu branku.
Německo

Německo v dosavadním průběhu kvalifikace neztratilo ani bod a se čtyřiadvaceti body vévodí tabulce skupiny C. Úřadující mistři světa a vítězové Poháru konfederace tak mají skvěle nakročeno na světový šampionát do Ruska. V kvalifikaci navíc inkasovali jen dvě branky a sami nasázeli třicet pět gólů. Německo už neprohrálo posledních 17 zápasů v řadě. Bod z dnešního duelu Němcům zaručí postup do Ruska.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace o postup na MS 2018. Společně se podíváme na souboj mezi Severním Irskem a Německem. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.