Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Slovensko : Malta - 8. října 2017   18:00

Slovensko
Slovensko
33' Nemec (Hamšík) • 63' Nemec (Škriniar) • 69' Duda (Rusnák)
3:0
(1:0)
Malta
Malta
Slovensko
Dúbravka – Hubočan (87. Mazáň), Škriniar, Škrtel, Pekarík – Weiss, Hamšík, Lobotka, Duda, Rusnák (87. Mihalík) – Nemec.
Mazzoleni P. (Ita)
City Arena Trnava (Trnava)
17776 diváků
Malta
Hogg – Zerafa, Camilleri, Agius, S. Borg – Gambin (76. Failla), P. Fenech (89. Borg), R. Fenech, S. Pisani – Schembri, Effiong.
Bonello – Arab, Attard, J. Bezzina, Borg, Failla, Magri, Micallef, Zerafa.

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou!
Sledovali jsme jednoznačnou výhru domácího Slovenska, které porazilo Maltu 3:0. Dva góly zaznamenal Adam Nemec, poslední branku vstřelil Ondrej Duda. Skotsko v souběžně hraném zápase remizovalo se Skotskem 2:2 a to znamená, že Slovensko končí na druhém místě své skupiny a bude čekat na Chorvatsko a Wales, pokud jeden z nich nevyhraje tak si v listopadu zahrají baráž.
90+2'
90'
Rozhodčí Mazzoleni se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Paul Fenech, přichází Clyde Borg.
88'
Skotsko právě vstřelilo branku na 2:2. Celé Slovensko se ještě bude třepat.
87'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Albert Rusnák, přichází Jaroslav Mihalík.
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Tomáš Hubočan, přichází Róbert Mazáň.
85'
Domácí trenér Kozák bude střídat rovnou dva hráče.
84'
Tomáš Hubočan se snažil naservírovat míč do vápna a najít tak hlavu svého spoluhráče, ale k jeho smůle byla soupeřova obrana opět ve střehu.
83'
Žlutou kartu dostává Daniel Zerafa (Malta).
82'
Žlutou kartu dostává André Schembri (Malta).
81'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Camilleri. Poté dostal žlutou kartu Duda, který zbytečně fauloval Pisaniho.
80'
Další rohový kop pro domácí Slovensko.
79'
Hubočanova nepřesná přihrávka v pokutovém území našla pouze Agiuse, který byl dobře postavený.
78'
Domácí se snažili aby hosté vysunuli napadání, jenže to se jim nepodařilo.
77'
Dnešní utkání sleduje 17776 diváků.
76'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Luke Gambin, přichází Clayton Failla.
75'
Další šance Slovenska! Po parádní spolupráci Hamšíka s Lobotkou, přihrál první jmenovaný na Weisse, jehož centr přelétl Hogga a poté jen těsně minul plachtícího Pekarika.
74'
Slovensko kombinuje s rychlými a krátkými přihrávkami a hosté už nevědí, kde jim hlava stojí.
73'
Nepřesná kolmice Dudy nenašla Pekarika, který se vydal na útočný výlet.
72'
Malta kombinuje na své obranné polovině, jenže se jim opět nedaří projít do útočné fáze. Lobotka bude vhazovat. Opět další mexická vlna.
71'
Nepřesná střela Vladimíra Weisse končí vysoko nad bránou Hogga. Slovinsko právě vstřelilo branku, takže Slováci jsou velice blízko.
70'
Slovensko má jistou výhru a musí fandit Slovinsku, aby udrželo remízu 1:1.
69'
Slovensko právě vstřelilo branku! Albert Rusnák parádně znemožnil Zerafu v pokutovém území a střílenou přihrávku našel ONDREJE DUDU, který střílí pod Hoggovo břevno.
68'
Ondrej Duda vlétl do souboje agilně, ale nedovoleně. Rozhodčí za jeho nedovolenou útočnou snahu píská faul.
67'
Weiss reklamoval ruku Camilleriho, nicméně rozhodčí Mazzoleni zůstává klidný a hra dál pokračuje.
66'
Effiong byl parádně odstaven od míče Škriniarem, který se zápas od zápasu neustále zlepšuje.
65'
Slovensko bez problému drží míč na své útočné polovině a je velmi blízko baráži, která by se odehrála v listopadu.
64'
Žlutou kartu dostává Steve Pisani (Malta).
63'
Slovensko právě vstřelilo branku! Z volného přímého kopu sice nic nebylo, jenže z pokračující hře zachytil Škriniar míč a přihrál ho na ADAMA NEMECE, který si pohrál s obranou a poté vystřelil přesně k levé tyči.
62'
Slovensko bude mít další standardní situaci.
61'
Nepřesná přihrávka Hamšíka nenašla rozběhnutého Nemeca za obranu.
60'
Slovensko v poklidu kombinuje a nikam nespěchá, neboť hosté jsou v útoku téměř neškodní.
59'
Další ofsajd domácího celku po tom, co chyboval Škrtel.
58'
Opět panuje na trnavském stadionu parádní atmosféra. Slovensko bude mít standardní situaci.
57'
Do ofsajdového postavení se dostal Ondrej Duda, který špatně načasoval svůj pohyb.
56'
Velká šance domácího týmu! Hamšík přihrál přesně na hlavu Milana Škriniara, který ovšem nechal vyniknout Hogga.
55'
Rohový kop pro Slovenský národní tým.
54'
Slovinsko právě vstřelilo branku, takže v tuto chvíli by šlo do baráže Slovensko.
53'
Další nepřesná kombinace domácích, tentokrát se prezentoval nepřesným pasem Duda.
52'
Škrtel na půlicí čáře fauloval Chembriho, který se začínal nebezpečně rozbíhat.
51'
Nepřesná kombinace domácího celku končí u hostujícího obránce Camilleriho.
50'
Útočným faulem se provinil Rusnák, který klubově obléká barvy Real Salt Lake, které hraje nejvyšší americkou soutěž, tedy MLS!
49'
Malta si začíná pomáhat spousty faulů a už začínají nestíhat.
48'
Nepřesná přihrávka Zerafy končí v autu kolem půlicí čáry. Slováci ihned vhazují.
47'
Stanislav Lobotka si vykoledoval volný přímý kop. Slovensko opět kombinuje na své útočné polovině.
46'
Malťané rozehráli druhý poločas. Uvidíme, jak dlouho vydrží s tímto relativně dobrým výsledkem.
46'
Sledovali jsme první poločas mezi Slovenskem a Maltou, které končí 1:0, když se v 33.minutě dokázal prosadit Adam Nemec po dobré přihrávce jubilanta Marka Hamšíka. Celý poločas byli domácí jednoznačně lepší a jdou si za výhrou, nicméně v souběžně hraném utkání vede Skotsko nad Slovinskem 0:1, to znamená, že by do baráže šli skotové.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45'
44'
Hamšíkův nepřesný míč nenašel nabíhajícího Dudu, nicméně domácí hráči jsou nadále u míče.
43'
Malta opět po dlouhé době kombinuje na své polovině hřiště, nicméně hned co se stačili jít do útoku, tak míč ztratili.
42'
Do vápna přiletěl pěkný centr z rohového kopu, který si našel Milan Škriniar, bohužel však hlavičkuje až příliš doleva.
41'
Další rohový kop pro domácí celek.
40'
Ondrej Duda poslal nebezpečný dloubáček do vápna a to ve snaze připravit ideální střeleckou pozici pro své spoluhráče. Jeho pokus byl ale zneškodněn soupeřovou obranou. Slovensko bude mít příležitost k ohrožení soupeřovy branky z rohového kopu.
39'
Slovensko úspěšně kombinuje krátkými přihrávkami a nedává soupeři příliš příležitostí zahrát si s míčem. Teď však přišla pokažená přihrávka. Rázem je tu změna situace.
38'
útočným faulem se provinil Weiss, který zajel skluzem do Zerafy.
37'
Ryan Fenech vyslal do rychlého brejku Effionga, jenže ten nebyl úspěšný přes výborného Milana Škriniara. Tento hostující útočník je zatím suverénně nejlepším hráčem svého národního celku.
36'
Camilleri dokázal parádně uzmout míč rozběhnutému Weissovi, který už už přihrával na autora první branky v utkání.
35'
Škriniar vyslal další přesný míč, jenže Lobotka se nedokázal v pokutovém území prosadit.
34'
Hubočan se bál vystřelit a tak přihrál radši na své obránce.
33'
Slovensko právě vstřelilo branku! Weiss přihrál na Hamšíka, který parádně přihrál za obranu na nabíhajícího ADAMA NEMECE, který umisťuje míč k pravé tyči. Tento domácí útočník vstřelil již čtyři branky v kvalifikaci a je to nejlepší střelec Slovenska.
32'
Kombinace Fenechů, kteří ovšem nejsou rodina, nýbrž jmenovci, končí za brankovou čarou. Dúbravka bude odkopávat od brány.
31'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Rusnák.
30'
Žlutou kartu dostává Paul Fenech (Malta).
29'
Nadále probíhá kombinace domácího Slovenska na své obranné polovině.
28'
Effiong se hnal do dalšího protiútoku, vystřelil, jenže Dúbravka bez problémů chytá a kombinuje se svými spoluhráči z obrany.
27'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Agius, který dokázal uspět nad Škrtelem.
26'
Rohový kop pro domácí Slovensko.
25'
Malta kombinuje na své polovině hřiště, dál se nemůžou dostat, neboť domácí z vysoka napadají.
24'
Alfred Effiong se pokusil přejít přes obránce a proklouznout tak do šance. Ten na něho vyzrál a nadějně vyhlížející akci zabrzdil. Balón opustil hrací plochu a pomezní signalizuje autové vhazování pro tým Malta.
23'
Slovensko se dožadovalo odpískání pokutového kopu po pádu Nemece, jenže italský sudí Mazzoleni zůstal klidný, hra dál pokračuje.
22'
Weiss to vzal na sebe a vystřelil, jenže jeho pokus jde pouze nad bránu hostující svatyně.
21'
Slovensko bude mít zajímavý volný přímý kop po dobré práci Lobotky.
20'
Nepřesná přihrávka Rusnáka končí za brankovou čarou. Hogg bude odkopávat od brány.
19'
Duda nedokázal zpracovat neposedný míč a tak celou akci zpomalil a nakonec byl nucen vrátit na své obránce, kteří zakládají další útok.
18'
Domácí fanoušci vytvářejí v Trnavě fantastickou atmosféru, probíhá dokonce i mexická vlna a doufají že střelecky probudí své oblíbence.
17'
Opět kombinace domácí týmu ze strany na stranu, nicméně hostující obrana se v poklidu přesunuje za míčem a jen zřídka kdy nechá mezeru.
16'
Duda viděl, že k němu jdou dva hráči Malty a tak si pokryl míč tělem a vybojoval volný přímý kop.
15'
Nemcova střela končí opět mimo hostující bránu díky Camillerimu, který nedal domácímu útočníkovi ani centimetr prostoru.
14'
První velká šance domácího celku! Pěkná kombinace domácích hráčů končí pěknou přihrávkou na Ondreje Dudu, který ovšem střílí nad bránu hostující Hogga.
13'
Útočným faulem se provinil hostující Effiong.
12'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Ryan Fenech.
11'
Druhý rohový kop pro domácí národní tým.
10'
První rychlý brejk maltských končí nepřesným centrem Schembrim. Škriniar rychle posouvá míč na své záložníky.
9'
Slovenský národní tým je zatím nervózní a často se dopouští nepřesných přihrávek. Borg bude vhazovat.
8'
Effiong si krásně podržel míč a vybojoval volný přímý kop nad Škrtelem.
7'
Pěkná narážečka Rusnáka s Dudou končí nepřesným centrem prvního jmenovaného, které nedokázal nalézt Nemece.
6'
Schembri výborným obranným zákrokem zamezil přihrávku na rozběhnutého Weisse za obranu.
5'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, nicméně Slovensko pokračovalo v útoku a k zakončení se dostal Milan Škriniar, nicméně jeho rána končí v náručí Hogga.
4'
Dalekonosná střela Marka Hamšíka končí blokem hostujícího Agiuse. První rohový kop pro domácí národní tým v zápase.
3'
Nepřesný centr domácí Weisse končí za brankovou čarou. Hogg bude odkopávat od brány.
2'
Slovensko začíná zápas kombinací kolem půlicí čáry, Malta bude nejspíš celý zápas trpělivě bránit.
1'
Slovensko obléklo bílé dresy, Malta červené.
1'
Marek Hamšík přebírá ocenění za sto odehraných utkání za Slovenský národní tým!
Oba týmy přicházejí na krásný pažit.

Slovensko: Dúbravka – Hubočan, Škriniar, Škrtel, Pekarík – Weiss, Hamšík, Lobotka, Duda, Rusnák – Nemec.
Náhradníci: Polaček, Kozáčik – Ďurica, Greguš, Gyömbér, Hrošovský, Mihalík, Mazáň, Štetina, Sabo.

Malta: Hogg – Zerafa, Camilleri, Agius, S. Borg – Gambin, P. Fenech, R. Fenech, S. Pisani – Schembri, Effiong.
Náhradníci: Bonello – Arab, Attard, J. Bezzina, Borg, Failla, Magri, Micallef, Zerafa.

22.09.96 Slovensko-Malta 6 : 0
Malta je suverénně na posledním místě šestičlenné tabulky. Na svém kontě mají jeden bod za remízu a to v posledním utkání proti Litvě na domácí půdě. Skóre mají záporné 3:22. Z posledních pěti utkání získali bod za remízu. Nejlepší střelec je s jednou brankou Agius.
Slovensko se momentálně nachází na třetím místě. Na svém kontě mají 15 bodů za pět výher. Na druhé místo, které drží Skotsko, mají ztrátu dva body. Skotsko hraje v posledním utkání se Slovinskem, takže naší sousedé to nemají ve svých rukou. Skóre mají kladné 14:7. Z posledních pěti utkání dokázali vytěžit devět bodů za tři výhry, nicméně poslední dvě partie prohráli. Nejlepší střelec týmu je se třemi góly Němec.
Hezký den u sledování kvalifikace o Mistrovství světa v Rusku ve skupině F! V dnešním posledním kole se utká domácí Slovensko, které přivítá trpaslíka z Malty. Utkáním vás provede Ondřej Klos.