Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko : Albánie - 6. října 2017   20:45

Španělsko
Španělsko
16' Rodrigo (Isco) • 23' Isco (Koke) • 27' Th. Alcântara (Odriozola Arzallus)
3:0
(3:0)
Albánie
Albánie
Španělsko
de Gea – Odriozola Arzallus, Ramos (C), Piqué (60. Nacho Fernández), Alba – Th. Alcântara, Saúl Ñíguez, Koke – Isco, Rodrigo (82. Aduriz), Silva (74. Asensio).
Albánie
Beriša (C) – Hysaj, Veseli, Ar. Ajeti, Memolla (46. Agolli) – Memušaj – Kaçe, Grezda (66. Latifi) – Xhaka, Llullaku, Balliu (46. Sadiku).
Hoxha, Kolici – Agolli, Ahmedi, Baša, Djimsiti, Lenjani, Lila, Sadiku, Ndoj, Latifi.

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 11:10. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:15.
Je konec! Španělsko nakonec doválčilo dnešní utkání do vítězného konce a stále jsou i po devátém skupinovém zápase bez prohry. Dnešní poloviční výkon na Albánii úplně stačil, nicméně i hosté si dokázali vytvořit velké šance.
90+2'
90+2'
Utkání se už jen spíše dohrává, o vítězi tohoto klání je rozhodnuto. Španělsko symbolicky drží balón na svých kopačkách.
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
86'
Sadiku si dokázal zpracovat vysoký balón hrudí, následně byl skvěle dostoupen kapitánem Ramosem, jenž potvrdil svůj výborný výkon.
85'
Berišha zkoušel dalekonosným nákopem najít rychlonohého Sadikua, pro kterého byl výkop ale příliš dlouhý. Míč skončil až u De Gey.
84'
Isco vyslal kolmici na Saúla, který ihned pokoušel vysunout střídajícího Adurize. Velmi dobrým zákrokem se prezentoval Ajeti.
83'
Albánie už moc nenapadá rozehrávku svého soupeře, a tak mají domácí spoustu času a i prostoru na rozvíjení svých kombinací.
82'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Aritz Aduriz.
82'
Alba dokázal vyhrát hlavičkový souboj, k míči se dostal Isco, který nedokázal propálit dvojblok protihráčů.
81'
Utkání se nám dostalo do záverečné desetiminutovky, dle herního projevu Španělů to vypadá, že bychom se mohli dočkat ještě nějaké branky.
80'
Balón je momentálně až u Berišhy, který se chystá k odkopu od své branky. Míč zřejmě poletí na hlavu vytáhlého útočníka Llullakua.
79'
S příchodem Asensia najednou vzrostla útočná aktivita Španělů. Současný hráč Realu Madrid rozjel další útočný výpad, který ale přibrzdil Alba zpětnou přihrávkou.
78'
V ochozech to pouze zahučelo! Asensio nalezl napříč pokutovým územím Saúla, jehož technická střela jen o vlásek minula šibenici.
74'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází David Silva, přichází Marco Asensio.
73'
To snad není možné! Nejdříve v zakončení vyhořel Latifi, posléze se nepovednou střelou prezentoval další z hostů.
71'
K rozehrávce se postavil Isco, který to zkoušel moc hezky. Jeho technický obstřel přeletěl jak zeď, tak i branku.
70'
Na druhé straně musel situaci řešit Hysaj, jeho nedovolený zákrok na Rodriga znamená zisk žlutého kartónku.
69'
Albánii zkrátka není přáno. Domácí si opět nepohlídali centrovaný balón, který zakončoval Sadiku pouze do tyče.
68'
Míč si k rohovému praporku postavil Memushaj, jehož prudký centr doplachtil pouze do rukou připraveného brankáře.
67'
Saúl musel odvracet centr, který hlavičkou poslal až za brankovou čáru. Albánci se tak namáčkli před De Geu.
66'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Eros Grezda, přichází Liridon Latifi.
65'
Teď už je to Silvovi spočítáno. Záložník Manchesteru City se prezentoval dalším zákrokem, po kterém následovala žlutá karta.
64'
Isco byl dle výroku hlavního sudí zastaven v rámci pravidel, hosté tak můžu pokračovat v krátkých přihrávkách u středového kruhu.
63'
Na hrací ploše se neděje nic nového, Španělé jsou ve druhém poločase o něco pasivnější. Spíše nechávají hrát svého soupeře.
61'
A ten nebyl vůbec špatný. Míč se totiž snesl přesně na hlavu Ajetiho, jehož hlavička v tísni skončila zhruba metr vedle branky.
60'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Gerard Piqué, přichází Nacho Fernández.
59'
Hosté se dožadovali odpískání pokutového kopu, hlavní sudí ale nechal pokračovat ve hře. Albánie bude zahrávat alespoň roh.
58'
Ve vlastní šestnáctce musel odvracet nebezpečný centr Piqué, v opačném případě by se k velmi nebezpečné hlaviččce dostával Llullaku.
57'
Momentálně sledujeme celkem hluchou pasáž utkání, ani jeden z celků se nepouští do ničeho vážnějšího.
56'
Silva to přehnal s důrazem, když šlapákem poslal k zemi tuším, že Memushaje. Albánie si může nachvíli oddechnout.
55'
Tak tohle byla velká šance! Iniesta využil díry v obraně a vybídl Rodriga ke skórování. Dnes již jednogólový útočník trefil pouze brankáře.
54'
Náhle se zrychlila kombinace a míč putoval na nohu Isca. Šikovný záložník nevyzrál na protihráče poblíž šestnáctky.
53'
Také Koke ve spolupráci se Silvou se nepouštěli do ničeho světoborného a raději se s míčem pozastavili u středového kruhu.
52'
Kace přenesel hru na Hysaje, který se nepouštěl do ničeho vážnějšího a raději posunul balón zpět až k Veselimu.
51'
Silva se obtočil s míčem kolem obránce, proti sebou měl další roj protihráčů, který se mu nepodařilo propálit.
50'
Přeci jenom jsme se dočkali k zakončení. Akce totiž ještě pokračovala, Llullakův slabý projektil prosvištěl pouze kolem tyče.
49'
Po Piquého faulu zahrávali hosté standardku ze slušné vzdálenosti. Rozehrávka nakrátko se nezařadila mezi povedené exekuce.
48'
Žlutou kartu dostává Gerard Piqué (Španělsko).
48'
Španělsko se rychle dostalo k balónu, se kterým už opět kombinuje na vlastní polovině. Míč je momentálně u Ramose.
47'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, úvodní slovo tentokrátě měli hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
47'
Žlutou kartu dostává Eros Grezda (Albánie).
46'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází , přichází Ansi Agolli.
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Iván Balliu, přichází Armando Sadiku.
46'
První poločas je za námi. Spokojenější odcházejí do kabin hráči Španělska, kteří se po velice přesvědčivém první dějství dostali do vedení 3:0. Dominantnímu výkonu není moc, co dodat, maximálně občasné laxní bránění ve vlastní šestnáctce.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Časomíra se nám dostává do posledních minutek prvního poločasu, na jakoukoliv další branku to nevypadá. Španělsko trochu polevilo v útočení.
43'
Memushaj měl na kopaččce snížení! Míč totiž putoval přesně na nohu hostujícího záložníka, který z penaltového puntíku vůbec netrefil míč.
39'
Rodrigo je při chuti. Pravý bek Odriozola si to namířil po pravé straně a následně poslal do šestnáctky další centr. Rodrigo hlavičkoval v záklonu vysoko nad.
38'
Španělsko polevilo v koncetraci a do šance se dostával jeho dnešní soupeř. Výsledkem je střela vysoko nad tři tyče.
37'
Velmi dobře si počínal také Busquets, který nepustil za svá záda přihrávku z kopačky Balliua. Albánci to zkoušejí pro změnu přes levou stranu.
36'
Konečně se hosté dostali na delší časový úsek k míči. Alba si splnil své obranné povinnosti, když zblokoval přihrávku do autu.
35'
Alba si všiml na levé straně úplně osamoceného Albu, který místo přihrávky volil střelu z první. Jeho projektil se stočil daleko od branky.
34'
Nádherná přihrávka Isca mířila na Rodriga, který měl na zakončení příliš málo prostoru. Berišha jeho střelu v poklidu vyrazil.
33'
Akce ještě pokračovala kombinací Isca s Iniestou. O slovo se přihlásil také Koke, na kterého si nedovoleně vyšlápl Balliu.
32'
Španělsko zahrávalo dva rohové kopy v krátkém časovém sledu, ani jeden z nich ale nevyvolal před hostující svatyní žádné nebezpečí.
31'
Hezká akce! Silva přihrával na levou stranu na Albu, který okamžitě cpal balón před branku. Tam si sebíhal Rodrigo, jehož střela z první byla sražena.
29'
Žlutou kartu dostává Ergys Kaçe (Albánie).
28'
Albánie je hodně nedůrazná ve vlastní šestnáctce. Thiago si před malou chvíli sebíhal až zpoza pokutového území, i tak hosté nedokázali zachytit jeho náběh.
27'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Tady to zavání pořádným debaklem! THIAGO ALCÁNTARA si naběhl na lukrativní centr z pravé stray, který nekompromisně uklidil ke vzdálenejší tyči.
26'
Žlutou kartu dostává Taulant Xhaka (Albánie).
25'
Slušná pasáž Albánie! Jeden z hostů vystřelil z velké dálky a jeho střela doputovala pouze do brankové konstrukce.
23'
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! ISCO měl v spoustu času na střleu, kterou nekompromisně poslal pod břevno.
22'
K zakončení se prodral také David Silva, který se uvolnil přes protihráče, jenomže poté zamířil po zemi daleko vedle branky.
21'
Nadýchaný centr doletěl přesně na hlavu Ramose, jehož hlavičku Berišha fantasticky zlikvidoval. Vše se ale událo z ofsajdového postavení.
20'
Albánci jsou v úvodu hodně agresivní. Nedovolený zákrok předvedl Balliu, který skolil k zemi šikulu Isca. Koke bude rozehrávat standardní situaci.
19'
S míčem se potkala čtyřčlenná obrana domácích, která po krátké kombinaci otočila hru na pravou stranu hrací plochy.
18'
Na vyrovnání ale zbývá stále spoustu času. Nicméně i po rozehrávce jsou Španělé aktivnější, faulem si navíc pomohl bek Hysaj.
17'
Na první branku dnešního utkání jsme tak nemuseli dlouho čekat. Favorit zápasu se dostal do brzkého vedení, což se ale dalo očekávat.
16'
Máme tu první branku dnešního utkání! RODRIGO obdržel přihrávku do šestnáctky, míč si zpracoval hrudí a následně zamířil přesně pod břevno. Hezký fotbalový moment!
16'
Následně se k dalekonosnému přenesení hry dostal Ajeti, jeho záměr ale nevyšel dle představ. De Gea bude vykopávat od své svatyně.
15'
Španěly zatím trápí přechodová fáze. Navíc hodně se osmělí také hosté, nyní musel nebezpečný centr odvracet Koke.
14'
Žlutou kartu dostává Azdren Llullaku (Albánie).
12'
Tak to byla obrovská šance! Isco to na pravé straně udělal moc hezky, když náramným centrem nalezl hlavu Rodriga, který zblízka minul branku.
11'
Do hostující šestnáctky létá jeden centr za druhým. Nyní to zkusil střelou zpoza šestnáckty Isco, projektil z jeho kopačky se mu ale vůbec nepovedl.
10'
První střela také na druhé straně. Hemed zkusil štěstí z větší vzdálenosti, De Gea musel hodně rychle k zemi.
9'
Albánci začínají být hodně pod tlakem. Thiago se dostal k míči za šestnáctkou a svojí technickou střelu poslal pouze do nohou protihráče.
8'
To nebylo vůbec špatné. Alba se odhodlal k centru na Rodriga, jehož kostrbaté a slabé zakončení skončilo hodně vedle branky.
7'
Španělsko se dostalo ke své klasické hře, tedy krátké příhrávky na malém prostoru. Míč je momentálně na levé straně.
6'
Thiago vletěl do osobního souboje s nohama a napřed a hlavní sudímu nezbývalo nic jiného, než odpískat nedovolený zákrok.
5'
Obě mužstva mají za sebou úvodní kombinace, nyní jsou u míče favorité ze Španělska. Alba bude vhazovat u levé postranní čáry.
4'
Balliu zkoušel odcentrovat do pokutového území, v době nahrávky se ale ve vymezeném prostoru nepohyboval žádný z jeho kolegů.
3'
Španělé zahájili toho utkání kombinací u svého pokutového území, následně se do první akce hnala také Albánie.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, úvodní rozehrávku si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Španělsko: de Gea – Odriozola Arzallus, Ramos (C), Piqué, Alba – Th. Alcântara, Saúl Ñíguez, Koke – Isco, Rodrigo, Silva.
Náhradníci: Arrizabalaga, Reina – Viera, Pedro, Monreal, Illarramendi, Nacho Fernández, Callejón, Azpilicueta, Asensio, Aspas, Aduriz.

Albánie: Beriša (C) – Hysaj, Veseli, Ar. Ajeti, Memolla – Memušaj – Kaçe, Grezda – Xhaka, Llullaku, Balliu.
Náhradníci: Hoxha, Kolici – Agolli, Ahmedi, Baša, Djimsiti, Lenjani, Lila, Sadiku, Ndoj..
Albánie

Na druhé straně stojí Albánie, která má už jen sporadickou šanci na postup ze druhého místa. Hostující celek dnešního utkání doposud nasbíral třináct bodů, navíc posledních sedm z nich dokázal nasbírat až v posledních třech utkání. Albánci mají vážné problémy v ofenzívě, neboť doposud vstílily pouze deset branek, což je stejně jako předposlední Makedonie. Jedno je jisté, Albánie dnes předvede výkon na hranici svých síl a zda-li to bude stačit, to ukáže až samotný zápas.
Španělsko

Španělé vstupují do tohoto utkání v roli jasného favorita. Není se čemu divit, reprezentace z Pyrenejského poloostrova momentálně okupuje vedoucí příčku skupiny G. Z osmi odehraných utkání se Španělé radovali hned 7x, jediné utkání skončilo remízou (1:1 s Itálií). Zajímavý je také pohled do statistik, které jsou opravdu úchvatné. Bývalý mistři světa a Evropy doposud inkasovali pouhé tři branky, přičemž nastřílely úctyhodných dvaatřicet gólů.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Hráči se nám opět shromáždili na reprezentačním srazu, což znamená jediné – kvalifikace mistrovství světa. My budeme společně sledovat souboj mezi Španělskem a Albánií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.