Kvalifikace MS -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko : Izrael - 24. března 2017   20:45

Ukončeno
Španělsko
Španělsko
13' Silva (Alba) • 45+1' Vitolo (Th. Alcântara) • 51' D. Costa (Silva) • 88' Isco 
4:1
(2:0)
Izrael
Izrael
76' Refaelov  

Sestava Španělsko
de Gea – Carvajal, Ramos (C), Piqué, Alba – Iniesta (71. Isco), Busquets – Silva, Th. Alcântara (63. Koke), Vitolo (84. Aspas) – D. Costa.
Rozhodčí
M. Oliver – J. Collin, G. Beswick – R. Madley (všichni Anglie)
El Molinón, Gijón
Sestava Izrael
Marciano – Dasa, Tzedek, Tibi (19. Tawatha), Gershon – Cohen, Natcho – Ben Haim II (64. Hemed), Einbinder (60. Keltjens), Refaelov – Zahavi (C).
Přenos se aktualizuje automaticky

V tomto zápase se už nic závratného nestane. Španělsko získává tři body za přesvědčivou výhru 4:1 nad Izraelem. La Roja je i nadále neporažena a se ziskem 13 bodů se sluní na prvním místě ve skupině. K této dominci přispívá i fantastické skóre 19:2. Já se s vámi v tuto chvíli loučím a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou.
Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 7:13.
90+3'
Konec zápasu.
90+2'
Španělsko se i v nastavení baví fotbal, chce skončit toto utkání na polovině hostů. Izrael už doslova rezignoval.
90+1'
Michael Oliver přidává tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Zápas se už dohrává, Španělsko drží míč na kopačkách a čeká na závěrečný hvizd, který ukončí toto utkání.
88'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Rychlá kombinace španělského týmu, která skončila u ISCA. Tento španělský šikula se dokázal prosadit proti přesila a přízemní střelou překonal bezmocného hostujícího brankáře.
87'
David de Gea nám ukázal, že umí pracovat s nohama a skvělým nákopem přihrál přesně na volného Isca. Španělsko opět míří do útoku!
86'
Španělsko i nadále hledá nějakou cestičku do pokutového území hostů, ale ta se stále neukazuje, proto si domácí hráči přihrávají mezi sebou.
85'
Izrael se opět zatáhnul na vlastní polovinu, toho využívá domácí tým a stěhuje se k jejich brance a následně budou hledat nějaké kloudné zakončení.
84'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Iago Aspas.
83'
David Silva se dostal do pokutového území, mohl střílet, ale ještě volil přihrávku na Vitola, který nestihnul míč na hrací ploše.
82'
Izrael se snaží napadat španělskou rozehrávku, ale jejich napadání přichází opět vniveč. U míče je Isco, který dopředu nikterak nespěchá.
81'
La Roja se postupnou kombinací dostává na polovinu hostí, ale poté volí zpátečku a míč putuje opět ke stoperům La Rojy.
80'
Konec dnešního zápasu je pomalu za dveřmi, Španělsko se vrátilo do poklidného režimu, kdy kombinuje na vlastní polovině a do útočení se nějak netlačí.
79'
K hlavičce se dostal opět nebezpečný Sergio Ramos, který minul bránu pouze o pár centrimetrů.
78'
David Silva se ocitnul na trávníku po kontaktu s hostujícím hráčem. Španělsku se rýsuje další zajímavá příležitost k ohrožení branky.
76'
Izrael právě vstřelil branku!
Velmi dobrá rozehrávka přímého kopu, kde se k hlavičce dostal Rami Gershon, ten orazítkoval pouze tyč. K odraženému míči se dostal LIOR REFAELOV, který ráznou střelou pod břevno upravil skóre na 3:1.
75'
Isco si pohrál se svým strážcem a skvělou stahovačkou se dokázal uvolnit, poté skvěle rozehrál do strany na svého spoluhráče z klubu, Daniho Carvajala.
74'
Sergio Ramos si naběhnul do pokutového území na skvělý centr svého spoluhráče, ale k hlavičce se nedostal. Shir Tzedek odhlavičkoval míč do bezpečí.
73'
Jordi Alba oslovil skvělou přihrávkou Davida Silvu, ale tuto myšlenku přečetl skvělý Rami Gershon, který odehrál míč na rohový kop.
72'
Snad nejnebezpečnější hráč hostů, Eran Zahavi se dostal do domácího vápna, kde ještě pod sebou hledal volného spoluhráče. Ovšem jeho přihrávka našla pouze domácího Busquetse.
71'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Andrés Iniesta, přichází Isco.
70'
I Izrael se chce ukázat v dobrém světle, ale proti domácím hráčům nemají moc šancí, jak uspět. To nám předvedl Almog Cohen, kterému trvalo zpracování, poté o míč přišel.
69'
Na levé straně si s izraelskou obranou pohrál Andrés Iniesta a Jordi Alba. Následný centr Alby končí až na druhé straně v zámezí. Rami Gershon se ujme autového vhazování.
68'
Eran Zahavi si mohl vybrat ze dvou nabíhajících spoluhráče, ale zvolil střelu, která byla vzápětí zblokována. Poté si pro míč došel pohotový David de Gea.
67'
Izrael skvěle zahušťuje střed hřiště. Střední záložníci domácího týmu teď nemají lehký úkol, musí se s tímto napadáním vyrovnat.
66'
Hra se po sérii střídání uklidnila, už nevidíme takové tempo jako před pár minutami, kdy Španělsko tlačilo svého soupeře k vlastní brance, jak se dá.
65'
Izrael dnes vůbec nemá štěstí na své straně. Tento tým už nemůže střídat, protože poslední střídání proběhlo před malou chvíli, kdy se zranil Tal Ben Haim II.
64'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Tal Ben Haim II, přichází Tomer Hemed.
63'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Thiago Alcântara, přichází Koke.
62'
Sergio Busquets ztratil na polovině hřiště míč a musel poté pomoci svým obráncům. Jeho chybu vzápětí napravil, když obehrál hostujícího Almoga Cohena.
61'
Španělsko se postupnou kombinací dostává z vlastní poloviny na polovinu hostů. U míče byl David Silva, který vzal zakončení na sebe. Ofir Marciano byl připraven a míč vyrazil mimo pokutové území.
60'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Daniel Einbinder, přichází David Keltjens.
59'
Izrael neví, kde má hlavu ani patu. Španělsko si na hřišti dělá co chce. To platí o Carvajalovi, který si opět pohrál se svým strážcem na pravé straně.
58'
Druhé dějství dnešního zápasu se hrají ještě ve větším tempu než samotný první poločas. Diváci na stadionu se baví skvělým představením svých miláčků.
57'
Tak tohle je galapředstavení španělských hráčů. Andrés Iniesta našel svým nákopem hlavu Diega Costa, ten mohl zakončovat, ale ještě připravil šanci pro nabíhajícího Davida Silvu, který orazítkoval levou tyč hostující branky.
56'
Španělsko doslova buší na hostující obranu, ta je zalezlá ve vlastní pokutovém území, kde se snaží odvracet všechny možné útoky na jejich branku.
55'
Izrael nemá vůbec čas k poklidné rozehrávce, protože domácí tým skvěle napadá a následně poté i získává míč na svou stranu.
54'
Domácí tým se baví fotbal, další jejich akce mohla skončit brankou, ovšem proti byl Taleb Tawatha, který byl doslova posledním obráncem hostujícího celku.
53'
Jordi Alba si skvěle naběhnul za hostující obranu, ale jeho akce končí vzápětí, kde pomezní rozhodčí signalizuje ofsajd.
52'
Zápas je zřejmě už v této části hry rozhodnutý. Otázka je, kolik branek si Izrael odveze zpátky do své domoviny.
51'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Domácí tým využívá výhodu rohového kopu. David Silva zatočil míč na zadní tyč, kde si na tento centr naskočil DIEGO COSTA, který zvyšuje vedení svého celku na 3:0. Asistence: David Silva.
51'
Izrael se zatáhnul na vlastní polovinu, kde bude pečlivě bránit a čekat na vhodnou příležitost k útoku na domácí branku.
50'
Domácí tým teď měl obrovské štěstí, protože se Izrael dostal k veliké šance jako slepý k houslím. David de Gea byl ovšem připraven.
49'
David Silva skvěle načasoval přihrávku na Daniho Carvajala, který měl mnoho času k přípravě centru na Diega Costu. Ten se dostal k hlavičce, ale míč putuje pouze do zámezí, mimo izraelskou branku.
48'
Španělsko začíná tam, kde skončilo první poločas. To znamená, že má míč pod svou kontrolou a postupnou kombinací se blíží na dostřel izraelské branky.
47'
Ani jeden trenér neudělal o poločasové přestávce změnu. Takže do druhého poločasu jdeme ve stejných sestavách.
46'
Začal druhý poločas.
Hráči obou celků se pomalu trousí na hrací plochu, druhý poločas začne za malou chvíli. Jste připraveni?
Statistiky prvního poločasu

Držení míče: 70% – 30%
Střely na branku/mimo: 4/2 – 4/2
Rohové kopy: 4 – 1
Ofsajdy: 3 – 0
Fauly: 3 – 6
Přihrávky celkem: 410 – 153
Máme za sebou první poločas tohoto zápasu. Španělsko zatím potvrzuje roli favorita a vede nad svým soupeřem s přehledem 2:0. O první branku v utkání se postaral David Silva. Španělský tým udeřil poté ještě jednou. Gólová akce se utvořila těsně před koncem základní hrací doby, kdy se prosadil Vitolo. Ve druhém poločase můžeme očekávat kontrolu průběhu hry od Španělska, Izrael zřejmě bude sázet na osvědčené brejky. Rozhodně nás čeká zajímavých 45 minut, určitě nikde neodcházejte. Za pár minut začínáme!
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
45+2'
První poločas skončil.
45+2'
Rohový kop byl zahrán s přehledem na hranici vápna, kde byl úplně osamocený Jordi Alba. Tento španělský rychlík pálil z voleje pouze do obránce.
45+2'
První poločas zřejmě skončí na polovině hostí, protože Španělsko má k dispozici další rohový kop v tomto zápase.
45+1'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Domácí tým přidává takzvanou branku do šatny. Thiago Alcântara skvělou zasekávačkou oslovil Vitola, který se štěstím propálil hostujícího brankáře. Tady se potvrdilo známé pravidlo, nedáš, dostaneš. Asistence: Thiago Alcântara.
45'
Anglický sudí nastaví v prvním poločase dvě minuty!
44'
Skvělá šance hostů, kde se po centru Erana Zahavího dostal k hlavičce Lior Refaelov. David de Gea musel vytáhnout spektakulární zákrok, aby míč neskončil v jeho brance.
43'
Michael Oliver si k sobě volá Tala Ben Haima II, aby mu vysvětlil, že takové fauly nebude ve druhém poločase trpět.
42'
První poločas se zřejmě bude dohrávat v poklidném tempu, protože žádný tým nechce udělat nějakou zbytečnou chybu. Navíc domácí se už vidí v šatně.
41'
Izrael je po delší době na polovině domácích, ale to netrvá dlouho. Domácí tým skvěle svého soupeře vytlačil na vlastní polovinu. Hosté i nadále drží míč pod svou kontrolou.
40'
Andrés Iniesta dlouhou přihrávkou oslovil Daniho Carvajala, ale ten si pro tuto chvíli nerozuměl s míčem a následně o něj i přišel. Izrael se ovšem nemá k nějakému většímu útoku, proto jenom míč opět odezdává.
39'
Španělsko i nadále drží míč na svých kopačkách, diváci tleskají a fandí z plných plic. Domácí tým chce toto povzbuzování odměnit druhým gólem, proti je brankář Ofir Marciano.
38'
První dějství dnešního zápasu se pomalu blíží ke svému konci. Španělsko jasně kontroluje průběh hry, kdy na hřišti v Gijónu vede nad svým soupeřem po brance Davida Silvy z 13. minuty 1:0.
37'
Následně si tento pravý bek ve službách Realu Madrid pohrál s Talem Ben Haimem II. Diváci této fotbalové ekvilibristice tleskají.
36'
Gerard Piqué si mazácky pohlídal dotírajícího soupeře, zmátl ho skvělou kličkou, poté ovšem zvolil přihrávku zpět na vlastního brankáře, který ihned rozehrál na druhou stranu, kde byl volný Dani Carvajal, ten míří s míčem na hostující polovinu.
35'
Diego Costa je stále při chuti a tlačí se do dalších šancí. V této šanci byl ovšem ten pomalejší, dříve u míče byl jak hostující obránce, tak i gólman, který míč chytil.
34'
Rohový kop nevyšel úplně podle představ. Pro centrovaný míč si došel s velikým přehledem Ofir Marciano. Tento izraelský brankář s rozehrávkou nikde nespěchá a trochu pošilhává po časomíře.
33'
Zajímavá šance se opět vyskytla na levé straně, kde byl volný Jordi Alba, který následně hledal přízemní centrem Diega Costu, ten byl skvěle obsazen. Ovšem tento španělský šutér vybojoval rohový kop.
32'
Vitolo zkoušel patičkou poslat míč na Diega Costu, to se podařilo. Costa poté chtěl oplatit stejnou mincí, ale Vitolo byl skvěle zastaven. Míč končí v zámezí, Španělsko bude vhazovat.
31'
Sergio Busquets se prezentoval velice nepřesnou přihrávkou, za kterou se musel sprintem vydat David Silva. Tento rychlonohý šikula stihnul míč na hrací ploše a poté i vynadal svému spoluhráči.
30'
Španělsko stále hledá nějakou cestičku do pokutového území, ale Izrael momentálně skvěl brání a domácí útoky odráží.
29'
Diego Costa upadnul v pokutovém území, ale anglická píšťalka zůstala potichu, penalta se nepíská. Španělsko nemusí zoufat, protože má k dispozici další rohový kop.
28'
Španělský tým si na malou chvíli dává kýžený oddych na vlastní polovině, kde kombinují stopeři mezi sebou. Izrael se nemá k tomu, aby nějak nebezpečně napadal.
27'
Thiago Alcântara se snažil oslovit Davida Silvu, ale tomu míč uskočil do zámezí. Ofir Marciano bude odkopávat od své branky.
26'
Diego Costa se vzteká kvůli odpískanému ofsajdu. Z opakovaných záběru je jasné, že to bylo správně odpískáno. Protesty tohoto hráče přicházejí vniveč.
25'
Eran Zahavi byl opět v nadějné šanci, ale gól z toho rovněž není. Jordi Alba se mu zlepšit, protože tohle byl školácká chyba, která se nesmí stát.
24'
Hostům se rýsoval nadějný brejk, ale všechno přečetl skvělý Dani Carvajal, který míč opět vybojoval pro svůj tým. Španělsko může opět útočit.
23'
Krásná kombinace na pravé straně, kdy míč přešel od Daniho Carvajala k Davidu Silvovi. Ten z otočky přihrál Iniestovi, který vystřelil těsně vedle hostující branky.
22'
David Silva hledal chytrým dloubáčkem Diega Costu, který byl opět v dobrém náběhu. Všechno viděl hostující brankář, který vyběhnul a míč polapil.
21'
Andrés Iniesta je zatím nejvytíženější hráč domácího celku. Všechny španělské akce jdou přes tohoto zkušeného veterána z Barcelony.
20'
Hra po krátké pauze opět pokračuje. U míče je španělský tým, který postupně přechází na hostující polovinu, aby zde ohrozil branku, kterou hájí Ofir Marciano.
19'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Eytan Tibi, přichází Taleb Tawatha.
18'
Hra je i nadále přerušena. Oba trenéři využívají pauzu k udělení nových instrukcí svým svěřencům.
17'
Hra je opět na malou chvíli přerušena, na trávníku se ocitnul Eytan Tibi. Rozhodčí volá na trávník lékařský tým.
16'
Držení míče

Španělsko – 77%
Izrael – 23%
15'
Španělský tlak nepolevuje, stále sílí. Je otázkou času, kdy padne druhý gól v utkání. Po střele Sergia Busquetse to rozhodně nebude.
13'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Jordi Alba našel krásnou přihrávkou volného DAVIDA SILVU, který poprvé překonal bezmocného Ofira Marciana v brance Izraele. Asistence: Jordi Alba.
13'
Současná hra zatím vypadá podle očekávání. Domácí tým vůbec, ale vůbec nepůjčuje míč soupeři a i nadále kombinuje na hostující polovině.
12'
Thiago Alcântara chytře posunul míč na nabíhajícího Diega Costu, ale u míče byl dříve hostující obránce, která pouze odkopnul daleko od vlastní branky.
11'
Eli Dasa se dopustil nedovoleného zákroku proti Vitolovi. Rozhodčí Michael Oliver zůstává klidným a pouze ukazuje proti brance Izraele.
10'
Andrés Iniesta si poradil s dvojici protihráčů, poté rozehrál míč na pravou stranu, kde byl volný Vitolo. Ovšem tento hráč ze Sevilly si s míčem nerozuměl a ten končí v zámezí.
9'
Hra byla na malou chvíli přerušena, protože Gerard Piqué se nepříjemně potkal s Talem Ben Haimem II a poté zůstal na trávníku.
8'
Eran Zahavi dostal míč na své kopačky, uběhnul pěkných pár metrů, obhodil se Piquého, ale jeho střela neměla nějaké gólové parametry. David de Gea se protáhne odkopem od branky.
7'
Už to mohlo být 1:0 pro domácí. Thiago Alcântara napřáhnul k dalekonosné střele, která s pomocí hostujícího brankáře Marciana orazítkovala břevno. Nádherná střela!
6'
První rohový kop se domácím nepovedl, míč mířil na Davida Silvu, ale ten nemá proporce na hlavičkové souboje. Hosté se aspoň prozatím osvobozuje odkopem na domácí polovinu.
5'
Pěkná souhra barcelonských spoluhráčů. Gerard Piqué oslovil dlouhým nákopem Jordiho Albu, ten se snažil ihned centrovat míč do vápna. Jeho centr byl zblokován na rohový kop.
4'
V další domácí akci byl opět Iniesta, ale tentokrát si nerozuměl s Davidem Silvou. Ovšem domácí nemusí zoufat, míč zůstává na jejich kopačkách.
3'
Ovšem Izrael umí také zahrozit. Snad nejznámější hráč v současné době, Eran Zahavi se uvolnil a následně i zakončil. David de Gea byl na svém místě a míč chytil.
2'
Hned na začátku utkání se domácí tým uchýlil k jejich typické hře. Krátké přihrávky a rychlý pohyb směrem k brance soupeře. V prvním akci utkání byl Andrés Iniesta, který pěkným dloubáčkem hledal nabíhajicího Daniho Carvajala. Druhý jmenovaný nestihnul míč na hrací ploše.
1'
Utkání právě začalo.
Španělsko bude hrát v červených dresech, Izrael v bílých. Navíc domácí tým bude hrát v prvním poločase zleva doprava.
Hymny jsou minulostí, za pár okamžiků začne samotný zápas mezi Španělskem a Izraelem!
Hráči už jsou na trávníku, nyní se vyslechneme hymny obou národů.
Hráči obou týmů jsou už nastoupení v tunelu, za malou chvíli vyběhnou na trávník.
Úvodní sestavy:

Španělsko: de Gea – Carvajal, Ramos (C), Piqué, Alba – Iniesta, Busquets – Silva, Th. Alcântara, Vitolo – D. Costa.
Náhradníci: Arrizabalaga, S. Rico – Isco, Aspas, Azpilicueta, Deulofeu, Nacho Fernández, A. Herrera, Javi Martínez, Morata, Koke, Pedro.

Izrael: Marciano – Dasa, Tzedek, Tibi, Gershon – Cohen, Natcho – Ben Haim II, Einbinder, Refaelov – Zahavi (C).
Náhradníci: Harush, Klaiman – N. Bitton, Elo, Hemed, Keltjens, Micha, Ohana, Sahar, Shechter, Tawatha, Yeini.

Rozhodčí: M. Oliver – J. Collin, G. Beswick – R. Madley (všichni Anglie).
Izrael

Pozice ve skupině G: 3. místo, 9 bodů, skóre 8:5
Dosavadní odehrané zápasy ve skupině: Itálie 1:3, Makedonie 2:1, Lichtenštejnsko 2:1, Albánie 3:0
Nejlepší střelec v kvalifikaci: Tomer Hemed (3 branky)
Španělsko

Pozice ve skupině G: 1. místo, 10 bodů, skóre 15:1
Dosavadní odehrané zápasy ve skupině: Lichtenštejnsko 8:0, Itálie 1:1, Albánie 2:0 a Makedonie 4:0
Nejlepší střelec v kvalifikaci: Diego Costa (3 branky)
Kvalifikační boje na MS v Rusku pokračují, ve skupině G budeme svědky utkání mezi Španělskem a Izraelem. Domácí La Roja vládne této skupině společně s Itálií. Ovšem hosté z Izraele se na tyto dva celky dotahují s nasbíraným počtem devíti bodů ze čtyř zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.Klasická verze
Mobilní verze