To je od nás dnes vše! Děkuji za pozornost a těším se na Vás u dalšího online přenosu. Karel Milec
Střely mimo: 2:3.
Rohy: 3:2.
Ofsajdy: 3:3.
Fauly: 11:17.
Tak má za sebou pondělní dohrávku 20. kola! SD Eibar potvrdil roli favorita a zvítězil 5:1.
90+3
90+2
Nakonec nosítka potřeba nebudou, ale do hry se už dnes nejspíše nevrátí. Do konce hry zbývá jedna minuta.
90+1
Na hrací ploše je ošetřován Mainz a nevypadá to s jeho pokračováním příliš optimisticky.
90
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
89
Zápas se dohrává na útočné polovině Eibaru.
88
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Miguel Lopes.
87
Žlutou kartu za nesportovní chování dostává Cristiano Biraghi (Granada).
85
O zápase je již rozhodnuto a tak se pouze dohrává.
83
Přihrávka na Bastóna byla příliš dlouhá a tak u míče byl hostující gólman dříve.
81
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Simone Verdi.
79
Eibar právě vstřelil branku!
Enrich nasadil protihráči jesličky a následně našel před prázdnou brankou BORJA BASTÓNA, který ve skluzu přidal pátou branku domácích. Asistence: Sergi Enrich
79
Domácí hráči se dožadovali penalty po zatažení Enricha, ale rozhodčí s nimi nesouhlasí.
76
Hostujícím hráčům začínají téct nervy a rozhodčí má najednou plné ruce práce.
74
A je rozhodnuto! Fernández si sice se střelou Keka poradil, ale na dorážku BORJA BASTÓNA už byl krátký!
74
Ten ale vykopl zle a u míče je tak Eibar.
73
Granada musí další útok začít až od gólmana.
72
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Saúl Berjón.
70
El Arabi se ocitl za ofsajdovou hranou a pomezní rozhodčí to moc dobře viděl.
68
SERGI ENRICH ale rychle vrací domácím dvoubrankové vedení! Po dobrém uvolnění Bastóna pelášil na branky Fernándeze a střelou zpoza vápna zvyšuje na 3:1. Asistence: Borja Bastón.
67
Granada je aktivní i nadále, ovšem nyní útok zastavil zdvižený praporek pomezního.
65
Granada právě vstřelila branku!
Tak závěr bude ještě zajímavý! YOUSEFF EL ARABI dokázal využít chyby domácí obrany s gólmanem a do prázdné branky tak snižuje na 1:2.
64
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Antonio Luna, přichází David Juncà.
62
Na hřišti sedí Luna a signalizuje, že bude potřebovat ošetření lékařů. Nejspíše se jedná o natažený sval
61
Druhý poločas bohužel začal v mnohem slabším tempu než skončil ten první.
59
Ten dopadl lépe, ale stejně si domácí dokázali nakonec poradit.
58
Dlouhý aut Granady odvrátil domácí stoper do stejného místa takže nás čeká další aut Granady.
56
Rozhodčí přehlíží menší fauly a snaží se do hry zasahovat co nejméně.
54
Eibaru se nyní daří kombinovat na útočné polovině.
52
Inuj dobře napadal rozehrávku Granady a nakonec se mu ji podařilo vystihnout, ale k odraženému balónu měl nejblíže Andrés Fernández.
50
Úvod druhého poločasu patří Granadě, která zatím Eibar nepouští vůbec na balón.
49
V prvním ofsajdovém postavení se ocitl domácí hráč.
48
Roh se hostům nepovedl a do útoku tak peláší domácí Eibar.
48
Granada bude zahrávat rohový kop.
46
Druhý poločas nám zahájil výkop hostující Granady.
46
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Fran Rico.
46
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Uche Henry Agbo, přichází Youssef El Arabi.
46
Druhý poločas začne zhruba ve 21:30.
Rozhodčí nenastavil ani minutu a tak nám skončil první poločas, po kterém vedou domácí favoriti dva nula, když se ke konci poločasu trefil Inuj a Enrich.
45
45
Na konci prvního poločasu bude vykopávat domácí gólman, uvidíme kolik rozhodčí nastaví.
44
Domácí jí rozehráli na krátko, ale následný centr končí v hledišti takže signál k ničemu nevedl.
43
Lombán fauloval na své polovině a je z toho tak standardní situace pro Eibar.
41
O efektivní zakončení se pokoušel Enrich, ale zakončení jde nad.
38
Gól přichází na druhé straně! SERGI ENRICH si počkal, na úrovni penalty, na prudkou přihrávku od Keka a zvýšil již na 2:0. Asistence: Keko.
38
Ovšem Riesgo je připraven a míč drží pevně v náručí.
37
Granada se snaží rychle vyrovnat, k čemuž by měl pomoci tento rohový kop.
35
Nyní to už ale domácí tým dokázal a jde do vedení. KEKO krásným obloučkem našel TAKAŠIHO INUJE, který na zadní tyči doklepl míč do branky. Asistence: Keko.
35
A když už se přes ní dostanou tak se sám Eibar vyžene ze střelecké pozice.
34
Obrana Granady je zatím skálopevná a Eibar má veliké problémy se přes ní dostat.
32
Hra je v tuto chvíli hodně roztrhaná a sledujeme převážně jen fauly a autové vhazování.
29
Domácí obrana v poklidu odvrací.
28
Capa fauloval u rohového praporku a Granada tak bude zahrávat zkrácený rohový kop.
26
Fernández předvedl dobrý zákrok proti střele Bastóna! Který v dobré střelecké příležitosti zamířil po zemi do míst, kam Fernández stihl dát své ruce.
24
Máme za sebou více než polovinu prvního poločasu, ale na pořádnou šanci zatím stále čekáme.
22
Žlutou kartu za taktický faul dostává Ander Capa (SD Eibar).
21
Hosté zahrávali standardní situaci ze středu hřiště, ovšem následně je pískán útočný faul.
19
Capa podklouzl při bránění rychlonohého Agba, ovšem ten nedokázal přesně přihrát a u míč končí opět u domácích.
18
Trefil pouze prvního bránícího hráče.
17
Inuj se ujímá rozehrávky třetího rohového kopu Eibaru.
17
Domácí hráči kombinují po celé šíři hřiště, ale zatím se k žádné pořádné šanci nedostali.
15
Hra se nám začíná vyrovnávat.
13
Žlutou kartu dostává Adalberto Peñaranda (Granada), který ostře zajel do Capa.
13
Po kterém je pískaný útočný faul domácím.
13
Granada odvrátila na další rohový kop.
12
Uvidíme první rohový kop Eibaru.
10
Žlutou kartu dostává Uche Henry Agbo (Granada) za jasné hraní rukou.
9
Žlutou kartu dostává Pérez, který fauloval u půlicí čáry.
8
Tentokrát si Inuj míč příliš předkopl a ten končí v zámezí.
7
Zblokovaný centr Inuje končí v autu.
6
Peñaranda táhl rychlý brejk Granady, ovšem domácí se stihli vrátit a uvidíme odkop od domácí branky.
5
Granada vysunula presink výše, ale domácí si s tím dokázali poradit.
4
Domácí jsou v úvodu aktivnější a kontrolují balón.
2
První domácích akce ukončil na levé straně Maínz.
1
Útočný faul Peñarandy vrací míč zpět domácím.
1

SD Eibar: Riesgo – Capa, dos Santos, Ramis, Luna – Keko, Dani García (C), Adrián González, Inuj – Bastón, Enrich.
Náhradníci: Irureta – Barrenetxea, Berjón, Ekiza, Juncà, Verdi, Israfilov.

Granada: Andrés Fernández – Foulquier, Lombán, Maínz (C), Biraghi – R. Pérez, Krhin, Agbo – Méndez, Peñaranda, Success.
Náhradníci: Kelava – Babin, El Arabi, R. Ibáñez, Miguel Lopes, F. Rico.

Rozhodčí: Sánchez – Gallego, Martínez.
Hlavním rozhodčím dnes bude José Sánchez a na lajně mu budou pomáhat pánové Gallego a Martínez.
Poslední vzájemný zápas se odehrál v srpnu loňského roku a Eibar vyhrál na hřišti Granady 3:1.
Granada bojuje o setrvání v nejvyšší soutěži a zatím je na 17. místě s jednobodovým náskokem na sestupovou příčku. Granada prohrála z posledních pěti zápasů tři a dvakrát zvítězila.
Domácí Eibar se zatím nachází na 7. místě, ovšem v případě výhry se posune na 6. místo, které zaručuje kvalifikace Evropské ligy. Eibar má velmi dobrou formu, v posledních třech zápasech porazil Gijén, Espaňol a Betis! Favoritem je i v dnešním zápase.
Vítejte u zápasu SD EibarGranada. Výkop je od 20:30, tak ho nezmeškejte!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.