To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Je dobojováno. Sevilla dnes byla lepším celkem, ale všechny body bere Granada, která nakonec vyhrála 2:1 a vybojovala velmi, ale velmi cenné vítězství.
90+4
90+3
Domácí zatím konec zápasu zvládají na jedničku. Hosté už zřejmě nic nevymyslí.
90+2
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90+1
Hosté zahrávali roh, ale ani z něho nic nevytěžili a Granada míří za vítězstvím.
90
Žlutou kartu dostává Isaac Success (Granada).
90
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Youssef El Arabi.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Ale to je velká komplikace pro hosty, protože Rami vyfasoval druhou žlutou kartu a následuje tedy karta červená!
88
Ani z něho nic nebylo, protože pro kulatý nesmysl si došel pozorný Fernández.
88
A další rohový kop pro hosty.
87
S vypětím všech sil se domácí ubránili a stále tak vedou o jednu branku.
86
Na druhé straně vybojovala Sevilla rohový kop.
85
Domácí hráč se dostal do brejku, ale z hranice velkého vápna poslal míč vysoko nad brankou.
84
Sevilla drží míč a tlačí se dopředu. Uvidíme, zda se hostům podaří alespoň vyrovnat.
82
Další kombinační akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
80
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Fran Rico.
78
Po rohu hlavičkoval Adil Rami, ale branku trefit nedokázal a stav zápasu se tedy nemění.
76
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Mariano, přichází Jevhen Konopljanka.
74
Andrés Fernández opět dobře vyběhl a zastavil Gameira, který by se dostal do velké šance. Domácí brankář je hrdinou posledních minutek.
72
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází René Krhin, přichází Uche Henry Agbo.
70
A domácí brankář musel předvést další dobrý zákrok, ale opět byl úspěšný a podržel svůj celek, který je pod tlakem!
68
Domácí se po delší době vydali dopředu, ale z dlouhého nákopu nebylo vůbec nic a na tahu je tak opět Sevilla.
66
Sevilla je ve druhém poločase lepším celkem, ale zatím se hostům nepodařilo vyrovnat.
64
Po rohu zůstal na zadní tyči zcela volný Gameiro, ale z dobré pozice poslal míč nad branku!
63
Po střele z dálky musel domácí brankář zasahovat, ale zvládl to a dobrým zákrokem míč vyrazil na roh!
62
Žlutou kartu dostává Mariano (Sevilla FC).
61
Zhruba třicet minutek mají hosté na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali. Bude to ještě hodně zajímavé.
59
Z rohu ale nic nebylo, protože pro míč si zkušeně došel Rico, který tak pomohl svým zadákům.
58
Rohový kop pro Granadu.
57
Nyní už z toho ale žlutá karta je a vyfasoval ji faulující Rami.
55
Trochu se přiostřilo a k vidění bylo několik faulů. Zatím se vše obešlo bez žlutého napomenutí.
53
Vyrovnání měl na noze José Antonio Reyes, který se zjevil sám před brankářem Fernándezem, ale toho překonat nedokázal! Skvělý zákrok domácího brankáře.
51
Poprvé se dopředu ve druhém poločase vydali i domácí borci, ale z centru z pravé strany nic nebylo.
50
Ke střele se dostal Gameiro, ale branku trefit nedokázal.
49
Stále se hraje na polovině domácího celku, který je pod tlakem, tak uvidíme, co Sevilla vymyslí...
47
Sevilla vstoupila do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí před branku Granady.
46
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Éver Banega.
46
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Sebastián Cristóforo.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas tedy začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který ale zatím zvládá lépe Granada, která se dvakrát prosadila a nad Sevillou vede 2:1. Druhý poločas ale ještě bude hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.
45+2
45+1
Sevilla právě vstřelila branku!
Tak hosté se ještě v samém závěru prvního poločasu prosazují a snižují na rozdíl jedné branky. Po rychlé akci a dobrém zásahu brankáře Fernándeze se na malém vápně k míči dostal VITOLO, který ho doslova dotlačil do branky.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Žlutou kartu dostává Edgar Méndez (Granada).
42
Sevilla se zatím směrem dopředu hodně trápí. Ani tentokrát hosté nic nevymysleli a stále tak prohrávají o dvě branky.
40
Je před námi posledních pět minutek prvního poločasu, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
38
Granada právě vstřelila branku!
Druhá branka je na světě a Granada jde možná trochu překvapivě do vedení 2:0! ADALBERTO PEÑARANDA se blýskl parádním sólem, obešel několik protihráčů a nakonec zkušeně překonal Rica.Hezká individuální akce domácího borce.
37
Domácí jsou stále u míče a kombinují na polovině svého soupeře.
35
Domácí drží míč a trpělivě kombinují, což jim samozřejmě za současného stavu zcela vyhovuje.
33
Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Je to spíše boj, než nějaká ofenzivní show.
31
Je za námi třicet minutek a Granada stále vede o jednu branku. Uvidíme, zda Sevilla s nepříznivým výsledkem do poločasu něco udělá.
29
I další akce domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou do vápna a od své branky tak bude rozehrávat Rico.
27
Domácí se dostali do vápna soupeře, ale Krhin nezvládl přihrávku a nakonec z toho nebylo ani zakončení. Škoda pro Granadu.
25
Nutno ale dodat, že Granada zatím velmi dobře brání. I tentokrát se domácí celek v pohodě ubránil a vydal se dopředu, ale nic z toho nebylo.
23
Sevilla ale přidala a je to znát. Nyní jsou hosté aktivnější, ale směrem dopředu se jim zatím nedaří podle představ.
21
Ale z rohu nic nebylo a Sevilla tak stále prohrává o jednu branku a je jasné, že to hosté nebudou mít vůbec, ale vůbec lehké.
20
Hosté se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
18
Ale pozor, protože domácí celek jde do vedení 1:0. Se střelou z dálky si Rico ještě poradil, jenže k dorážce se dostal ISAAC SUCCESS, který z bezprostřední blízkosti nezaváhal.
17
Po přihrávce se míč ocitl na hranici malého vápna, ale žádný z hostujících hráčů ho nedokázal usměrnit do branky! Nakonec byl odpískán útočný faul.
15
Na druhé straně hřiště se k míči dral Llorente, ale pomohl si faulem a akce hostů tedy velmi rychle skončila.
14
Granada zahrávala první rohový kop, ale žádný z domácích hráčů se do zakončení neprotlačil.
13
Domácí to tentokrát zkusili centrem, ale ani ten se neujal. U míče jsou tedy hostující borci, kteří nikam nepospíchají.
11
Dopředu se hnal hostující Llorente, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
10
Ale ani tentokrát Granada nic nevymyslela. Zatím to žádná ofenzivní show rozhodně není, začátek zápasu je hodně opatrný.
8
Vitolo nyní dobrým obranným zákrokem zastavil kombinační akci domácího celku, který tedy musí začít od začátku.
7
Po bleskové akci to vzal na sebe domácí Success, ale jeho projektil nebyl přesný a Rico tedy zasahovat nemusel.
5
Zatím je začátek zápasu plný nepřesností a vše podstatné se odehrává uprostřed hrací plochy.
3
Ani domácímu celku úvodní útok nevyšel. Pérez to vzal na sebe, ale byl zastaven a nakonec kulatý nesmysl úplně ztratil.
2
Hosté se hned vydali dopředu, ale jejich akci zastavil nepřesný centr a na tahu je tak domácí Granada.
1

Granada: Andrés Fernández – M. Dória, Lombán, Maínz, Foulquier – Success, R. Pérez, Krhin, Méndez – Rochina, Peñaranda.
Náhradníci: Kelava – S. Ruiz, F. Rico, R. Ibáñez, J. Márquez, Agbo, El Arabi.

Sevilla FC: S. Rico – Coke, Rami, Kolodziejczak, Escudero – Vitolo, Iborra, Krychowiak, J. A. Reyes – F. Llorente, Gameiro.
Náhradníci: Soria – Cristóforo, Banega, Carriço, Konopljanka, Immobile..
Poslední vzájemné zápasy

Granada – Sevilla 1:1
Sevilla – Granada 4:0
Granada – Sevilla 1:2
Sevilla – Granada 5:1
Granada se zatím v této sezoně trápí. Domácí celek je v tabulce na osmnáctém místě a na svém kontě má 14 bodů, tedy pouze o tři více, než poslední Levante. Granada navíc z posledních tří zápasů uhrála jen tři body, když porazila právě Levante. Poslední dvě kola ale nebodovala, takže dnes by nějaký ten bodík získat určitě chtěla.

Sevilla FC je na tom o něco lépe, ale určitě by chtěla mít o nějaký ten bodík více. Nyní jich má na svém kontě zatím 26 a nachází se na osmém místě. Z posledních pěti zápasů ale Sevilla ani jednou neprohrála, třikrát vyhrála a dvakrát remizovala, takže formu hosté určitě mají.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu 18. kolo a my budeme sledovat duel mezi Granadou a Sevillou, která je favoritem tohoto utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.