Zápas je u konce. Dnes jsme mohli sledovat opravdu vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Domácí si vedli lépe v první půli, zatímco hosté tlačili v půli druhé, což také přineslo potřebné ovoce, kdy v 93. minutě srovnal skóre dnešního zápasu Alváro Negredo. Oba dva celky se tak po dnešním utkání podělí o body. La Coruňa se v tabulce posouvá na deváté místo, zatímco Valencia zůstává na místě jedenáctém.
90+4
90+3
Valencia právě vstřelila branku!
Dani Parejo vyslal výborný centr do míst, kde se vyskytoval ÁLVARO NEGREDO, jenž výbornou hlavičkou k tyči soupeřovy branky, překonává dnes skvělého Luxe.
90+2
Gomes hledal zajímavou přihrávkou spoluhráč, ale jeho pokus byl zablokován na rohový kop.
90
Nastavovat se budou 4 minuty.
89
Lucas obdržel výborný pas na zadní tyč, ale vystřelit již nedokázal. Velká škoda, zakončoval by do prázdné brány.
87
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Juanfran, kterého nahradí Rodriguez.
86
Negredo si při útočení pomohl faulem a celou akci svého týmu, tak zastavil.
83
Rohový kop, jenž zahrával Alberto úspěchem nekončí. Obrana hostů se dokázala ubránit.
82
Lucas se snažil uvolnit jednoho ze svých spoluhráčů, ale celou akci přečetl obrana hostů a míč odvrací do zámezí.
81
Negredo výborně vypállil, ale jeho rána končí jen těsně nad horní tyčí soupeřovy branky. Velká škoda pro domácí.
80
Mustafi zatáhl soupeře za dres, čehož si také všiml pomezní sudí, jenž hříšníkovi uděluje žlutou kartu.
79
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Fajr, kterého nahradí Laure.
79
Tak za tento zákrok nemůže přijít nic jiného než žlutá karta. Vezo sundal unikajícího Lucase a podle toho je také odměněn.
78
Dnešní utkání sleduje 23 782 diváků.
76
Přesnost přihrávek: 60:62%
75
Na druhé straně se v ofsajdovém postavení ocitl Gaya. Domácí, tak budou rozehrávat z vlastní půle.
74
Už už to vypadalo, že Lucas bude slavit druhý gól, ale veškeré vzrušení utnul pomezní sudí, jenž mává ofsajd.
73
Rodrigo obdržel výbornou přihrávku, ale poté selhal, když se pokoušel vystřelit. Golman domácích, tak zasahovat nemusel.
72
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Mina, kterého nahradí Rodrigo.
71
Držení míče: 49:51%
69
Další ofsajd domácího borce Lucase, ten si v dnešním zápase toto pravidlo již několikrát nepohlídal.
68
Zajímavý střelecký pokus vyslal Luis Alberto, ale Mathew Ryan byl včas na zemi a střelu na dvakrát zlikvidoval. Dorážející Lucas míč již nestihl.
68
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Cani, kterého nahradí Luisinho.
66
German Lux si vysloužil za zdržování žlutou kartu.
65
Hosté stále v tlaku...podaří se jim skórovat. Domácí jen stěží drží míč na svých kopačkách.
64
Juanfran doslova bodyčekem zboural unikajícího Danila a za tento zákrok vidí žlutou kartu.
63
Bakkali se odhodlal ke střele z nějakých dvaceti šesti metrů, ale svůj pokus nasměroval jen těsně vedle pravé tyče soupeřovy branky. Zajímavý pokus.
61
Alberto se pokusil o zakončení střelou z velké vzdálenosti, ale svůj pokus nasměroval pouze do míst, kde stál připravený Ryan, který tak neměl příliš práce.
60
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Zahibo, kterého nahradí Bakkali.
59
Dani Parejo poslal vysoký balon do šestnáctky, ale ten odvrací do bezpečí Arribas.
58
Mustafi se opřel do míče z velké vzdálenosti, ale svůj pokus nasměroval pouze do jednoho z bránících hráčů domácího celku. Následuje rohový kop
57
Hosté drží domácí pod tlakem, ale gólově se prosadit ne a ne.
56
Danilo stál v ofsajdovém postavení a tak šance hostů končí.
55
No, tohle mohla být alespoň žlutá karta. Bergantinos udeřil Pareja loktem do obličeje, ale rozhodčí signalizuje pouze standardní situaci.
53
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Barragán, kterého nahradí Vezo.
52
Ajajaj...kdybych si pohlídal to postavení. To si teď musí říkat Lucas, jenž sice vstřelil gól, ale ten z důvodu ofsajdu neplatí.
50
Barragan si pravděpodobně přivodil nějaké zranění a musí být ošetřován. No doufejme, že to není nic vážného.
49
Hosté vlétli do druhé půle o něco aktivněji, ale ohrozit branku soupeře se jim zatím nepovedlo.
48
Fajr centroval do šestnáctky, ale tento pokus končí pouze na hlavičce soupeře.
47
A máme tu první žlutou kartu dnešního utkání. Tu uvidí Andre Gomes, jenž poslal nedovoleně k zemi Alberta.
46
Malero Lopez odstartoval druhou půli. Změn v sestavě jsme se zatím nedočkali.
46
První půle je za námi. Zatím sledujeme poměrně vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Hosté dnes sázejí na rychlé protiútoky, zatímco domácí preferují především kombinační styl hry a to jim zatím nese ovoce, kdy v 27. minutě dokázal proměnit výbornou přihrávku Alberta, domácí Lucas. Hosté měli několik šancí na vyrovnání, ale zde buď úřadoval domácí Lux, či nepřesnost soupeře. Poločas, tak končí výsledkem 1:0.
45
45
Cani našel výborným centrem hlavičku Lucase, ale ten nedokázal zamířit přesně. Golman hostů, tak nemusel zasahovat.
44
Cani napálil svůj centrovaný míč do soupeře a následuje rohový kop.
43
Na druhé straně si ofsajd nepohlídal také Andre Gomes.
41
Lucas si nepohlídal ofsajdové postavení a šance domácích tak končí.
40
Negredo odcentroval do šestnáctky, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel. Domácí, tak můžou rozjet rychlý protiútok.
39
Parejo teď musí litovat, že nevyslal o něco přesnější přihrávku na nabíhajícího Minu, jenž by v případě úspěchu šel sám na domácího golmana.
38
Na trávníku po předchozím souboji leží Alberto a nevypadá to, že bude rychle na nohou. No doufejme, že to není nic vážného.
36
Fajr si nabíhal na dobrou přihrávku, ale pomezní rozhodčí signalizuje ofsajdové postavení.
35
Lucas se ujal rohového kopu, jenž také rozehrál na krátko. Následný centr Fajra končí na nohou soupeře.
34
Fajr poslal do šestnáctky prudkou přihrávku, kterou ještě tečoval jeden z bránicích hráčů soupeře na rohový kop.
33
Parejo zkusil uvolnit nádherným dloubáčkem Negreda, ale vše přečetl Lux, jenž stačil včas vyběhnout a nabíhajícímu borcovi míč včas ukopnout.
32
Juanfran dostal dobrou přihrávku a poté se rozhodl o střelu na zadní tyč. No, nemyslel to vůbec špatně, ale to provedení nebylo určitě takové, jaké by si domácí borec představoval. Střela končí těsně vedle pravé tyče soupeřovy branky.
31
Alberto vyslal skvělou přihrávkou Lucase, ale tomu chybělo pár centimetrů k tomu aby míč stihl a šel sám na Ryana.
30
Hosté se snaží o vyrovnání, ale soupeř je zatím k ničemu většímu nepouští.
28
La Coruňa právě vstřelila branku!
Alberto výborně uvolnil nabíhajícího LUCASE, jenž se zbavil jednoho z bránicích protihráčů a poté i golmana. Následná střela do odkryté branky končí gólem a domácí se tak dostávají do jednobrankového vedení.
25
Negredo obdržel výbornou přihrávku od Pareja, ale tváří v tvář golmanovi zaváhal a o míč přišel.
23
Centr Danila z pravé strany zablokován domácí obranou.
22
Hosté teď kombinují na vlastní půli a hledají cestu jak se přiblížit k brance soupeře.
21
Lucas si nabíhal na další výbornou přihrávku Mosquery, ale v tomto případě předvedl výborné čtení hry golman hostů Ryan a míč chytá.
19
Snaha domácích prolomit obranu hostů je čím dál tím větší, tentokrát Fajr hledal vynikající kolmicí rozběhnutého Lucase, ale ten stál v ofsajdu.
18
Mosquera nic nevymýšlel a opřel se z úctyhodné vzdálenosti do míče, jeho pokus však nebyl vůbec přesný a končí mimo tři tyče soupeřovy branky.
17
Barragan musel zatáhnout za záchranou brzdu a rozběhnutého Fajra zastavit. Vše za cenu přímého kopu.
16
Toho se tentokrát ujal Parejo, ale ani ten se nesetkal s úspěchem. Jeho vysoký míč končí na nohách soupeře.
16
Tentokrát Santi Mina střílel a vůbec ne špatně, jeho pokus však zablokoval jeden z obránců domácích na rohový kop.
15
Parejo, však našel pouze hlavu Alberta.
15
Mina proklouzl až do šestnáctky a poté se snažil přihrát ještě na střed volnému Negredovi, tam však stál připravený Arribas, jenž odvrací míč na rohový kop.
14
Lucas odcentroval od rohového praporku, ale svůj kroucený míč poslal pouze do rukavic připraveného golmana Ryana.
13
Po tečované střele Lucase budou domácí rozehrávat rohový kop.
12
Na druhé straně se snažil Juanfran uvolnit Caniho, ale ten na jeho dlouhou přihrávku nedošáhl.
11
Ajajaj...Co jsem to jen spálil! To si teď musí říkat Alváro Negredo, jenž převzal výbornou přihrávku od Andreho Gomese a už už stál sám před golmanem, ale svoji střelu nasměroval pouze vedle pravé tyče soupeřovy branky. Velká škoda pro hosty, tohle se dalo zakončit o něco lépe.
10
Juanfran se pokusil přejít přes Mustafiho, ale ten jeho úmysl včas přečetl a míč odkopl.
9
Domácí jsou zatím aktivnější než hosté a snaží se ohrozit branku soupeře.
8
Toho se ujal Lucas, ale svůj pokus nasměroval pouze na hlavičku soupeře. Šance domácích, tak neměla dlouhého trvání.
7
Lucas hledal výborným centrem své spoluhráče uvnitř šestnáctky, ale Barragán tento pokus odvrací na rohový kop.
6
Negredo hledal výbornou přihrávkou do šestnáctky volného Minu, ale ten selhal u zpracování, a hosté tak o míč přišli.
5
Navarro zajel nedovoleně do Negreda a standardku si kopnou také hosté.
4
Chochocho...Lux si teď dovolil velmi drzou kličku a může být rád, že tento pokus nevystihl atakující Negredo. Tohle by golman měl řešit o trošku jinak, než co předvedl právě domácí golman. Tentokrát mu to vyšlo, ale může se stát, že příště budou jásat fanoušci hostů.
3
Abdennour musel nedovoleně zastavit unikajícího Alberta, čehož si také všiml hlavní sudí, jenž píská standardní situaci.
2
Domácí celek kombinuje před šestnáctkou soupeře a snaží se vymyslet něco, co by vedlo k zakončení. Obrana hostů zatím drží dobrou formaci a domácí blíž k brance nepouští.
2
Zápas začal, domácí dnes nastupují v modro bílých barvách, zatímco hosté hájí barvu oranžovou.
1

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Arribas, Sidnei, F. Navarro – Bergantiños, Mosquera – Fajr, Alberto, Cani – Lucas.
Náhradníci: Manu – J. Domínguez, Laure, Lopo, Luisinho, O. Riera, Jonathan Rodríguez.

Valencia CF: Ryan – Barragán, Mustafi, Abdennour, Gayá – Danilo, Zahibo – A. Gomes, Parejo, Mina – Negredo.
Náhradníci: Doménech – Santos, Bakkali, de Paul, Rodrigo, Piatti, Vezo..
Domácí celek se po dvaceti odehraných kolech nachází na příčce osmé s celkovým součtem bodů dvacet osm. La Coruňa, tak stále bojuje o pohárové příčky na které momentálně ztrácí pouze bodů pět. Je tedy jasné, že dnešní zápas proti velmi silnému soupeři bude muset zvládnou, aby se tato pomyslná propast neprohloubila ještě o něco více. Poslední zápas odehráli domácí na půdě Realu Sociedad, kde výsledková tabule po devadesáti minutách ukazovala konečný stav 1:1. Aktuální forma tohoto celku je: R, P, P, R, V.

Hosté, ti jsou na tom tabulkově o něco hůře, těm patří příčka jedenáctá s celkovým součtem bodů dvacet čtyři. Je tedy jasné, že sezóna se týmu z Valencie zatím nevyvíjí podle představ, přece jenom jsme zvyklí na trochu jiné postavení v tabulce tohoto týmu. To, že hosté v letošní sezóně tápou ukazuje i aktuální forma celku, která je R, P, R, P, R. Poslední zápas odehrála Valencie na vlastní půdě se sedmnáctým Vallecanem, ale to překvapilo a z půdy hostů si odvezlo alespoň jeden bod za výsledek 2:2. Je tedy jasné, že oba dva týmy mají co dělat, aby vylepšily své tabulkové postavení a můžeme jen doufat, že na půdě La Coruni uvidíme pohledný a ofenzivní fotbal.
Dobrý den, vítejte u dnešního 21. kola španělské Primera Division ve kterém se proti sobě postaví domácí Deportivo La Coruňa a Valencia CF. Dnešním utkáním Vás bude doprovázet Jan Franek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.