Dramatické utkání je u konce! Ve druhém poločase padlo po dvou brankách, nejprve srovnal krok Verza, poté ale strhl vedení na stranu Viga Aspas. Celta nakonec zdolala Levante v poměru 2:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:6
90+7
90+6
Ještě jedno autové vhazování pro Levante, které ale žádné nebezpečí nepřineslo, hosté se osvobodili.
90+5
Nolito byl při svém úprku faulován, za což je udělena žlutá karta, kterou dostává Morales (LVN).
90+4
Přece jenom se bude střídat. Místo Castra zasáhne do utkání Planas
90+3
Stále stejný obraz hry. Vigo ale nadále odolává.
90+2
Levante se stále snaží probíjet kupředu, ovšem absence jednoho hráče v poli je v závěrečných fázích zápasu velmi znát.
90+1
Levante poslalo ostrý centr do velkého vápna, ovšem hostující defenziva si s ním poradila.
90
K základní hrací době se bude nastavovat hned šest minut!
89
Utkání se v poklidu chýlí ke svému konci, pravděpodobně se však bude nastavovat větší porce minut.
88
Guidetti naskakoval na centr z levé strany, avšak tento pas byl příliš vysoký. Levante se tak dlouhým odkopem osvobodilo.
87
Vigo zatím v poklidu kontroluje hru, přičemž se nikam nežene. Nakonec bude mít k dispozici rohový kop.
86
Po delší prodlevě se pokračuje, o odkop se postará nově příchozí Néstor.
85
Je tomu skutečně tak. Blanco odchází ze hřiště, nahradí jej Néstor Díaz.
83
Blanco zůstal po nezaviněném střetu s Cabralem ležet na hrací ploše. Zdá se, že bude muset být vystřídán, neboť se stále nezvedá. Néstor se bleskově rozcvičuje.
82
Poslední výměna hráčů v podání domácích. Ze hřiště putuje Camarasa, jehož místo zaujme Rubén García.
81
Za podražení protihráče dostává Guidetti (CVG) nedlouho po svém příchodu na trávník žlutou kartu.
80
Do konce zápasu zbývá deset minut. Podaří se ještě domácí ekipě střetnutí zdramatizovat?
79
Vigo v poklidu kombinuje v dostatečné vzdálenost od své branky. Levante se zdá být vývojem zápasu poněkud zaskočeno. Není divu, i v deseti nehráli domácí vůbec špatně.
78
Domácí posílají na trávník čerstvé síly. Místo Lópeze si zahraje Morales.
77
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Hosté nakonec přece jenom strhávají vedení na svou stranu! Orellana nalezl přesně mířenou přihrávkou IAGA ASPASE, který s drobnou dávkou štěstí dopravil míč za brankovou čáru.
75
Ani tentokráte nepálil domácí středopolař vůbec špatně. Balon ale nakonec zhruba o metr minul branku. Bude následovat rozehrávka v podání Blanca.
74
Casadesús byl faulován Cabralem, a tak vyvstává další pokus v podobě volného kopu. Zahrát jej přichází Verza.
73
Vigo pomalu, ale jistě získává čím dál větší územní převahu. Uvidíme, zda ji dokáže přetavit v rozhodující branku. Duel se chýlí do svých závěrečných minut.
71
Výměna sil také na domácí straně. Pro dnešek dohrál Mari, kterého nahradí Casadesús.
70
Dlouhý Camarasův centr nenalezl svého adresáta, neboť se fotbalisté Viga včas zkonsolidovali a nebezpečí eliminovali.
69
Střídání hostí. Ze hřiště putuje Mallo, místo kterého naskočí na trávník Guidetti. Jak se tato změna projeví na hrací ploše?
68
Orellana hledal nabíhajícího spoluhráče, což se ale nepodařilo dle představ. U balonu tak jsou opět fotbalisté Levante. Na lavičce hosté se již chystá úvodní střídání.
67
Vigo ale pokračovalo v sevření, Castrův centr nakonec ale domácí obrana odhlavičkovala do klidných vod.
66
Nolito se proháčkoval do zajímavé střelecké pozice, z níž ale nechal vyniknout Rubéna. Domácí brankář si s přízemní ranou poradil na jedničku.
65
Na druhé straně se po Orellanově zblokované ráně kopal rohový kop, který ale žádné vzrušení nepřinesl. Domácí se ubránili bez větších potíží.
64
Další táhlý pokus domácích končí mimo, bude se tak znovu pouze kopat od branky. Utkání má ale v současné chvíli dobré tempo.
63
Bude se znovu žlutit, karetní napomenutí dostává Fontàs (CVG).
61
Po nepřesném pasu Viga bude následovat odkop od domácí branky.
60
Je za námi hodina čistého času, přičemž jsme na obou stranách viděli po jedné brance, Momentálně má o něco více ze hry Levante, a to navzdory faktu, že hraje o deseti.
59
Wass důkladně protáhl Rubéna, který ale nakonec zasahovat nemusel, neboť se míč od branky nevešel. Následovat bude odkop.
58
Po delší době se dostalo kupředu také Levante. Aspasova dělovka ale byla zablokována pozornou defenzivou Levante.
57
Domácí jsou po vstřelené brance na koni, na branku Viga se valil další atak. Tentokráte ale hostující fotbalisté žádné komplikaci nepřipustili a nebezpečí eliminovali.
55
Levante právě vstřelilo branku!
Domácí se nakonec přece jenom dočkali, a to zcela zaslouženě! VERZA se postavil k balonu, načež naprosto nekompromisním způsobem vymetl levý horní roh hostující svatyně. Blanco se za balonem pouze ohlédl.
54
Deyverson byl faulován, Levante bude mít k dispozici volný kop z lukrativní vzdálenosti těsně před velkým vápnem. Co z něj vytěží?
53
Levante se nadále aktivně tlačí kupředu. Vůbec nepůsobí jako celek, který by hrál pouze o deseti. Uvidíme, zda se domácím tato snaha vyplatí.
52
Dalekonosný Juanfranův centr končí v zámezí, bude se kopat od hostující branky. Blanco s rozehrávkou pochopitelně nepospíchá.
51
Nyní ale chtělo znovu zaútočit, průnik podél levé postranní lajny se však nepovedl dle představ. Následovat bude autové vhazování.
50
Na druhé straně kolbiště si Camarasův centr stáhl ze vzduchu brankář Blanco. Levante se zatím ve druhém poločase spíše brání.
49
Kop od rohového praporku se opakoval hned dvakrát, avšak ani v jednom případě nedošlo k většímu ohrožení branky Levante.
48
Rubén nyní nadvakrát perfektně zasáhl, a to proti ranám Nolita. Následovat bude rohový kop.
46
Hned v úvodu druhého poločasu se domácí provinili faulem, Deyversonův zákrok sudímu neunikl.
46
Je za námi první poločas, který byl pro Levante velmi krutý. Po úvodním vyloučení se tým vzepjal a dokázal skórovat. Zdánlivě regulérní branku ale sudí pro faul neuznal. V závěru dějství pak poslal Vigo do vedení Fabián Orellana. Jak se bude duel nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:2
45+2
45+2
První půli dohrává Vigo s balonem na kopačkách. To vše na polovině svého soupeře. Nakonec proběhne ještě autové vhazování.
45+1
Volný kop z poměrně velké vzdálenosti byl zblokován ideálně postavenou zdí Levante. Domácí se tak dalšímu potenciálnímu nebezpečí ubránili.
45
Po Orellanově zblokované ráně rozehrávali hosté rohový kop. Ten byl ale zablokován defenzivou Levante. K základní hrací době budou nastaveny dvě minuty.
44
První poločas se pomalu, ale jistě nachyluje do poslední minuty. Vigo je po vstřelené brance opět na koni a momentálně udává tempo hry.
43
Mari se zvedal velice těžce, avšak nyní je již připraven za postranní čarou. Hnedle záhy bude moci naskočit do hry.
42
Castro (CVG) ošklivě fauloval Mariho, což neuniklo pozornosti hlavního sudího. Ten bez vahání uděluje žlutou kartu.
41
Hosté jdou nakonec přece jenom do vedení. Přihrávku z levé strany zužitkoval přesně mířenou ranou k tyči FABIAN ORELLANA.
40
Aspas se chtěl protáhnout mezi dvěma borci Levante, což se mu ale nepodařilo. Hrát tak může znovu domácí ekipa. Ani její kontr ale dlouho netrval.
39
Domácí se stále tlačí kupředu. Vigo je ze srdnatého přístupu svého soka zjevně drobně zaskočeno. Uvídíme, co utkání nadále přinese.
38
Menší počet hráčů na trávníku zatím Levante příliš nelimituje, domácí jsou velice aktivní. A to především v posledních minutách.
36
Deyverson se rozbíhal do protiofenzivy, avšak zastavil jej Cabralův faul. Sudí tento přečin viděl a přerušil hru.
35
Domácí se prezentují velice aktivně, a to především Ghilas, jehož další centr byl ale zablokován.
34
Na hrací ploše planou emoce, domácí těžce nesou neuznanou branku. Stejně tak diváci, kteří svou nelibosti dávají důrazně najevo.
33
Další pokus Levante, Ghilasovu dělovku z poměrně velké vzdálenosti ale Blanco s ledovým klidem vyboxoval.
32
Domácí se již radovali z branky, avšak sudí uznal Deyversona vinným z nedovoleného zákroku vůči brankáři Blancovi. Následovat tak bude pouze odkop od branky.
30
Ghilas se srdnatě protáhl kupředu, kde míč přenechal Deyversonovi. Forvardovi Levante ale rána vůbec nesedla. Následovat bude rohový kop.
29
Levante se znovu dostalo kupředu, Ghilasův centr však pouze prolétl velkým vápnem. Nikoho ze spoluhráčů nenalezl.
28
Obraz hry se zatím nijak nemění. Marně však končí také další akce Viga, neboť Nolito poslal centr pouze k domácímu brankáři. Ten poté dlouhým výhozem rozehrál.
27
Akce hostí je nyní zastavena, neboť se Cabral dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat tak budou fotbalisté Levante.
26
Do velkého vápna Levante se snášel další míč, který ale defenziva domácího celku zlikvidovala. Vigo ale pokračuje v nátlaku.
25
Aspas zkusil vypálit z velké vzdálenosti, ovšem Rubén s tímto pokusem neměl sebemenší potíže. V poklidu jej schoval do svého náručí.
23
Camarasa si proklestil cestu až k brankáři hostí, leč nakonec mu balon utekl. Přesto se mu dostalo potlesku poměrně solidně zaplněných tribun.
22
Nolito zkusil najít některého ze spoluhráčů pasem do předbrankového prostoru, což se ale nepodařilo. Levante posléze míč odkoplo do klidných vod.
21
Fotbalisté v bledě modrém nadále marně dobývají dobře opevněný hrad jménem Levante.
20
Hosté to znovu zkoušeli, ovšem domácí značně zahustili velké vápna. K ničemu vážného tak v tomto nebezpečném území nedošlo.
19
Z tribun se ozývá pískot, který kvituje časté táhlé kombinace fotbalistů Viga. Negativní atmosféra ale netrvala dlouho, domácí fandové opět spustili chorály.
17
Neúspěšně si počínal na druhé straně taktéž Aspas. Zatím nesledujeme nikterak zajímavou podívanou, oba celky si spíše vyměňují pozdravy.
16
Hosté balon ale včas odhlavičkovali do klidných vod. Následná táhlá rána rozhodně neměla gólové parametry. Bude se znovu kopat od branky.
15
Levante ale bojuje, nyní po zblokovaném pasu vybojovalo rohový kop.
14
Hra má stále stejný obraz, míč na kopačkách mají hosté, kteří se ale zatím marně probíjejí obranou Levante. Uvidíme, co přinesou následující minuty klání.
13
Wass zkusil své štěstí ze zhruba čtyřiceti metrů. Nesprávně si však seřídil mířidla, a tak bude následovat odkop od domácí svatyně. Rubén příliš nepospíchá.
12
Momentálně se hraje převážně v okolí středového kruhu, kde ani jedné z družin výraznější nebezpečí nehrozí.
11
Po delší době se domácí dostali za polovinu. Tam ale žádné "škody" nenatropili, hrát může opět Celta Vigo.
10
Je za námi úvodní desetiminutovka hry, která přinesla červenou kartu. Levante ale zatím i v deseti svému sokovi odolává.
9
Centr z pravé strany kolbiště byl zblokován, a tak bude celta rozehrávat rohový kop. Ani ten ale kýžené ovoce nepřinesl. Po sérii hlaviček se míč dostal do bezpečí.
8
Nolito se zkusil protáhnout podél levé postranní lajny, ovšem tam jej o balon připravil pozorný hráč Levante. Hrát tak budou domácí.
7
Stále stejný obraz hry. Fotbalisté v bledě modrém mají míč na svých kopačkách. Zatím se jim ale nedaří procestovat skrze konsolidovanou defenzivu Levante.
6
Vigo má balon stále ve své moci. Zdá se, že výhody jednoho muže v poli náležitě využije.
5
Tak to je dramatický úvod utkání, domácí jdou do deseti! Simão (LVN) naprosto zbytečně šlápl na nohu souepře, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra. Ten jej zaslouženě posílá do sprch. Uvidíme, kterak se Levante se složitou situací vypořádá.
3
Nyní jsou na koni fotbalisté Viga, kteří kombinují na útočné polovině. Do palebných pozice se ale zatím nedostávají.
2
Z přímého kopu nakonec nic nebylo, neboť balon neprocestoval skrze ideálně postavenou zeď hostující ekipy.
1
Hned v úvodní minutě se Levante tlačilo kupředu, avšak bylo zastaveno nedovoleným zákrokem. Domácí tak budou rozehrávat volný kop ze slibné vzdálenosti.
1
Oba celky jsou nastoupeny na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.

Levante UD: Rubén – Iván López, Toňo, Simão, Trujillo – García Juanfran (C), Mari, Verza, Camarasa – Ghilas, Deyverson.
Náhradníci: J. Fernández – D. Navarro, Feddal, Rubén García, Morales, Roger, V. Casadesús.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, J. Castro, Cabral, Fontàs – B. Fernández (C), Wass, P. Hernández, Aspas – Orellana, Nolito.
Náhradníci: Díaz – Sergi Gómez, Planas, Radoja, Bongonda, Guidetti, Señé.

Rozhodčí: De Burgos – García, De Francisco.
Pohled do statistik

V předchozím ročníku obsadilo Levante v konečném zúčtování čtrnáctou pozici, a to se ziskem 37 bodů. Vigo na tom bylo o poznání lépe, avšak osmá příčka, tedy jeden stupínek pod pohárovou Evropou, mužstvo zcela jistě zamrzela.

Vzájemné zápasy dvou nadcházejících soků dopadly vyzněly jednoznačně ve prospěch Viga, které nejprve zvítězilo na domácí půdě přesvědčivě 3:0, poté si odvezlo tři body také z trávníku Levante – 1:0.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera Division má na programu své úvodní kolo. V jeho rámci změří síly celky Levante UD a Real Club Celta de Vigo. Úvodní výkop je na trávníku Estadi Ciutat de València, tedy domovském stánku Levante, naplánován na 22:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:30.