José Luis Morales prožil fantastický zápas, když se prosadil v prvním i druhém poločase a jeho druhý gól byl nakonec vítězný. V dresu Las Palmas se dvakrát prosadil William José, který během necelých tří minut dvakrát odpověděl na dvoubrankové vedení Levante, vyrovnat už se ale jeho týmu nepodařilo. V závěru utkání ještě viděl červenou kartu střelec druhého gólu Levante Deyverson, na výsledku už to ale nic nezměnilo. Konečný výsledek. Levante 3 Las Palmas 2.
90+3
90+3
Deyverson nenechal Las Palmas rozehrát, když stál úmysl příliš blízko, a po druhé žluté kartě musel opustit hřiště.
90+3
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Deyverson (Levante UD).
90+2
Nabil El Zhar si hledal na pravé straně šestnáctky prostor pro střelu, skvěle ho ale od míče odstavil tělem José Luis Morales.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty. Naděje pro Las Palmas stále žije.
90
Tomuto rozhodnutí nerozumím a nemohu ho pochopit, protože hlavní rozhodčí byl od toho zákroku přibližně metr. To měla být přímo červená karta. Tohle na trávník nepatří.
89
Mubarak Wakaso utržil úder do obličeje, který vzápětí svému protihráči loktem do levé tváře oplatil. Rozhodčí ale sáhl pouze ke žluté kartě!
89
Žlutou kartu dostává Mubarak Wakaso (UD Las Palmas).
88
Roque Mesa se ocitl na levé straně šestnáctky v dobré šanci, jeho střela z úhlu ale byla zablokována a míč se nakonec od jeho těla odrazil do zámezí. Následoval odkop od brány Levante.
87
Následný centr hostujících fotbalistů z levé strany šestnáctky byl příliš vysoký a na vzdálenější pravé tyči zamířil do území nikoho.
86
Rohový kop nic nepřinesl a Las Palmas vyrazil do protiútoku.
85
Levante rozehrálo na levé straně rohový kop nakrátko a José Luis Morales napřáhl na levé straně pokutového území k nádherné technické střele, která tentokrát směřovala přesně ke vzdálenější pravé tyči, brankář Javi Varas ale předvedl fantastický zákrok a nataženou levou rukou míč vytáhl na rohový kop!
84
Giuseppe Rossi mohl vstřelit nádherný gól během svého debutu, když se uvolnil přes dva protihráče, uprostřed šestnáctky ale vzápětí vybíhajícího brankáře Javiho Varase přízemní střelou překonat nedokázal! A jeho dorážku odvrátil ve skluzu jeden z obránců Las Palmas na rohový kop.
83
José Luis Morales se krásně uvolnil a zpoza šestnáctky napřáhl pravačkou k technické střele, která měla mířit ke vzdálenější pravé tyči, jenže tentokrát postrádala razanci a brankář Javi Varas si ve finále připsal snadný zákrok!
83
Deyverson byl u levé postranní čáry udeřen v hlavičkovém souboji loktem protihráče do tváře a zůstal ležet na trávníku. Po pár sekundách se ale zvedl a i on bude v pořádku.
82
V závěru zápasu je hra trochu neurovnaná a na obou stranách je k vidění mnoho nepřesností.
81
José Luis Morales se těsně před svou šestnáctkou zvedl z vlhkého trávníku a už zase běhá jako lasička.
80
José Luis Morales zůstal ležet na hrací ploše, nebude to ovšem nic vážného.
79
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází David Simón, přichází Nabil El Zhar.
79
Střídající Sergio Araujo vypálil zpoza šestnáctky, jeho střela ale byla zablokována.
79
DRŽENÍ MÍČE:

Levante 38% Las Palmas 62%
78
Las Palmas sice skvěle kombinuje, zatím mu to ovšem není nic platné, když na hřišti Levante prohrává v důležitém zápase o záchranu 3:2.
77
PŘESNOST PŘIHRÁVEK:

Levante 53% Las Palmas 71%
76
Oba týmy sáhly ke střídání a na hřiště přišli dva velice ofenzivě ladění fotbalisté. Na straně Levante posila Giuseppe Rossi a v týmu Las Palmas Sergio Araujo.
75
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Tana, přichází Sergio Araujo.
75
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jordi Xumetra, přichází Giuseppe Rossi.
75
Jordi Xumetra viděl žlutou kartu a Levante využívá prodlevu ke střídání.
74
Žlutou kartu dostává Jordi Xumetra (Levante UD).
73
Hostující fotbalisté dobře odcentrovali z pravého křídla, následný centr ale odvrátil do bezpečí obránce Toňo.
72
Sergio Araujo už si upravuje kopačky na střídačce a Las Palmas za chvíli posílí ofenzivu.
71
Mubarak Wakaso se dostal na levé straně šestnáctky ke střele, jeho následná rána pravačkou ale zamířila vedle bližší levé tyče.
70
Levante se vydalo do dalšího útoku, jeho akci ale tentokrát zastavil nepřesný centr z pravého křídla, který skončil pouze v náručí brankáře Javiho Varase.
69
Jonathan Viera nedokázal proniknout do šestnáctky středem hřiště a navíc poté podklouzl.
68
Levante se vydalo na steč, jeho fotbalisté ale těsně před šestnáctkou o míč přišli.
67
Nádherné a dramatické utkání mezi Levante a Las Palmas pokračuje.
66
Las Palmas právě vstřelilo branku!
WILLIAN JOSÉ využívá obrovské chyby obránců Levante a uklízí míč do prázdné brány!! Zouhair Feddal nedokázal na vzdálenější pravé tyči uklidit míč po nádherném diagonálním pasu Mubaraka Wakasy do bezpečí, čehož využil nabíhající Willian José a svým druhým gólem v zápase dostal Las Palmas opět na dostřel jedné branky.
65
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Simão.
64
Levante se ujalo vedení 3:1 a navíc svou hru oživí střídáním.
63
Levante právě vstřelilo branku!
JOSÉ LUIS MORALES střílí gól stejným způsobem jako před ním Deyverson a posílá Levante zpět do dvoubrankového vedení!! José Luis Morales u levé postranní čáry přesprintoval Davida Garcíu, zatáhl míč do šestnáctky a z levé strany pokutového území poté napřáhl ke krásné přízemní technické střele, která zapadla přesně ke vzdálenější pravé tyči.
63
Aythami Artiles u levé postranní čáry fauloval unikajícího Deyversona a za šlapák uviděl žlutou kartu.
62
Žlutou kartu dostává Aythami Artiles (UD Las Palmas).
61
Fotbalisté Las Palmasu se dostali v šestnáctce k odraženému míči, následná střela ale zamířila pouze do náruče brankáře Diega Mariña!
60
Ještě se vrátím k údajnému faulu brankáře Javiho Varase, za který viděl žlutou kartu. Tu měl totiž vidět domácí fotbalista Jordi Xumetra za simulování, protože ten faul neskutečně přihrál a udělal si ze zápasu letecký den.
59
Ve druhém poločase sledujeme velmi dramatické utkání a hráči obou týmů si dnes opravdu nic nedarují.
58
Na opačné straně viděl žlutou kartu také Deyverson, ten ji ovšem neviděl za faul, ale za protesty.
57
Žlutou kartu dostává Deyverson (Levante UD).
57
Žlutou kartu dostává Javi Varas (UD Las Palmas).
56
Levante vyrazilo do rychlého protiútoku a Javi Varas se vydal daleko ze své brány! Jordi Xumetra si předkopl míč a poté nasimuloval pád, po kterém zřejmě brankář Las Palmas uvidí žlutou kartu.
55
Jonathan Viera se po pravé straně snažil proniknout do pokutového území, včas se mu ale vrhl pod nohy jeden z domácích obránců, který ve skluzu míč odvrátil na aut.
54
Levante vybojovalo míč ve středu hřiště a přešlo do rychlého protiútoku, ten ale vzápětí žádné nebezpečí nepřinesl.
53
Las Palmas na levém křídle rozehrál standardní situaci, míč ale zamířil pouze do náruče brankáře Diega Mariña.
52
Dnešní utkání sleduje podle oficiálního údaje Primera Divison 13155.
51
Levante se uprostřed šestnáctky dostávalo do nebezpečné příležitosti, brankář Javi Varas ale dobře vyběhl z brány a ukryl míč vleže ve svém náručí.
50
Ve Valencii se dějí velké věci a krátce po výkopu druhého poločasu jsme byli svědky dvou gólů, které od sebe dělily celé dvě minuty.
49
WILLIAN JOSÉ bleskově odpovídá na gól Deyversona a vrací Las Palmas zpět do zápasu!! David Simón uprostřed šestnáctky skvěle podržel míč proti trojici protihráčů a poté ho předložil Josému Willianovi, který technickou střelou zamířil k pravé tyči.
48
Las Palmas prohrává rázem o dvě branky a nyní to s ním vypadá hodně špatně.
47
DEYVERSON se prosazuje nádhernou střelou a Levante vede krátce po začátku druhého poločasu 2:0!! Jefferson Lerma posunul míč hlavou do běhu Deyversonovi, který ho zatáhl do šestnáctky a z levé strany pokutového území napřáhl k nádherné přízemní střele, která zamířila přesně ke vzdálenější pravé tyči.
47
Levante vybojovalo ve středu útočné poloviny standardní situaci a Verza se chystal nakopnout míč do šestnáctky, nakonec se ale rozhodl pro rozehrávku nakrátko.
46
Na Estadio Ciudad de Valencia začal druhý poločas, jehož výkop obstarali hráči Levante, kteří vstupují do druhé poloviny zápasu s jednobrankovým vedením, o které se postaral José Luis Morales.
46
Las Palmas vstoupilo do důležitého souboje o záchranu a "šest bodů" skvěle a po celou dobu prvního poločasu mělo územní převahu, když drželo míč mnohem častěji na svých kopačkách, jenže se dostalo pouze k jedné střele na bránu a v pětadvacáté minutě navíc inkasovalo. Verza rozehrál volný přímý kop a technickou střelou orazítkoval přední pravou tyč, od níž se míč odrazil k Josému Luisovi Moralesovi, a ten ho z blízkosti uklidil do prázdné brány. Skóre po prvním poločase. Levante 1 Las Palmas 0.
45+3
45+3
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 3 minuty, které se za malou chvíli naplní. Rohový kop Las Palmas nic nepřinesl.
45+2
Las Palmas vyrazilo do rychlého protiútoku a Zouhair Feddal odvrátil míč potřetí v zápase na rohový kop.
45+1
Jordi Xumetra vypálil zpoza šestnáctky, jeho střela pravačkou ale byla zablokována.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 3 minuty.
45
Las Palmas ze standardní situace nic nevytěžilo a Levante se opět bez problému ubránilo.
44
Obranná řada Levante začíná mít těsně před přestávkou potíže, Jonathan Viera je hodně aktivní a Toño ho tentokrát zastavil za cenu žluté karty, zatímco jeho spoluhráč Pedro López musel kvůli zranění předčasně střídat.
43
Žlutou kartu dostává Toňo (Levante UD).
42
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Pedro López, přichází Iván López.
42
Fotbalisté Levante se navíc neprezentují žádnými zákroky, které by byly přehnaně důrazné. Žádný z domácích hráčů zatím neviděl žlutou kartu.
41
Levante si sice nepočíná zrovna v rukavičkách, ale pokud chcete důležité zápasy vyhrávat, tak je třeba občas přitvrdit.
40
Dani Castellano napřáhl zpoza šestnáctky ke tvrdé střele, jeho rána levačkou ale byla hodně nepřesná a zamířila mimo.
39
David Simón se ocitl ve skvělé šanci! Jonathan Viera rozehrál standardní situaci a po jeho pěkném centru se dostal uprostřed šestnáctky k hlavičce David Simón, který těsně minul levý horní roh brány.
39
Jonathan Viera se snažil dvakrát prosadit v rychlém sledu podél pravé postranní čáry, v obou případech u ní byl ale faulován.
39
Nechybělo mnoho a Levante mohlo vést krátce před přestávkou o dvě branky. Las Palmas sice pravidelně útočí, jeho akce jsou ale bezzubé.
38
Jordi Xumetra před pár okamžiky skvěle odcentroval a uprostřed pokutového území našel nabíhajícího Deyversona, jeho hlavička ale zamířila pouze doprostřed brány, kde stál připravený Javi Varas a míč ukryl ve svém náručí!
37
Las Palmas prohrává v závěru prvního poločasu s Levante těsně 1:0, když se po střele Verzy z volného přímého kopu do tyče prosadil z dorážky José Luis Morales.
36
Tentokrát prodleva trvala jen několik sekund a Dani Castellano se rychle sebral z trávníku. Hra může pokračovat.
35
Vzápětí byl na levém křídle faulován Dani Castellano, který zůstal ležet na hrací ploše a vypadá to na další ošetřování.
34
Juan Carlos Valerón se snažil prosadit podél levé postranní čáry, kde ho tvrdě fauloval Pedro López.
33
Las Palmas se trochu začíná rozpadat hra a Levante začíná přebírat otěže zápasu po vlažném začátku do svých rukou.
32
Fotbalisté Levante měli k dispozici další standardní situaci, tentokrát se ale po jejím rozehrání k ohrožení brány Javiho Varase nedostali.
31
Obránce Pedro López už je zpět na nohou a zápas bude moci pokračovat.
30
Pedro López zůstal ležet na hrací ploše a musí být ošetřován.
29
Roque Mesa musí být hodně pozorný a počínat si obezřetně, protože už má jednu žlutou kartu a klidně může přijít další.
28
Jefferson Lerma se snažil proniknout k šestnáctce soupeře a byl faulován. Faulu se dopustil Roque Mesa.
27
Levante po vstřelení úvodního gólu zápasu výrazně ožilo a snaží se dobré rozpoložení využít ke zdvojnásobení svého vedení.
26
Las Palmas sice bylo v úvodu zápasu aktivní, nyní ale inkasovalo a musí dotahovat jednobrankový náskok Levante.
25
JOSÉ LUIS MORALES střílí gól a posílá domácí Levante z dorážky do vedení!! Verza napřáhl z volného přímého kopu k nádherné střele, po které míč orazítkoval tyč a vzápětí se od ní odrazil k Josému Luisovi Moralesovi, který v obrovské šanci nezaváhal a dorazil míč do brány.
25
Roque Mesa předvedl taktický faul, za který uviděl žlutou kartu, a stal se prvním potrestaným mužem dnešního večera.
24
Žlutou kartu dostává Roque Mesa (UD Las Palmas).
24
Deyverson se snažil proniknout do otevřené obrany Las Palmas, hosté ale stihli jeho akci zastavit faulem.
23
Fotbalisté Las Palmas mohli v klidu rozehrát, což také udělali, jenže vzápětí o míč přišli a Levante mohlo vyrazit do útoku.
22
David Simón si na vlastní polovině hřiště dobře pokryl míč a vynutil si faul napadajícího Josého Luise Moralese.
21
Las Palmas pokračuje v dobývání domácí brány Levante, jehož fotbalisté dobře brání a stíhají reagovat i na nebezpečné rychlé protiútoky soupeře.
20
Levante se směrem vpřed během posledních minut a úvodní šanci Víctora Camarasa osmělilo, stále je to ale málo.
19
S trochou nadsázky lze říci, že by si oba dva brankáři mohli vzít do své brány noviny nebo v dnešní moderní době třeba tablet, protože zatím nemuseli ani jednou zasahovat.
18
Levante skvěle brání, a když už se fotbalisté Las Palmas dostanou do zakončení, tak je jejich střela zablokována.
17
Juan Carlos Valerón roztáhl hru na nabíhajícího Mubaraka Wakasa, který se z levé strany šestnáctky pokusil ohrozit domácí bránu, jeho střela levačkou ale byla zablokována.
16
Standardní situace zatím nejsou silnou stránkou Las Palmas a domácí fotbalisté Levante míč bez potíží odvrátili.
15
Útočnou akce Las Palmas sice vyšla vniveč, hosté ale po zákroku Zouhaira Feddala budou zahrávat další rohový kop.
14
Las Palmas je v držení míče a snaží se dostat k ohrožení brány Levante.
13
Levante mohlo z ničeho nic udeřit, Víctor Camarasa ale pálil z dobré pozice mimo, a tak pokračujeme za bezbrankového stavu 0:0.
12
Víctor Camarasa si naběhl do šestnáctky na krásný centr Josého Luise Morálese a pravačkou napřáhl ke střele, která zamířila mimo! Levante se vydalo do útoku a hned bylo zle.
11
Fotbalisté Las Palmas rychle rozehráli a vzápětí se provinil proti pravidlům Zouhair Feddal, který zastavil faulem velice aktivního Jonathana Vieru.
10
Juan Carlos Valerón se snažil uniknout po pravém křídle, tam k němu ale rychle přistoupil José Luis Morales, který ho fauloval.
9
Las Palmas kombinuje a hledá cestu k bráně soupeře.
8
Las Palmas má velkou územní převahu a Levante se snaží především dobře bránit. Vypadá to, že domácí hráči dnes budou spoléhat na rychlé protiútoky.
7
Las Palmas rozehrálo svůj první rohový kop v dnešním zápase, vzápětí se ale do zakončení nedostali a brankář Diego Mariño mohl zůstat v klidu.
6
Zouhair Feddal byl tím hráčem, který zablokoval střelu Jonathana Viery, a Las Palmas bude zahrávat první rohový kop.
5
Jonathan Viera se po pěkné kombinaci ocitl na pravé straně pokutového území v dobré šanci, jeho následná střela levačkou ale byla zablokována.
4
Mubarak Wakaso si na vlastní polovině dobře pokryl míč a Víctor Camarasa ho fauloval. Hosté mohou v klidu rozehrát.
3
Hostující hráči Las Palmas vstoupili do utkání aktivněji, zatím se jim ovšem nepodařilo rozjet nějakou souvislou akci, po které se by se dostali k ohrožení brány Diega Mariña.
2
Levante přivedlo do svého týmu posilu z Fiorentiny, kterou je zkušený útočník Giuseppe Rossi. Italský útočník se zde dočkal velkého přivítání, překvapivě ale začal pouze na lavičce.
1
Hlavní rozhodčí Carlos Velasco dal právě pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstarali hostující hráči týmu Las Palmas.
1
Hráči obou týmů už jsou připraveni na hrací ploše a důležité utkání v souboji o záchranu mezi Levante a Las Palmas bude moci za pár okamžiků začít.

Levante UD: Mariño – Pedro López, D. Navarro, Feddal, Toňo – Camarasa, Verza, Lerma – Xumetra, Deyverson, Morales.
Náhradníci: Rubén – Cuero, Ghilas, Simão, Iván López, Trujillo.

UD Las Palmas: Varas – Simón, Artiles, David García, D. Castellano – Mesa, Valerón – Viera, Tana, Wakaso – José.
Náhradníci: Lizoain – Garrido, Momo, Araujo, Culio.

Rozhodčí: Carlos Velasco. Asistenti: Diego Barbero, Marcos Álvarez. Čtvrtý rozhodčí: Alberto Villoria.
UD Las Palmas:

Hosté jsou na tom o něco málo lépe. Jsou na 18. místě, když na první nesestupovou pozici ztrácí pouhý bod. Před posledním zápasem měli sérii tří utkání, ve kterých tým dokázal bodovat, ale minulý týden přijel do Las Palmas velice těžký soupeř. Atlético Madrid si odvezlo body za jasnou výhru 0:3.

Levante UD:

Domácí tým je na posledním místě tabulky, když zatím posbíral pouhých 14 bodů. Forma není dobrá, tým v posledních pěti utkání hned čtyřikrát prohrál a nastřílel čtyři branky, z nichž tři přišly v posledním utkání na půdě Celty Vigo. Levante už prohrávalo 3:0, ale pak snížili Deyverson a Pedro López a vzniklo drama. Celta Vigo pak ale dala čtvrtý gól a na prohře Levante už nic nezměnil ani gól José Luise Moralese.

Bilbao – Levante 2:0
Levante – Málaga 0:1
Atlético Madrid – Levante 1:0
Levante – Rayo Vallecano 2:1
Celta de Vigo – Levante 4:3
Dobrý večer u španělské Primera División, která má na programu utkání 21. kola, ve kterém se střetnou Levante UD a UD Las Palmas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.