To, čemu před zápasem věřil málokdo, se stalo skutečností. Trápící se Real Betis Sevilla dokázal zaskočit favorizovaný Real Madrid a především díky brance z osmé minuty hry dokázal vybojovat velmi cenný bod za remízu 1:1! Hosté měli totiž ve druhém poločase místy až drtivý tlak, jenže na více než vyrovnání se nezmohli.
90+4
90+4
Nyní na polovině soupeře fauloval Luka Modrič a je tak jasné, že Real Madrid dnes ztratí.
90+2
Žlutou kartu dostává Daniel Carvajal (Real Madrid CF).
90+2
Do otevřené obrany vnikl na polovinu madridského týmu Rubén Castro. Dostal se až ke střele z hranice vápna, míč ale poslal těsně mimo!
90+1
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90
Již běží poslední minuta normální hrací doby. Sledujeme hru vabank ze strany Realu Madrid.
88
Už se zdálo, že se do šance dostane Isco, jenže gólman Adán byl na svém místě a dobře zasáhl.
86
Konec zápasu se nyní blíží již hodně rychle a hosté již nemají takový nápor jako v předešlých minutách.
84
Hosté vrhají všechny síly do ofenzivy a domácí se nyní zuby nehty brání.
82
Carvajal poslal z pravé strany do vápna soupeře dobrý centr, domácí ale dokázali Ronalda pokrýt a ten se k zakončení nedostal.
80
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Jesé.
80
A ještě větší šanci měl nyní také Benzema, jenže tváří v tvář brankáři Adánovi neuspěl ani on. Adán jeho zakončení patičkou fantasticky vytěsnil!
79
Obrat měl nyní na kopačce James, jeho parádní ránu zpoza vápna vytěsnil konečky prstů na roh Adán!
77
Domácí by rádi alespoň chvilku drželi balon na polovině soupeře, to se jim ale daří jen velmi obtížně.
76
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Álvaro Cejudo, přichází Francisco Portillo.
74
Z levé strany centroval do vápna Marcelo, domácí Cejudo v pohodě míč odkopl mimo vápno.
73
Bílý balet samozřejmě okamžitě ožil a žene se do útoku. Domácí se ale rozhodně nevzdávají a stále hrají tak, aby v dnešním zápase bodovali.
71
Real právě vstřelil branku!
Hosté nyní vyrovnali po hodně hraniční situaci. Po pasu mezi obránce vyběhl z ofsajdové linie James a následně přihrál KARIMU BENZEMOVI, který využil svého předchozího ofsajdového postavení a v pohodě do prázdné brány skóroval.
70
Marcelo parádním třicetimetrovým křížným pasem našel na pravé straně Carvajala, jeho rána se ale mezi tři tyče nevešla.
69
Molinero na polovině hřiště zastavil rozběhnutého Ronalda a je z toho další žlutá karta pro domácího hráče.
68
Kroos neposlal ale do vápna soupeře dobrý centr a v pohodě ho lapil do rukavic Adán.
68
Nyní je tu po faulu na Ronalda velmi zajímavá standardka pro hosty.
67
Čas se především hostům rychle krátí. Jejich tlak zatím prakticky k ničemu nevede.
65
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Danilo, přichází Daniel Carvajal.
64
Po faulu na polovině hřiště dostal žlutou kartu Danilo.
64
Hosté se stále hodně snaží, jenže proti pozorně bránícímu soupeři se jim nedaří.
62
Jen o malou chvilku později byl hostům odpískaný ofsajd a rozehrávat bude gólman Adán.
62
Danilo poslal z pravé strany přízemní střílený centr na Ronalda, ten ale v tísni zakončit nedokázal.
61
Petros nyní trefil loktem do kroku rozběhnutého Isca a správně dostává žlutou kartu.
60
Až mimo vápno musel nyní vyběhnout gólman Navas, aby odkopl míč před 'Diayem.
59
Po faulu Vargase je tu první žlutá karta v dnešním zápase.
58
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Foued Kadir, přichází Joaquín.
57
A další nepříjemnost pro domácí. Za zadní stehenní sval se po souboji s Marcelem chytil Foued Kadir a také on asi nebude moci pokračovat ve hře.
55
Po rohu zůstal ve vápně zcela nehlídaný James, svou ránu bez přípravy poslal ale jen přesně doprostřed brány, kde byl pozorný gólman Adán.
54
Domácí si situaci nijak nekomplikují a když se dostanou do nesnází, pošlou klidně míč na tribunu. Teď tomu tak přesně bylo a následuje rohový kop.
53
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Dani Ceballos.
52
Fabián Ruiz se při jednom ze soubojů zranil a musí být nyní ošetřovaný.
50
Po centru Marcela se podařilo Ronaldovi kopem přes hlavu připravit balon míč pro Jamese, jenže ten při pokusu pohotově zakončit minul. Nepřesně střílel také Modrič a následná dorážka Benzemy mířila vysoko na tribunu.
49
Střela Kroose byla lehce tečovaná a bude z toho další roh pro Real Madrid.
48
Madridští fotbalisté mají problém s tím, že jejich kombinace jsou ve finální fázi nepřesné. Stále čekáme na zakončení.
47
Jenže Pepe fauloval Rubéna Castra a domácí tak mohou v klidu rozehrávat.
47
Centr na přední tyč ale bezpečně odvrátil Molinero. Hosté jsou nadále u míče.
46
Hosté začali aktivně a hned vybojovali rohový kop.
46
První poločas zápasu máme za sebou a je potřeba konstatovat, že sledujeme velmi překvapivou podívanou. Hráči Realu Madrid zaspali úvod zápasu a hned od 8. minuty prohrávají po krásném gólu Cejuda. Ani po gólu ale nezařadili na vyšší rychlostní stupeň a domácí celkem v poklidu své vedení drží. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který by měl začít přibližně ve 21:31.
45
45
Rubén Castro byl v závěru poločasu faulovaný Varanem a ještě tady bude standardka pro domácí. Ti ale nikam nespěchají.
43
Na trávníku se znovu ocitl Kroos. Tentokrát byl již pískaný faul a rozehrávat budou hosté.
41
Další pokus o útočný výpad hostů skončil ofsajdem, ve kterém byl Ronaldo.
40
Po centru Ronalda z pravé strany vykopl Petros míč vysoko do vzduchu, kde se ho následně ujal domácí gólman Adán.
39
Kroos se nepříjemně srazil s Petrosem a oba zůstali ležet na hrací ploše. Ani jeden z nich si ale nevyžádal lékařskou podporu.
37
Rychle se blíží konec prvního poločasu a domácí nadále drží dost možná šokující výsledek 1:0.
36
Z velké dálky zkusil štěstí pálící Ronaldo, míč poslal ale asi dva metry vedle levé tyče domácí brány.
35
Ve vápně po kontaktu s protihráčem padl Benzema, pokutový kop pro Real se ale nepíská.
34
Po rohovém kopu Kroose se k hlavičce ve velmi dobré pozici dostal Pepe, zamířil ale mimo.
32
Ronaldo se dobře narazil míč s Benzemou, dostal se až do vápna ke střele, avšak zamířil hodně mimo.
30
Po delší době se k míči na pravé straně dostal Ronaldo, až do zakončení se ale nedostal.
28
Hosté nyní dlouze obléhají vápno soupeře, jenže chybí tomu zakončení.
26
Hraje se ve velkém tempu. Především hosté ví, že musí hodně přidat, pokud chtějí srovnat a otočit.
24
Z pravé strany zkoušel přízemní pas do vápna posílat James, nikdo z jeho spoluhráčů se ale k zakončení nedostal.
24
Hráči Realu Betis hodně vysunuli presink a to dělá madridskému týmu velké problémy. Hosté na tohle nejsou moc zvyklí, aby soupeř napadal jejich rozehrávku.
21
Teď se Ronaldo dopustil na polovině hřiště faulu na Petrose. Je pískáno a balon budou mít domácí.
19
Ronaldo není spokojený se svým obutím a signalizuje, že bude střídat. Samozřejmě ale jen kopačky.
18
Fotbalisté bílého baletu se všemožně snaží natlačit se na polovinu soupeře, domácí ale zatím pozorně brání.
16
Po centru do vápna se domácí dokázali ubránit, míč ale pod kontrolou stále nemají.
16
Hosté nyní svému soupeři zle zatápěli, z velkého tlaku ale nakonec vybojovali jen rohový kop.
15
Poprvé dal o sobě vědět také Cristiano Ronaldo, jeho rána z hranice vápna byla nepřesná a navíc jí předcházel ofsajd.
14
Ještě na polovině soupeře zastavil rodící se brejk Betisu Toni Kroos, což se nelíbilo domácím hráčům ani fanouškům. Chtěli kartu, tu ale Martínez nechal zatím v kapsičce.
13
James poslal na levé křídlo balon na Benzemu, tomu se ale do vápna odcentrovat nepodařilo.
12
Na levé straně skoro až u rohového praporku nyní zkoušel dva protihráče obelstít Marcelo, to se mu ale nepovedlo.
10
Domácí hrají s velkou chutí a hosté vypadají, jakoby zůstali v kabině.
9
Realu Madrid se v úvodu zápasu vůbec nedaří a zatím sledujeme nadále jednostrannou podívanou!
8
Real Betis právě vstřelil branku!
Tak to je úvod jako hrom! Spící hosty při první nebezpečné střele podržel Navas, jenže domácí v akci pokračovali, balon se dostal k ÁLVARU CEJUDOVI, který krásnou střelou z hranice vápna překonal hostujícího gólmana!
7
Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně a hosté se jen brání.
5
Po dalším centru, tentokrát z pravé strany, ve vápně zaváhal Varane. Může být rád, že jeho chybu napravil Pepe.
4
S centrem na přední tyč si hostující obrana v pohodě poradila.
4
Po zblokovaném centru z levé strany tady bude první rohový kop pro domácí celek.
3
N´Diaye byl na vlastní polovině faulovaný Modričem a rozehrávat tak mohou fotbalisté ze Sevilly.
2
Hosté začali podle očekávání s míčem na kopačkách, domácí se zatím jen brání.
1
Zajímavostí dnešního zápasu je mimo jiné také to, že proti sobě nastoupil nejhůře střílející tým v Primera Division proti nejlépe střílejícímu týmu. Betis vstřelil letos jen třináct branek, Real Madrid sedmapadesát.
1
V základní sestavě madridského klubu chybí zraněný Gareth Bale, což je pro hosty velká ztráta. Velšan se totiž v posledních týdnech dostal do výtečné formy a byl tahounem bílého baletu.
Hráči jsou již na trávníku, zápas za pár chvil začne.

Real Betis: Adán – Molinero, Pezzella, Bruno González, J. Vargas – N'Diaye, Petros – Cejudo, Ruiz, Kadir – Rubén Castro.
Náhradníci: D. Giménez – Joaquín, D. Ceballos, Digard, Molina, Portillo, Varela.

Real Madrid CF: Navas – Danilo, Pepe, Varane, Marcelo – Kroos, Modrić – James Rodríguez, Isco, Ronaldo – Benzema.
Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Casemiro, Carvajal, Kovačić, L. Vázquez, Jesé.

Rozhodčí: Martínez – Aguilar, Canales.
Hosté z Madridu mají nejhorší období dost možná za sebou. Aktuálně drží sérii pěti zápasů bez porážky, během kterých si na své konto připsali čtyři výhry a jednu remízu. Realu se daří hlavně v ofenzivě, bílý balet nastřílel v posledních pěti zápasech celkem pětadvacet gólů!
Real Betis nevstoupil do sezony ve španělské lize špatně, jenže v posledních kolech se mu vůbec nedaří. Z poledních šesti kol získal pouhý jeden bod a v tabulce tak klesl až na patnáctou příčku s minimálním náskokem na sestupová místa.
Hezký nedělní večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 21. kola Primera Division mezi domácím Realem Betis a hostujícím Realem Madrid. Čeká nás souboj dvou celků, které se nacházejí v opačném rozpoložení. Zatímco domácí se v posledních kolech herně i výsledkově trápí, fotbalisté Realu Madrid pod novým trenérem Zinedinem Zidanem očividně pookřáli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.