To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Betisu, který dnes potvrdil zlepšenou formu z poslední doby. Naopak hosté potvrdili, že se jim v poslední době vůbec nedaří, po debaklu 0:7 s Barcelonou přišla porážka i dnes. Není divu, Valencia toho moc nepředvedla, domácím se povedl alespoň druhý poločas, kdy byli aktivnější.
90+4
90+4
Poslední minuta nastaveného času a domácím se podařilo vybojovat faul na polovině Valencie.
90+2
Sudí nastavuje čtyři minuty, šance hostů alespoň na vyrovnání stále ještě žije.
90+1
Hosté se již radovali z gólu, ale ani ten pro ofsajd neplatí, sudí tak dnes neuznali gól oběma týmům.
90
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rubén Castro, přichází Didier Digard.
90
Hodně nervózní závěr utkání, k vidění znovu spousta faulů.
89
Za pískotu diváků kombinují hosté před pokutovým územím Betisu.
87
Postup Valencie zastavuje odpískaný ofsajd, hostům se vůbec nedaří.
86
Mezitím již Juan Vargas rozehrál volný kop, ale branku Valencie přestřelil.
85
A přišlo to, co přijít muselo, druhou žlutou a následně červenou kartu dostává José Gayá (Valencia CF) za sražení Musondy u vlastní šestnáctky.
83
Domácí se opět v pohodě ubránili, navíc je pískán ofsajd hostů.
82
Další rohový kop pro hosty, tentokrát z levé strany.
81
Rodrigo napálil míč na hranici pokutového území Betisu, ale branku soupeře netrefil.
80
Poslední desetiminutovka, hosté mají výhodu rohového kopu z pravé strany.
77
Žlutou kartu dostává Martín Montoya (Real Betis).
77
Domácí se radovali z druhého gólu, ale Molina byl v ofsajdu před svou hlavičkou a gól tak neplatí!!
76
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Wilfried Aimeric Zahibo, přichází Santiago Mina.
75
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Dani Ceballos, přichází Francisco Portillo.
74
Žlutou kartu dostává Antonio Adán (Real Betis) za zdržování hry.
73
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Jorge Molina.
73
Dani Parejo poslal míč před branku, kde Vargas odvrací, následně je právě Parejovi odpískán ofsajd.
72
Po faulu N'Diayeho mají hosté opět volný kop, tentokrát ale z velkého úhlu, navíc z opačné straně, tedy z levé.
71
Z volného kopu se hosté nedokázali prosadit, jejich snaha končí útočným faulem Pareja.
70
Žlutou kartu dostává Dani Ceballos (Real Betis) za faul na pronikajícího Antonio Barragána, to vše na své polovině.
69
Domácí se ale v pohodě ubránili a Adán znovu nemusel zasahovat.
69
Valencia vybojovala rohový kop z pravé strany.
68
Ryan má míč a vykopává od své branky.
66
Nepřesný pas Vargase na konci celé akce Betisu, hrají hosté.
64
Volný kop domácích z pravé strany, z nějakých pětadvaceti metrů rozehrál Vargas, ale míč prolétl nad brankou Valencie.
63
Žlutou kartu dostává José Gayá (Valencia CF).
61
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Sofiane Feghouli, přichází Rodrigo.
59
Žlutou kartu dostává Wilfried Aimeric Zahibo (Valencia CF) za faul na Ceballose.
58
Zahibo fauluje na své polovině a vypadá to, že to bude karta.
56
Rubén Castro si to namířil přímo středem do vápna hostů, ale neuspěl.
55
Autové vhazování domácích z pravé strany, na polovině soupeře.
53
Hosté mohli srovnat, střelu Negreda, mířící do branky Realu, však bránící Vargas fantasticky vyrazil z brankové čáry.
52
Další zajímavá akce Betisu, Musonda si nabíhal do vápna, dříve měl míč ale Ryan.
49
Real Betis právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení po pěkné akci, kdy Ricky van Wolfswinkel poslal míč z pravé strany, zpoza vápna, na hranici malého vápna, kde špičkou kopačky tečuje RUBÉN CASTRO a míč končí v síti.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Fotbal v prvním poločase za mnoho nestál. Začalo se hrát možná až tak v poslední pětiminutovce, do té doby to byla jedna velká fotbalová nuda. Sledovali jsme neskutečné množství faulů a budou-li hráči v podobném stylu pokračovat i v dalším průběhu zápasu, můžeme se dočkat i nějakého vyloučení.
45+1
45+1
Byl z toho "pouze" roh, z něhož se ale domácí neprosazují.
45+1
Musonda padá v pokutovém území Valencie, po souboji s bránícím Gayáem, ale není to faul, byť se penalty domácí vehementně domáhají.
45
Poslední minuta prvního poločasu, míč ve středu hřiště, na kopačkách domácích hráčů.
44
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Guilherme Siqueira, přichází José Gayá.
43
Valencia bude muset střídat, za zadní stehenní sval se chytá Siqueira, pro kterého zápas pravděpodobně skončil.
41
Ricky van Wolfswinkel fauluje a akce Realu Betis na polovině Valencie končí.
41
Je až úsměvně, že Petros není schopen poslat míč před branku přes jediného hráče soupeře, a to ani opakovaně, míč nakonec skončil v autu.
40
Real Betis rozehraje rohový kop z levé strany, šance na první ohrožení branky Valencie.
39
Další přerušení hry kvůli faulu, hráči obou klubů nejsou schopni abslovovat běžný hlavičkový souboj, aniž by si nepomohli rukama nebo aniž by neudeřili protihráče do obličeje loktem...
38
Ricky van Wolfswinkel fauluje na polovině Valencie, Ryan bude rozehrávat.
37
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.
36
Nepřesným pasem končí akce Realu Betis, hosté to zkoušejí po pravé straně, jenže nákop Feghouliho zastavil bránící Vargas, který míč odehrál do autu.
35
Pátým hráčem, který v první půli dostává žlutou kartu, je Dani Parejo (Valencia CF).
35
Álvaro Negredo si zpracovává míč ve vápně Realu Betis, ale je přitom v ofsajdu.
34
Jak jinak, než faulem, může skončit akce jednoho nebo druhého týmu, nyní se provinil domácí tým.
32
Diváci pískají, nelíbí se jim rozhodnutí sudího, že Pezzella fauloval v hlavičkovém souboji.
31
Adán se zapojuje do rozehrávky svého týmu.
30
Je za námi první půl hodina hry, která toho moc fotbalového nenabídla. Hráči neustále leží na trávníku po nějakém faulu, sudí J. Sánchez udělil již čtyři žluté karty!
29
Žlutou kartu dostává Denis Čeryšev (Valencia CF) za zbytečně ostrý faul na polovině soupeře.
27
A karetní mariáš pokračuje, další žlutou kartu dostává André Gomes (Valencia CF).
25
Domácí se nedokázali prosadit, hrají hosté.
24
Míč končí v autu, domácí vhazují. Čeryšev fauluje a Real Betis bude zahrávat volný kop z pravé strany, na polovině soupeře.
23
Dvě žluté karty během úvodních dvaadvaceti minut jen dokazují, jak nervózní je začátek zápasu.
22
Žlutou kartu dostává Shkodran Mustafi (Valencia CF) za sražení domácího Ricky van Wolfswinkela.
20
Na konci všeho střela Dani Pareja, míč však letí vedle branky Realu Betis.
19
Valencia zůstává na polovině soupeře, domácí se brání.
18
Míč směřuje před branku, kde si míč ze vzduchu stahuje Adán.
17
Valencia má další volný kop, tentokrát z pravé strany.
16
Domácí se ubránili, míč ale zůstává na polovině Realu Betis.
15
N'Diaye fauluje na své polovině a hostům se tak nabízí možnost volného kopu z levé strany.
14
Bruno vrací míč Adánovi, který rozehrává na pravou stranu na Rennellu.
13
Hra je stále přerušována, zatím sledujeme hodně průměrné utkání.
12
Žlutou kartu dostává Germán Pezzella (Real Betis).
12
Ceballos je již na nohou a může se pokračovat ve hře.
11
Je to Dani Ceballos, který dostal úder do hlavy v souboji o míč.
10
Na trávníku zůstává na polovině hostů ležet jeden z domácích hráčů, sudí J. Sánchez dává pokyn střídačce.
9
Odkop od branky Realu Betis, kapitán domácího týmu nikam nespěchá.
8
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině Realu.
7
Úvod zápasu hodně nervózní, spousta faulů a pokažených přihrávek.
6
Defenziva Valencie odvrací roh soupeře.
5
Bránící Siqueira odehrál míč, ale je z toho roh pro Real Betis.
3
Také akce domácích končí útočným faulem, provinil se Ricky van Wolfswinkel.
3
Antonio Barragán fauluje a akce Valencie končí, hrají domácí.
2
Mustafi nakopává dopředu na Negreda, ten uspěl a má míč na polovině soupeře.
1

Real Betis: Adán – Montoya, Pezzella, Bruno González, J. Vargas – Rennella, Petros, N'Diaye, D. Ceballos – van Wolfswinkel, Rubén Castro.
Náhradníci: D. Giménez – Molinero, Digard, X. Torres, Molina, Portillo, van der Vaart.

Valencia CF: Ryan – Barragán, Mustafi, Abdennour, Siqueira – Zahibo, Parejo, A. Gomes – Feghouli, Negredo, Čeryšev.
Náhradníci: Doménech – Vezo, Piatti, Danilo, Gayá, Rodrigo, Mina.

Rozhodčí: J. Sánchez – J. Gallego, J. Martínez.
VALENCIA CF
Hosté přicestovali do Sevilly po drtivém debaklu v prvním semifinále Copa del Rey, v němž na Nou Campu podlehli Barceloně vysoko 0:7! Tento výsledek jako by zapadal do posledních výsledků Valencie, která přestala v lize vítězit a dařilo se jí pouze v domácím ligovém poháru, v němž jí však vystavila stopku s největší pravděpodobností právě Barcelona. V lize čeká Valencia na výhru přesně již čtvrt roku, naposledy totiž uspěla 7. listopadu loňského roku na hřišti Celty Vigo, kde zvítězila jasně 5:1!
REAL BETIS
Už to vypadalo, že Real Betis zastavil nepříznivou sérii porážek, která obnáší zápasy najen ligové, ale i pohárové. Ve dvacátém a jedenadvacátém kole totiž dokázal uspět v souboji s týmy ze špičky tabulky, když nejprve uhrál bezbrankovou remízu na hřišti Villarealu a stejným výsledkem obral pak na svém stadionu o body i věhlasný Real Madrid! Bohužel pro Betis přišla v posledním ligovém kole další porážka, o to horší, že byla se sousedem v tabulce. Real Sociedad vytězil z povedeného prvního poločasu maximum a Real Betis se zmohl ve druhé půli jen na jeden gól, kterým pouze snížil na konečných 1:2.
19.09.2015 • Valencia CF – Real Betis 0:0
Vítejte u onlajn přenosu utkání třiadvacátého kola španělské Primera División, v němž domácí REAL BETIS přivítá VALENCII CF. Utkání se odehraje na Estadio Manuel Ruiz de Lopera v Seville a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní José Sánchez, na čarách s asistenty José Gallegem a Javierem Martínezem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.