Je tu konec zápasu, po kterém budou mít hráči i fanoušci Realu asi trochu rozporuplné pocity. Bílý balet sice vyhrál vysoko 5:1, avšak především ve druhém poločase bez Garetha Balea podal špatný výkon a poločas vlastně prohrál 0:1. Nic to ale nemění na tom, že se tým Zinedina Zidana posunul v tabulce na druhé místo před Barcelonu, ta má ale v tento okamžik oproti Realu o dva odehrané zápasy méně. Katalánci hrají svůj zápas 20. kola dnes večer od 20:30 s Bilbaem.
90+2
90+2
Ve velké šanci byl ještě v samém závěru James, jenže na poslední chvíli mu pod nohy skočil obránce a hosté se ubránili.
90+1
Dnešní zápas bude nastaven o dvě minuty.
90
Hraje se poslední minuta normální hrací doby.
89
Marcelo zkusil poslat centr do vápna, jenže jeho pas byl hodně nepovedený a nikdo ze spoluhráčů ho do brány neměl šanci usměrnit.
88
Po rohu hosté nezahrozili a od brány bude odkopávat Navas.
88
Konec zápasu se rychle blíží. Nyní je tu po zákroku Marcela rohový kop pro hosty.
86
Teď se až do střelecké pozice dostal Jesé, míč ale poslal z dobrého prostoru mimo.
84
Závěr poločasu se rozhodně nehraje ve velkém tempu. Vypadá to, že ani jedno z mužstev (vyjma Cristiana Ronalda) netouží po tom vstřelit gól.
82
James poslal do vápna balon na nabíhajícího Ronalda, ten ale nedokázal hned zakončit a po zpracování byl už ve velkém úhlu.
80
Domácí dlouze kombinují přibližně na polovině hřiště a stále se jim nedaří dostat se k ohrožení brány soupeře.
78
Pomalu se blíží konec dnešního zápasu a je vidět, že Realu ve druhém poločase hodně chybí Gareth Bale a také po vystřídání Karim Benzema.
76
Zpoza vápna zkusil levačkou vypálit Ronaldo, jeho polovysokou střelu v pohodě lapil gólman Cuéllar.
74
Dnešní utkání sleduje 70.365 diváků.
73
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Antonio Sanabria.
72
Domácí se snaží hodně držet balon. Zatím jim to vychází, jenže tím asi své náročné fanoušky příliš neuspokojí.
70
Nyní již poněkolikáté ve vápně zaváhal Varane a zasahovat musel gólman Navas.
68
Čas nyní pozvolně plyne a ani jedno z mužstev se nikam moc nežene.
66
Real tak bude zápas dohrávat bez dvou svých zraněných ofenzivních es.
65
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Mateo Kovačić.
63
Problémem pro Real je to, že se zranil Benzema. Právě asi při srážce s Jamesem. Benzema musí střídat.
62
Gijón právě vstřelil branku!
Hosté předvedli rychlý protiútok, po kterém Jony předložil míč ISMU LÓPEZOVI, který zamířil přesně k tyči – 5:1!
61
Jesé poslal do vápna dobrý balon na Jamese, jenže tomu se do zakončení připletl Benzema a oba se nakonec jen srazili.
61
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Sergio Álvarez, přichází Rachid Aït-Atmane.
60
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází James Rodríguez.
58
Modrič ve snaze získat balon fauloval Nacha Casese a dostává žlutou kartu.
57
Rychlý kontr Realu pokazil Jesé, který poslal na Benzemu příliš rychlou přihrávku.
57
Kroosův centr do pokutového území bezpečně lapil gólman Cuéllar.
56
Lora u lajny nabral na záda Ronalda a je pískaný další faul.
54
Benzema poslal míč na Ronalda, ten ve vápně zkusil okamžitě vystřelit, jenže zamířil hodně mimo.
52
Nacho nyní narazil do Ronalda a byl to faul. Jenže Portugalec pak nepochopitelně svého protihráče nakopl do zadku a může být hodně rád, že neviděl vůbec žádnou kartu. Nemohl by se divit ani za červenou.
50
U balonu byl na pravé straně Jony, jeho přízemní přihrávka ale skončila jen na kopačkách domácích hráčů.
49
Guerrero ostře dohrál Varana a dostává žlutou kartu.
48
Hraje se opět podle not domácího celku. Hosté se do zakončení zatím nedostávají.
Trenér Zidane musel nakonec zraněného Balea nechat v kabině. Na jeho místo se do druhého poločasu postaví Jesé.
46
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Alen Halilović, přichází Dani Ndi.
46
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Jesé.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Realem Madrid a Sportingen Gijón. Domácí i ve druhém zápase pod vedením Zinedina Zidana jasně dominují a vedou po půli drtivým rozdílem 5:0. Hosté se prakticky k vápnu soupeře nedostali a podobný obraz hry se dá očekávat i po změně stran.
45+1
45+1
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45
Bale opustil za asistence lékařů hrací plochu a domácí dohrají poločas pravděpodobně v deseti.
44
Nyní se na trávníku ocitl Bale, který má problémy s lýtkovým svalem. Musí být ošetřovaný.
43
Domácí stále hrají ve vysokém tempu a hosté mají opět problémy.
41
Real právě vstřelil branku!
Carvajal poslal z pravé strany pas na hranici vápna na Isca, který lehkým obloučkem vyslal do šance KARIMA BENZEMU. Ten mohl přihrávat volnému Ronaldovi, ale nakonec se rozhodl propasírovat balon přes gólmana Cuéllara. To se mu také povedlo a domácí vedou již 5:0!
39
Po rohovém kopu Kroose se míč dostal až k Pepemu, ten ale na zadní tyči nechal vyniknout gólmana Cuéllara.
38
Na druhé straně se do šance tlačil Benzema, jenže jeho centr byl zblokovaný na roh.
37
Hosté chtěli po zákraku Varaneho ve vápně pokutový kop, sudí Undiano byl ale v klidu.
36
Do velké šance se dostával Ronaldo, jenže gól nedal a navíc mu byl odpískaný ofsajd.
35
Hráči Realu jsou znovu u balonu a rychle kombinují ve středu pole. Očividně čekají na skulinku v defenzivě soupeře.
33
Trochu prostoru měl nyní na pravé straně Lora, kterému se podařilo odcentrovat přes Marcela. Centr do vápna lapil v pohodě Navas.
32
Kroos parádním pasem našel na levé straně Marcela, jeho centr do vápna byl ale zablokovaný.
30
Fotbalisté Realu nejsou očividně čtyřmi vstřelenými góly uspokojeni a nadále se snaží hrát hodně aktivně.
28
Hosté se dokázali vymanit z největšího tlaku a nyní se jim daří hrát ve středu hřiště.
26
Domácí jsou stále u míče a soupeř je opět pod trvalým tlakem.
25
Po rohovém kopu Kroose se míč odrazil k Pepemu, ten byl ale tak překvapený, že nezakončil.
24
Domácí fotbalisté nyní skvěle za kombinovali a na konci akce byl Ronaldo, který přiťukl do ideální pozice balon Benzemovi. Ten si ho ještě potáhl trochu na střed a poté vystřelil. Jeho rána byla ale ztečovaná na roh.
23
Hra se nyní trochu uklidnila, domácí fotbalisté se nikam neženou a čekají, s čím přijde soupeř.
21
Již se pokračuje ve hře, u míče jsou nyní domácí fotbalisté.
20
Varane nyní smolně nakopl do hlavy svého brankaře Navase, který zůstal ležet na trávníku a musí být ošetřovaný.
20
Hosté měli možnost kopat první roh v zápase, centr do vápna ale spolehlivě odvrátila defenziva.
18
Dani Carvajal dostal parádní pas mezi obránce, následně z pravé strany poslal míč po zemi do vápna, kde v pohodě CRISTIANO RONALDO poslal míč již počtvrté do brány!
17
Nyní do vápna po levé straně vnikl Isco, jeho zpětný pas mířil na Modriče, který ale zamířil bez přípravy vysoko nad bránu.
16
Do šance se naopak dostával Bale, proti němu ale až mimo vápno vyběhl Cuéllar, který dokázal balon odkopnout mimo zónu nebezpečí.
14
Po faulu Ronalda hosté sice rozehráli rychle, do šance se ale ani zdaleka nedostali.
12
Tak to je úvod jako hrom! Tentokrát pláchl po pravé straně Gareth Bale, parádním centrem do vápna našel KARIMA BENZEMU, který úžasným akrobatickým zakončením potřetí překonal hostujícího gólmana!
11
Domácí jsou ve velké pohodě a soupeři vůbec nepůjčují balon. Pro Gijón to bude dnes pořádný očistec.
9
Hosté ztratili na vlastní polovině balon, který se přes Carvajala a Benzemu dostal až ke CRISTIANU RONALDOVI, který z otočky levačkou zamířil přesně pod břevno – 2:0!
7
Toni Kroos poslal centr do vápna na přední tyč, kde byl zcela volný GARETH BALE, který hlavou ve velké pohodě posílám míč do brány – 1:0!
6
Další centr, tentokrát přízemní, posílal do vápna opět Carvajal, balon ale k Benzemovi nedoputoval. Bude z toho jen roh.
5
Z pravé strany zkoušel do vápna centrovat Carvajal, jeho pas ale v pohodě lapil do rukavic brankář Cuéllar.
4
Domácí jsou pochopitelně hodně dominantní na balonu, hosté budou dnes hodně běhat bez balonu.
2
Hosté sice rozehráli po ofsajdu ze svého vápna, o míč ale rychle přišli a nyní se budou muset zase již bránit.
2
Modrič poslal dobrý pas mezi obránce na Benzemu, ten byl ale v ofsajdu a je pískáno.
1
O výkop se postarali hosté, rychle ale o míč příšli a nyní již útočí domácí fotbalisté.
1
Hráči jsou již na trávníku. Úvod se o chvilku opozdí kvůli minutě ticha.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo – Modrić, Kroos, Isco – Bale, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – James Rodríguez, Casemiro, Kovačić, Arbeloa, Jesé, Danilo.

Sporting Gijón: Cuéllar – Lora, L. Hernández, Meré, Isma López – S. Álvarez, Cases – Jony, Halilović, Menéndez – Guerrero.
Náhradníci: Alberto García – Guitián, Carmona, A. Sanabria, P. Pérez, Aït-Atmane, Ndi.

Rozhodčí: Undiano – Díaz, Zancada.
Hezké nedělní odpoledne všem fotbalovým fanouškům při sledování zápasu španělské nejvyšší soutěže mezi Realem Madrid a Sportingem Gijón. Oba celky právě dnes vstupují do druhé poloviny sezony a je jasné, kdo bude velkým favoritem zápasu. Real Madrid je v tabulce třetí a snaží se dohnat vedoucí duo Barcelona – Atlético Madrid. Naopak Gijón je třetí od konce a ve druhé polovině sezony tak bude bojovat o záchranu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.