Je tu konec zápasu 8. kola Primera Division mezi Realem a Levante. Domácí hrající v hodně kombinované sestavě nevyzpytatelné utkání zvládli a vyhráli ho s přehledem 3:0.
90+3
90+1
Po centru z pravé strany zahrál Ronaldo nebezpečně vysokou nohou a je pískáno. Míč bude do pohybu uvádět gólman Rubén.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
Hosté se po dlouhé době dostali až k vápnu Realu, jenže jim byl odmávaný a odpískaný ofsajd.
89
Z velké dálky se pokusil gólmana Rubéna překvapit Casemiro, míč ale poslal hodně mimo.
88
Domácí jsou již opět u balonu a znovu se pozvolně blíží k bráně soupeře.
86
Parádně zpoza vápna nyní vystřelil Lucas Vázquez, jeho rána prolétla jen malý kousek vedle spojnice břevna a tyče hostující brány.
84
Domácí dohrávají zápas ve velké pohodě a je jasné, že žádné drama k vidění již dnes nebude.
82
Real právě vstřelil branku!
Po centru na hranici vápna přiťukl Ronaldo balon Vázquezovi, který ho okamžitě posunul na JESÉHO. Ten si obhodil obránce a poté levou nohou z levé strany propálil gólmana Rubéna – 3:0!
81
Po centru Jesého se k hlavičce dostal Ronaldo, v ideální gólové pozici poslal míč nad bránu!
80
Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut a zatím se hraje na polovině hostujícího celku.
78
Pomalu se začíná blížit konec zápasu a jsou to opět domácí, kteří jsou hodně u balonu.
77
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Marcos Llorente.
76
Ronaldo se nyní snažil prosadit individuálně, až do zakončení se ale neprotlačil.
75
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Deyverson, přichází Rubén García.
74
Při rychlém protiútoku poslal Jesé balon na levé křídlo na Ronalda, ten ale levačkou poslal balon vysoko nad.
72
Právě Deyverson pak zůstal ležet na trávníku ve vápně Realu a kvůli problémům s křečí opouští trávník na nosítkách.
70
Nyní měl Navas i velké štěstí, když gólovou střelu Deyversona lehce nohou nad bránu ztečoval Nacho!
69
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Jesé.
68
Ghilas znovu prověřil Navase, avšak opět byl úspěšnější kostarický gólman a navíc byl Ghilasovi pískaný útočný faul na Nacha.
67
Na druhé straně chtěli zahrozit i domácí, jenže po pasu z pravé strany Ronaldo míč jen předkopl před sebe a na středu hřiště nabíhající Isco se k balonu nedostal.
66
Gólman Navas je dnes znovu fantastický. Teď se proti němu dostával do šance Ghilas, jenže Navas si počínal výtečně a míč za svá záda nepustil.
64
Domácí fotbalisté mají otěže zápasu pevně ve svých rukou. Zatím se jim ale nedaří dostat se do další zajímavé gólové šance.
62
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Mari, přichází Jefferson Lerma.
61
Po centru z levé strany vracel skluzem balon do vápna Vázquez, nikoho ze spoluhráčů ale ve vápně nenašel.
60
Domácí začínají mít velký tlak. Hosté se ve druhém poločase v podstatě jen brání.
59
Ronaldo dokázal obstřelit zeď, avšak míč zamířil přímo do rukavic připraveného brankáře Rubéna.
58
Nyní ale pozor. Po faulu Mariho je tu další žlutá karta a navíc přímý kop pro Real z palebné pozice.
56
Po pěkné kombinaci domácích předložil Danilo balon Kroosovi, jehož technickou ránu gólman Rubén v pohodě pokryl.
55
Čas rychle plyne a zatím sledujeme hodně podobnou podívanou jako v prvním poločase.
53
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger, přichází Nabil Ghilas.
52
Hráči Levante také poprvé ve druhém poločase zahrozili. Na vlastní polovině podklouzl Marcelo a do šance se dral Roger Martí. Až ke střele se ale nakonec nedostal.
50
Domácí fotbalisté se snaží hrát aktivně. Nadále jsou hodně zajímavé souboje Ronalda se Simãem.
48
Deyverson to nyní přehnal s důrazem při napadání rozehrávky Realu a po faulu dostává žlutou kartu.
46
Ronaldo je zpět ve hře. Po půl minutě druhého poločasu ale opět na trávníku, když ho k zemi poslal opět Simão.
46
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Lucas Vázquez.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Realem Madrid a Levante. Domácí fotbalisté vedou 2:0, avšak jinak sledujeme hodně průměrné utkání. Oba celky si vytvořily přibližně dvě šance, zatímco domácí je obě proměnili, hosté si vylámali zuby na výborném Navasovi. Real letos inkasoval v lize jen dva góly a hosté tak budou mít hodně těžkou úlohu, aby zabojovali o nějaké body.
Cristiano Ronaldo opustil trávník po svých a dá se tak očekávat, že bude hrát i ve druhém poločase.
45+1
45+1
Simão ve vápně zasáhl kolenem do stehna Ronalda, který zůstal ležet na trávníku. Mezitím je ukončený první poločas.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Následně se hosté nadechovali také k protiútoku, ten ale faulem za žlutou kartu zastavil na polovině hřiště Kovačić.
45
Domácí se hnali po levé straně do další šance. Centrovat do vápna zkoušel Marcelo, míč ale dobře odrazil Morales.
43
Další útočná akce domácího celku skončila dalším ofsajdem. Balon tak lacino získávají hosté.
42
Až do zakončení se nyní prodral Roger Martí, jeho přízemní ránu ale bravurně zastavil gólman Navas.
40
U lajny přesně na polovině hřiště fauloval Isco. Je pískáno a balon mají hosté.
39
Rychle se blíží závěr prvního poločasu. Ani jedno z mužstev se nikam moc nežene.
38
Morales zatáhl lehce za dres domácího Marcela. Ten měl před sebou hodně prostoru a Morales tak zabránil velké šanci Realu, a tak dostává žlutou kartu.
37
Domácí v pohodě kombinují a čekají na zaváhání hostů. Znovu sledujeme poklidnou podívanou.
35
Hosté mají nyní sice balon pod svou kontrolou, jenže až k ohrožení brány soupeře se zatím nedostávají.
33
Domácí Juanfran se ve vápně nešťastně srazil s Ronaldem a má poraněný kotník. Musí být ošetřovaný a s pomocí lékařů opouští hrací plochu.
32
Domácí teď mohou hrát v daleko větším klidu. Teď to hosté budou mít již daleko složitější.
30
Po následném rohovém kopu Levante předvedli hráči Realu jeden ze svých smrtících brejků! Po rychlé útočné akci Kroos předal balon CRISTIANU RONALDOVI, který parádní tvrdou ranou zpoza vápna překonal brankáře Rubéna – 2:0!
29
Na druhé straně mohlo být srovnáno! Centr do vápna dokázal hlavou směrem k bráně usměrnit Deyverson, jenže gólman Navas se vytasil skvělým zákrokem!
28
Domácí na druhé straně odpovídají gólem na 1:0. MARCELO si narazil balon s Ronaldem, který mu ho vrátil zpět do vápna, odkud se brazilský obránce dokázal pohotovou ranou prosadit a překonat Rubéna!
27
Po centru z pravé strany se z ničeho nic do gólové šance dostal Deyverson, jenže v ideální pozici netrefil vůbec balon a k dorážce se neprotlačil ani Roger Martí.
25
Zatím sledujeme hodně průměrnou podívanou. Real není nijak výrazně aktivnější a hraje se nejčastěji ve středu pole.
23
Domácí měli možnost zahrávat Kroosem rohový kop, po centru do vápna zamířil hlavou nad bránu Bale.
21
Z pravé strany zkoušel levačkou do vápna centrovat Bale, před Ronaldem hostující obrana míč ale dokázala odvrátit.
20
Také další snaha o útočný výpad hostů skončil ofsajdem, ve kterém byl tentokrát Deyverson.
19
Hosté se opět dostali k vápnu soupeře, Navasovu bránu ale nakonec neohrozili, protože jim byl odpískaný ofsajd.
18
Čas rychle plyne a na velkou gólovou šanci v dnešním zápase zatím marně čekáme.
16
Po rychlé akci Realu následoval centr do vápna na rozběhnutého Ronalda, který padl k zemi po souboji se Simãem. Pokutový kop se nepíská.
15
Další centr do vápna Levante posílal Ronaldo, pas byl ale příliš vysoký a Bale se k hlavičce nedostal.
14
Centr do pokutového území vyboxoval gólman Rubén.
13
Feddal u lajny poslal ostře k zemi Ronalda a dostává žlutou kartu. Následuje zajímavý přímý kop pro domácí celek.
12
Parádní střílený centr z levé strany posílal do vápna Marcelo, avšak Ronaldo se k zakončení nedostal, přestože nebyl nijak důkladně hlídaný.
11
Fotbalisté Realu pravidelně v zápasech Primera Division dominují v držení balonu, dnes ale i v tomto ohledu zaostávají.
10
Zatím rozhodně nesledujeme fotbal, který by odpovídal tomu, že se dnešní soupeři nacházejí na opačných pólech tabulky.
8
Pokus domácích o rychlý kontr skončil ofsajdem, ve kterém byl Ronaldo.
7
Hra domácího celku je hodně nepřesná a kostrbatá. Realu se nedaří a sledujeme boj ve středu pole.
5
Po rohu se hosté již k zakončení nedostali.
5
S Realem mohlo být hned v úvodu zápasu zle. Přihrávku do vápna dostal nyní Roger Martí, jehož hodně nepříjemnou střelu musel na roh vyrážet gólman Navas.
4
Na levé straně měl hodně prostoru Ronaldo, jeho zpětná přihrávka ale nikoho ze spoluhráčů ve vápně nenašla.
3
Domácím bude asi nějaký čas trvat, než najdou společnou řeč. Jejich sestava je totiž dnes hodně kombinovaná.
2
Hosté dokázali celou úvodní minutu zápasu držet balon, k ohrožení Navasovy brány se ale nedostali.
1
O výkop se postarají hostující fotbalisté, kteří budou červenomodří. Domácí jsou celí bílí.
Před startem zápasu ještě jednou symbolicky před svými fanoušky převzal zlatou kopačku Cristiano Ronaldo.
Hráči jsou již na trávníku, zápas za několik málo desítek vteřin začne.
Domácí podle předpokladů dnes nastupují do zápasu v hodně kombinované sestavě. Velkou zajímavostí je především nominace rakouského mladíčka Philippa Lienharta, což je devatenáctiletý obránce, který do Realu přišel v roce 2015 z Rapidu Vídeň, kde nikdy nehrál za ligový A-tým.

Real Madrid CF: Navas – Danilo, Varane, Nacho Fernández, Marcelo – Kroos, Casemiro, Kovačić – Bale, Isco, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Čeryšev, Jesé, L. Vázquez, M. Llorente, Lienhart, Mayoral.

Levante UD: Rubén – Morales, Simão, Feddal, García Juanfran, Toňo – V. Casadesús, Mari, Camarasa – Roger, Deyverson.
Náhradníci: Mariño – Rubén García, Lerma, Pedro López, Karabelas, Ghilas, D. Navarro.

Rozhodčí: Sánchez – Gallego, Martínez.
Hosté z Valencie neprožívají vůbec dobrý vstup do sezony. V sedmi dosavadních zápasech získali pouhých šest bodů a v tabulce jsou tak aktuálně na sestupové osmnácté příčce tabulky. Také proto by se jim jakýkoliv bodový zisk z hřiště soupeře moc hodil, pochopitelně to budou mít dnes ale hodně těžké.
Real před dnešním zápasem není v ideálním rozpoložení, co se zdravotního stavu hráčů týká. Do sestavy se sice vrací pravý obránce Danilo, avšak kvůli nejrůznějším zraněním nemohou nastoupit Ramos, James, Pepe, Benzema, Carvajal, Modrič a také Bale. Hodně se očekává od Cristiana Ronalda, který v úvodu sezony svými výkony zůstává za očekáváním.
Hezké sobotní odpoledne všem fanouškům fotbalu při sledování 8. kola španělské Primera Division mezi domácím Realem Madrid a hostujícím Levante. Domácí fotbalisté budou chtít po reprezentační pauze navázat na dobré výkony z konce září a do zápasu proti Levante bezpochyby nastoupí s tím, že budou chtít naplno bodovat. Jen tak si zajistí setrvání na první příčce ligové tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.