Carlos Vela patřil mezi nejlepší hráče na hřišti, jenže společně s Jonathasem nedokázal ani jednou rozvlnit síť za brankářem Cuéllarem. Gijón se dostal k jedné nebezpečné střele na bránu, která také gólem neskončila, a tak se oba týmy rozešly s bodem. Konečný výsledek. Real Sociedad 0 Sporting Gijón 0.
90+4
90+4
Rohový kop Choriho Castra nic nepřinesl, stejně jako celý dnešní zápas.
90+3
Ještě jeden rohový kop v závěru zápasu.
90+2
Iñigo Martinez mohl prolomit fotbalovou nudu, jenže jeho střela pravačkou byla sražena na rohový kop!
90+1
Nad rámec dnešního ne příliš pohledného zápasu byly nastaveny 3 minuty.
89
Když už ne gólem nebo asistencí, Alen Halilovič se zapsal do dění dnešního zápasu alespoň žlutou kartou.
88
Žlutou kartu dostává Alen Halilović (Sporting Gijón).
87
Mladíček Alen Halilovič posílal do šestnáctky soupeře centr, který byl odvrácen pozornými obránci Realu Sociedad.
86
Hru rozkouskovaly fauly a vypadá to, že v závěru zápasu se žádného gólu nedočkáme.
85
Žlutou kartu dostává Iván Cuéllar (Sporting Gijón).
84
Střídající Muñiz na opačné straně rozehrál rohový kop, po němž se hosté opět k ničemu nedostali.
83
V závěru zápasu konečně nějaký rozruch.
82
Jonathas se ocitl v pokutovém území ve skvělé příležitosti, když si naběhl na přihrávku svého spoluhráče a poté napřáhl k přízemní střele, do té se ale obětavě vrhl jeden z hráčů Gijónu!
80
Do konce zápasu na Estadio Municipal de Anoeta zbývá něco málo přes 10 minut a skóre je stále bezbrankové 0:0.
78
Real Sociedad rozvážně kombinuje a přemýšlí kudy se dostat k šestnáctce soupeře.
77
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Juan Muñiz.
76
Poslední změnu připravuje také Sporting Gijón.
75
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Asier Illarramendi, přichází Markel Bergara.
74
Gijón po rohovém kopu bránu soupeře neohrozil a na řadu přichází další střídání.
73
Mladíček Alen Halilovič se ocital ve slibné příležitosti, ze které ale nakonec kromě rohového kopu nic nebylo.
72
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Xabi Prieto, přichází Sergio Canales.
72
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Bruma, přichází Chory Castro.
71
Real Sociedad připravuje dvojité střídání.
70
Do konce zápasu zbývá odehrát necelých 20 minut. Real Sociedad hraje se Sportingem Gijón stále bez branek.
68
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Sergio Álvarez, přichází Omar Mascarell.
68
Hlavní rozhodčí poskytl domácímu týmu výhodu, následná finální přihrávka Xabiho Prieta ale byla nepřesná.
66
Real Sociedad je u míče a spěchá směrem vpřed.
65
Vypadá to, že Bernardo Espinosa bude v pořádku a zápas může pokračovat.
64
Lékařský tým je v plné permanenci a zjišťuje zdravotní stav hráče.
63
Bernardo Espinosa zůstal po ostrém zákroku Belly ležet na hrací ploše a nevypadá to s ním příliš dobře.
62
Žlutou kartu dostává Alberto de la Bella (Real Sociedad San Sebastian).
61
Rodriguez Menendez obstaral rohový kop, jeho centr však postrádal přesnost.
61
Miguel Guerrero to myslel dobře, jenže jeho přihrávka byla nepřesná a domácí hráči Realu Sociedad ji odvrátili na rohový kop.
60
Sporting Gijón je u míče a může se vydat směrem vpřed.
59
Žlutou kartu dostává Aritz Elustondo (Real Sociedad San Sebastian).
58
Carlos Vela rozehrál volný přímý kop, jeho následný centr či střela v pokutovém území nikoho nenašla.
57
Sergio Alvarez se provinil proti pravidlům a hra byla přerušena.
56
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Carlos Carmona, přichází Alen Halilović.
55
Sporting Gijón se chystá oživit hru a na lavičce už se připravuje Halinović.
54
Následný Rodriguezův centr byl ale nepřesný a Real Sociedad se v pohodě ubránil.
53
Jonathan vybojoval rohový kop pro Gijón, který sám rozehraje.
52
Xabi Prieto se pokusil zrychlit hru pohlednou kolmou přihrávkou, ta ale skončila pouze na pozorné obraně soupeře, která zatím působí velmi koncentrovaně.
51
Real Sociedad nastoupil do druhého poločasu s odhodláním a touhou po vítězství, zatím se však do žádné vyložené příležitosti nedostal.
50
Aritz Elustondo skvěle odcentroval z křídla, jenže v pokutovém území se po jeho útočném výpadu nacházeli pouze hráči Sportingu Gijón.
49
Ruben Pardo rozehrál rohový kop a jeho centr do pokutového území byl poměrně dobrý, hosté ho však dokázali odvrátit.
48
Bruma mohl otevřít skóre zápasu, když jeho střela mířila přesně k levé tyči, jeho střelu ale dokázal zablokovat jeden z hráčů Gijónu!
47
V prvním poločase byl hodně aktivní Carlos Vela, tak věřme, že na svůj výkon naváže i po přestávce a protrhne bezbrankové skóre.
46
Hlavní rozhodčí dal pokyn k zahájení druhého poločasu, do kterého oba týmy vstoupily bez změny.
46
Carlos Vela byl společně s Jonathasem během prvního poločasu hodně aktivní a vyprodukovali několik střel, jenže žádná nenadělala Cuéllarovi problémy, a tak oba týmy odešly do kabin za nerozhodného stavu. Skóre po prvním poločase. Real Sociedad 0 Sporting Gijón 0.
45+1
45+1
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
45
Asier Illarramendimu byl odpískán faul a v prvním poločase už se zřejmě nic nestane.
44
Miguel Guerrero zahrozil na opačné straně, jeho přízemní střela ale zamířila přímo doprostřed brány, kde stál připravený brankář Rulli!
42
Carlos Vela vypálil z volného přímého kopu, jeho střela ale zamířila mimo.
41
Vzápětí se Jonathas dostal po centru ze strany k hlavičce, ta však postrádala razanci a zamířila mimo.
40
Tak Bruma byl nakonec tím hráčem, který hledal Jonathase.
39
Vela se dostal k centru, kterým hledal Jonathase, útočník Realu Sociedad se ale k ohrožení hostující brány nedostal.
38
Real Sociedad se rychle vrátil k míči a snaží se vstřelit úvodní gól zápasu.
37
Carlos Vela se pokusil prolomit bezbrankové skóre, jeho následná střela zpoza šestnáctky ale zamířila vysoko nad.
35
Sergio Alvarez se dopustil tvrdého faulu, za který byl odměněn žlutou kartou.
34
Žlutou kartu dostává Sergio Álvarez (Sporting Gijón).
34
Cuéllar se jen ohlížel, kde že hlavička Carlose Vely skončí.
33
Carlos Vela vela se po centru ze strany ocitl v první slibné příležitosti a jeho následná hlavička skončila těsně vedle levé tyče!
32
Xabi Prieto se dopustil faulu a hra byla přerušena.
31
Oba soupeři se nikterak neženou dopředu, i když území převahu má domácí Real Sociedad.
30
Je za námi téměř půlhodiny zápasu a zatím stále čekáme na nějakou větší brankovou příležitost.
29
Sporting Gijón se dostal k míči a nyní soustředěně kombinuje, aby míč hned zase neodevzdal soupeři.
28
Jonathas předvedl na straně dobrý průnik a dokázal přesně odcentrovat, v šestnáctce však nebyl žádný ze spoluhráčů, který by míč usměrnil na bránu.
27
Dnešní utkání toho až na jednu nepřesnou střelu Realu Sociedadu a dvou žlutých karet příliš mnoho nenabídlo.
25
Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
25
Žlutou kartu dostává Alberto Lora (Sporting Gijón).
24
Lora se dostal do ostrého souboje s Illarramendim, kteří si to ještě museli navzájem vyříkat.
23
Jonathas mohl zkusit vypálit z úhlu, místo toho ale vracel míč pod sebe a míče ze zmocnili hráči Sportingu Gijón.
21
Na obou stranách jsou nyní k vidění nepřesnosti, zejména potom na straně Realu Sociedad, který je v úvodu zápasu aktivnější.
19
Bruma posílal do šestnáctky Sportingu Gijón dobrý centr, hosté ho ale dokázali odvrátit do bezpečí.
18
Diego Reyes se prezentoval dlouhým pasem vpřed, jeho následný nákop ale žádného z jeho spoluhráčů vepředu nenašel.
17
Domácí vzápětí vybojovaly rohový kop, následný vzrušení ale bylo zbytečné, protože jeden z hráčů Realu Sociedad se ocitl v ofsajdu.
16
Xabi Prieto se skvěle uvolnil v pokutovém území a poté hledal zpětnou přihrávkou některého ze svých spoluhráčů, z útoku Realu Sociedad ale nakonec nic nebylo.
15
Jonathas se téměř po čtvrthodině hry postaral o první střelu svého týmu v zápase, jeho pokus ovšem zamířil vysoko nad a brankář Cuéllar zasahovat nemusel.
14
Ruben Pardo rozehrál rohový kop, po kterém se jeden z domácích fotbalistů Realu Sociedad ocitl v ofsajdu.
13
Carlos Vela se prezentoval dobrou přihrávkou a v pokutovém území hledal nabíhajícího Prieta, ten se však do zakončení nedostal.
12
Real Sociedad je u míče a může se vydat směrem vpřed.
11
Je za námi úvodních 10 minut. Real Sociedad hraje s Gijónem zatím bez branek 0:0.
10
Carmona se bude muset mít na pozoru, protože ještě jednou se prezentuje takovým faulem, a uvidí žlutou kartu.
9
Carlos Carmona se prezentoval ostrým faulem a hlavní rozhodčí José Sánchez si ho pozval na kobereček.
8
Na náznak šance Realu Sociedad se pokoušel na opačné straně zareagovat Nacho Cases, jeho kolmá přihrávka ale skončila pouze u brankáře Rulliho.
7
Xabi Prieto využil prostoru u postranní čáry a poté posílal do šestnáctky Sportingu Gijón dobrý centr, žádný z jeho spoluhráčů ho však nedokázal usměrnit na bránu.
4
Arnaldo Sanabria přidržel svého protihráče za dres a hlavní rozhodčí nemusel nechat jeho faul bez trestu.
3
Úvod zápasu nabízí opatrný fotbal z obou stran. Žádný z týmů nechce brzo inkasovat.
1
Hlavní rozhodčí José Sánchez dal pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstarali hráči hostujícího Sportingu Gijón.
1
Hráči obou týmů už jsou připraveni na hrací ploše Estadio Municipal de Anoeta, na kterou je přivedl hlavní rozhodčí José Sánchez a zápas mezi Realem Sociedad a Gijónem bude moci za pár okamžiků začít.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – A. Elustondo, D. Reyes, I. Martínez, de la Bella – Illarramendi, Pardo – Prieto, Vela, Bruma – Jonathas.
Náhradníci: Olazábal – Castro, Canales, Agirretxe, Bergara, Litri, Ansotegi.

Sporting Gijón: Cuéllar – Lora, L. Hernández, Espinosa, Isma López – Carmona, S. Álvarez, Cases, Jony – Guerrero, A. Sanabria.
Náhradníci: Alberto García – Muñiz, Canella, Mascarell, C. Castro, Meré, Halilović.

Rozhodčí: José Sánchez. Asistenti: José Gallego, Javier Martínez. Čtvrtý rozhodčí: Alfonso Melgares.
Sporting Gijón

Sporting Gijón si na úvod nového ročníku Primera Division nemohl přát těžšího soupeře, na Estadio Municipal El Molinón v prvním kole zavítal Real Madrid s Cristianem Ronaldem a Garethem Balem v základní sestavě. Domácí přesto dokázali favorita udržet na uzdě a s Bílým baletem remizovali bez branek 0:0.
Real Sociedad San Sebastian

Real Sociedad se poprvé představí v domácím prostředí a před vlastními fanoušky se pokusí otevřít své střelecké konto. Svěřenci trenéra Davida Moyese v úvodním kole remizovali bez branek Deportivem La Coruňou navzdory tomu, že si během prvního poločasu vytvořili několik slibných příležitostí.
Sporting Gijón zavítá na hřiště Realu Sociedad s patřičnou dávkou sebevědomí poté, co v úvodním kole nového ročníku Primera Division obral o body Real Madrid. Duelem 2. kola španělské ligy z Estadio Municipal de Anoeta Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.