Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Skvělý druhý poločas přineslo utkání ve Valencii. V 59. minutě se zcela zaslouženě dostala Barcelona do vedení, když se dokázal přesně trefit Suárez. Když už to vypadalo, že se duel blíží ke svému konci, tak v 86. minutě udeřil Mina a vystřelil Valencii remízu.
90+3
90+3
Utkání se blíží ke svému konci. Ve Valencii se již slaví zisk cenného bodu.
90+2
Barcelona měla k dispozici rohový kop, ale k žádné střele na branku se nedostala. Piqué se totiž dopustil útočného faulu.
90+1
Messi se dostal ke střele zpoza velkého vápna, ale Doménech si s jeho pokusem poradil.
90
Ve druhém poločase budou nastaveny tři minuty.
89
Barcelona směřuje všechny své síly do útoku. Z toho by se mohl zrodit zajímavý brejk pro domácí.
88
K exekuci přímého kopu se postavil Messi a Doménech se musel hodně natáhnout, aby míč vyrazil na rohový kop.
88
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Carlos Gil Tropi.
87
Gayá fauloval na vlastní polovině a dostává žlutou kartu. Barcelona bude zahrávat přímý kop.
86
Valencia právě vstřelila branku!
Mestalla je na nohou, protože Valencia srovnává. Alcácer se dostal k přihrávce a dostal se s míčem do pokutového území. V něm se otočil a našel rozběhnutého SANTIAGA MINU, který tvrdou ránou nedal Bravovi šanci.
83
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Pablo Piatti.
82
Barcelona se snaží uklidnit hru a drží míč na středu hřiště.
81
Valencia začíná mít velmi nebezpečná. Bakkali se nadechl k individuální akci a vystřelil. Míč však branku netrefil.
79
Šance na srovnání nebyla využita! De Paul vybojoval na útočné polovině a následně i zakončil. Bravo se natáhl a míč zastavil.
78
Po volném kopu Barcelony je odpískán ofsajd.
77
Danilo si v souboji s Messim pomohl rukami a dostává žlutou kartu.
76
Domácí fotbalisté začínají hrát velmi tvrdě a je dost možné, že dnešní duel nedohrají v jedenácti lidech.
74
K zajímavému střeleckému pokusu se dopracoval Neymar, který z levé strany přestřelil branku.
73
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Enzo Pérez, přichází Zakaria Bakkali.
72
Hra je v posledních chvílích často rozkouskována drobnými fauly.
70
Žlutou kartu dostává Dani Parejo (Valencia CF).
70
Valencia se nyní dlouho drží na útočné polovině, ale Barcelona se bez problémů brání.
67
Messi se u pokutového území dopustil útočného faulu.
66
Barcelona má duel v těchto chvílích plně pod kontrolou a kombinuje na útoční polovině. Domácí se nemohou dostat k míči.
64
Rychlý protiútok Valencie ohrožení branky nepřinesl. Alcácer přitom chytře našel de Paula, ale ten o míč lacino přišel.
62
Hosté měli k dispozici rohový kop, ale obrana Valencie se dokázala bez problémů ubránit.
61
Barcelonu vstřelená branka nabudila a snaží se navýšit své vedení.
59
Barcelona právě vstřelila branku!
Barcelona se dostává do vedení. Messi parádním pasem za obranu uvolnil LUISE SUÁREZE, jenž se z pravé strany dostal k malému vápnu a tvrdou střelou poslal míč do sítě. Mírná kaňka na této brance ovšem je, že sudí přehlédli opravdu těsný ofsajd.
57
Alcácer se po individuální akci dostal až do pokutového území Barcelony, ale zakončit nedokázal.
55
Po krátkém přerušení se bude pokračovat.
54
Domácí brankář zůstává ležet na trávníku a je ošetřován.
53
Suárez to začíná přehánět. Tentokrát úplně zbytečně narazil do Doménecha, jenž si šel do vzduchu pro míč.
52
Tempo je na začátku druhého poločasu velmi slabé. Barcelona kombinuje na středu hřiště.
50
Suárez srazil k zemi Abdennoura a ten svého soka odstrčil. Sudí musí oba fotbalisty uklidňovat.
49
Dani Alves je dnes doslova neviditelný. Barcelona dnes své útoky vede hlavně přes levou stranu.
48
Neymar vyslal Suáreze do slibné šance, ale útočníkovi Barcelony byl nakonec odmáván ofsajd.
47
První útok ve druhém poločase však podnikli hosté a byl to Messi, kdo z pětadvaceti metrů vyzkoušel pozornost Doménecha.
46
Domácí rozehrávkou zahájili druhý poločas.
46
Fotbalisté obou celků se pomalu vracejí na trávník.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:32.
Barcelona byla v úvodním poločase jasně lepším týmem a vypracovala si spoustu šancí. Žádnou však nedokázala dotáhnout do úspěšného konce a tak je po poločase stav 0:0. Valencia to bude mít ve druhém poločase hodně těžké.
45+2
45+1
Rozehrávka volného kopu se hostům vůbec nepovedla, Doménech nemusel zasahovat.
45+1
Nastavena bude jedna minuta.
45
Barcelona bude v závěru prvního poločasu zahrávat volný kop po faulu na Suáreze.
44
Valencia však začala dobře napadat a hostům se nedaří dostat k brance Doménecha.
42
Obraz hry vůbec nemění. Barcelona se stále snaží dostat do vedení.
40
Valencii se nedaří udržet u míče a téměř nepřetržitě se brání.
39
Barcelona má v posledních minutách jasně navrch a úvodní branka duelu visí ve vzduchu. Tentokrát Iniesta vyslal do vápna Albu, jenž ještě hledal lépe postaveného Messiho. Ten míč jen těsně netrefil.
37
Po volném kopu Barcelony se dostal ke dvěma střelám po sobě Rakitić, ale Santos oba pokusy svým tělem zablokoval.
35
Suárez měl další obrovskou šanci, ale opět ji nedokázal přetavit v branku. Tentokrát z pravé strany uháněl sám na branku, ale nakonec ji stříleným centrem vůbec neohrozil.
35
Valencia se snaží postupným útokem dostat k brance Brava. Bude úspěšná?
34
Pohledná akce Barcelony úvodní branku utkání nepřinesla. Neymar našel z levé strany krásným pasem Suáreze, ale ten branku střelou z první překopl.
32
Fotbalisté Valencie se dožadují odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí jejich přání nevyslyšel. Alcácer upadl v souboji s Piquém velice ochotně.
30
Valencia se snaží trochu uklidnit hru a kombinuje na středu hřiště.
29
Iniesta na středu hřiště získal míč a okamžitě se snažil vyslat do šance Suáreze. Ten se však k míči nedostal.
27
Barcelona začíná být jasně lepším týmem. Zpoza vápna vystřelil technicky Rakitić, ale branku minul.
26
První vážnější šance brankou neskončila! Neymar se prosmýkl okolo bránícího hráče a našel ve vápně Messiho. Ten si míč zpracoval a okamžitě vypálil. Míč však letěl přesně do míst, kde stál Doménech.
24
Z úctyhodné vzdálenosti se pokusil ohrozit branku Valencie Busquets, ale jeho pokus nebyl přesný.
22
Po hlavičce Busquetse se ke střele chystal Suárez. Abdennour se však dobře vrátil a míč odkopl do bezpečí.
21
Neymar se podél levé lajny dostal až do pokutového území a vystřelil z obrovského úhlu. Doménech jeho pokus vyrazil.
20
Aktivní hra Valencie dělá obraně Barcelony chvílemi problémy.
18
Na levé straně se dostal k míči Neymar, ale při průniku do vápna byl čistě zastaven Gayou.
17
Domácí dlouho drželi míč před brankou Brava, ale brankář Barcelony nakonec nemusel zasahovat. Hosté podnikají rychlý útok.
17
Po volném kopu se ve vápně dostal k míči Alcácer, jemuž se ovšem nepodařilo vystřelit.
16
Valencia bude zahrávat volný kop ze zajímavé pozice.
16
Mascherano u středu hřiště tvrdě fauloval Minu a obdržel žlutou kartu.
13
Barcelona má momentálně zcela jasně více ze hry a snaží se dostat do vedení. Domácí však dobře brání.
11
Messi se dostal z levé strany do vápna a snažil se najít Suáreze. Jeho přihrávka však byla zablokována.
10
K zajímavé dalekonosné střele se propracoval de Paul, jenž ovšem minul branku a Bravo nemusel zasahovat.
8
Valencii se momentálně daří kombinovat na útočné polovině.
6
Neymar dostal za obranu výborný pas od Suáreze a byl sám před Doménechem, ten však brazilskou hvězdu vychytal. Následně byl navíc odpískán ofsajd.
5
Po centru z levé strany se na druhé straně dostal ke střele Messi, ale branku přestřelil.
4
Valencia měla velice slibnou šanci otevřít skóre. Mina se dostal ke střele z dvaceti metrů a zamířil těsně vedle.
2
Barcelona kombinuje na středu hřiště a snaží se dostat do vápna Valencie.
1
Barcelona se ujala úvodního výkopu a zahájila dnešní utkání.
1

Valencia CF: Doménech – Vezo, Santos, Abdennour, Gayá – Parejo (C), Danilo, E. Pérez – Mina, Alcácer, de Paul.
Náhradníci: Ryan – Diallo, Piatti, Bakkali, Gil, Tropi, Villalba.

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić, Busquets, Iniesta (C) – Messi, L. Suárez, Neymar.
Náhradníci: ter Stegen – Bartra, Adriano, Vermaelen, Samper, Munir, Ramírez.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.

Dnešní zápas bude jako hlavní rozhodčí řídit Santiago Jaime. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Jorge Bueno a Fernando Tresaco. Čtvrtým sudím dnes bude Hugo López.
FC Barcelona

Katalánský celek chytl parádní formu a ničí každého, kdo se mu postaví do cesty. V lize to naposledy pocítili fotbalisté Realu Sociedad, kteří prohráli na hřišti Barcelony v poměru 0:4.

Barcelona se tedy zcela po právu vyhřívá na prvním místě tabulky a v momentální formě ji nikdo nemůže ohrozit.
Valencia CF

Ve Valencii se toho po minulém ligovém utkání změnilo opravdu hodně. Portugalský trenér Nuno rezignoval na svůj post trenéra a vedení místo něho podepsalo do konce sezóny známého Garyho Nevilla.

Valencia se v tabulce nachází s devatenácti body na devátém místě a momentálně má velice rozsáhlou marodku. Každý bod z dnešního utkání by byl pro tento celek úspěchem.
Přeji krásný večer a vítám vás u sledování našeho textového přenosu ze španělské Primera Division. My se zde zaměříme na zápas Valencia CF – FC Barcelona a budeme sledovat, jak si povede nejnebezpečnější útočná trojice na světě dnes. Zápasem vás provede Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.