To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
V zápase jsme se nakonec gólu nedočkali, takže se oba týmy získávají bod za bezbrankovou remízu. Více gólových šancí měla Valencia, ale s ohledem na obraz hry se dá říct, že remíza je spravedlivá. Vallecano se osmělilo zejména v závěrečné půlhodině, kdy bylo často aktivnějším týmem.
90+3
90+2
Domácí se ubránili a Toño byl nyní na krátkou chvíli ošetřován, ale hra již může pokračovat.
90+1
Velká šance hostů! Negredo dostal parádní přihrávku do vápna a pohotově zakončil levačkou, ale Toño skvělý reflexivním zákrokem vyrazil míč na roh.
90+1
Nastavují se pouhé dvě minuty.
90
Po rohovém kopu se míč dostal k brankáři Ryanovi, který odkopává od své brány.
90
Prudký centr před bránu nakonec odhlavičkoval na roh Negredo.
89
Vallecano bude zahrávat standardku napravo od pokutového území hostů.
87
Rohový kop Vallecana nebyl vůbec nebezpečný a dopředu se na chvíli dostala Valencia, ale finální přihrávka do vápna nenašla nabíhajícího hostujícího hráče.
87
Další přímák pro domácí tým. Centr z pravé strany hostující obrana odvrátila, ale Rayo nakonec vybojovalo alespoň roh.
85
Valencia se nyní dokonce uchýlila k dlouhé odkopu míče na hostující polovinu. Hosté teď nedostávají prostor ke konstruktivní hře a dostávají se pod tlak.
84
Po Mustafiho faulu budou mít nyní k dispozici přímý kop domácí.
83
Cancelo rozehrál přímý kop Valencie, ale jeho centr nebyl dobrý a nenašel nikoho ze spoluhráčů.
81
Zápas dospěl do poslední desetiminutovky normální hrací doby. Více ze hry mají v těchto chvíli domácí. Uvidíme, zda se na kterékoliv straně nakonec dočkáme gólové radosti.
80
Vallecano hraje poměrně aktivně a rozhodně působí lépe než v úvodu prvního poločasu. Domácí zjišťují, že se proti Valencii dá hrát i útočný fotbal.
77
V rychlém sledu se pokusili o centr domácí Martínez a Zé Castro, ale ani jednou z toho nebylo ohrožení hostující brány.
75
No, v těchto chvílích to opravdu nevypadá příliš nadějně, co se týče vyhlídek na vstřelení gólu. Oba týmy se většinu času drží mimo nebezpečné pozice.
75
Žlutou kartu dostává Nacho Martínez (Rayo Vallecano).
74
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Rodrigo.
73
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Bébé, přichází Luis Fariña.
69
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Antonio Barragán.
68
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Nicolás Fedor, přichází Lass Bangoura.
66
Velká šance domácích! Přízemní centr z pravé strany se dostal k Manuchovi, který však v gólové pozici trefil balón hodně špatně a úplně minul bránu.
62
Rayu se v těchto minutách daří držet Valencii daleko od své brány. Danilo teď v zoufalosti zkusil vypálit z veliké dálky, ale jeho nepřesná rána šla hodně nad bránu.
61
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Zakaria Bakkali.
60
Hodina hry je za námi a stále marně čekáme na úvodní branku.
58
Hostující obrana si poradila s rohovým kopem Trashorrase. Domácí se poprvé ve druhé půli drží delší dobu na útočné polovině.
56
Žlutou kartu dostává Shkodran Mustafi (Valencia CF).
54
Na nebezpečný přízemní centr z levé strany si ve vápně Valencie nabíhal Manucho, který se nakonec k balónu nedostal.
53
Piattiho přímý kop skončil pouze v náručí brankáře Toña.
52
Valencia drží balón, ale ve druhém poločase se zatím k ničemu zajímavého nedostala.
49
De Paul byl na polovině hřiště faulován Manuchem, který za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
46
Do druhého poločasu vstupují oba týmy beze změn v sestavě.
46
V prvním poločase jsme se branky nakonec nedočkali. Valencia byla aktivnější a vytvořila si několik slibných gólových příležitostí, ale chyběla větší přesnost v zakončení. Uvidíme, zda se dočkáme gólů ve druhé půli, která začne přibližně ve 23:32.
45
45
Kolmá přihrávka nezaskočila domácí obranu a míč nakonec skončil až v zámezí, takže následuje odkop od brány Vallecana.
44
Valencia drží míč na útočné polovině, ale Rayo teď dobře brání a hosté to mají těžké při vymýšlení útočných akcí.
43
Krátký centr skončil jen na hlavě prvního bránícího hráče, který odvrátil míč do bezpečí.
43
De Paul si vezme na starost rozehrávku přímého kopu.
42
Žlutou kartu dostává Tito (Rayo Vallecano).
39
Bébé si na levé straně příliš předkopl míč a poté "zvládl" odcentrovat pouze do zámezí.
37
Negredo se dostal ve vápně do zakončení hlavou, ale střela mu vůbec nesedla a Toño nemusel zasahovat.
35
Toño bez potíží chytá odražený míč a bude rozehrávat od vlastní brány.
35
Zé Castro se položil do centrovaného míče, který odvrátil na rohový kop.
34
Střed hřiště je nyní plný soubojů a nepřesností, takže hra je v tuto chvíli poměrně neurovnaná a ani jeden z celků se nedostává na dostřel soupeřovy brány.
31
Valencia uklidnila hru podržením míče a ve středu hřiště si nyní snaží vypracovat postupný útok.
29
Manucho se málem dostal přes dva bránící hráče do veliké šance, ale na poslední chvíli ho ve vápně čistým skluzem po míči zastavil Mustafi.
27
Po dlouhé době o sobě dali trochu vědět domácí, když se ke střele zpoza vápna odhodlal Edert, ale míč mířil doprostřed brány, takže Ryan neměl těžkou práci.
25
Po centru z pravé strany se nakonec míč odrazil k Piattimu, který ve veliké šanci minul bránu, jelikož v rychlosti netrefil míč levačkou dobře.
23
Vallecano je však nyní v útoku zcela neškodné. Valencii se daří držet po většinu času územní převahu.
21
Domácí si tentokrát poradili s centrovaným míčem a mohou se po delší době vydat s balónem dopředu.
19
Obrovská šance hostů! Valencia těžila z rychlého přechodu do útoku, Piatti dostal přihrávku do volného prostoru na levé straně, odkud centroval na vzdálenější tyč, kde hlavou jeden z hostujících hráčů vrátil míč před bránu, kam si naběhl Mina, který tentokrát spálil tutovou šanci, když hlavou netrefil balón dobře a nechal vyniknout brankáře Toña, jenž svým zákrokem zachránil Rayo od inkasování.
17
Domácí se snaží napadat na polovině hřiště a nepouštějí Valencii na dostřel své brány. Sami se však nyní moc nedostávají k balónu.
15
Centrovaný míč skutečně přišel, ale doletěl pouze na hlavu jednoho z bránících hráčů, který poslal balón pryč z vápna.
14
Hosté mají k dispozici přímý kop a dá se očekávat centr do domácí šestnáctky.
13
Rohový kop nenadělal hostující obraně potíže, ale Valencia pokračuje v útočné snaze.
12
První velká šance hostů! Mina se ve vápně dostal do zakončení po přihrávce od Negreda, ale brankář Toño mu dobře zmenšil střelecký úhel a nohou vytěsnil jeho střelu na roh.
10
Bébé se dostával s míčem dopředu po levé straně, ale nepovedlo se mu udělat kličku bránícímu hráči.
8
Po faulu na Bébého budou z vlastní poloviny hřiště rozehrávat domácí hráči.
7
Úvodní minuty se nesou v celkem poklidném duchu. Hra se pohybuje převážně ve středu hřiště.
5
Bébého střílený centr do vápna nakonec nikdo netečoval a Ryan měl snadnou práci.
3
Manucho vystřelil zpoza šestnáctky a jeho pokus mířil přímo na Ryana, který bez potíží zasáhl.
2
Úvod zápasu se odehrává na polovině Vallecana, kde operují s míčem hráči Valencie.
1

Rayo Vallecano: Toño – Tito, Zé Castro, D. Llorente, N. Martínez – Ebert, Baena, Trashorras, Bébé – Manucho, Fedor.
Náhradníci: Cobeño – Raţ, Quini, Jo. Sánchez, Bangoura, Amaya, Fariña.

Valencia CF: Ryan – Cancelo, Mustafi, Vezo, Orbán – Danilo, Fuego, de Paul – Mina, Negredo, Piatti.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Barragán, E. Pérez, Rodrigo, Alcácer, Bakkali, Diallo.

Rozhodčí: Alberto Undiano – Roberto Díaz, Jesús Zancada.
Zdravím všechny fanoušky španělské kopané! Nový ročník Primera División je konečně tu a v rámci prvního kola přivítá Rayo Vallecano na svém hřišti Valencii. Rayo zakončilo loňskou sezonu v klidném středu tabulky, což by nejspíš i letos byl výsledek, s nímž by klub z hlavního města mohl být spokojený. Zato hosté z Valencie pomýšlí určitě na nejvyšší příčky a pokusí se ještě vylepšit loňskou čtvrtou pozici, která jim vynesla vstupenku do bojů o Ligu mistrů. Do těch Valencia vstoupila tuto středu, kdy v play off přivítala doma Monaco a uhrála nadějný výsledek 3:1. Předvedou Netopýři soustředěný výkon v prvním kole domácí soutěže, nebo se na nich podepíše fakt, že je čeká důležitá odveta s Monacem?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:30.