La Liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Real Sociedad - 24. srpna 2018   22:15

CD Leganés
54' El Zhar (Gumbau) • 88' El Zhar (Santos)
2:2
(0:2)
Real Sociedad
11' Zurutuza  (Zaldúa) • 18' Illarramendi
CD Leganés
Cuéllar – Juanfran, Muňoz (84. Nasjrí), Siovas, Gumbau – El Zhar, R. Pérez (C), Ojeda (66. Rolán), J. Silva – Eraso (46. Santos) – Carrillo.
Serantes – Bustinza, Nasjrí, Carnero García, Rolán, Santos, Vesga.
José Munuera Montero – Alfonso Baena Espejo, José Alcoba Rodríguez
Estadio Municipal de Butarque, Leganés
Rulli – Zaldúa, D. Llorente (28. A. Elustondo), H. Moreno, Hernández – Oyarzabal (73. Pardo), Illarramendi (C), Zubeldia, Zurutuza (58. Merino) – Juanmi – José.
Zubiaurre – A. Elustondo, Bautista, Merino, Pardo, Rodrigues, Sangalli.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Fauly: 11:9.
Je konec. Leganés předvedl ve druhém poločase famózní zákrok a zaslouženě získal bod. Hosté mohli rozhodnout osm minut před koncem, ovšem obrovskou tutovku neproměnili.
V 54. minutě poslal Gumbau přihrávku El Zharovi, který si jí zpracoval a následně vystřelil přesně k levé tyči. Poté přicházely obrovské šance domácích, ale tu největší měli hosté v 82. minutě, když šli 4 na 1, ale neproměnili a dvě minuty před koncem přišlo potrestání. Domácí obráne ze své poloviny nakopl míč, který hlavou posunul ve vápně Santos k El Zharovi a ten lobem překonal gólmana. Sám si připsal druhý zásah a zajistil, že bod zůstane doma.
90+3'
90+3'
Následný centr ovšem skončil pouze v moci brankáře Ivána Cuéllara.
90+2'
Silva za nevhodné řeči dostal ještě žlutou kartu.
90+2'
Hosté se dostali dopředu po levé straně a ještě budou mít velkou šanci vyhrát, jelikož získali volný kop z levé strany.
90+1'
Domácí nemají dost a chtějí hned tři body! Daleko od toho nebyl Santos, ovšem jeho pokus skončil jen vedle brány.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
88'
Leganés právě vstřelili branku! Nyní už je to gól a po obrovském tlaku obrana hostů inkasovala! Míč se dostal až na polovinu, kde ho odkopl zpátky k bráně soupeře domácí obránce, následně chybného domluvení a zároveň posunutí míče Santosem využil NABIL EL ZHAR a krásným lobem si připisuje druhý zásah a zároveň srovnání výsledku na 2:2! Asistence: Santos.
87'
Júsuf Nasjrí mohl být hrdinou, ale jeho lob po skvělé přihrávce do vápna skončil jen na horní síti branky!
86'
Následný centr mířil na zadní tyč, kde byl připraven hostující hráč, ale ten svou hlavičku namířil jen do před sebou stojícího obránce.
85'
Domácí mají vrátka otevřená dokořán a hrají tak na velké riziko. Poté přišel faul Diego Rolána a Real Sociedad tak získal cenné sekundy a volný kop.
84'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Ezequiel Muňoz, přichází Júsuf Nasjrí.
83'
Málem bylo srovnáno, když se ke střele dostal Jonathan Silva, ovšem byla z toho nakonec jen skvělá přihrávka, po které ale domácí hráč tečoval míč těsně vedle levé tyče!
82'
Real Sociedad spálil tak obrovskou tutovku, že tomu snad nejde ani věřit! Po skvělém skluzu hostujícího hráče šli hosté do přečíslení 4 na 1, ale po přihrávce kolem obránce šlo zakončení útočníka San Sebastianu jen do brankáře Cuéllara, který tak předvedl velmi dobrý zákrok!
81'
Míč letěl do vápna, kde se domácí hráč dostal výš, ale nedokázal nijak zakončit. U balónu ale zůstalo Leganés.
80'
Juanmi tvrdě trefil skluzem Juanfrana a Leganés tak získal volný kop z levé strany. Centry domácích jsou dnes velmi nebezpečné, tak uvidíme co přinese tentokrát.
79'
Opět přiletěl před bránu Rulliho nepříjemný centr z pravé strany, ale jako první byl u míče hostující obránce, který ho dostal ze své šestnáctky.
78'
Nyní byl centr z levé strany zblokován a následuje autové vhazování pro domácí.
77'
Dá se očekávat, že konec utkání bude ještě velmi dramatický, jelikož Leganés předvádí ve druhé půli velmi dobrou hru a bude se snažit vybojovat alespoň remízu.
76'
Následný roh byl dobře kopnutý a nakonec přišlo i zakončení Silvy, ale ten svou hlavičku poslal jen vedle levé tyče!
75'
Je před námi posledních patnáct minut plus nějaké to nastavení a nyní se Nabil El Zhar snažil procpat do vápna z pravé strany, ale vybojoval alespoň rohový kop.
74'
Poslední minuty se hra zklidnila a míč je převážně ve středu hrací plochy, kde neustále mění svého majitele.
73'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Rubén Pardo.
72'
Opět je u míče domácí tým, ale následně se Michael Santos provinil faulem, což se mu vůbec nelíbí.
70'
Po centru z rohu se míč odrazil k noze Rubéna Péreze, který vypálil dělovku, ovšem Gerónimo Rulli předvedl skvělý zákrok a vyrazil míč mimo svou svatyni!
69'
Nyní domácí získali rohový kop z levé strany a mohou tak snížit stav.
68'
Tak tohle byl famózní zákrok hostujícího obránce, který jisto jistě zabránil srovnání! Po centru z levé strany se domácí hráč Dimitris Siovas dostal do zakončení hlavou, které překonalo brankáře, ale Héctor Moreno ve skluzu odkopl míč do bezpečí těsně před brankovou čárou!
67'
Stoper Realu Sociedad nic nevymýšlel a raději odhlavičkoval míč do zámezí. Následný aut Leganés ale nic nepřinesl a posléze se dostal balón až k brankáři Ivánu Cuéllarovi.
66'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Daniel Ojeda, přichází Diego Rolán.
65'
Následně se k balónu sice dostali hosté, ale přihrávku, která poté přišla skvěle přečetl domácí hráč a utekl po levé straně, kde získal autové vhazování.
64'
Hosté po zblokovaném centru získali autové vhazování, ale po pár chvílích o míč přišli a Leganés jde opět směrem dopředu.
63'
Poprvé ve druhém poločase mají hosté ze San Sebastian míč pod kontrolou a přihrávají si na své polovině.
62'
Posléze ovšem balón hosté odkopli a Willian José mohl nadělat neplechu, ale domácí obrana vše vyřešila s chladnou hlavou.
61'
Ve druhém poločase je na hřišti zatím jediný tým a to domácí Leganés, které má míč pod kontrolou a stále posílá nebezpečné míče do vápna.
60'
Málem bylo srovnáno, jelikož se k míči dostal Daniel Ojeda, který překonal brankáře, ale to už bylo dávno potom co se ozvala píšťalka.
59'
Joseba Zaldúa se s ničím nemazlil a tak to zkusil, ovšem jeho dělovka skončila pouze vedle domácí svatyně.
58'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Mikel Merino.
57'
Následný centr nebyl špatný a domácí hráč se dostal až do zakončení hlavou, ovšem minul hostující svatyni.
56'
Nyní si Gerard Gumbau vymodlil faul, když cítil lehký kontakt a zaškobrtnutí. Leganés tak získalo volný kop z levé strany.
55'
Nyní se dopředu podívali i hosté, ale následně se útočník Realu Sociedad ocitl v ofsajdové pasti.
54'
Leganés právě vstřelili branku! Jak jednoduché je vstřelit gól nyní ukázali domácí a snížili na rozdíl jediné branky! Gerard Gumbau poslal velmi dobrou přihrávku z levé strany na střed, kde si míč zpracoval NABIL EL ZHAR a následně z dvaceti metrů vypálil přesně k levé tyči! Asistence: Gumbau.
53'
Zaldúa se provinil faulem ve středu hrací plochy a rozhodčí poprvé vytáhl žlutou kartu.
52'
Domácí se dál snaží probít hostující obranou, ale ta je zatím pevná, ovšem tlak je velmi vysoký.
50'
Mikel Oyarzabal odkopl míč pouze do zámezí a domácí tak zůstávají v tlaku od začátku druhé půle.
48'
Domácí jsou opět u míče a tentokrát přišel centr Jonathana Silvy z levé strany, ovšem ve vápně vyhrál hlavičkový souboj opět hostující obránce.
47'
Leganés krátce po začátku druhé půle získalo rohový kop, ovšem následně přišel jen faul, po kterém zůstal na zemi ležet Héctor Moreno.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Javi Eraso, přichází Michael Santos.
46'

Fauly: 4:5
První poločas je u konce a Real Sociedad zatím vede nad půdě Leganés 2:0. Už v 11. minutě se hosté dostali do vedení, když domácí obrana zachybovala a Zaldúa tak poslal míč na volného Davida Zurutuzu, který zakončoval do prázdné brány. O sedm minut později vedl San Sebastian už o dvě branky. Centr z pravé strany byl sražen, ale nakonec se dostal do zakončení hlavou Juanmi, s jeho pokusem si Cuéllar ještě poradil, ale s následnou nádhernou volejí Asiera Illarramendia nic nezmohl. Ve 31. minutě byl Dimitris Siovas blízko snížení, ale jeho hlavička orazítkovala jen horní tyč.
45+3'
45+3'
Poté byl Daniel Ojeda v souboji s Josebou Zaldúou příliš tvrdý a rozhodčí mu odpískal nedovolený zákrok.
45+2'
Následně se jim povedlo dostat až k hranici vápna, ale na velmi malém prostoru přihrál Nabil El Zhar míč jen protihráči, který ho okamžitě odkopl.
45+1'
Domácí se sice snaží prokombinovat, ale mají problémy už při přechodu přes polovinu hřiště.
45+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
45'
Guido Carrillo vymyslel velmi dobrou akci, když poslal balón skvělou šajtlí na levou stranu a následně se mu míč vrátil centrem do vápna, kde se dostal do zakončení, ale to letělo přímo do rukou Gerónima Rullia.
44'
Následně Juanmi zblokoval přihrávku domácího hráče a Leganés získalo autové vhazování na své polovině.
43'
Domácí si neví rady a tak brankář Iván Cuéllar poslal jen daleký odkop, který ale skončil bez úspěchu a posléze se mu míč vrátil.
42'
Rozhodčí musí foukat do píšťalky co chvíli, protože nyní přišel faul pro změnu z hostující strany, ale jen na polovině Leganés.
41'
Nakonec byl útok hostů přerušen posledním obráncem, který tak možná zachránil svůj tým od třetí obdržené branky. Poté se tak směr hry změnil, ale následně přišel jen faul hráče Leganés.
40'
Opět přišel centr domácích, ale ten skončil jen na hlavě hostujícího obránce a po skvělé kombinaci jde Real Sociedad dopředu.
39'
Poté Rulli odkopl míč do své brány na polovinu hřiště, kde ale přišel jen faul hostů a u míče bude opět Leganés.
38'
Juanfran byl tvrdě sražen na pravé straně, ale rozhodčí nechal hru plynout a po chvíli se pokusil o střelu z dálky Gerard Gumbau, ale ta mu vůbec nesedla a skončila hodně vedle hostující svatyně.
37'
Hostující hráč byl až příliš tvrdý a nakonec mu byl odpískán nedovolený zákrok ve středu hrací plochy.
36'
Daniel Ojeda zatím posílá velmi dobrý centry z pravé strany, ale tentokrát jeho pokus zamířil jen do náručí Gerónima Rulliho.
35'
Nyní José Munuera Montero odpískal špatný vhod míče do hry a autové vhazování tak nakonec získali hosté.
34'
Domácí jsou v posledních minutách nebezpeční, ale nynější centr byl zblokován a bude to jen autové vhazování.
33'
Opět byl v místě dění Daniel Ojeda, když míč z pravé strany doskákal až k němu, ale následně se mu střela nevyvedla a zamířila jen do zámezí vedle hostující svatyně.
31'
Leganés se dostalo do zatím největší šance, když poslal míč z pravé strany do vápna Daniel Ojeda a následně zakončoval hlavou Dimitris Siovas, ovšem ten orazítkoval pouze břevno!
30'
Domácí se sice dostali až do vápna, ale tam nepřišlo zakončení.
29'
Hra po zhruba třech minutách pokračuje a u míče jsou opět domácí, kteří se pokusili o nákop, po kterém získali autové vhazování.
28'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Diego Llorente, přichází Aritz Elustondo.
27'
Nyní už je Llorente na nosítkách a hostující obránce Aritz Elustondo už je připraven na střídání.
26'
Tohle s Llorentem bohužel nevypadá vůbec dobře na začátku sezóny je to velmi nepříjemné zranění. Lékaři jsou stále na hrací ploše.
25'
Poté došlo k souboji mezi Guido Carrillem a hostujícím hráčem Diego Llorentem, který se dostal výš, ale následně přišel nepříjemný dopad na nohu a hra je pozastavena. Na ploše už jsou i lékaři s nosítky.
24'
Domácí mají problémy už s rozehrávkou na své polovině, jelikož jsou okamžitě napadání útočníky Realu Sociedad a nakonec tak musel přijít daleký odkop Ivána Cuéllara.
23'
Nyní přišla nepřesná přihrávka ze strany hostů a Leganés tak získalo autové vhazování na své polovině.
21'
Domácí si chtěli vymodlit penaltu, když po centru z levé strany upadl ve vápně útočník Leganés, ale rozhodčí José Munuera Montero nechal hru správně pokračovat.
20'
Následně přišel faul z domácí strany na polovině soupeře a San Sebastian ta zůstane u balónu.
19'
Domácí jsou zaskočeni úvodem tohoto utkání a budou muset dohánět už dvoubrankovou ztrátu.
18'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Hosté odskakují do dvoubrankového vedení! Centr z pravé strany byl sražen, ale následně se dostal do zakončení hlavou Juanmi, ovšem Iván Cuéllar předvedl skvělý zákrok, po kterém ale míč jen vyrazil k noze ASIERA ILLARRAMENDIHO, který poslal nádhernou volej přímo do pravé šibenice!
17'
Následně předvedl skvělý obranný zákrok Asier Illarramendi, který odebral míč domácímu hráči a Real Sociedad jde dopředu.
16'
Poté byla přihrávka domácího hráče zblokována a skončila v zámezí. Laganés tak vybojovalo autové vhazování, ovšem stále se nemůže dostat dopředu.
15'
Domácí se snaží po obdržené brance dostat do nějaké šance, ovšem zatím kombinují jenom kolem kruhu ve středu hřiště.
14'
Po autu přišel taky centr z domácí kopačky, ale ten nebyl nebezpečný a šel přímo Gerónimu Rulliovi do rukou.
13'
Poté se dopředu dostalo Leganés a získalo autové vhazování na levé straně.
12'
Hostující hráč se provinil faulem, když se pokoušel dostat k míči na polovině soupeře.
11'
Co nyní domácí obrana předvedla, tomu nemůže uvěřit ani trenér Pellegrino. Joseba Zaldúa se po autovém vhazování dostal až do vápna z pravé strany a následně přihrál před bránu, kde byl neobsazený DAVID ZURUTUZA, který zakončil do prázdné svatyně. Real Sociedad se tak dostává do vedení. Video rozhodčí ještě přezkoumal, jestli se nejednalo o ofsajd, ale branka platí. Asistence: Zaldúa.
10'
Willian José naprosto perfektně poslal nákop za sebe a uvolnil tak Juanmiho, který se řítil z levé strany sám na bránu, ale poté s míčem ztratil rychlost a jeho zakončení nebylo nijak nebezpečné.
10'
Posléze se Real Sociedad dostal až k centru, ovšem ten skončil pouze v moci Ivána Cuéllara.
9'
Po autu hosté drželi míč jen chvíli a nyní je to opět domácí Leganés, které zkoušelo poslat pas z levé strany na pravou, ale ten zachytil hostující hráč.
8'
Willian José se z hrotu stáhl až na polovinu, ale následně jen odevzdal míč a běžel směrem na bránu, kde měl přijít centr z pravé strany, ovšem ten byl zblokován a San Sebastian získal autové vhazování.
7'
Ovšem rohový kop domácích nebyl nijak nebezpečný a míče se opět zmocnili hosté, ale jejich postup je pomalý a přihrávají si na polovině hrací plochy.
6'
Domácí se od začátku utkání pokoušejí o centry. První pokus Juanfrana přeletěl vápno, ale následný centr z levé strany byl zblokován a Leganés získalo rohový kop.
6'
Gerard Gumbau zahrál rukou ve středu hřiště, když se pokoušel zpracovat skákající míč, ale to se mu nepovedlo podle představ.
5'
Míč zatím rychle mění majitele a následně se ho tak zmocnili domácí hráči, kteří se opět pokusili projít dopředu po levé straně, ale i tentokrát přišel jen nepřesný centr.
4'
Domácí hráč neposlal nejlepší přihrávku a ta posléze skončila jen v zámezí. Real Sociedad získal autové vhazování na své polovině hrací plochy.
3'
Následně sice domácí přišli o míč, ovšem hostující útočník se po nákopu za obranu nachytal v ofsajdové pasti a u balónu tak bude opět Leganés.
2'
Poté tak přišel odkop Rullia až na polovinu Leganés, ale následně se míče zmocnili právě domácí, kteří zvolili pohodlnou kombinaci po zemi.
1'
Domácí se dostali až k centru z levé strany, ovšem ten skončil pouze v zámezí za bránou Gerónimo Rullia.
1'

CD Leganés: Cuéllar – Juanfran, Muňoz, Siovas, Gumbau – El Zhar, R. Pérez (C), Ojeda, J. Silva – Eraso – Carrillo.
Náhradníci: Serantes – Bustinza, Nasjrí, Carnero García, Rolán, Santos, Vesga.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, D. Llorente, H. Moreno, Hernández – Oyarzabal, Illarramendi (C), Zubeldia, Zurutuza – Juanmi – José.
Náhradníci: Zubiaurre – A. Elustondo, Bautista, Merino, Pardo, Rodrigues, Sangalli.

Rozhodčí: José Munuera Montero – Alfonso Baena Espejo, José Alcoba Rodríguez.

Real Sociedad San Sebastian:

Real Sociedad se po prvním kole nachází v popředí na pátém místě se třemi body. V posledním utkání zavítal na půdu Villarrealu. V 16. minutě se ovšem prosadil domácí Moreno, ale pět minut před koncem první půle srovnal Willian Jose. V 71. minutě otočil utkání Juanmi a Real Sociedad nakonec před 16 250 diváky slavil výhru 2:1 a odvezl si všechny tři body.

Poslední zápas Real Sociedad: (LaLiga)

Villarreal 1:2 Real Sociedad
Branky: 17. G. Moreno (Cáseres) – 40. José, 71. Juanmi

Sestava Real Sociedad: Rulli – Zaldúa, D. Llorente, H. Moreno, Hernández – Pardo (68. Juanmi), Zubeldia, Illarramendi, Merino (59. Zurutuza) – José, Oyarzabal (80. A. Elustondo).
Náhradníci: Zubiaurre – A. Elustondo, Sangalli, Bautista, Zurutuza, Rodrigues, Juanmi.

CD Leganés:

Leganés se po prvním kole nachází na šestnáctém místě bez bodu. V posledním utkání zavítal na půdu Athletic Bilbaa. Ve 27. minutě poslal domácí do vedení Nolaskoain, ale o šest minut později srovnal stav Silva. Ve druhém poločase už to vypadalo, že se 38 327 přihlížejících diváků branky nedočká, ale v 90+2. minutě zajistil, že tři body zůstanou na domácí půdě Muniain. Leganés tak první zápas prohrál 1:2.

Poslední zápas Leganés: (LaLiga)

Athletic Bilbao 2:1 Leganés
Branky: 27. Nolaskoain (Susaeta), 90+3. Muniain (Raúl García) – 33. J. Silva

Sestava Leganés: Cuéllar – Juanfran, Muňoz, Siovas, Carnero García – El Zhar (65. Ojeda), R. Pérez, Gumbau, J. Silva – Carrillo (85. Nasjrí), Eraso (58. Santos).
Náhradníci: Serantes – Bustinza, Ojeda, Santos, Nasjrí, Nyom, Óscar Rodríguez.
Ve 2. kole španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy CD Leganés a Real Sociedad San Sebastian. Naposled se spolu tato mužstva utkala v loňském ročníku LaLigy, když Real Sociedad v domácím prostředí zvítězil 3:2. Nyní se bude hrát na Estadio Municipal de Butarque v Leganés. Tento stadion nabídne kapacitu pro 11 454 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí José Munuera Montero a jeho asistenti Alfonso Baena Espejo a José Alcoba Rodríguez.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:15.