La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Valencia - 1. prosince 2018   20:45

Real
8' Wass(vl.)  • 83' L. Vázquez (Benzema)
2:0
(1:0)
Real
Courtois – Carvajal, Varane, Ramos (C), Reguilón – Modrić (72. Valverde), M. Llorente, D. Ceballos (81. Isco) – L. Vázquez, Benzema, Bale (65. Asensio).
Navas – Asensio, Isco, Díaz, Valverde, Sánchez, Vinícius Júnior.
González – Becerril, Matías
Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
Valencia
Neto – Wass (68. Piccini), Garay, Gabriel, Gayá – Soler, Coquelin (69. Kondogbia), Parejo (C), Guedes – Gameiro (72. Batshuayi), S. Mina.
Doménech – Batshuayi, Diakhaby, Kondogbia, Latorre, Piccini, Torres.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:10.
Je dobojováno. Real potvrdil roli favorita a nakonec doma porazil Valencii 2:0. Madridský celek ale ani dnes nepodal přesvědčivý výkon a výhra se rodila hodně těžce. Každopádně to Real zvládl a získal potřebné tři body. Valencia nehrála špatně, ale odjíždí s prázdnou.
90+3'
90+3'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a víc se už nestane. Real vyhraje o dvě branky.
90+2'
Rohový kop pro Valencii.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Domácí drží míč a šetří cenné vteřinky.
87'
Ale Real brání v jedenácti lidech a vypadá to, že dvoubrankové vedení už neztratí.
85'
Valencia to ale ještě zkouší a tlačí se dopředu, tak uvidíme, zda to ještě hosté zdramatizují.
83'
Real Madrid právě vstřelil branku!
A je definitivně rozhodnuto, protože domácí jdou do vedení 2:0! Real šel do otevřené obrany, na konci akce byl nakonec LUCAS VÁZQUEZ, který míč skvěle uklidil za Neta.
81'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Dani Ceballos, přichází Isco.
80'
Domácí šli do přečíslení, ale nevyřešili to dobře a nakonec z toho nebylo ani zakončení. Velká škoda pro Real.
78'
Nyní ale přišlo a byla z toho obrovská šance! Michy Batshuayi byl zcela sám před brankářem, ale Thibaut Courtois ho fantasticky vychytal!
77'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Oba celky se sice tlačí dopředu, ale zakončení nepřichází.
74'
Ani jednomu celku se směrem dopředu nedaří podle představ. Hosty nyní zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
72'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Michy Batshuayi.
72'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Federico Valverde.
71'
Žlutou kartu dostává Dani Ceballos (Real Madrid CF).
69'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Geoffrey Kondogbia.
68'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Cristiano Piccini.
66'
Další velká šance Valencie! Po centru byl na zadní tyči Gabriel, ale ve skluzu poslal míč nad branku!
65'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Marco Asensio.
64'
Hostující hráč dostal parádní přihrávku za obranu, ale nakonec byl jeho souboj s brankářem zbytečný, protože byl v ofsajdu.
62'
Valencia zahrávala vůbec svůj první rohový kop, ale ani z něho neohrozila branku Realu.
61'
61'
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že Real stále vede pouze o jednu branku, tak je jasné, že to ještě bude hodně zajímavé.
59'
Hostující hráč upadl ve vápně Realu, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
58'
Tentokrát to na sebe vzal domácí Luka Modrić, ale ani jeho pokus nebyl přesný.
56'
Hostující hráč dostal přihrávku za obranu, šel sám na brankáře, toho překonal, ale branku netrefil, takže se stav nemění!
55'
Zajímavé také je, že hosté mají na svém kontě pouze šest faulů, ale i tak už vyfasovali tři žluté karty.
53'
Další rychlá akce Valencie skončila ofsajdem.
51'
Real má stále územní převahu, ale většina jeho akcí končí před velkým vápnem Valencie. Bez Cristiana Ronalda, který odešel do Juventusu, nemá hra Realu potřebnou myšlenku.
49'
A po rychlém brejku putoval míč před branku, kde se k němu dostával Gonçalo Guedes, ale nakonec mu pár decimetrů přeci jen chybělo.
48'
Real dlouho kombinoval na polovině soupeře, ale nakonec byla jen ztráta míče.
46'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku utkání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46 hodin.
První poločas je za námi. Real byl lepším týmem, diktoval tempo hry, ale dočkal se pouze jedné branky, tu si navíc vstřelil Wass, který nechtěně překonal svého brankáře. Je to tedy jen 1:0 a stále je o co hrát, ale Valencia musí pořádně přidat.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Po zisku míče šli hosté rychle dopředu, ale po centru míč vyboxoval Thibaut Courtois.
42'
Benzema připravil míč pro spoluhráče, ale nakonec celou akci zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
40'
Real stále kontroluje tento zápas, ale druhou branku se mu přidat nedaří. Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek.
38'
Nejdříve pálil Benzema, ale přesná rána to nebyla. Real pak rychle získal míč a vyzkoušel to Bale, ale ani tento projektil se neujal.
36'
A tentokrát skončila akce Realu nepřesným centrem, nebo to možná byla střela, každopádně z toho nic nebylo.
34'
Real zahrával svůj druhý rohový kop, ale Valencia se i tentokrát ubránila.
32'
Zachytal si také Thibaut Courtois, ale s dalším slabým pokusem si v pohodě poradil.
31'
Bale se dostal mezi malým vápnem a penaltou k míči a přes obránce vystřelil, ale parádním zákrokem se blýskl Neto, který podržel svůj tým!
30'
Nyní se už zase hraje na polovině hostů. Real dnes spoléhá hlavně na centry, ale zatím se žádný neujal.
28'
Po rychlé akci zakončoval hostující Gonçalo Guedes, ale míč skončil vysoko nad brankou Realu, takže na druhou branku si ještě musíme počkat.
26'
Ale z prvního rohu v tomto utkání nic nebylo. Valencia se ubránila, ale u míče jsou stále domácí fotbalisté.
25'
Po zblokované střele je tu rohový kop pro Real Madrid.
23'
Real je stále lepším a ofenzivnějším týmem. Valencia se zatím pouze brání a Thibaut Courtois je bez práce.
21'
Míč do vápna poslal Luka Modrić, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal a Gabriel ho uklidil do bezpečí.
20'
Žlutou kartu dostává José Gayá (Valencia CF).
19'
Valencia držela míč dobré dvě minutky, ale na polovině Realu směrem dopředu nic nevymyslela. Domácí zatím brání velmi dobře.
17'
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale nevymysleli vůbec nic a míč skončil v zámezí, takže bude rozehrávat Thibaut Courtois.
16'
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Bale, ale jeho přízemní pokus neměl gólové parametry a Neto si poradil.
15'
Po centru z levé strany se k míči tlačil Benzema, ale nakonec se k němu nedostal a stav se tedy nemění.
13'
Valencia zatím nestíhá a důkazem toho je, že už mají hosté dvě žluté karty.
11'
Žlutou kartu dostává Carlos Soler (Valencia CF).
10'
Na trávníku stále dominuje domácí celek, který to hraje jednoduše a zatím mu to vychází na jedničku.
8'
A je tu první branka! Carvajal se dostal do vápna a poslal míč před branku, kde ho hlavou zasáhl DANIEL WASS, ale tak nešťastně, že si ho srazil do vlastní branky.
8'
Real je v úvodu utkání aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale zatím se hosté dobře brání.
6'
Benzema se zbavil obránce a hnal se do šance. Za záchranou brzdu zatáhl Gabriel, který vyfasoval žlutou kartu.
5'
Nyní to byla dlouhá přihrávka do pravého křídla, ale u míče byl jako první Neto, který pomohl svým zadákům.
3'
Benzema si naběhl na hranici velkého vápna, dostal se k míči, ale napálil ho vedle branky, kterou střeží Neto.
2'
Real drží míč a kombinuje, ale zatím hlavně okolo středového kruhu.
1'
Oba celky mají za sebou první útoky, ale ani z jednoho nic nebylo.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Varane, Ramos (C), Reguilón – Modrić, M. Llorente, D. Ceballos – L. Vázquez, Benzema, Bale.
Náhradníci: Navas – Asensio, Isco, Díaz, Valverde, Sánchez.

Valencia CF: Neto – Wass, Garay, Gabriel, Gayá – Soler, Coquelin, Parejo (C), Guedes – Gameiro, S. Mina.
Náhradníci: Doménech – Batshuayi, Diakhaby, Kondogbia, Latorre, Piccini, Torres.

VALENCIA CF

Ani Valencia ale nezažívá nejlepší sezonu. Hostující celek zatím vybojoval 17 bodů, navíc vstřelil pouze 11 branek a je v tabulce na jedenácté pozici. V posledních dvou kolech ale Valencia zabrala a porazila jak Vallecano, tak i Getafe. Dnes ale narazí na mnohem silnějšího soupeře, který je ovšem v současné formě rozhodně k poražení.
REAL MADRID

Po odchodu Cristiana Ronalda se zatím Real Madrid poměrně trápí, což jsme mohli vidět v Lize mistrů, kde narazil na Viktorii Plzeň, tedy alespoň v tom utkání, které se hrálo ve Španělsku. Ale ani v lize to není žádná velká sláva. Real má zatím jen 20 bodů a je až na šesté pozici, což se za doby Cristiana Ronalda nestávalo. Na vedoucí Sevillu ztrácí Real 6 bodů, takže si už nemůže dovolit zaváhat. V posledním kole hrál Real na hřišti Eibaru, kde prohrál 0:3 a dnes má co napravovat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další kolo a my budeme sledovat zápas mezi Realem Madrid a Valencií. Favoritem je Real, ale při jeho současné formě může tento duel dopadnout opravdu jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.