La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : CD Leganés - 1. prosince 2018   16:15

Valladolid
50' T. Villa  • 90+4' Ünal
2:4
(0:2)
CD Leganés
11' Siovas  (Óscar Rodríguez) • 43' Óscar Rodríguez   • 66' Carrillo   • 75' Carrillo
Valladolid
Masip – Antoñito, Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Verde, Míchel (C), Alcaraz (64. Čop), T. Villa (77. Leo Suárez) – Plano, Ünal.
Y. Rodríguez – Čop, B. Fernández, J. Moreno, Leo Suárez, Tuhami, Keko.
Jimenez D. (Esp)
Estadio José Zorrilla
16783 diváků
CD Leganés
Cuéllar – Nyom, Tarín, Omeruo, Siovas, J. Silva – Vesga, R. Pérez (C) (83. Gumbau), Óscar Rodríguez (89. El Zhar) – Nasjrí, Carrillo (80. Rolán).
Serantes – Bustinza, El Zhar, Gumbau, Merino, Juanfran, Rolán.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a budu se těšit u fotbalu zase někdy.
Viděli jsme zajímavý zápas plný branek, ve kterém vítězí hosté. Určitě lepší byli domácí, ti ale největší šance nedokázali proměnit.
90+4'
90+4'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Autorem branky je ENES ÜNAL.
90+2'
Domácí Verde hlavičkoval, ale pouze do rukavic hostujícího brankáře.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Domácí Unal netrefil míč, ale soupeře takže míč budou mít hosté.
Dnešní utkání sleduje 16783 diváků.
89'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Nabil El Zhar.
83'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Gerard Gumbau.
80'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Guido Carrillo, přichází Diego Rolán.
79'
Žlutou kartu dostává Allan Nyom (CD Leganés).
77'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Toni Villa, přichází Leonardo Suárez.
77'
Rozhodčí branku neuznává, kvůli útočnému faulu.
75'
Leganés právě vstřelili branku! Centr z levé strany od si našel GUIDO CARRILO a pohotově uklidil míč za záda brankáře. Bez asistence.
74'
Domácí Plano prozkoušel pozornost hostujícího brankáře, když vystřelil ze zhruba třiceti metrů. Cuellar bez problémů chytá.
72'
Hostující Carrillo hezky přihrál El Neserimu, ten ale ze slibné pozice překopl branku.
70'
Roh bez problémů odvrátila hostující obrana.
70'
Rohový kop pro domácí.
69'
Nyní probíhá ošetřování hostujícího brankáře Cuellera. Trefil ho domácí útočník svým tělem.
66'
Leganés právě vstřelili branku! Obří chyba domácího brankáře, když se nechal obrat o míč od GUIDA CARRILLA. Bez asistence.
66'
Zajímavá příležitost domácích. Oscar centroval a Nyom jen o kousek překopl bránu.
65'
Přímý kop hostí v klidu chytá domácí brankář Masip.
64'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Rubén Alcaraz, přichází Duje Čop.
63'
Nejspíše uvidíme první střídání zápasu, jeden z domácích hráčů již čeká u lajny.
62'
Hostující bek Silva stáhl na zem protihráče. Rozhodčí mu proto uděluje žlutou kartu.
61'
Přímý kop v klidu odvrátila zeď.
60'
Přímý kop pro domácí, když Silva fauloval Toniho asi deset centimetrů před vápnem.
59'
Nyní diváci sledují nudnější fázi zápasu.
56'
Přímý kop hostů domácí obrana odvrátila pouze k jednomu z hostů a ten zajímavě pálil. Jeho střelu však nádherně lapil brankář Masip.
55'
Domácí Verde nezahrál roh moc dobře, takže obrana hostí bez problému odvrátila.
54'
50'
Tlak se domácím vyplatil. Jeden z domácích pravděpodobně Michel vypálil z 25 metrů a trefil tyč. Od té se to odrazilo přesně k TONIMU VILLOVI. Bez asistence.
50'
Rohový kop domácích bez problémů odklidila hostující obrana.
49'
48'
Domácí bek Nacho centroval z levé strany na vzdálenější tyč, kde byl Verde a ten nahrával před bránu Unalovi, ten však branku přestřelil.
47'
Na začátku druhého poločasu je míč převážně na kopačkách domácích.
46'
V prvním poločase byli lepší domácí, ikdyž prohrávají o dvě branky. Nejdříve se v 11. minutě prosadil hlavou Siovas a poté v 42. minutě Oscar. Domácí mají po prvním poločase držení míče 63% a hosté pouze 37%. Domácí vystřelili celkem šestkrát a hosté osmkrát. Druhý poločas začne přibližně v 17:16.
45+1'
45'
Další rohový kop pro hosty.
43'
Leganés právě vstřelili branku! Rohový kop nedopadl pro hosty zrovna nejlépe, ale RODRÍGUEZ ÓSCAR se nadvakrát dokázal prosadil hlavou. Bez asistence.
41'
Oscar opět střílel, jeho střelu však vyrazil domácí brankář Masip na rohový kop.
39'
Oscar tvrdě pálil, ale jeho střela o kousek minula branku domácích..
38'
Další z centrů Antonita končí v rukavicích hostujícího brankáře Cuallara.
36'
Další slibná akce domácích. Toni unikal po lajně a nahrál na hranici vápna Verdemu, ten ale vysoko branku překopl.
34'
Rohový kop nenašel nikoho z domácích.
33'
Hezká akce domácích brankou nekončí. Budou zahrávat pouze rohový kop.
31'
Poslední chvilky se míč nachází pouze na kopačkách domácích borců.
30'
Domácí aktivnější. Domácí bek Antonito centroval z pravé strany, ale nikdo z jeho spoluhráčů si míč nedokázal najít.
27'
Přímý kop nebyl zahrán špatně, ale hostující brankář ho pohotově vyrazil.
26'
Hbitý domácí křídelník Toni unikal po levé lajně a zastavil ho až faul hostujícího hráče. Domácí budou mít k dispozici přímý volný kop ze zhruba 23 metrů.
25'
A další roh pro hosty. Tentokrát hlavičkoval Omeruo, ale jeho hlavička mířila mimo branku.
24'
Rohový kop pro hosty.
23'
Hostující stopeři si nyní přihrávají mezi sebou a hledají možnost pro nahrávku někomu jinému. Ta ale stále nepřichází.
20'
Domácí Toni obcházel jednoho hráče za druhým až se dostal k velké blízkosti hostující branky, kde mu nevyšla Zidaneho klička a o míč přišel.
16'
Domácí útočník Plano měl velkou šanci na vstřelení branky, když jeho střela z hranice vápna skončila jen kousek vedle branky hostí.
16'
Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés).
15'
Rohový kop domácích skončil střelou vysoko nad bránu od Verdeho.
14'
Nyní roh pro domácí.
11'
Leganés právě vstřelili branku! Na rohový kop si naskočil na přední tyč DIMITROS SIOVAS a otevírá skóre zápasu. Asistence: Rodríguez Óscar.
10'
Hezká kompinace hostí na útočné polovině končí rohovým kopem.
7'
Domácí Antonito to přehnal s razancí přihrávky. I proto na jeho přihrávku za obranu nikdo nedosáhl.
5'
Hostující bek Nyom se dvakrát dostal do zakončení z hranice vápna. Avšak ani jednou neuspěl.
3'
Domácí Toni poslat do vápna zajímavý centr, hostující obrana si však poradila.
1'

Real Valladolid: Masip – Antoñito, Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Verde, Míchel (C), Alcaraz, T. Villa – Plano, Ünal.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Čop, B. Fernández, J. Moreno, Leo Suárez, Tuhami, Keko.

CD Leganés: Cuéllar – Nyom, Tarín, Omeruo, Siovas, J. Silva – Vesga, R. Pérez (C), Óscar Rodríguez – Nasjrí, Carrillo.
Náhradníci: Serantes – Bustinza, El Zhar, Gumbau, Merino, Juanfran, Rolán..
CD Leganés
Leganés je na tom poněkud hůř, než jeho dnešní soupeř, pozitivní statistika je ale to, že už měsíc neprohrál. Poslední zápas vyhrál a předtím dvakrát remizoval. Díky tomu se dnešní hosté dostali ze sestupové pozice na sedmnáctou pozici a na svého dnešního soupeře ztrácí čtyři body. Kdyby tedy dnes Leganés vyhrál, velmi by se přiblížil Valladolid. Nemožné to rozhodně není, snadné to ale také nebude.

Poslední tři utkání
Leganés vs. Alaves – 1:0
Girona vs. Legánes – 0:0
Legánes vs. Atlético Madrid – 1:1
Real Valladolid
Valladolid je mírným favoritem tohoto zápasu. Poslední dobou se mu totiž vůbec nedaří, nevyhrál už totiž něco přes měsíc. A z toho plyne i úmístění. Dnešní domácí jsou na třinácté příčce a asi hrají na to, aby letos nesestoupili. Na kontě mají sedmnáct bodů a před osmnáctou, tedy první sestupovou pozicí, kde se nachází Bilbao, má náskok šesti bodů. Zatím jsou tedy docela daleko od sestupu, nějaké body by se jim ale rozhodně hodily.

Sevilla vs. Valladolid – 1:0
Valladolid vs. Eibar – 0:0¨
Real Madrid vs. Valladolid – 2:0
Zdravím všechny fanoušky španělské fotbalové ligy. Podzimní část se nám už pomalu schyluje ke konci, na vidění ale bude ještě mnoho zajímavých zápasů. Jeden z nich bude utkání Valladolidu, který se střetne s Leganésem. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.