La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : Eibar - 30. listopadu 2018   21:00

Vallecano
53' Embarba (Á. Moreno)
1:0
(0:0)
Vallecano
Dimitrievski – Velázquez, Gálvez, Amat, Á. Moreno – Comesaña – Embarba, Imbula (56. G. Elustondo, 74. Pozo), Trejo, Á. García – De Tomás (78. Tito).
Alberto García – Dorado, Tito, G. Elustondo, Alegría, Bébé, Pozo.
Undiano – Cabañero, Prieto
Estadio de Vallecas, Madrid
Eibar
Riesgo – Peña, P. Oliveira, Ramis, Ángel Valdés – Escalante (88. De Blasis), Diop – Orellana, Jordán (66. Kike García), Cucurella – Enrich (80. Charles).
Areitio – Bigas, S. Álvarez, De Blasis, Kike García, Charles, Arbilla.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 15:12.
Je dobojováno. V prvním poločase byl Eibar lepším celkem, ale branky se nedočkal. Ve druhém poločase už to bylo vyrovnané a branka nakonec padla. Trochu překvapivě ji vstřelil domácí celek, kterému to nakonec stačilo k vítězství 1:0 a zisku důležitým třem bodům.
90+4'
90+3'
Ani tato akce hostů k ničemu nevedla. Vypadá to, že je rozhodnuto.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Po centru si málem domácí hráč srazil míč do vlastní branky, ale nakonec skončil těsně vedle pravé tyče!
88'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Pablo De Blasis.
87'
Stále se hraje hlavně na polovině Vallecana, ale zatím je Stole Dimitrievski bez práce.
85'
Ani centr z pravé strany se neujal. Domácí navíc dnes brání velmi dobře a vypadá to, že získají všechny tři body.
83'
Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale ve druhém poločase se jim směrem dopředu vůbec nedaří.
81'
Žlutou kartu dostává Álex Moreno (Rayo Vallecano).
80'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Charles.
78'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Raúl De Tomás, přichází Tito.
76'
Žlutou kartu dostává Óscar Trejo (Rayo Vallecano).
76'
Hostující hráč se dostal ve vápně k míči, ale s jeho hodně slabým pokusem neměl Stole Dimitrievski vůbec žádné problémy.
74'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Gorka Elustondo, přichází José Angel Pozo.
73'
Domácí hráč odkulhal ze hřiště a je jasné, že Vallecano už nyní střídat bude.
71'
Na hřišti se pořádně přitvrdilo a v posledních minutách můžeme vidět jeden faul za druhým.
69'
Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
68'
Žlutou kartu dostává Gorka Elustondo (Rayo Vallecano).
67'
Žlutou kartu dostává Rubén Peña (SD Eibar).
66'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Kike García.
64'
V prvním poločase byli hosté jasně lepší, ale v tom druhém se jim zatím vůbec nedaří a blíže ke třem bodům má rozhodně Vallecano.
62'
Žlutou kartu dostává Joan Jordán (SD Eibar).
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že domácí vedou pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58'
Nakonec z toho byla střela, ale ta neměla gólové parametry a stav utkání se nemění.
57'
Nyní jsou na tahu znovu domácí, kteří se usadili na polovině Eibaru a kombinují.
56'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Giannelli Imbula, přichází Gorka Elustondo.
55'
Hosté se pochopitelně hned vydali dopředu, ale z jejich akce nic nebylo a Vallecano tedy stále vede o jednu branku.
53'
Vallecano právě vstřelilo branku!
A domácí jdou do vedení 1:0! Moreno vymyslel zajímavou přihrávku a ADRIÁN EMBARBA se k míči dostal na malém vápně a výborně ho usměrnil za hostujícího brankáře.
50'
Domácí hráč se opřel do míče, ke kterému se dostal ve vápně a míč nakonec orazítkoval tyč!
49'
Hosté se vydali dopředu, ale nic se nezměnilo, protože i tato akce skončila dalším ofsajdem.
47'
Žlutou kartu dostává Giannelli Imbula (Rayo Vallecano).
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:00 hodin.
První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl, branku žádnou a tak hraje Vallecano s Eibarem stále 0:0. Aktivnějším týmem byl ten hostující, měl i jednu šanci, ale dobře zasáhl domácí brankář Stole Dimitrievski. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhém dějství.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
A jeden z hostujících hráčů to nakonec vyzkoušel z velké dálky, ale branku trefit nedokázal.
42'
Hosté kombinují na polovině soupeře a ještě se snaží něco vymyslet.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek a vypadá to, že na úrovní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
39'
Žlutou kartu dostává Papakouli Diop (SD Eibar).
38'
Nyní to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebral Jordi Amat.
36'
A stejně dopadla i akce hostujícího celku. Pokud se nepletu, tak už to byl sedmý ofsajd v tomto utkání.
35'
Po zisku míče šli dopředu domácí, ale Raúl De Tomás byl znovu v ofsajdu.
33'
Ale z prvního rohu v tomto utkání nic nebylo. Vallecano je často pod tlakem, ale zatím se brání na jedničku.
32'
Rohový kop pro Eibar.
31'
Ale nakonec se Papakouli Diop provinil útočným faulem a celé snažení svého celku tedy zastavil.
30'
Eibar drží míč na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet, ale zatím hosté kombinují daleko od branky, kterou střeží Stole Dimitrievski.
28'
Domácí se vydali znovu dopředu a jak to dopadlo? Znovu ofsajdem, kterých bylo dnes k vidění už opravdu hodně.
27'
Po centru hlavičkoval Fabián Orellana a domácí brankář měl co dělat, aby míč vyrazil! To byla první šance v tomto utkání.
26'
Na druhé straně měl práci Stole Dimitrievski, ale s centrovaným míčem si poradil na jedničku.
25'
Raúl De Tomás to vzal na sebe, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a od své branky tak bude rozehrávat Asier Riesgo.
23'
A další ofsajd, tentokrát domácího celku.
21'
Nyní to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a pro míč si došel pozorný Asier Riesgo.
19'
Raúl De Tomás vystřelil po odpískání a vyfasoval za to první žlutou kartu v tomto utkání.
17'
Domácí se zatím pouze brání. Vallecano ještě nic nevymyslelo a není divu, že domácí fanoušci už na své svěřence pískali.
15'
Hosté se nyní už do zakončení dostali, ale nebylo to nic nebezpečného a vše vyřešil pozorný Stole Dimitrievski, který se zatím nenudí.
13'
I tentokrát to skončilo ofsajdem. Pokud se nepletu, tak už je to třetí ofsajd Eibaru.
12'
Hostující Eibar je zatím jasně lepším a aktivnějším týmem, ale do šance se hosté zatím nedostali.
10'
Domácí znovu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Ani jednomu celku se zatím směrem dopředu příliš nedaří.
8'
Hosté to následně zkusili po pravé straně, ale výborným skluzem vše zastavil Raúl De Tomás.
6'
Domácí dlouho kombinovali na polovině soupeře, ale nakonec z toho byla jen další ztráta míče.
5'
A nyní hostující akce skončila ofsajdem, takže na tahu je domácí Vallecano.
3'
Z první akce nic nebylo, ale hosté zůstali u míče a nakonec z toho byla i střela, ale první brankou tento projektil neskončil.
1'
Hostující celek je u míče a tlačí se dopředu, tak uvidíme, co z první akce vymyslí.
1'

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Velázquez, Gálvez, Amat, Á. Moreno – Comesaña – Embarba, Imbula, Trejo, Á. García – De Tomás.
Náhradníci: Alberto García – Dorado, Tito, G. Elustondo, Alegría, Bébé, Pozo.

SD Eibar: Riesgo – Peña, P. Oliveira, Ramis, Ángel Valdés – Escalante, Diop – Orellana, Jordán, Cucurella – Enrich.
Náhradníci: Areitio – Bigas, S. Álvarez, De Blasis, Kike García, Charles, Arbilla.

SD Eibar

Hostující celek je na tom o dost lépe. Eibar má zatím 18 bodů a v tabulce je na desáté pozici, takže zatím hraje v klidném středu. Hosté jsou navíc v dobré formě, protože z posledních pěti zápasů prohráli pouze jednou. Naposledy doma hostili hvězdný Real Madrid a po dobrém výkonu z toho bylo vítězství 3:0, což samozřejmě bylo velkým překvapením.
Rayo Vallecano

Domácí celek zatím nezažívá nejlepší sezonu. Vallecano zatím získalo pouze sedm bodů, a to je odehráno už 13 kol. Domácí se tedy trápí a v tabulce jim patří až předposlední místo, tedy sestupové místo. Z posledních pěti utkání Vallecano ani jednou nevyhrálo a dnes jdou hráči do utkání s jasným cílem, a to získat všechny body.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Vallecanem a Eibarem. Mírným favoritem je hostující celek, ale tento duel může dopadnout opravdu jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.