La Liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bilbao : Barcelona - 21. srpna 2021   22:00

Bilbao
50' I. Martínez (Muniain)
1:1
(0:0)
Barcelona
75' Depay  (Roberto)
Bilbao
Agirrezabala – Lekue, Vivian, I. Martínez, Balenziaga – Berenguer (82. Morcillo), Dani García (82. Zarraga), Vencedor (67. Vesga), Muniain (C) (76. N. Williams) – I. Williams, Sancet (67. Raúl García).
Munuera J. – Sevilla, Munuera M.
San Mamés Barria (Bilbao)
Barcelona
Neto – Dest (82. Emerson), García, Piqué (31. R. Araújo), Alba – F. de Jong, S. Busquets (C), Pedri (62. Roberto) – Griezmann, Depay, Braithwaite (62. Demir).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:10.
Je konec skvělého utkání, které nakonec skončilo smírně 1:1.
Bilbao vstoupilo do zápasu velice aktivně, ovšem jako první se do šance dostal v 6. minutě Martin Braithwaite, který ale přestřelil. V 10. minutě se Iñaki Williams prodral do zakončení, které Neto se štěstím vyrazil mimo. O minutu později měla Barcelona ještě větší kliku, nebopť střela Sanceta trefila tyč. Ve 27. minutě přišla další šance Athleticu, ale Vencedor mířil vedle. O pár minut později hlavičkoval Williams. V nastavení první půle vstřelil krásný gól Ronald Araújo, ale ten nebyl uznán pro faul Martina Braithwaitea.
Skoro po patnácti vteřinách druhé půle šli domácí do vedení, ale pokus Berenguera vyrazil z brankové čáry Araújo. V 50. minutě se už ale Bilbao dočkalo úvodní branky, kterou vstřelil Iñigo Martínez. Následně se ale domácí zatáhli a Barcelona útočila. V 74. nejprve napálil břevno de Jong a o minutu později už dokázal srovnat Memphis Depay. A právě Memphis Depay mohl být hrdinou, ovšem v 86. minutě pálil nepřesně. V 90+3. minutě musel zatáhnout za ruční brzdu Eric García, který zfauloval Nico Williamse a uviděl červenou kartu.
90+4'
90+4'
Posléze ještě Bilbao získalo přímý kop, ale následná střela trefila pouze postavenou zeď Barcelony.
90+3'
Nico Williams se málem dostal do obrovské šance, když se snažil pláchnout Ericu Garcíovi, který jej tak musel zastavit faulem a uviděl jednoznačnou červenou kartu.
90+2'
Emerson byl zfaulován ve středu hrací plochy minutu a půl před koncem zápasu, ale Barcelona směrem dopředu nijak velice rychle nespěchá.
90+1'
Znovu se Barceloně nepodařilo vymyslet nic vážnějšího směrem dopředu a míč končí jen v zámezí za bránou Julena Agirrezabaly.
90'
Rozhodčí nastavil 3 minuty navíc.
90'
Nico Williams se tentokrát dočkal střely, když pálil zpoza vápna, ale jeho pokus skončil v moci Neta.
90'
Julenu Agirrezabalovi vypadl míč po nepříjemném přízemním centru Alby z levé strany, ale k jeho štěstí se u něj nenacházel nikdo z Barcelony.
89'
Emerson se posléze sice rozběhl po pravé straně, ale míč už nedokázal zachránit na hrací ploše a Julen Agirrezabala tak bude mít odkop od své svatyně.
88'
Barcelona už je s míčem znovu na polovině soupeře, kde se snaží něco vymyslet.
87'
Nico Williams se opět snažil něco vymyslet na polovině soupeře, ale dopustil se jen ruky. Neto tak bude rozehrávat mimo svou šestnáctku.
86'
Memphis Depay mohl být hrdinou, když dostal přihrávku de Jonga a ocitl se v totožné šanci jako při vstřeleném gólu, ovšem tentokrát zakončoval na zadní tyč a bránu minul.
85'
Emerson byl pod tlakem na pravé straně a nakonec tak musel poslat míč jen zpět Araújovi.
84'
Jon Morcillo se řítil dopředu po levém křídle, ale sám sebe vyhnal s míčem pouze do zámezí, což znamená autové vhazování pro Barcelonu.
83'
Memphis Depay sice našel ve vápně Frenkieho de Jonga, který sklepl míč pro Demira, ale ten se k němu nakonec nedostal.
82'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Jon Morcillo.
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Dani García, přichází Oier Zarraga.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergiño Dest, přichází Emerson.
81'
Álex Berenguer dostal pas na levou stranu, ale ocitl se jen v ofsajdové pasti.
80'
Memphis Depay si sice chtěl vymodlit penaltu, jelikož měl být atakován po centru do vápna, ale nakonec z toho byl brejk Bilbaa a Nico Williams chtěl něco vymyslet uvnitř šestnáctky, ovšem to se mu proti přesile nepodařilo.
79'
Mikel Vesga měl na levé straně celkem dost místa, ale centr se mu vůbec nepovedl a Barcelona jde do rychlého protiútoku.
78'
Álex Berenguer se ujal exekuce rohového kopu, ale jeho centr letěl pouze a bezpečně do rukou připraveného Neta.
77'
Po centru do vápna se Raúl García snažil dostat ke hlavičce, ale míč se nakonec odrazil od Sergia Busquetse do zámezí a následuje rohový kop.
77'
Jordi Alba se ovšem tentokrát dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl žlutou kartu a Bilbao získalo volný kop z pravé strany.
76'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iker Muniain, přichází Nico Williams.
75'
Barcelona právě vstřelila branku!
Katalánci jsou zpět ve hře o tři body! Dani García ztratil míč ve středu hrací plochy, čehož hosté okamžitě využili a dostali se dopředu, kdy Sergi Roberto skvělou přihrávkou vyslal do velké šance MEMPHISE DEPAYE a jeho rána do levé šibenice byla třešničkou. Asistence: Sergi Roberto.
74'
Frenkie de Jong dostal přihrávku od Alby do vápna a následně skvělým obloučkem zakončil, ovšem jeho pokus orazítkoval horní tyč a Julen Agirrezabala měl obrovské štěstí! Posléze se ještě dostal k dorážce Antoine Griezmann, ale ten zakončil vedle.
73'
Frenkie de Jong sice dával míč Depayovi, který jej chtěl pustit za sebe, ale tam byl pouze soupeř. Athletic se ale nedokázal dostat dopředu a Barcelona je v tlaku.
72'
Hosté se snaží dávat míče do vápna, ale opět se Depay nedostal ke střele. Bilbao ovšem začíná být unavené a ještě to bude pro Athletic těžký boj.
71'
Yusuf Demir sice odcentroval míč z pravé strany do vápna, kde byl Memphis Depay, ale k balónu se dostal brankář Julen Agirrezabala.
70'
Iñaki Williams sice vybojoval balón na pravém křídle, ale jeho následný pokus o centr skončil jen v zámezí. Dvacet minut před koncem tak bude mít Neto odkop od své svatyně.
69'
Bilbao se ovšem po vstřelené brance trochu zatáhlo, což se dalo, vzhledem k velice aktivnímu presinku po dvě třetiny utkání, čekat.
68'
Hostům se nedaří dostat k nějaké střele a i když přišla skvělá otočka Depaye a následný centr, tak z toho nebylo nic nebezpečného.
67'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Unai Vencedor, přichází Mikel Vesga.
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Ohian Sancet, přichází Raúl García.
66'
Sergio Busquets poslal centr do vápna, kde pálil z voleje Jordi Alba, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí a následuje autové vhazování.
65'
Athetic Bilbao sice měl výhodu, ale s tou si domácí neporadili dobře a Barcelona už opět startuje směrem dopředu.
63'
Ohian Sancet vypálil z nějakých dvaceti metrů tvrdou ránu, která letěla do levé části branky a pořádně vyprášila rukavice Neta.
62'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Pedri, přichází Sergi Roberto.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Yusuf Demir.
61'
Álex Berenguer předvedl velkou rychlost a skvělou přihrávkou se snažil dostat Iñakiho Williamse do šance, ale Neto včas vyběhl a dokázal balón odkopnout!
60'
Standardní situace Athleticu ale nepřinesla nic vážnějšího a po hodině utkání tak vede Bilbao nad Barcelonou 1:0.
59'
Iker Muniain znovu poslal centr do šestnáctky soupeře, kde přišlo zakončení, které bylo ale zblokováno a Bilbao tak bude mít už dvanáctý rohový kop!
57'
Iñaki Williams znovu řádil na pravém křídle a nakonec vybojoval pro Bilbao rohový kop z pravé strany.
56'
Domácí celek získal rohový kop, který tentokrát rozehrál nakrátko a po chvíli přišel centr do vápna, ovšem ten nepřinesl nic nebezpečného.
54'
Sergiño Dest si chtěl zpracovat míč na pravé straně, ale dopustil se jen ruky a Bilbao tak bude rozehrávat na své polovině.
53'
Nyní je tah na straně Barcelony, která musí dostat do hry Griezmanna a Depaye, ovšem zatím se to hostům nedaří.
52'
Domácí tentokrát uvolnili Sergiñu Destovi cestičku a hostující obránce se dostal ke střele, která ale skončila jen v moci soupeře.
50'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Domácí celek se zaslouženě ujímá vedení 1:0! Iker Muniain se ujal exekuce rohového kopu a poslal centr na hranici malého vápna, kde IÑIGO MARTÍNEZ pláchnul Garcíovi a následně zakončil hlavou přesně k levé tyči. Asistence: Iker Muniain.
49'
Athletic Bilbao tentokrát získal už devátý rohový kop z pravé strany.
47'
Následný rohový kop domácího celku nepřinesl nic vážnějšího a Barcelona si tak může odpočinout po velkém tlaku soupeře zkraje druhé půle.
46'
Už po patnácti vteřinách druhé půle mohlo jít Bilbao do vedení, protože Álex Berenguer vyhrál hlavičku a málem dostal Williamse do šance, ovšem Neto včas vyběhl a vyboxoval míč přímo k nohám Berenguera, který pálil do prázdné svatyně, ale tam dokázal neskutečně vykopnout míč Ronald Araújo!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 23:02.
První poločas je u svého konce a branky jsme se v tomhle atraktivním utkání nedočkali. Bilbao ovšem vstoupilo do zápasu velice aktivně, ovšem jako první se do šance dostal v 6. minutě Martin Braithwaite, který ale přestřelil. V 10. minutě se Iñaki Williams prodral do zakončení, které Neto se štěstím vyrazil mimo. O minutu později měla Barcelona ještě větší kliku, nebopť střela Sanceta trefila tyč. Ve 27. minutě přišla další šance Athleticu, ale Vencedor mířil vedle. O pár minut později hlavičkoval Williams. V nastavení první půle vstřelil krásný gól Ronald Araújo, ale ten nebyl uznán pro faul Martina Braithwaitea.
45+2'
45+1'
Nakonec Depay rozehrál nakrátko a Alba poslal centr do vápna, kde šel do hlavičkového souboje Martin Braithwaite a následně skvěle zakončil nůžkami o pravou tyč Ronald Araújo, ale gól z toho nebude, protože sudí odpískal faul dánskému útočníkovi!
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
45'
A další nedovolený zákrok na Antoina Griezmanna a Barcelona má k dispozici volný kop z levé strany, ze kterého pravděpodobně poletí centr od Depaye.
44'
Antoine Griezmann se ovšem posléze dostal do brejku po levé straně, kde jej podrazil Unai Vencedor, což sudí viděl a odpískal.
44'
Útok Barcelony ale netrval příliš dlouho a Athletic tak má k dispozici autové vhazování na polovině svého soupeře.
43'
Álex Berenguer poslal centr na přední tyč, kde se ovšem balón odrazil od Iñakiho Williamse do zámezí, který s tím rozhodně nesouhlasí, ale mezitím už Barcelona rychle rozehrála na pravou stranu.
42'
Iñaki Williams má obrovskou rychlost a dnes je velice dravý, což opět prokázal v souboji s Albou a pomohl tak Bilbau vybojovat rohový kop.
41'
Martin Braithwaite si to namířil do vápna a následně posunul míč pod sebe Albovi, který hledal přihrávkou Depaye, ale balón odkopl do zámezí domácí obránce.
40'
Po rychlém brejku Barcelony se Memphis Depay snažil svým centrem najít ve vápně spoluhráče, ale tam z jeho týmu nebyl vůbec nikdo.
40'
Frenkie de Jong ale vyhrál hlavičkový souboj uvnitř vápna proti Martínezovi, kterého předskočil. Po chvíli zkoušel pálit z velké dálky Iñaki Williams, ale Neto byl připraven.
39'
Iker Muniain nasadil Busquetsovi housle, ale následně se dobře vrátil Sergiño Dest a následuje tak další rohový kop z pohledu Bilbaa.
39'
Ronald Araújo složil k zemi Ohiana Sanceta ve středu hrací plochy a Bilbao tak bude znovu u míče.
38'
Iñaki Williams posunul míč doprava Álexi Berenguerovi, ale jeho centr skončil jen bezpečně v rukou gólmana Neta.
37'
Nakonec se ale hostům bez chyby tentokrát podařilo dostat na polovinu soupeře, kde ovšem Memphis Depay zfauloval Iñiga Martíneze.
36'
Barcelona po zisku míče jde opět směrem dozadu a Athletic opravdu velice dobře napadá rozehrávku svého soupeře, který si neví rady.
35'
Álex Berenguer z pravé strany poslal fantastický centr do vápna, kde zakončoval Iñaki Williams, ale jeho pokus letěl těsně vedle pravé tyče, ale především se odpískal ofsajd.
35'
Jordi Alba byl opět pod tlakem soupeře, jelikož Bilbao hraje od úvodu zápasu se vysunutým presinkem a je z toho autové vhazování Bilbaa.
34'
Pedri to udělal skvěle a snažil se vyslat po pravé straně Sergiño Desta, ovšem ten se nedostal přes soupeře. Posléze Iñaki Williams svedl boj o míč ve středu hrací plochy a zvítězil.
33'
Nakonec přišla střela z velké dálky, která ale nemohlo ohrozit svatyni Julena Agirrezabaly a ten tak bude rozehrávat od své brány.
32'
Tentokrát se ale Barcelona dostala dopředu a zblokovaný centr Frenkieho de Jonga znamená rohový kop z pravé strany.
31'
A opět se domácí dostali do rychlého brejku a po tečovaném centru Berenguera zakončoval Iñaki Williams, ale jeho hlavička ze záklonu letěla pouze nad svatyni Neta!
31'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Gerard Piqué, přichází Ronald Araújo.
30'
Iker Muniain centroval míč z rohového kopu, ale ten skončil jen na hlavě Gerarda Piquého. Po chvíli se ale hra opět přerušila a právě Gerard Piqué zůstává ležet na hrací ploše a bude muset střídat.
29'
Rozehrávka Barcelony je velice špatná a opět se Neto ocitl pod tlakem a nakonec je z toho rohový kop pro Athletic z pravé strany!
28'
Eric García následně zatáhl za ruční brzdu, když složil Iñakiho Williamse, který se snažil dostat do brejku a sudí nekompromisně vytáhl žlutou kartu.
28'
Posléze ale byla k vidění šance na druhé straně, kdy se Barcelona velice rychle dostala do vápna, ovšem k zakončení nakonec nedošlo.
27'
Hráči Bilbaa mohou litovat zahozených příležitostí, protože se tentokrát opět Iñaki Williams dostal z levé strany k centru a Unai Vencedor zakončoval, ovšem míč nedokázal trefit přesně a zakončil jej jen vedle levé tyče!
26'
Presink Athleticu ale dělá hostům velké problémy a Gerard Piqué má nyní nějaké zdravotní problémy, ovšem lékaře si na hrací plochu nezavolal. To vše ale jen potvrzuje velký tlak Bilbaa.
25'
Nakonec to ale vypadá, že dvaatřicetiletý španělský obránce bude moct pokračovat v zápase a nebude z toho žádné vážnější zranění.
24'
Tentokrát už balón skončil v moci brankáře Neta, který jej odkopl do zámezí. Podle záznamu šlo vidět, že Albovi soupeř plnou váhou přišlápl nohu a momentálně je ošetřován.
23'
Iñaki Williams nabral rychlost z levého křídla a hledal uvnitř vápna Álexe Berenguera, ovšem jeho zakončení bylo zblokováno. Tlak Bilbaa ovšem trvá a Jordi Alba není úplně fit a dost kulhá, ovšem hra se nepřerušuje.
22'
Znovu ale Katalánci dostal zariskovali při své rozehrávce od brankáře, ale tentokrát se dostal k balónu Neto bez problémů.
21'
Memphis Depay se ujal exekuce přímého kopu, ale ten nenabídl nic nebezpečného, neboť letěl kolem zdi jen doprostřed brány, kde byl připraven Julen Agirrezabala.
20'
Jordi Alba následně z levé strany hledal uvnitř vápna Depaye, ale domácí se ubránili. Následně šel Iñigo Martínez do skluzu proti Pedrimu a jako první hrál míč, ovšem kolíky šly nahoru a sudí mu udělil za nebezpečnou hru kartu žluté barvy.
19'
Posléze sice mělo Bilbao k dispozici rohový kop z pravé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího a Barcelona může postupovat dopředu.
18'
Ovšem také Neto udělal na druhé straně velkou chybu a přihrál míč Sancetovi, jenž svou přihrávkou dostal do velké šance Iñakiho Williamse, ale Frenkie de Jong předvedl fantastický obranný skluz, když se na poslední chvíli přiřítil a skluzem zblokoval střelu!
18'
Julen Agirrezabala se ocitl v úzkých po malé domů, neboť se k němu řítil tryskovou rychlostí Antoine Griezmann a domácí gólman tak poslal míč jen do zámezí.
18'
Iñigo Lekue se sice snažil vzít míč Albovi, ale v souboji si pomohl viditelně rukama, což sudí odpískal.
17'
Álex Berenguer byl natěsno bráněn Sergio Busquetsem a katalánský celek tak bude pokračovat v rámci autového vhazování.
16'
Memphis Depay se posléze ujal exekuce rohového kopu, ale ten odhlavičkoval Iñaki Williams, ovšem Barcelona má znovu míč na kopačkách.
15'
Memphis Depay následně z levé strany posunul míč Albovi, který z první vypálil, ale jeho rána byla zblokována do zámezí a následuje rohový kop Barcelony.
15'
Depay poslal míč Pedrimu, který ho z první přiťuknul Albovi a ten chtěl z levé strany poslal přízemní centr do vápna, ale ten zachytil obránce.
15'
Barcelona se tentokrát snaží něco vymyslet ve středu hřiště, ale zatím nemůže najít nějakou skulinku v obraně soupeře.
14'
Nakonec ale z volného kopu Athleticu nebude nic nebezpečného, protože se odmával a následně také odpískal ofsajd.
13'
Sergio Busquets se dopustil nedovoleného zákroku a následuje tak volný kop Bilbaa, které vstoupilo do zápasu velice aktivně.
12'
Memphis Depay se opět snažil rozeběhnout za obranu soupeře, ale nakonec se ocitl jen v ofsajdové pasti a to už podruhé v tomto utkání.
11'
Tentokrát už zazvonila branková konstrukce! Ihned po rohovém kopu se sice Bilbao nedostalo ke střele, ale po chvíli pálil Ohian Sancet z otočky a jeho rána trefila horní tyč! Opět měla Barcelona obrovskou kliku.
10'
Neskutečná bojovat Iñakiho Williamse, který se dral přes Erica Garcíu a nakonec se dostal do zakončení, které si Neto srazil do boční sítě a to měl teda obrovské štěstí!
9'
Po bojích ve středu hřiště se Alba dostal k míči a chtěl rozběhnout po levé straně Depaye, ale ten se nedostal přes stopera domácích.
8'
Frenkie de Jong se ocitl pouze v ofsajdové pasti a Bilbao tak bude rozehrávat ve středu hrací plochy.
7'
Barcelona se už opět snažila něco vymyslet, ale pas na levou stranu byl nepřesný a následuje tak autové vhazování Athleticu.
6'
Memphis Depay se dokázal z pravé strany přetlačit přes Martíneze a po tečované přihrávce se v obrovské šanci ocitl Martin Braithwaite, ale trestuhodně přestřelil bránu domácích!
6'
Poprvé pokus Barcelony se dostat dopředu, když chtěl Sergio Busquets svým pasem najít Memphise Depaye, ale balón skončil pouze na hlavě domácího hráče, který jej posunul zpět k braknáři Agirrezabalovi.
5'
Mikel Balenziaga tentokrát dokázal poslat míč jen do zámezí, ale Barcelona po autovém vhazování dlouho u míče nezůstala a Athletic jde znovu dopředu.
4'
Iñaki Williams se snažil něco vymyslet po levém křídle a trenér hostů Ronald Koeman rozhodně není spokojen s úvodem zápasu.
3'
Tentokrát už centr Ikera Muniaina letěl na hranici malého vápna, kde ale šel gólman Neto. Následně přišel střelecký pokus z dálky, ale ten skončil hodně vedle a Barcelona si může oddychnout.
3'
Katalánský celek ale je v úvodu zápasu pod velkým tlakem a Piquému nezbývalo nic jiného, než zakopnout míč znovu do zámezí a bude to opět rohový kop.
2'
Tentokrát už byla standardní situace rozehrána nakrátko a nepřinesla nic nebezpečného.
2'
Iker Muniain se ujal exekuce rohového kopu, který poslal na přední tyč, ale Barcelona odkopla balón. Následně se ovšem Bilbao znovu dostalo do vápna a získalo další rohový kop.
1'
Posléze se Iñaki Williams dostal do zakončení uvnitř vápna, ale jeho pokus zblokoval soupeř a následuje tak rohový kop domácích z pravé strany.
1'
Hostující celek se ujal úvodního výkopu, ovšem následně se dostal pod tlak a Neto odkopl balón pouze do zámezí a následuje autové vhazování Athleticu.
1'

Athletic Bilbao: Agirrezabala – Lekue, Vivian, I. Martínez, Balenziaga – Berenguer, Dani García, Vencedor, Muniain (C) – I. Williams, Sancet.
Náhradníci: Ezkieta – de Marcos, Raúl García, Morcillo, Núñez, Serrano, Vesga, Villalibre, N. Williams, Zarraga.

FC Barcelona: Neto – Dest, García, Piqué, Alba – F. de Jong, S. Busquets (C), Pedri – Griezmann, Depay, Braithwaite.
Náhradníci: Peña – R. Araújo, Balde, Demir, Emerson, Gavi, Lenglet, Manaj, González, Puig, Roberto, Comas Freixas.

Rozhodčí: Munuera J. – Sevilla, Munuera M.

FC Barcelona

Hlavním tématem je nyní odchodil Lionela Messiho do PSG, který katalánský celek citelně zasáhl a bude se z něj dlouho vstřebávat. V minulé sezóně navíc Barcelona nenaplnila ambice, protože skončila v domácí soutěži na 3. pozici se 79 body a skóre 85:38. Ani Liga mistrů nebyla úspěšná, protože Barcelona vypadla s PSG už v osmifinále. Do letošní sezóny ovšem vstoupila dobře, neboť si na domácí půdě poradila s Realem Sociedad poměrem 4:2. O dvě góly se postaral Braithwaite a po jedné brance Piqué s Robertem.

Athletic Bilbao

V minulé sezóně se Athletic Bilbao umístil na 10. místě se 46 body a skóre 46:42. Po ně úplně vydařené sezóně tak z toho byl jen zlatý střed bez dosahu na Evropu. Nejlepším střelcem se stal s 8 góly Berenguer. V domácím poháru Bilbao prohrálo před branami osmifinále 0:2 s Vallecanem. Letošní ročník začalo na půdě Elche. Tam mohli jít domácí ve 29. minutě do vedení, ale branku odvolal videorozhodčí. Zápas nabídl vyrovnanou partii, která nakonec gól nepřinesla.
Ve 2. kole španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy Athletic Bilbao a FC Barcelona. Naposled se spolu tato mužstva utkala v dubnu na půdě Bilbaa, kde ovšem Barcelona zvítězila jednoznačně 4:0. O dvě branky se postaral již bývalý hráč Lionel Messi. O zbytek Griezmann a de Jong. Dnes se bude opět hrát na San Mamés Barria v Bilbau. Úvod zápasu je naplánován na 22:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.