La Liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Valencia - 21. srpna 2021   19:30

Granada
16' Suárez (Bacca)
1:1
(1:0)
Valencia
88' Soler
Granada
A. Escandell – Foulquier, D. Duarte, G. Sánchez (C), Neva, Abram (46. Puertas) – Monchu (46. Milla), Gonalons, Montoro – Bacca (67. J. Molina), Suárez (72. Machís).
C. Del Cerro
Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada)
Valencia
Mamardašvili – Alderete, Gayá (C), Paulista, T. Correia – Čeryšev (90+5. Diakhaby), Račić, Wass, Soler (90+2. Jason) – Guedes (79. M. Vallejo), M. Gómez.

Granada velmi dlouho držela jedno brankové vedení a opět se ukázalo, že hrát na jednu dosaženou branku, se někdy nevyplácí. Valencie si ve druhém poločase moc šancí k vyrovnání nevytvořila. Nakonec je však spasila penalta a díky ní, mohou brát bod z dnešního střetnutí.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:10. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:12.
90+6'
90+5'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Mouctar Diakhaby.
90+4'
Již běží čtvrtá minuta nastavení a to z celkově pěti nastavených minut.
90+2'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Jason.
90'
Granada zahrávala standardní situaci. Na centr si naběhl Ángel Montoro, který dokázal následně překonat brankáře. Po velké oslavě branky, kdy stadion doslova bouřil přišla studená sprcha, neboť pro ofsajd nebyla branka uznána!
88'
Valencia právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je CARLOS SOLER, který nezaváhal a tvrdou ranou umístil míč k levé tyči.
87'
A máme tu přece jen zápletku! Valencie bude zahrávat pokutový kop, kdy se faulu ve vápně dopustil Antonio Puertas, který fauloval Gayu.
86'
Zatímco Valencie nejspíše nenaváže na vítězství proti Getafe (1:0).
85'
Granada v minulém kole vybojovala cennou remízu s Villarrealem a pokud dnes udrží vítězství, tak to pro ně bude dobrý start do nového ročníku.
84'
Z poloviny hřiště přišla rozehrávka až na brankáře domácího týmu a Granada už rozhodně nikam nespěchá a hraje na jistotu.
82'
Hosté se dostávají na polovinu soupeře, ale v blízkosti branky často ztrácí míč a nedokážou se vůbec dostat do pořádného zakončení, které by vystrašilo brankáře Granady.
81'
Žlutou kartu dostává Thierry Correia (Valencia CF).
80'
Deset minut hry do konce základní hrací doby a Valencie se zatím marně snaží o svou první trefu.
79'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Manu Vallejo.
77'
A máme tu další občerstvovací pauzu. Tu nejspíše využijí i hosté ke svému prvnímu střídání.
76'
Po standardní situaci si na stře vápna seběhl jeden z hráčů a dobře zahraný signál už volal po brance. Ovšem hráč poslal míč nad branku!
74'
Daniel Wass se těžce zvedal z trávníku, nakonec nebude potřebovat ošetření, ale velmi těžko se nyní snaží rozchodit svou nohu.
73'
Za Valencii je nejvíce aktivní Guedes, který už má pět střeleckých pokusů na branku. Avšak zatím ani jeden se nevešel do sítě.
72'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Javier Suárez, přichází Darwin Machís.
69'
Granada je o něco aktivnější ve druhém poločase a častěji se snaží na polovině soupeře něco vymyslet.
68'
Hráč Granady to nemyslel špatně, ale přihrávka mezi dva bránící hráče Valencie šla přesně do míst, kde už nestačil jeho spoluhráč doběhnout.
67'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Jorge Molina.
65'
Žlutou kartu dostává Omar Alderete (Valencia CF).
65'
Centr šel na hranici šestnáctky, odkud jej hlavičkující obránce ihned odrazil směrem do hřiště.
64'
Mezitím se Granada připravuje na zahrávání standardní situace ze střední vzdálenosti.
63'
Opět tu máme tvrdší faul, kterých je dnes poměrně hodně a probíhá jedno z delších ošetřování.
61'
Po rohovém kopu přišlo zakončení a po něm velké protesty, kdy se hráči domnívali, že brankář Valencie vyškrábl míč už za brankovou čarou. Ovšem Giorgi Mamardašvili si pohlídal míč ještě před brankovou čarou!
60'
O něco nebezpečnější bylo zakončení o chvíli později. Na zadní tyči propadl míč a hráč ihned pálil na branku. Míč se povedlo bránícímu hráči srazit na roh.
59'
Guedes nyní zahrál rukou, když se mu míč nešťastně odrazil od země. Granada rozehrávala standardní situaci z větší dálky, ovšem pro branku soupeře to neznamenalo vážnější nebezpečí.
58'
Nyní se do hry zapojili i oba brankáři, kteří vypomohli v kombinaci svého celku.
57'
Po delší době zakončení. Hráč Granady podcenil delší míč a najednou z levé strany šel na branku hráč Valencie. Toho křižoval obránce Granady a tak mu nezbývalo něž vyslat střelu, která šla přesně do míst, kde byl připraven Aarón Escandell.
56'
Tak jako nyní v případě Granady, která vhazovala aut v blízkosti branky a nakonec je z toho souboj o míč u postranní čáry.
55'
Druhý poločas je zatím ve znamení vyrovnané hry z obou stran. Oba celky se snaží aktivně dostat k brance soupeře, ale často se jim to nedaří dotáhnout do smysluplného konce.
53'
Granada se pokoušela o rychlý protiútok, ale ten byl rychle zastaven ještě před půlkou hřiště. O něco podobného se snažil jejich soupeř, ale i ten překombinoval celou situaci.
52'
Faul na polovině hřiště a fanoušci na tamním stadionu dali jasně najevo hráči Valencie, že takhle se rozhodně nemá hrát.
50'
Hráči Valencie nyní nevyšla narážečka se svým spoluhráčem a nadějný útok vzal rychle za své.
49'
Žlutou kartu dostává Germán Sánchez (Granada CF).
48'
Ve Španělsku i ve večerních hodinách panuje teplota přes 30°C. Což nejsou zcela ideální podmínky pro hru.
47'
Granada zahrála nebezpečný roh. Centr propadl až na vzdálenější tyč a jeden z hráčů nedokázal usměrnit míč do branky!
46'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Abram, přichází Antonio Puertas.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Monchu, přichází Luis Milla.
46'
První poločas přinesl vyrovnanou hru. Valencie měla zpočátku více ze hry, ale paradoxně inkasovala. Následně se hra vyrovnala a oba celky se snažily dostávat do zakončení. Čas od času přišla dobrá střela, která většinou skončila mimo tři tyče nebo dobrým zákrokem zasáhl brankář.
45+8'
45+8'
Ještě standardní situace v podání Valencie, která však nedopadla dle jejich představ a poté rozhodčí ukončil první poločas.
45+7'
Předposlední minuta nastavení a Valencie se ještě pokouší o dosažení své první branku v dnešním zápase.
45+5'
I Granada ještě dokázala v závěru prvního poločasu významně zahrozit! Jeden z hráčů si zpracoval vysoký míč, stáhl si jej pod sebe a vyslal dobrou střelu, který skončila mimo levou tyč!
45+4'
Daniel Wass vzal zahrávání standardní situace na sebe a pokoušel se obstřelit zeď. Ovšem asi o metr minul pravou šibenici.
45+3'
Duarte doslova skokem podrazil soupeře, který se mohl dostat do zakončení. Tady bezpochyby musela přijít žlutá karta.
45+2'
V nastaveném čase sledujeme opět hru uprostřed hrací plochy a uvidíme, zda se ještě některý z týmů dostane do nebezpečnějšího zakončení.
45'
Žlutou kartu dostává Monchu (Granada CF).
45'
Osm minut! Tolik se nastavuje nad rámec prvního poločasu, což je dáno hlavně dvěma delšími ošetřováními.
44'
Volný přímý kop z velké dálky. Míč se nedostal ani do šestnáctky Valencie.
42'
Zatímco Granada už se moc nikam nežene a čeká na poločasový hvizd. Nyní z poloviny hřiště vrací hru zpět na svého gólmana.
41'
Hosté nyní v závěru první půle trochu zvyšují tempo hry. Ovšem nyní šlo jejich zakončení hodně mimo.
40'
Pěkná přihrávka na střed vápna, odkud přišla pohotová rána z první a tu bravurně vyrazil Aarón Escandell!
39'
Slibný průnik Denise Čeryševa, který se s míčem dostal až do vápna, kde však byl čistě odzbrojen.
38'
Drobné zaváhání hráčů Valencie nakonec nevedlo k ohrožení jejich branky, neboť i Granada si nyní nerozuměla ve své útočné akci.
37'
Navíc se opět vkradla do hry nepřesnost na obou stranách.
36'
Nyní na hřišti nevidíme nikterak záživnou hru. Míč se pohybuje mezi oběma týmy a hra se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.
34'
Tak to byla nádherná rána od hráče Granady, který napřáhl ke střele a míč jen kousek letěl nad horní tyčkou! Vše vzniklo po špatném odkopu brankáře Valencie.
33'
Po zhruba třech minutách se pokračuje ve hře a Granada má nyní míč.
30'
Po odehrané půl hodině hry, nařizuje hlavní sudí krátkou občerstvovací pauzu a to z důvodu horkého počasí na Pyrenejském poloostrově.
29'
V pořadí třetí roh Valencie a opět to byl spíše přetažený centr a následná střela vedoucí mimo branku.
28'
...roh v podání prohrávajícího celku nám nepřinesl nic zásadního. Nicméně Valencie se vrací do své aktivní hry, který měla v začátku zápasu.
27'
Snaha o centr nevyšla a Valencie bude zahrávat rohový kop...
26'
Nepřesné zakončení, kdy brankář Valencie jen pozoroval, jak míč míří mimo jeho branku v bezpečné vzdálenosti.
25'
Po hodně dlouhé době se opět hraje a oba ošetřovaní hráči budou v pořádku.
22'
Na scénu přichází další ošetřování, které vypadá, že bude mít delší charakter. A opět to bylo po vzdušném souboji, kdy se střetli dva hráči.
21'
Gonçalo Guedes si narazil s Gómezem a najednou se zjevil sám před brankářem, kterého překonal, ale jeho pokus neměl potřebnou razanci a dobíhající Domingos Duarte před brankovou čarou odkopl míč!
20'
Thierry Correia ubránil svého soka a vybojoval na levé straně aut.
19'
Paradoxně hůře hrající domácí celek se dostal do vedení a uvidíme, na kolik rychlá bude reakce Valencie.
16'
Granada právě vstřelila branku!
Poté co hosté nevyužili zaváhání soupeře, tak přišel rychlý protiútok, kdy si Bacca perfektně zpracoval míč a vyslal jej na LUISE JAVIERA SUÁREZE, který ve sprintu předčil bránícího hráče a přízemní střelu k levé tyčce otevřel skóre zápasu. Asistence: Carlos Bacca.
16'
Hosté mohli potrestat chybnou rozehrávku soupeře, ovšem daný centr nebyl příliš přesný.
15'
Maxi Gómez nestačil ani míč po přihrávce zpracovat a už mu jej vypíchl bránící hráč Granady.
13'
Nyní sledujeme poměrně hodně nepřesností na obou stranách, kdy ani jeden tým nedokáže delší dobu dostat míč do postupné kombinace.
12'
Oba aktéři, kteří byli delší dobu ošetřovaní, jsou již zpět na hrací ploše a mohou pokračovat.
11'
Valenci e nyní spíše vzduchem odevzdala soupeři míč a ten má možnost zahájit pokus o útočnou akci.
10'
Vzápětí přišel další faul, kterého se dopustil Thierry Correia, který na trávník povalil Nevu.
9'
Oba ošetření hráči jsou nyní odváděni za postranní čáru a hra může opět pokračovat. Uvidíme, zda oba hráči nastoupí zpět do zápasu.
8'
Vypadá to, že si poranil loket, který mu nyní lékařský tým ovazuje. Monchu, který byl druhým hráčem v daném souboji, má nějaký drobný šrám na hlavě.
7'
Uroš Račić podstoupil vzdušný souboj a nakonec skončil na trávníku s bolestivou grimasou.
6'
Střela, která spíše zkontrolovala připravenost brankáře Granady, který si pohlídal přízemní tvrdší ránu ze střední vzdálenosti.
5'
První zaváhání hostí a domácí se ihned dostávali do rychlého útoku. Poslední dva obránci však nakonec zdvojili soupeře a zneškodnili tento útok.
4'
Dlouhý odkop brankáře Escandella a míč doputoval až na jeho protivníka na druhé straně.
3'
Valencia stále má míč pod svou kontrolou a svého soka zatím nepustili k míči. Nyní se však hostující celek dopustil ofsajdu.
2'
Střela z levého úhlu šla hodně mimo tři tyče a mohli jsme vidět první střelecký pokus hostů mimo tři tyče.
2'
Následně přišel faul a Valencia zahrávala standardní situaci, po které přišel další centr do vápna, který odvrátila defenzíva Granady.
1'
Do první útočné akce se pokoušeli dostat hosté. Ti se dostali k centru z pravé strany, ale míč se ve vápně dlouho nezdržel.
1'

Granada CF: A. Escandell – Foulquier, D. Duarte, G. Sánchez (C), Neva, Abram – Monchu, Gonalons, Montoro – Bacca, Suárez.
Náhradníci: Maximiano – Díaz, Eteki, Machís, Milla, J. Molina, Puertas, Quini, Ruiz, Soro, Torrente.

Valencia CF: Mamardašvili – Alderete, Gayá (C), Paulista, T. Correia – Čeryšev, Račić, Wass, Soler – Guedes, M. Gómez.
Náhradníci: Cillessen – Diakhaby, Jason, Koindredi, Joseda, Sobrino, M. Vallejo, J. Vázquez.

Rozhodčí: C. Del Cerro.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.