To je pro dnešek vše, příjemný zbytek úterního večera přeje Petr Dejnožka!
Tým, který nastřílel v základní skupině 21 branek, se v prvním osmifinále prosadit nedokázal. Naopak kvalitní defenzíva Benfiky před vlastními fanoušky se znovu potvrdila, výsledek dnešního utkání slibuje parádní podívanou do odvety.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 0:3. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 15:10.
Duel je u konce, domácí vítězí nejtěsnějším možným poměrem! Dortmund byl sice celou dobu aktivnější, měl nespočet brankových příležitostí, domů si ale odváží porážku, která mu před odvetou jistě udělá hodně vrásek.
90+4
90+4
Ederson – 4 zákroky.
90+4
Poslední minuta utkání je tu, míč stále u brankáře Edersona.
90+3
Schmelzerovi odpískán nedovolený zákrok v souboji s brankářem Edersonem, oba hráči si ještě slovně celou situaci vyříkali.
90+3
Centr z pravé strany přeplachtil brankáře Edersona, před prázdnou brankou ale celou situaci zachránil Eliseu! Následuje rohový kop Borussie.
90+2
Benfica se dlouho zdržela na útočné polovině a o další cenné vteřinky se přiblížila k závěrečnému hvizdu rozhodčího Rizzoliho.
90+1
V Portugalsku právě odstartovala první ze čtyř nastavených minut.
90
Hostům se příliš nedaří, dělají chyby a ty musí hasit. Zdárným příkladem je žlutá karta pro Bartru za jasný šlapák proti Jiménezovi.
90
Začala poslední minuta řádné hrací doby, hráči Dortmundu rozjíždí další akci z vlastní poloviny.
89
Odražený míč přistál opět na pravé noze Pulišiče, který ze vzduchu znovu nemířil vůbec špatně. Na rozdíl od předchozího zakončení ale tentokrát břevno portugalské branky zhruba o metr přestřelil.
88
Další šance Borussie přijde po rohovém kopu.
87
Dembélé si při své individuální akci vzal příliš velké soustu, čistý zákrok čerstvého Jiméneze jeho nadějně vyhlížející šanci zneškodnil.
86
Drzý Cervi se dlouho pral s dvojicí hráčů soupeře u šestnáctky Dortmundu a nakonec se mu podařilo vybojovat alespoň vhazování pro Benficu.
85
Další akce Borussie nebezpečí nepřinesla, míč pošle do hry výkopem portugalský hrdina Ederson.
84
Vzápětí byl Pulišič znovu v akci, tentokrát žlutým zákrokem zastavil unikajícího protihráče.
83
Fantastický Ederson znovu zasahuje! Po rozehrávce volného přímého kopu vyslal nepříjemný pokus z velké vzdálenosti Pulišič, brankář portugalského týmu konečky prstů vyškrábl balon na rohový kop!
82
Čerstvé síly Borussie se ihned zapojily do kombinace, nepřesnosti ale dojem z výkonu německého celku výrazně kazí. Naopak domácí fanoušci se rozhodně nezlobí.
81
Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Marco Reus, přichází Christian Pulisic.
Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Raphaël Guerreiro, přichází Gonzalo Castro.
81
80
Tlak Dortmundu není příliš silný, na velké šance již v posledních minutách pouze čekáme. Domácí se každým okamžikem přibližují důležitému prvnímu vítězství, které dává dobré naděje do odvety v Německu.
79
Střídající Jiménez nasbíral na útočné polovině cenné vteřinky s balonem, do šance se ale proti přesile procpat nedokázal. Bleskově je míč znovu u šestnáctky Benfiky.
77
Doleva, doprava a zase zpátky. Borussia marně hledá skulinky v obraně lisabonského celku.
76
Benfice stále stačí jediná střela na branku soupeře k vedení, do konce ale zbývá ještě přinejmenším patnáct minut. Uhájí portugalský celek svoji branku před nájezdy Dortmundu?
75
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Konstantinos Mitroglu, přichází Raúl Jiménez.
74
Schmelzer je za svůj zákrok potrestán žlutou kartou.
73
Stále nic nového, sledujeme marné dobývání Dortmundu do zpevněné obrany portugalského soka.
71
Dembélého centr z levé strany znovu našel pouze hlavu bránících hráčů Benfiky.
70
Jedenáctka Benfiky zatažena na vlastní polovině vyčkává, s čím přijde německý soupeř.
69
Centr Dembélého našel v pokutovém území hlavu Lukasze Piszczeka, který ale branku minul. Ederson s rozehrávkou rozhodně nespěchá, času do konce zápasu ještě ale zbývá dostatek.
69
Reusův centr tentokrát mířil přímo na branku, Ederson následně vyboxoval míč do bezpečí.
68
Tlak Borussie neustále roste, Reus se žene rozehrát další kop od rohového praporku.
68
Za potlesku fanoušku nahrazuje Rafa Silvu Franco Cervi.
67
Zajímavý protiútok táhl středem hřiště Dembélé, jeho nepřesná přihrávku na Guerreira ale celou akci zpomalila. Nakonec se hosté přece jen do šance dostali, tísněný Reus však prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.
66
Ani tentokrát se ale v pokutovém území Lisabonu neurodilo, domácí se míče velmi rychle zbavili.
65
Čerstvý Schürrle dělá obraně Benfiky potíže, nyní se dostal před Lindelöfa a vybojoval pro svůj tým standardku kousek od šestnáctky soupeře.
64
Z následné standardní situace přišel centr Marco Reuse do země nikoho, Ederson pouze kontroloval cestu balonu do zámezí.
63
Fejsa nevybíravým zákrokem podtrhl unikajícího Dembélého, za což od italského rozhodčího jako první obdržel kartu žluté barvy.
62
Rozumný tah německého trenéra, který stahuje ze hry trápícího se Aubameyanga. Na jeho místo se staví André Schürrle.
61
Když to nejde po zemi, zkouší to Borussia vzduchem. Reusovo špatné zpracování ale ani tentokrát nezafungovalo.
60
Odpověď domácího celku mířila po pravé straně, nahlédnutí do pokutového území Dortmundu ale nemělo dlouhého trvání.
60
Hodina hry je za námi, v současné době sledujeme výraznou převahu Dortmundu. Gólman Ederson se však rozchytal k nadlidskému výkonu.
59
Následný rohový kop Dembélého defenzíva domácího celku znovu zvládla a odpálila balon co nejdále od svého pokutového území.
58
Aubameyang podtrhuje svoje portugalské trápení! Hrdina Ederson jeho špatnou penaltu doprostřed hřiště chytil a udržel tím vedení svého týmu!
57
Fejsa zahrál rukou v pokutovém území Benfiky, Dortmund bude kopat penaltu!
56
Brankář Ederson drží ambice Benfiky nad vodou! Marco Reus z voleje poslal míč přímo na branku domácího celku, gólman Lisabonu ale skvělým zákrokem udržel vedení svého týmu!
55
Dnes již zřejmě jiný obrázek neuvidíme. Dortmund kombinuje s balonem na útočné polovině a snaží se najít skulinky v pevné obraně Benfiky.
54
V další velké šanci se ocitl jinak produktivní Aubameyang, kterému stadion v Lisabonu evidentně nesedí! Před brankářem Edersonem měl dostatek času, nakonec ale z otočky prostor mezi třemi tyčemi znovu netrefil!
53
Dortmund navyšuje svoji útočnou aktivitu a snaží se něco udělat s nepříznivým stavem.
52
Z ničeho nic měl velkou šanci na vyrovnání Dembélé, který se s velkým štěstím dostal do obrovské příležitosti! Domácí silně pokazili rozehrávku, celou situaci ale zachránil Ederson včasným vyběhnutím, když šanci Dembélého zlikvidoval!
51
Namlsaný Mitroglu znovu zlobil s balonem na hranici pokutového území, tentokrát se ale k ohrožení branky Dortmundu nedostal.
50
Hosté se ihned vrhli na útočení, Bartra to ale přehnal s důrazem. Útočný faul vrací hru před branku Bürkiho.
48
Benfica právě vstřelila branku!
Tak to je hozená rukavice! Benfica Lisabon byla v prvním poločase výrazně pasivnějším týmem, úvod druhé půlky ale patří jí a za svoji aktivitu je po zásluze odměněna! Centr z rohového praporku přinesl hlavičku Luisãa, KOSTAS MITROGLU jeho pokus zachytil těsně před brankovou čarou a pohotovou dorážkou poslal domácí celek od vedení – 1:0!
48
Salvio už hledal z pravé strany nabíhající spoluhráče v šestnáctce, sražený centr přinese další roh portugalského celku.
47
Benfica dobrým napadáním dostala Borussii pod nepříjemný tlak, celou situaci nakonec ukončil útočný faul Mitroglua.
47
Centr do pokutového území obrana Borussie v poklidu odvrátila, následně již s míčem na kopačkách kooperuje favorit z Německa.
46
Domácí vstoupili do druhé půlky aktivně a hned po prvních vteřinách vybojovali rohový kop.
46
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází André Carrillo, přichází Filipe Augusto.
46
Úvodních pětačtyřicet minut osmifinále Ligy mistrů je za námi, diváci v Lisabonu vstřelenou branku neviděli. Výrazně navrch měli fotbalisté Borussie Dortmund, ta ale spálila tři velké šance, takže si za nerozhodný stav může prakticky sama. Domácí v jedenácti na vlastní půlce srdnatě vzdorují černožluté lavině, osmifinálový dvojzápas je ale zatím teprve v první čtvrtině.
45+3
45+3
Hezkou kombinací se do šance dostali i hráči domácího celku, tečovaný centr Salvia skončil v rukavicích gólmana Bürkiho.
45+2
Centr Guerreira od rohového praporku zaplul přímo do náruče připraveného brankáře Edersona.
45+1
Eliseu hlavou uklidil balon na rohový kop, což bude zřejmě poslední šance Dortmundu v první půli.
45+1
První minutka přináší pouze kombinaci Dortmundu a snahu něco udělat s bezbrankovým stavem. V první půli ale už času příliš nezbývá.
45
Nad rámec prvního poločasu rozhodčí nastavil tři minuty.
45
Na začátku poslední minuty řádné hrací doby prvního poločasu se dvou hráčů ve středu hřiště šikovně zbavil Salvio, následně si ale troufl ještě na jednu kličku, což bylo v dané situaci příliš.
44
Další odkop Edersona tentokrát přistál ve vymezeném území, díky čemuž ihned hráči Lisabonu vybojovali vhazování na útočné polovině.
43
Dembélé se vrátil na hrací plochu a již se znovu podílí na kombinaci hostujícího celku.
42
Dortmund hrozí i v deseti, ťukec na jeden dotek přinesl balon na levou stranu pro Guerreira. Domácí celek si oddychl po odpískaném ofsajdu.
42
Edersonovi dnes výkopy příliš nejdou, další nepřesný míč pouze vráti balon na kopačky hráčů německé Borussie.
41
Dembélé byl na hrací ploše ošetřen a nakonec za pomocí lékaři odkulhává za postranní čáru. Zatím to vypadá, že se bude moci každou chvílí vrátit do hry.
40
Hodně diskutabilní souboj svedli na hraně pokutového území Dembélé s brankářem Edersonem, který se snažil odkopnout míč, ale paradoxně trefil hostujícího záložníka. Rozhodčí se nakonec rozhodli nedovolený zákrok neodpískat a nařídili pouze odkop od branky Benfiky.
39
Po dlouhé době přišla akce i na straně portugalského týmu, ohrožení však končí po postavení mimo hru.
38
To mohlo domácí mrzet! Guerrero dlouho vypadal, že v souboji s Fejsou nebude mít navrch, na poslední chvíli ale skluzem posunul balon před branku. Aubameyang měl z ničeho nic před sebou odkrytou svatyni Benfiky, přihrávku ale sám neočekával, a tak nestihl rychle zareagovat a letící balon netrefil!
37
Sáhodlouhá kombinace na útočné polovině byla narušena nepřesným pasem. Domácí ale, jak to bývá v posledních minutách zvykem, míč pouze odevzdali na kopačky černožlutých.
36
Salvio na malou chvilku dobrým obranným zákrokem narušil kombinaci Dortmundu, nyní se ale domácí musí znovu bránit. V posledních patnácti minutách se hraje opravdu pouze na jednu branku.
35
Piszczek příliš nevěděl, co s balonem, a tak se rozhodl pro centr. Nadýchaný míč v poklidu doplachtil do náruče připraveného brankáře Edersona.
35
Domácí celek pasivně brání a vyčkává na šanci z rychlého protiútoku. Borussii se bude do sevřené portugalské defenzívy dostávat jen velmi těžko.
34
Pěkné přenesení hry na pravou stranu mělo jediný háček, Durm se při provedení přihrávky nacházel za obranným valem Benfiky – ofsajd.
34
Schmelzer hodně špatnou přihrávkou nabídl domácím rychlý protiútok, na druhé straně ho však bleskově napodobil Salvio, který poslušně balon vrátil na stranu hostí.
33
A paradoxně i třetí, v tuto chvíli se to dá ale pochopit. Brankář Ederson dobře přečetl kombinaci Borussie a ve velké rychlosti ve skluzu odklízel míč z moci hráčů Dortmundu.
32
Brankář Ederson si nevybral zrovna nejlepší dvouminutovku, jeho druhý výkop v řadě skončil až na tribuně.
31
Žlutočerná lavina opět hodně rychle mířila do šestnáctky Lisabonu, přenesení hry si na Durma však postrádalo velkou míru přesnosti.
30
Chvilka kombinace v podání Benfiky končí po nepřesném výkopu v podání Edersona, Carrillo zpracovával balon až v zámezí.
29
Aubameyang si opět nepohlídal ofsajdové postavení, asistent rozhodčího si toho dobře všiml a akci německého velkoklubu ukončil.
29
Nakonec to hosté vyřešili nakrátko a již znovu kombinují v okolí pokutového území soupeře.
29
To již neplatí po zákroku na Schmelzera, po kterém bude Borussia zahrávat volný přímý kop. Ederson musí být znovu v pozoru.
28
Rafa Silva si chtěl dojít pro nedovolený zákrok, italští rozhodčí ale v první půlhodince příliš netrestají. Hrát bude Bürki.
26
Útočná akce Benfiky Lisabon končí písknutím hlavního rozhodčího, Salvio hrál totiž na zemi.
25
I po rohovém kopu se v šestnáctce domácího celku blýskalo. Brankář Ederson odrazil balon na hranici velkého vápna přímo na pravačku Schmelzera, jemuž se ale zakončení z voleje vůbec nepovedlo.
24
Ještě před rozehrávkou rohového kopu dochází k rychlému ošetření dvou hráčů Benfiky. Konkrétně se jedná o brankáře Edersona a obětavého obránce Lindelöfa, který před malou chvílí zabránil úvodní brance zápasu.
23
Gólovka číslo v podání Dortmundu zahozena! Po několika šťastných odrazech v pokutovém území měl před sebou na hranici pokutového území skvělou příležitost Ousmane Dembélé, jeho rána po zemi ale trefila bránícího hráče, od kterého se míč odrazil na roh!
22
Dortmund již nyní disponuje 57% držením míče, což dokazuje jeho optickou převahu. Již několikrát se ale ukázalo, že o postupu rozhoduje pouze výsledné skóre.
21
Schmelzer hezkým lobem poslal do vápna míč na nabíhajícího Weigla, tomu ale vůbec nevyšlo zpracování. Následuje výkop Edersona.
20
Dvacet minut hry je za námi, byli jsme svědky zejména jedné velké šance Aubameyanga. Ostrostřelec Dortmundu však neuspěl, a tak jsou obě mužstva od postupu do čtvrtfinále stejně daleko.
19
Až příliš snadno se do vápna Benfiky dostal s míčem Marco Reus, následně ale přistoupil Luisão se skvělým obranným zákrokem, který oslavil své pětisté vystoupení v dresu portugalského celku.
19
Benfica již 300 minut v kuse před vlastními fanoušky neinkasovala, proti produktivnímu Dortmundu bude ale velmi složité tuto úctyhodnou statistiku rozšířit.
18
Už to vypadalo na zajímavý protiútok v podání Lisabonu, Carrillo si však balon pustil na dlouhou nohu a ten mu smolně utekl do zámezí.
17
Reus ve sprinterském souboji rameno před Semeda nedostal, útočná akce Dortmundu je tím pádem u konce.
16
Příznivci portugalského celku museli být velmi zklamání, centr byl přetažený a pouze doskákal mimo vymezenou hrací plochu.
16
A nakonec to bude poněkud delší odpočinek. Postup Salvia po lajně ukončil nedovoleným zákrokem kapitán Dortmundu Schmelzer, domácí fanoušci netrpělivě vyčkávají na volný přímý kop svého týmu.
15
Guerrero samostatným průnikem po lajně neuspěl, defenzíva Benfiky si bude moci na několik chvil odpočinout.
15
A znovu Aubameyang ve sprintu. Centr za obranu znamenal souboj s brankářem Edersonem, který na hranici velkého vápna hlavou odklidil míč do bezpečí. Nakonec bylo všechno vzrušení zbytečné, protože nejlepšímu střelci Dortmundu v sezóně byl máván ofsajd.
14
Aubameyang byl tentokrát mnohem ve větší vzdálenosti od branky, a tak místo střely volil individuální průnik. Ani tentokrát se s větším úspěchem nesetkal.
13
Úvodní vyčkávání Dortmundu se vytratilo, černožlutí nyní aktivně kombinují na útočné polovině a snaží se vypracovat si další brankové příležitosti.
12
To brankář Bürki má na své kontě zatím pouze práci s nohou, do kombinace ho zapojují pouze jeho spoluhráči.
11
Nadějná příležitost hosty povzbudila, Ederson již nyní musel zasahovat. Prudký centr ze standardní situace ale mířil přímo do jeho náruče, takže mu nenadělal vůbec žádné potíže.
10
Na konci desáté minuty utkání jsme viděli první stoprocentní příležitost! Pierre-Emerick Aubameyang mohl rozšířit svoji vydatnou porci branek v dresu Borussie Dortmund, to by ale nemohl ve velké šanci selhat! Po přesném pasu za obranu postupoval sám na gólmana Edersona, místo techniky volil razanci a jeho prudká rána tím pádem zamířila nad břevno domácí branky!
10
A je po kombinaci Borussie, na vině byla nepřesná kolmice Piszczeka na rozběhnutého Dembélého. Míč bude znovu patřit brankáři Edersonovi.
9
Borussia se nyní snaží déle udržet na balonu soustavnou kombinací v okolí půlící čáry. Benfica v jedenácti zatažena na vlastní půlce.
9
Dnes poprvé se k míči dostal brankář Ederson, jeho úvodní kontakt s balonem ale nebyl nijak náročný. Daleký výkop pouze otestoval kvalitu jeho kopaček.
8
Dortmund nastřílel v základní skupině hned jednadvacet branek v šesti zápasech, v úvodních minutách je ale v Lisabonu mírně pasivnějším týmem.
7
Šlapák ve středu hřiště vypadal ze strany Carrilla velmi nepěkně, nakonec je z toho pouze balon pro hosty.
6
Útok střídá útok, německý celek rozvíjel akci po pravé lajně až do doby, kdy byl Guerreirovi odmáván a následně odpískán ofsajd.
6
Na nedostatek vzrušení v úvodních minutách osmifinále Ligy mistrů si rozhodně stěžovat nemůžeme. Salvio dostal opět až příliš prostoru na pravé straně, tentokrát se rozhodl místo centru zamířit přímo do zakončení. Rána pravačkou však mířila vysoko nad branku Borussie Dortmund.
5
Poprvé směrem dopředu vystrčili růžky také hráči z Německa. Dembélé se s míčem dostal až do pokutového území, zakončení ale trochu uspěchal a trefil pouze jediného bránícího hráče před sebou. Nic nebezpečného nakonec z útoku nebylo.
4
Odražený centr znovu přistál na noze Rafa Silvy, jehož prudká rána z hranice pokutového území byla včas zablokována a k Bürkimu se nedostala.
3
První pokus o zakončení je na světě. Rafa Silva dostal balon na hlavu, bráněný Papastathopolousem ale pouze otřel míč o hráče Dortmundu a vybojovat tím pro Benficu úvodní rohový kop.
3
Nepřesnost v kombinaci Borussie vrací hru na kopačky lisabonského celku. Ten se ale u míče taktéž dlouho nezdržel.
2
Na druhé straně si chtěl Aubameyang vykoledovat nedovolený zákrok, do Velikonoc je ale ještě daleko. Sudí zůstal ledově chladný.
2
Salvio dostal na pravé straně balon přímo do běhu, nabral velkou rychlost, z čehož chtěl následně vyprodukovat centr do pokutového území. Přízemní nákop ale našel pouze kopačky hráčů z Dortmundu.
1
První hlavičkový souboj má za sebou Aubameyang, jenž ale stopera Benficy přehlavičkovat nedokázal. Na tahu jsou domácí.
1
Rozehrávka připadla do klína celku z Německa, který rozjíždí první útočnou akcí postupnou kombinací na vlastní polovině.
1
Oficiální znělka Ligy mistrů je za námi. Domácí se představí v tradiční červenobílé kombinace, ještě tradičnější žlutočernou zvolili hráči německého Dortmundu. Jdeme na věc!
Trojice italských rozhodčích právě přivádí obě mužstva na hrací plochu, domácí fanoušci připravili pro své hráče skvělé choreo značící orla, kterak krade pohár pro vítěze milionářské soutěže Ligy mistrů.
Obě mužstva jsou již nastoupena v tunelu a připravena na velkolepý souboj.

Benfica Lisabon: Ederson – Semedo, Luisão (C), Lindelöf, Eliseu – Salvio, Pizzi, Fejsa, Carrillo – Mitroglu, R. Silva.
Náhradníci: César – Augusto, Samaris, Jiménez, Cervi, Jardel, A. Almeida.

Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Papastathopoulos, Bartra, Schmelzer (C), Durm – Dembèlé, Weigl, Guerreiro – Reus, Aubameyang.
Náhradníci: Weidenfeller – Schürrle, Pulisic, Kagawa, Ginter, G. Castro, Passlack.

Rozhodčí: Rizzoli – Banti, Irrati (všichni Itálie).
Souboj portugalského Lisabonu s německým Dortmundem startuje na Estádiu da Luz v Portugalsku přesně ve 20:45, komu se první "poločas" dvojboje vydaří lépe?
V novodobé historii oba celky na vzájemné střetnutí čekají, německý celek bude rozhodně chtít zavzpomínat na sezónu 1962/1963, kdy Borussia Dortmund v prvním kole tehdejšího PMEZ nejprve prohrála v Benfice 1:2, následně však po výsledku 5:0 před vlastními fanoušky slavila právě ona.
Dá se Borussia Dortmund považovat za černého koně play-off Ligy mistrů? Zřejmě ano. Celek z německé Bundesligy vystrčil drápky již v základní skupině, kterou dokázal vyhrát před druhým gigantem Realem Madrid! Z šesti zápasů Borussia ani jednou neprohrála, hodně opěvovaný byl zejména zápas s polskou Legií, kterou Dortmund porazil vysoko 8:4!

V lize to již taková pohádka není. Až čtvrté místo znamená pro německý celek spíše boj o místenky v dalším ročníku Ligy mistrů, než očekávané zápolení o mistrovský titul s Bayernem Mnichov. Na největší konkurenta již v Dortmundu ztrácejí propastných patnáct bodů, před zápasem s Benficou navíc počítají i ztráty. Již nyní je jasné, že Borussii bude v Portugalsku kvůli svalovému zranění chybět Mario Götze.
Benfica Lisabon vstupuje do osmifinále Ligy mistrů z druhé pozice v základních skupinách. Největší souboj o postup svedli hráči z Portugalska s tureckým Besiktasem, dvě remízy s tímto sokem nakonec Benfice stačily k postupu díky lepším výsledkům z ostatními celky. K postupu do osmifinále Lisabonu stačily pouze dvě výhry proti ukrajinskému Dynamu Kyjev.

Letošní ročník nejvyšší portugalské soutěže si zatím vychází na výbornou, s jednapadesáti body drží první pozici s náskokem jednoho body na pronásledovatele z Porta. V posledních dvou zápasech se Benfice v lize pokaždé podařilo zvítězit 3:0 a danou formu by si ráda přenesla i do vyřazovací fáze Ligy mistrů.
Valentýnský večer přinese první dva zápasy osmifinálového programu. V tomto onlajn přenosu budeme sledovat dění v portugalském Lisabonu, kde síly poměří místní Benfica a německý vicemistr Borussia Dortmund. Sázkové kanceláře přece jen více věří černožlutému výběru, ve vyřazovacích kolech se ale již několik prokázalo, že o postupujícím se rozhoduje přímo na hrací ploše.
Nejlepší fotbalová klubová soutěž starého kontinentu znovu nabírá obrátky! Dvaatřicet týmů prošlo sítem základních skupin, ze kterých vykrystalizovala šestnáctka nejlepších, která bude pavoukovým způsobem bojovat o finálové střetnutí, jenž se uskuteční v měsíci květnu ve welšském Cardiffu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.