Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  CZ Bělehrad : Kajrat - 28. července 2021   20:30

CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
9' Katai  • 20' Diony  • 43' Katai  • 49' Ivanič  • 56' Falco
5:0
(3:0)
Kajrat
Kajrat
CZ Bělehrad
Borjan (C) – Gobeljič (58. Gajič), Pankov, Dragovič, Rodič – Kanga (79. Krstičič), Sanogo – Ivanič, Falco (67. El Fardou), Katai (79. Lazetič) – Diony (67. Krstovič)
Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs
Stadion Rajko Mitić, Bělehrad
Kajrat
Justimenko – Mikanovič (34. Aljkulov), Dugalič (76. Širobokov), Alip, Vorogovskij – Burančjev (63. Ulšin), Abiken, Poljakov – Šušenačev (63. Alves), Love (C), Hovhanisjan

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:12.
Je konec. Crvena Zvezda Bělehrad smetla Kajrat Almaty 5:0 a celkově 6:2 a postupuje do 3. předkola. Už v 9. minutě otevřel brankový účet Katai a celkově tak srovnal na 2:2. Ve 20. minutě šel Bělehrad do dvoubrankového vedení po brance Dionyho a ve 43. minutě se podruhé trefil Katai. Ve 49. minutě se trefil také Ivanič a v 56. minutě Falco. Byl to spíše trénink na jednu bránu.
90+5'
90+4'
Lazetič a Alip následně uviděli po žluté kartě.
90+4'
Před rohovým kopem Kajratu došlo k potyčce ve vápně, což je naprosto zbytečné.
90+3'
Obě mužstva už ale spíše čekají na konec a nastavení zápasu tak bylo celkem zbytečné.
90+2'
Opět získali domácí rohový kop z pravé strany.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
90'
Standardní situace ale nepřinesla nic nebezpečného a hosté získali autové vhazování.
89'
A další rohový kop pro Bělehrad.
88'
Tyč zazvonila po střele Sanoga! Následně Bělehrad získal rohový kop.
87'
Brankář Justimenko musel jít z brány, aby odkopl míč do bezpečí.
86'
Crvena Zvezda získala rohový kop z pravé strany, ale ten nakonec nepřinesl nic nebezpečného.
85'
Kajrat Almaty tentokrát odkoply míč do bezpečí.
84'
Opět se nehraje, jelikož na hrací ploše leží Sanogo a je ošetřován.
82'
Hovhanisjan uviděl od sudího žlutou kartu za svůj faul.
81'
Následný centr sice letěl do vápna, ale následná střela letěla pouze nad svatyni soupeře.
80'
Po faulu domácího hráče následuje volný kop hostů.
79'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Kanga, přichází Krstičič.
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Katai, přichází Lazetič.
78'
Nyní už se ani moc nehraje a zápas nemá žádné tempo.
76'
Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Dugalič, přichází Širobokov.
75'
Dugalič má nyní zdravotní problémy a na hřišti jsou opět lékaři.
73'
Kajrat Almaty se nyní snaží něco vymyslet, ale střed hřiště je plný a nepropustný.
71'
Ivanič pálil z voleje, ale jeho pokus skončil jen v zámezí vedle pravé tyče.
70'
Zbývá tak posledních dvacet minut a Kajrat Almaty by musel dát čtyři branky, aby se šlo do prodloužení, což je absolutně nereálné.
69'
Srbský celek nadále tlačí na svého soupeře, ale další pokus skončil jen vedle brány.
67'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Falco, přichází El Fardou.
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Diony, přichází Krstovič.
65'
Domácí hráč zůstal ležet na hrací ploše pravděpodobně s křečí.
63'
Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Šušenačev, přichází Alves.
Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Burančjev, přichází Ulšin.
62'
Ivanič útočil na druhou branku, ale jeho zakončení zpoza vápna letěla vedle pravé tyče.
61'
Kanga se snažil vystřelit z dálky, ale jeho pokus mu sjel z kopačky.
60'
Hodina hry je u svého konce a Bělehrad drtí Kajrat Almaty poměrem 5:0.
59'
Vágner Love zkusil své štěstí, ale jeho pokus nebyl vůbec nebezpečný a skončil vedle domácí svatyně.
58'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Gobeljič, přichází Gajič.
57'
Bělehrad už šel opět dopředu, ale tentokrát se odmával ofsajd.
56'
CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
Tak to je fantastická jízda červenobílé mašiny! Gobeljič z pravé strany posunul balón na FILIPPA FALCA, který si jej přehodil na levačku a zakončil nádherně k levé tyči. Asistence: Gobeljič.
54'
Do velké šance se tentokrát dostal Falco, jenž se prodral přes dva obránce, ale následně zakončil jen vedle levé tyče.
52'
Faul Ivaniče ve středu hřiště a u míče tak bude hostující celek.
50'
Gobeljič uviděl za faul ve středu hřiště žlutou kartu.
50'
Tentokrát sice přišla hlavička hostujícího hráče, ale s tou si Borjan poradil.
49'
Fantastický vstup Crvene Zvezdy do druhé půle a je to už 4:0! Hosté se při rozehrávce srazili a k míči se dostal Rodič, který vyslal MIRKA IVANIČE do velké šance a ten si s ní poradil parádně, když zakončil pod horní tyč. Asistence: Rodič.
47'
Ani jeden celek neudělal do druhé půle žádnou změnu v sestavě.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:36.
První polovina zápasu je u konce a Crvena Zvezda Bělehrad vede nad Kajrat Almaty 3:0! Už v 9. minutě otevřel brankový účet Katai a celkově tak srovnal na 2:2. Ve 20. minutě šel Bělehrad do dvoubrankového vedení po brance Dionyho a ve 43. minutě se podruhé trefil Katai.
45+3'
45+3'
Love se dostal ke střele levačkou, ale ta zamířila jen vedle brány.
45+2'
Pokus projít po pravém křídle se Bělehradu moc nepovedlo a Justimenko tak bude mít odkop od své svatyně.
45+1'
Domácí se snažili projít lobem za obranu soupeře, ale Kajrat Almaty získaly balón.
45'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
44'
Kajrat Almaty nyní získaly autové vhazování na své polovině hrací plochy.
43'
Tak to je nádherný gól a domácí celek vede už 3:0! ALEKSANDAR KATAI se ujal exekuce přímého kopu, který ale neposlal přes zeď, jak si myslel brankář Justimenko, ale ne vzdálenější tyč, kde míč zapadl do boční sítě.
41'
Tentokrát ale přišel faul Hovhanisjana a Crvena Zvezda získala přímý kop z dobré pozice.
40'
Opět se Falco prodral do zakončení, ale Justimenko si přičítá opět jen úspěšný zákrok.
39'
Diony se dostal dovnitř šestnáctky, ale jeho následné zakončení skončilo pouze v rukou připraveného Justimenka.
37'
Dugalič poslal Dionyho k zemi a následovat tak bude volný kop ze strany Bělehradu, který už po dvou gólech zvolnil.
36'
Hovhanisjan se sice snažil projít dopředu po pravé straně, ale obrana Crvene Zvezdy jej zastavila čistým způsobem.
35'
Nepřesný centr ze strany hostů skončil bezpečně v rukou brankáře Borjana.
34'
Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Mikanovič, přichází Aljkulov.
31'
Ovšem standardní situace se hostům vůbec nepovedla a domácí se dostali do protiútoku, ovšem zakončení Ivaniče bylo zblokováno a následuje rohový kop.
30'
Nyní ale přišel nedovolený zákrok Dragoviče a Kajrat Almaty budou mít volný kop.
29'
Falco se ocitl v obrovské šanci a mohl poslat Bělehrad do tříbrankového vedení, ale jeho pokus vyrazil Justimenko!
27'
Šušenačev se dopustil faulu ve středu hrací plochy, čemuž se sice diví, ale výrok sudího nezmění.
24'
Hlavní rozhodčí nyní nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
23'
Katai chtěl navázat na svou branku v úvodu zápasu, ale tentokrát jeho pokus byl zblokován.
21'
Bělehrad pokračuje v nátlaku, ovšem tentokrát skončila přihrávka jen v zámezí.
20'
Domácí mužstvo jde do dvoubrankového vedení! Po přihrávce Gobeljiče se k míči dostal LOIS DIONY, který vypálil skvělou přízemní střelu přesně k levé tyči. Asistence: Gobeljič.
17'
Před Lovem se ocitla šance, ale nakonec byl zvednut praporek sudího.
15'
Obrana Almat dokázala zblokovat nepříjemný centr z pravé strany do zámezí.
13'
Faul ze strany Kajratu, konkrétně Vorogovského a Bělehrad tak bude mít volný kop.
12'
Borjan tentokrát musel likvidovat nebezpečnou střelu soupeře, se kterou si ale poradil.
10'
Znovu se domácí mužstvo dostalo dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
9'
Domácí celek otevírá brankový účet tohoto zápasu! ALEKSANDAR KATAI se dostal k míči a zkusil vypálit z dálky, což udělal dobře, jelikož mu střela sedla fantasticky a skončila u pravé tyče. Asistence: Rodič.
7'
Posléze už ano a zpoza vápna následně pálil exsparťanský hráč Kanga, ovšem jeho pokus skončil vedle svatyně Kajratu.
6'
Následný rohový kop byl rozehrán nakrátko a centr do vápna zatím nepřiletěl.
5'
Domácí mužstvo hraje od úvodního výkopu velice aktivně a nyní získalo rohový kop.
4'
Centr Crvene Zvezdy z pravé strany nebyl špatný, ale nakonec skončil jen za bránou Borjana.
2'
Domácí celek se dostal k míči na své polovině po nákopu soupeře.
1'

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan (C) – Gobeljič, Pankov, Dragovič, Rodič – Kanga, Sanogo – Ivanič, Falco, Katai – Diony
Náhradníci: Popovič – Babič, Bakayoko, Degenek, El Fardou, Gajič, Krstičič, Krstovič, Lazetič, Pavkov, Petrovič, Srnič

FC Kajrat Almaty: Justimenko – Mikanovič, Dugalič, Alip, Vorogovskij – Burančjev, Abiken, Poljakov – Šušenačev, Love (C), Hovhanisjan
Náhradníci: Anarbekov – Alves, Aljkulov, Anet, Ibragimov, Kante, Mitrofanov, Širobokov, Ulšin

Rozhodčí: Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs.
V odvetě 2. předkola Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy FK Crvena Zvezda Bělehrad a FC Kajrat Almaty. V prvním zápase na půdě Kajratu byly k vidění tři góly. Ten první přišel ve 24. minutě, když se trefil domácí Kante. V 57. minutě si dal vlastní gól Mikanovič a bylo srovnáno, ovšem v 79. minutě rozhodl o vítězství domácích Bagnack. Dnes se bude hrát na stadionu Rajko Mitić v Bělehradu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Treimanis a jeho asistenti Gudermanis a Spasjonnikovs. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.