Přeji příjemný zbytek večera.
Je za námi utkání, ve kterém víceméně po celou dobu ovládali vývoj utkání domácí. Skóre se měnilo až v 56. minutě, díky trefě Mostefy. Hosté měli také několik velmi dobrých příležitostí, v prvním poločase trefili tyč, ale branku nedali a tak dnes v Ajacciu prohrávají.
90
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
89
Hráči Brestois postupují do útoku.
88
Belghazouani dostává za svůj zákrok žlutou kartu.
86
Domácí se nenechávají dostat pod tlak a dál útočí.
84
Další šance domácích, tentokráte výborný Thebaux.
82
Belghazouani pálil, ale jeho pokus v síti neskončil.
79
Na domácí straně opouští trávník Johan Cavalli a místo něj přichází Paul Bastien Lasne.
78
Hřiště opouští Eden Ben Basat z celku Brestois a nahrazuje jej Charlison Benschop.
78
V probíhající 78. minutě uvidíme střídání na obou stranách.
75
Hosté zdá se nemají dost sil, aby ještě něco s vývojem dnešního utkání udělali. Uvidíme, jestli se v závěrečné čtvrthodince dokáží dostat ještě do nějakého významnějšího náporu.
72
Andre prověřil brankáře soupeře, ale Thebaux byl připravený.
71
A střídají také domácí. Trávník opouští Adrian Mutu a místo něj přichází Chahir Belghazouani.
68
Druhé střídání hostů. Ousmane Coulibaly odchází a nahrazuje jej Kamel Chafni.
65
V probíhající 65. minutě střílel Ayite, ale jeho pokus mířil mimo bránu.
62
Ousmane Coulibaly dostává žlutou kartu.
60
První střídání v dnešním utkání využívají hosté. Bruna Grougiho nahrazuje Jonathan Ayite.
59
Domácí tým pokračuje v náporu.
56
Ajaccio právě vstřelilo branku!
Domácím se konečně podařilo se prosadit. Vedoucí branku dává MEHDI MOSTEFA.
54
rohový kop hostů a následná hlavička, Coulibalyho, která šla příliš vysoko.
54
Do rychlého protiútoku se snažili přejít hosté, ale domácí obrana včas zasáhla.
52
Pokus o centr domácího hráče byl zblokován a celek Ajaccio bude zahrávat aut.
51
Ve druhé půli vidíme o poznání mrtvější fotbal, než v té první.
48
Na polovině hřiště svou kombinaci rozjíždí Ajaccio.
47
V útočné akci hosté, ale domácí obrana dobře zasáhla a vykopávat bude Ochoa.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:03.
V první půli jsme viděli velikou aktivitu domácího celku, který měl balón na svých kopačkách skoro furt, ale ze svých akcí nedokázal nic vytěžit. Hosté se dostali do útoku sice jen párkrát, ale za to měli dvě obrovské příležitosti, ale ani oni z toho nic nevytěžili a tak je stav po první půli 0:0.
45+3
Coulibaly si ještě vynutil faul a bude se rozehrávat před vápnem Ajaccia.
45+2
Už to vypadá, že hráči vyčkávají na odchod do šaten.
45+1
Nastavují se 3 minuty.
45
Adrian Mutu teď krásně prošel po kraji mezi dvěma obránci, ale jeho střela byla zblokována.
43
Z následného rohového kopu hráči Brestois nic nevytěžili.
42
A znovu z ničeho nic, se dostali hosté do obrovské šance, ale Ben Basat nedokážel překonat domácího gólmana.
41
Domácí útočná akce teď nevyšla a do protiútoku jdou hosté.
40
Thebaux už je ošetřen a rozehrává.
39
Vypadá to, že se brzy bude pokračovat ve hře.
37
Brankář hostů teď musí být ošetřen.
36
Mutu se snažil hlavičkovat, ale srazil se s Thebauxem.
34
Domácí rozjíždějí další akci.
32
Nádhernou střelu teď vyslal z volného přímého kopu Adrian Mutu, ale gólman Thebaux předvedl stejně kvalitní zákrok a skóre se nemění.
30
Hosté teď pěkně kombinují a dostávají se až před velké vápno, ale tam už jim sebrali míč domácí obránci.
29
Vypadá to, že hráč Brestois bude v pořádku a můžeme pokračovat ve hře.
28
Na hřišti zůstává ležet Coulibaly.
26
Sissoko se vysunul a v souboji o míč neuspěl, ten mají zpět domácí.
25
Na hřišti zatím vidíme jasnou převahu domácího celku, ovšem když už si vytvoří dobrou příležitost, nevyjde jim koncovka a paradoxně největší příležitost zatím měli hosté z jejich jediné útočné akce, když trefili tyč.
23
Další veliká šance Ajaccia, ale domácí stále nedokáži dobře zakončit.
22
Znovu míč v moci domácího týmu.
21
Pokus Fatyho mířil příliš vysoko.
20
Po standardní situaci bylo před brankou hostů pořádné horko, ale nakonec to dokázali obránci Brestois zachránit a míč odkopnout do bezpečí.
19
Mutu bude rozehrávat volný přímý kop.
17
U balónu znovu domácí.
16
Hosté o sobě dali vědět! Ben Basat ze vzduchu trefil balón a míč poslal do tyče. Pro domácí tak celá akce dopadla dobře.
14
Výborně teď hrají domácí a nenechávají Brestois ani rozehrát.
13
Cavalli se teď provinil útočným faulem.
12
Hráči AC Ajaccio pokračují v náporu.
10
Mutu krásně teď zkoušel nůžky a nadělal brankáři hostů velké starosti.
9
Vidíme další útočnou akci domácích, ze které je aut a následný faul hostujícího obránce.
8
Teď už se ale hosté odhodlali a vyrazili dopředu, ale jejich akci výborně zastavila domácí obrana.
7
Míč mají na kopačkách zatím hlavně domácí.
5
Hraje se na polovině Bresty, která už má míč a jde dopředu.
4
Domácí teď zahrávali volný kop. Hlavičkovat se snažil Faty, ale byl dobře odstaven hostujícím obráncem.

AC Ajaccio: Ochoa - Bouhours, Poulard, Medjani, Diawara, Faty - Mostefa, Cavalli, Belghazouani - Mutu, Eduardo.

Stade Brestois: Thebaux - Traore, Baysse, Kantari, Lorenzi - Sissoko, Coulibaly, Lesoimier, Grougi, Licka - Ben Basat.

Rozhodčí: .
2
Z obou stran opatrný začátek.
1
Dobrý večer,

dnešní sedmé kolo francouzské Ligue 1 se odehrává mimojiné na stadionu AC Ajaccio, kam zavítá celek Stade Brestois.

V tabulce jsou na tom zatím lépe hosté, kteří drží průběžnou 8. příčku s devíti body po třech výhrách a třech prohrách. Domácí jsou se šesti body až na 14. místě.

Ve svém posledním klání byli úspěšní Brestois, kteří na svém hřišti porazili Valenciennes 2:1, zatím co Ajaccio remizovalo na hřišti Bordeaux.

Venku ale zatím letos hosté nedokázali získat ani bod. Uvidíme tedy jestli se jim to dnes konečně podaří, nebo jestli si připíší důležité body domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.