Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek večera.
Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný a konečná remíza 1:1 je pro oba celky spravedlivá. Do vedení šli v prvním poločase domácí, když se ve 12. minutě prosadil Raspentino. Hosté se vyrovnání dočkali až ve druhém poločase, když se v 70. minutě přesně trefil Oliech. Poté už žádná branka nepadla a tak zápas skončil dělením bodů.
90+3
Hosté zahrávali volný kop, který z vápna vyboxoval do bezpečí Thébaux.
90+1
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Diarra, přichází Begeorgi.
90+1
Nad rámec normální hrací doby budou nastaveny 3 minuty.
90
Hosté mohli jít těsně před koncem zápasu do vedení! Oliech utekl domácí obraně a uháněl sám na branku. Poté ale perfektní práci předvedl Thébaux, který vykryl prostor a nedovolil Oliechovi vystřelit.
88
Felipe Saad obdržel žlutou kartu.
88
Domácí zahrávali rohový kop, po kterém se k nikdo z domácí celku k míči nedostal.
87
Domácí v posledních minutách velmi přidali a vytváří velký tlak na obranu soupeře.
86
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Cavalli, přichází Pierazzi.
85
Ba si naběhl do vápna na centrovaný míč, ale žádná šance z toho nebyla, jelikož hlavičce scházela přesnost.
83
Ani následný rohový kop domácí nedokázali využít.
82
K zahrání přímého kopu se postavil Chafni, který trefil jen dobře postavenou zeď.
81
Střídání v týmu Stade Brestois: ze hřiště odchází Gueye, přichází Dernis.
80
Ba se dostával do dobré příležitosti, ale byl těsně před velkým vápnem faulován a domácí budou zahrávat přímý kop z dobré pozice.
79
Hosté ale rohový kop nezahráli dobře a o míč velmi rychle přišli.
78
Dalekonosnou střelou se prezentoval Cavalli a domácí brankář měl co dělat, aby míč vytěsnil aspoň na rohový kop.
76
Střídání v týmu Stade Brestois: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Ba.
76
Chafni obdržel žlutou kartu.
75
Raspentino se snažil překvapit hostující brankáře dalekonosnou střelou, ale Ochoa byl pozorný a střelu dokázal pohodlně zastavit.
72
Domácí se po inkasované brance vydávají po dlouhé době do útoku, ale zatím bez ohrožení branky.
70
Ajaccio právě vstřelilo branku!
Nenápadná akce hostí končí vyrovnávací brankou, když se na velkém vápně uvolnil DENNIS OLIECH a střelou pod břevno srovnává výsledek.
68
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Lasne, přichází Sammaritano.
66
Fotbalisté Ajaccia vyvíjí velký tlak, ale zatím bez gólového efektu.
63
Další střelu má na svědomí Oliech, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
62
Hosté měli další šanci, kterou zakončoval Faty střelou vedle.
60
Střídání v týmu Stade Brestois: ze hřiště odchází Ferradj, přichází Auras.
58
Další možnost ke skórování měl na své kopačce Cavalli, ale z malého vápna zakončil nepřesně.
56
Do zakončení hlavou se dostal Diarra, ale jeho pokus zastavil pozorný Thébaux.
53
Z velké dálky se ke střele odhodlal Cavalli a tvrdou střelou zamířil nad branku.
50
Hosté drží míč na středu hřiště a postupně se dostávají vpřed.
48
Diarra se dostal za domácí obranu a tlačil se do zakončení, ale míč si špatně předkopl a ten skončil u domácího brankáře.
46
Domácí rozehrávkou zahájili druhý poločas.
46
Domácí byli v prvním poločase mírně lepším týmem a dokázali se dostat do vedení, když se ve 12. minutě prosadil Raspentino.
45
Nastavena bude 1 minuta.
44
Do vápna se probojoval Cavalli, ale ke střele se nedostal.
42
Rychlý protiútok hostí skončil ofsajdem, ve kterém se ocitl Diarra.
40
Tlak domácích stále pokračuje, ale hostující obrana odolává.
38
Svojí druhou branku v utkání mohl přidat Raspentino, ale jeho střela z velkého vápna skončila vysoko nad brankou.
36
Domácí kombinují na středu hřiště.
34
Do šance se dostával Lasne, ale míč si moc předkopl a ten skončil v zámezí.
32
Dobrý střelecký pokus měl nyní Gueye, který střelou z velkého vápna branku přestřelil.
30
Felipe Saad se rozběhl po pravé lajně a snažil se odcentrovat, ale to mu znemožnil jeden z bránících hráčů, který centr srazil do autu.
28
Do slibné šance se dostával Oliech, ale tu ukončil odpískaný ofsajd.
27
Lasne za útočný faul uviděl žlutou kartu.
25
Ke střele se před velkým vápnem dostal Gueye, ale jeho pokus trefil jen jednoho z bránících hráčů.
23
Domácí kombinují na útočné polovině a snaží si vypracovat nějakou šanci. Hosté ale pozorně brání a domácí mají problémy.
21
Z levé strany centroval do vápna domácích Faty, ale míč poslal jen do náruče Thébauxe.
19
Na druhé straně se dostal do slibné šance Oliech, ale jeho střelecký pokus skončil na Thébauxovi.
18
Domácí se dostali do nebezpečného protiútoku, který po nepřesné přihrávce Ayitého skončil bez zakončení.
16
Hosté se po inkasované brance snaží dostat zpátky do hry a drží míč na svých kopačkách.
14
Domácí zahrávali volný kop, který se ve vápně snažil do branky usměrnit Gueye. To se mu ale nepodařilo, jelikož míč skončil těsně vedle pravé tyče.
12
Brest právě vstřelil branku!
Domácí vybojovali na středu hřiště míč a po rychlém protiútoku jdou do vedení, když se za obranu hostí dostal FLORIAN RASPENTINO a střelou na bližší tyč nedal brankáři hostí šanci.
11
Hosté kombinují na středu hřiště, ale k ohrožení branky se jim nedaří propracovat.
9
Zatím se hraje velmi poklidná hra, když mnoho šancí k vidění není.
7
Do hlavičkového zakončení se dostal domácí Gueye, ale míč poslal úplně mimo branku.
5
Do útoku se tlačili domácí, ale jejich útok byl pomalý a pro hostující obranu dobře čitelný.
4
Po rohovém kopu se k míči dostal znova Cavalli, ale jeho zakončení hlavou bylo nepřesné.
3
Cavalli zabojoval u rohového praporku a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
2
Hostující fotbalisté kombinují s míčem na středu hřiště a postupně se dostávají vpřed.
1
Hosté se ujali úvodního výkopu a zahájili dnešní zápas.
1

Stade Brestois: Thébaux - Mendy, Ferradj, Chafni, Coulibaly - Lejeune, Raspentino - Sissoko, Traoré, Ayité - Gueye

AC Ajaccio: Ochoa - Chalmé, Felipe Saad, Mostefa, Zubar - Poulard, Diarra - Faty, Oliech, Cavalli - Lasne

Rozhodčí: Duhamel - Capelli, Danos.
AC Ajaccio

Ajaccio se v tabulce nachází na třinácté pozici se ziskem rovných třiceti bodů. V posledních zápasech má Ajaccio velmi dobrou formu, když poslední dva své zápasy vyhrálo.

V posledním ligovém zápase Ajaccio porazilo na svém hřišti Bordeaux těsně 1:0.
Stade Brestois

Brest se nachází na patnácté pozici se ziskem čtyřiadvaceti bodů. V posledních zápasech se Brestu nedaří a má na svém kontě nepříznivou sérii, když prohrál čtyři zápasy po sobě.

V posledním ligovém zápase prohrál Brest 1:2, když hrál na hřišti Valenciennes.
Vítám vás u sledování francouzské Ligue 1, která má dnes na programu zápasy 25. kola a já vás provedu zápasem mezi kluby Stade Brestois a AC Ajaccio. V dnešním zápase jsou podle sázkových kanceláří za mírného favorita považováni domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.