Zápas je tedy za námi a my jsme se gólu nedočkali. Dvě největší šance obou celků přišli velice paradoxně až v posledních vteřinách zápasu, ale na jedné straně zvonilo břevno a na té druhé se zaskvěl gólman, takže jsme gól neviděli. Domácí asi budou bod brát, protože posledních deset minut hráli po vyloučení Sissoka v deseti a hosté měli nějaké šance, celkově je ale asi dělba bodů spravedlivým řešením. Ode mne je to dnes vše, nezapomeňte si přeřídit v noci na zítřek čas a já se s Vámi loučím.
90+5
90+5
Na druhé straně ale ihned musel spasit domácí celek Butelle, protože po křížném míči se dostal k zakončení z blízkosti Briand! Jenže domácí gólman předvedl výborný reflex a míč vyrazil!
90+4
Nakonec ale domácí mohli přeci jen vyhrát! K hlavičce se po přímém kopu dostal Traoré a za Lösslem dunělo břevno!
90+1
Nastaveno je pět minut a Angers se pouze brání. Myslím, že dnešní zápas se nováčkovi nepovedl podle jeho představ.
89
Až na kraj vápna vyběhl Butelle a měl po výskoku co dělat, aby se s míčem udržel ve vápně. To se mu sice povedlo, ale výkop se mu nepovedl.
87
Teď fauloval Camara a to znamená, že Guingamp se snaží poslat další míč do vápna. Angers, to už bude rádo za bod.
85
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Sloan Privat.
85
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Arnold Bouka Moutou.
84
Hosté se tak snaží využít početní převahy a tlačí se dopředu, teď jim to ale nevyšlo.
81
Tak tohle je velká komplikace pro domácí! Sissoko ve středu pole ztratil míč a šel do souboje proti Diallovi, jenže k jeho smůle šel po míči šlapákem napřed a trefil svého soka přímo do nohy! Sudí tak naprosto správně tasí červenou kartu!
79
Faulovaný ve výskoku byl Sankharé a Guingamp měl přímák. Ten se ale hrubě nepovedl a míč má tak Angers.
77
K zakončení se po rohu dostal Diallo, jenže byl ve výskoku hodně tlačen protihráči a poslal míč hodně mimo.
75
Ani další útok Guingampu se neshledal s úspěchem a dopředu tak opět šlo Angers, které ale dopadlo podobně.
73
Po jednom z mnoha centrů hostů se dostal k zakončení Regis Coco, ale jeho střela byla slabá a Butelle ji chytil.
72
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Pierrick Capelle.
70
Křížným míčem to zkoušel jeden z domácích hráčů, moc se mu to ale nepovedlo a kulatý nesmysl tak skončil v autu.
68
Před Lösslem se po rohovém kopu zjevil najednou zcela volný Traoré, jenže míč netrefil tak, jak chtěl a ten tak letí mimo.
66
Nic zásadního se na hrací ploše neděje, hosté se momentálně brání v hlubokém bloku a v pohodě odolávají.
63
Hosté jsou vážně u míče daleko častěji a domácí už se nijak dopředu neženou. Na fotbal se momentálně nedá koukat.
62
Útočného faulu se dopustil Sunu, sudí to pochopitelně písknul a domácí mají faul.
61
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Férébory Dore, přichází Slimane Sissoko.
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Nicolas Benezet, přichází Marcus Regis Coco.
61
58
Angoua fauloval v souboji s Dorém, za což vidí žlutou kartu. Faul to byl vážně velmi tvrdý.
57
Hosté jsou ale ve druhé půli o něco aktivnější, i když tato akce se jim nepovedla. Opět tak hrají domácí.
54
Angers se dostává zpátky do laufu, k dobré akci se totiž dostal Mangani! Po jeho střele z úhlu ale následoval pouze roh, se kterým si obrana Guingampu poradila.
52
A nezahálí ani domácí, protože ránou z dálky se prezentoval Dore, Lössl ovšem na zem ani nemusel.
51
O necelé dvě minuty později opět větral ve druhé půli chatrnou domácí obranu Briand, jeho tvrdá rána ale nakonec prosvištěla pouze mimo bránu Butelleho!
49
K velice, ale opravdu velice nebezpečné akci se dostalo duo Briand-Benezet, jenže druhý jmenovaný zakončil protiútok z výborné, skoro až gólové, pozice pouze střelou po zemi mimo!
48
Pro změnu se hnali vpřed domácí a k velké radosti zaplněného stadionu nakonec získali roh, protože Jacobsen centr zablokoval za brankovou čáru.
46
Jako první pořádně zaútočili hosté, Briand ale na prudký míč těsně nedosáhl a domácí si oddychli, protože z toho koukalo velké nebezpeční.
46
První půle je tak za námi a my jsme se zatím neměli moc proč bavit, protože ani jeden z týmů nepředvedl žádnou závratnou podívanou, která by stál za zopakování. Mírně lepší byli domácí, i hosté ale čas od času hrozili a byli to asi spíše oni, kdo měl i větší šance. Žádná ryzí gólovka ale k vidění nebyl a jak Butelle na domácí straně, tak Lössl za hosty si vždy poradili. Uvidíme, jestli druhý tým tabulky vymyslí nějakou lepší taktiku do druhé půle nebo jestli přesně to samé neučiní překvapivě hosté.
45+1
45+1
První a jedinou minutu nastavení zakončil ránou hodně nad Andreu, sudí se kouká na hodinky a za chvíli se asi půjde do kabin.
45
Poločas se pomalu chýlí ke konci a my nesledujeme nějak záživné utkání plné šancí – zatím je to spíše tuhý boj, jehož první dějství se nastavuje o minutu.
43
Ten je pořád ošetřován za čárou a hosté mezitím rozehráli přímák. Centr mířil na přední tyč, ale nic z něho nebylo, za to na druhé straně! Tam se hnal do kontru Dore, který celou akci zakončil tvrdou ránou, ale Jonas Lössl bombu doprostřed vyrazil na roh!
41
Hodně ostře byl u postranní čáry složen vpřed pelášící Mathis a byť viník celého incidentu zůstává na trávníku, vidí žlutou kartu. Tím nešťastníkem je stoper Thomas.
38
Diallo ve středu pole doslova "sundal" unikajícího N'Doyeho a vidí za to právem žlutou kartu, byl to vážně hodně bezohledný zákrok.
36
A i následný roh byl velice nebezpečný, protože Saïss posílal míč hlavou těsně nad břevno vlastní brány!
35
Tvrdě faulován byl u postranní čáry Benezet a my byli svědky tvrdé potyčky! Tomu všemu ale ještě předcházela střela hlavou po rohovém kopu od Sorbona, kterou tak tak vyrazil před sebe Butelle!
33
K rohovému kopu se postavil Diallo a poslal ho skákavým centrem do vápna, který obránci poslali na další roh. Ten už byl zahrán na krátko a Angers nakonec míč získalo.
30
Pro změnu drží míč delší chvíli hosté, konkrétně Sankharé něco zkoušel vymyslet, jenže míč skončil pouze za bránou.
28
Teď další akci rozjel Sunu, jenže posílal míč do vápna, kde nikdo nebyl. Malá podpora od jeho kolegů mu zhatila možnost na šanci.
26
Guingamp nám zatím předvádí pouze dlouhé nákopy na Brianda, který ale nemá dispozice k tomu, aby byl nebezpečný.
24
K další ráně se dostal Dore, jenže ta se za nebezpečnou považovat vážně nedala. Angers se sice snaží, ale nijak nebezpečné zatím není.
21
Následně domácí vybojovali rohový kop, jenž ale skončil pouze na hlavách hostujících beků.
20
Snad poprvé v zápase si na míč sáhl i gólman Butelle, nebylo to ale nic složitého, když jen sebral míč před dotírajícím Sankharém.
16
Zatím nesledujeme nějak pohledný fotbal, přesto se nebojím říci, že domácí dnes hrají na výhru a hosté spíše na remízu, což by i odpovídalo postavení v tabulce, jakkoliv je hlavně v podání Angers překvapivé.
14
Angers mělo zajímavou standardku, jenže s tou si poradila obrana hostí a konkrétně Angoua míč poslal hodně daleko od brány.
12
Do rychlého a na první pohled velice nebezpečného kontru vyrazil Guingamp, jenže vše nakonec skončilo pouze velice nepřesným centrem Salibura, který končí až za brankovou čárou.
10
Další střelou se prezentoval Camara, jenže po centru se dostal pouze ke slabé hlavičce, se kterou si poradil Lössl.
9
Stále jsou mírně lepším celkem domácí, teď to po straně zkusil Mangani a dostal se i k zakončení, to ale skončilo pouze v boční síti!
7
První vážnější šanci měl na dosah hostující tým, protože zahrával standardku ze zajímavé pozice, jenže Diallo ji nezahrál dobře a obrana domácích si poradila.
5
Zápas v posledních vteřinách mírně ztratil tempo a hosté se už více dostávají do hry, ovšem Angers je stále o něco aktivnějším celkem.
4
Další útok táhl po levé straně Mangani, nakonec se po vyčerpávajícím běhu dostal i k centru, ale jelikož už sotva pletl nohama, nasměroval ho pouze do brankáře.
3
Domácí hrají hodně entuziasticky a dopředu se ženou se vší vervou, teď to ale spíše na obtíž, protože Sunu ve zběsilém sprintu proti obraně nepochodil.
2
První nedovolený zákrok zápasu si na své konto může připsat Sankharé, který ve středu pole skolil Camaru a sudí píská faul.
1
Míč poslal do hry hostující Guingamp, který hraj v červených dresech, ale v černo-bílé kombinaci hrající Angers jeho útok hodně rychle zastavilo.
1

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye, Saïss, Mangani – Dore, Sunu, Camara.
Náhradníci: Letellier – Angoula, Bouka Moutou, Auriac, S. Sissoko, N'Samé, Capelle.

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Angoua, Sorbon, Lévêque – Mathis, Diallo – Salibur, Sankharé, Benezet – Briand.
Náhradníci: Samassa – Cardy, Privat, Dos Santos, Regis Coco, Hery, Giresse.

Rozhodčí: A. Gautier – P. Jeanne, B. Jouannaud.
Poslední vzájemné zápasy

Guingamp – Angers 2:1
Angers – Guingamp 1:2
Angers – Guingamp 1:0
Guingamp – Angers 1:0
Angers SCO si zatím jako nováček vede skvěle. Domácí borci totiž už vybojovali 21 bodů a nachází se na fantastickém druhém místě. Na vedoucí PSG ztrácí domácí celek pět bodů, takže dnes mají hráči Angers o motivaci postaráno. Z posledních pěti zápasů navíc domácí čtyřikrát vyhráli a jednou remizovali a tuto sérii by chtěli prodloužit.

EA Guingamp je na tom o něco hůře. Hosté mají na svém kontě bodů 14 a při skóre 10:13 se nachází na místě dvanáctém. I hostům se ale v posledních týdnech daří, protože z posledních pěti zápasů dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a pouze jednou prohráli, a to s PSG. Bude to tedy velmi zajímavý duel o cenné body.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu 11. kolo a my budeme sledovat duel mezi Angers SCO a Guingampem. Mírným favoritem je domácí celek, tak uvidíme, jak to celé dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.