Domácí Bastia si tak po sérii čtyř proher v řadě napravila chuť a raduje se z výhry. To Toulouse po třech remízách v řadě za sebou teď prohrálo a nálada v týmu nejlepší není. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
Rozhodčí Ben El Hadj ukončil dnešní utkání, ve kterém domáci SC Bastia zvítězila nad Toulouse 3:0. Skóre otevřel v 8. minutě J. Palmieri, ve 31. minutě navýšil na 2:0 Squillaci a stejný hráč ve 43. minutě navýšil vedení už na 3:0. První poločas patřil domácím fotbalistům, kteří se zaslouženě dostali do tříbrankového vedení. Ve druhém poločase byli lepší hosté, kteří se snažili s nepříznivým stavem něco dělat, ale štěstí jim naproti nešlo. Do konce utkání už žádný gól nepadl. Z tříbodového zisku se tak raduje domácí Bastia a Toulouse odjíždí s prázdnou.
90+3
90+2
Tisserand zahrával rohový kop, ale centrovaným míčem našel pouze Danice.
90
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
87
Rohový kop si vzal na starost Tisserand, ale on ani jeho spoluhráči ze standardní situace nic nevytěžili.
87
Volný přímý kop si vzal na starost Braithwaite, jenž ze své kopačky vyslal tvrdou ránu, kterou Peybernes zablokoval. Gólman Leca ještě celou situaci raději jistil. Následuje roh pro hosty.
86
Marange fauloval a od sudího vyfasoval žlutou kartu.
83
Hosté jsou ve druhém poločase aktivnějším týmem, ale opravdu jim chybí štěstí.
83
Hosté se snaží dát alespoň jeden soudný gól, avšak nedaří se jim. Bastia se brání pozorně a ráda by dohrála zápas s čistým kontem.
82
Hrací plochu opustil kapitán Cahuzac, kterého trápí zranění. Na trávník se dostal Cioni.
79
Střídá také domácí výběr. Ze hry odstoupil Mostefa, místo kterého si zahraje Maboulou.
77
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Youssef Ben Ali.
73
Braithwaite obdržel přihrávku do velkého vápna, kde si dal míč na levačku a poté vystřelil. Nicméně trefil pouze boční síť.
73
Hosté se snaží o kontaktní gól, ale štěstí jim vůbec nepřeje. Navíc obrana domácího celku je pozorná.
72
Ben Yedder zahrával hned tři rohové kopy v řadě za sebou, ale domácí tým se vždy ubránil.
68
Braithwaite se ocitl v šanci, ale střela mu nesedla, a tak mohl zůstat Leca v naprostém klidu.
68
Obraz hry se ve druhém poločase vůbec nemění. Dnešní utkání k těm atraktivním rozhodně nepatří.
66
Aktivní Regattin opouští hrací plochu, na trávníku ho nahrazuje Pešić. Navíc Regattin vypadá rozhořčeně, že ho kouč stáhl ze hry.
64
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Sadio Diallo, přichází Lassana Coulibaly.
62
Ben Yedder se s balonem dostal do velkého vápna, odkud i vystřelil, ale mířil přesně do těch míst, kde stál připravený Leca.
61
Regattin zahrával volný přímý kop, ale centrem našel pouze domácího brankáře, který uklidil míč do svých rukavic.
59
Blin zatáhl svého protihráče za dres a okamžitě vyfasoval žlutou kartu.
58
Z levé strany se centrem do vápna prezentoval Blin, ale gólman Leca byl přirpaven a míč vyrazil do bezpečí.
57
Regattin zahrával hned dva rohové kopy v řadě za sebou, ale hosté se vytoužené branky nedočkali. K odraženému míči se dostal Akpa-Akpro, ale jeho ránu gólman Leca pokryl.
55
Střelou zpoza vápna se prezentoval Doumbia, ale gólman Leca vytasil parádní zákrok a jedovatou střelu zneškodnil. Následuje roh pro hosty.
49
Spajić poslal k zemi svého protihráče a za faul vyfasoval žlutou kartu.
48
V obou případech zahrával roh Regattin.
48
Tentokrát se k centrovanému míči dostal opět jako první Leca, který balon vyboxoval daleko od své brány.
48
Máme tu další roh pro Toulouse.
47
Hosté měli k dispozici rohový kop, ale ve vzduchu se nejlépe orientoval gólam Leca, který centrovaný míč stáhl k sobě do rukavic, a nikoho tak ke střele nepustil.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí hráči.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
Rozhodčí Ben El Hadj ukončil první poločas za stavu 3:0. Úvodní gól padl už v 8. minutě a postaral se o něj J. Palmieri, ve 31. minutě zvýšil na 2:0 Squillaci a ten stejný hráč se prosadil i ve 43. minutě. K vidění toho příliš zajímavého nebylo. Nicméně domácí tým, když se dostal do šance, tak ji dokázal proměnit. Fanšouci Bastie jsou jistě spokojeni. To ti, kteří přijeli podpořit Toulouse, úsměv na tváři rozhodně nemají. Doufejme, že druhý poločas bude zajímavější a hlavně ofenzivnější.
45+2
45+2
V závěru prvního poločasu mělo Toulouse k dispozici rohový kop, ale branku soupeře neohrozilo.
45
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
44
V šanci se ocitl Danic, ale tentokrát byl gólman Goicoechea na místě a připsal si úspěšný zákrok.
43
Bastia právě vstřelila branku!
SÉBASTIEN SQUILLACI podruhé! Diallo ze své kopačky vyslal učebnicový centr do vápna, kde se k balonu dostal hlavičkující SQUILLACI, jenž přesnou trefou k tyči nedal Goicoecheaovi šanci.
41
Regattin si vzal standardní situaci na starost, ale rohový kop se hostům vůbec nepodařil.
41
Jeden z domácích fotbalistů se dostal k centrovanému balonu a odhlavičkoval ho na rohový kop.
39
Střelou z dálky se prezentoval domácí Diallo, ale rána mu vůbec nesedla a míč se mezi tři tyče nevešel.
36
V prvním poločase toho k vidění příliš není, ale když se domácí tým dostane do zakončení, tak jeho střely skončí gólem.
33
Na druhé straně vysstřelil Ben Yedder, ale tomu rána vůbec nesedla, takže mohl zůstat Leca klidný.
31
Domácí tým dostal výhodu standardní situace, kterou si vzal na starost Danic, jenž ze své kopačky vyslal přesný centr, ke kterému se dostal hlavičkující SÉBASTIEN SQUILLACI, ale gólman Goicochea mu první střelu zneškodnil. Nicméně brankář Goicocheca neudržel balon v rukavicích, a tak se SQUILLACI dostal znovu do zakončení a tentokrát už byl Gicoechea bez šance.
29
Ben Yedder se snažil trefit balon, ale gólman Leca včas proti střele vystartoval a svého protihráče ke střele nepustil. Nicméně Leca si trošičku ublížil, protože ho Ben Yedder trefil. Domácí gólman je v pořádku a pokračuje se ve hře.
26
Do zakončení se teď dostal hroťák Brandão, ale rána mu vůbec nesedla, takže Goicoechea nemusel zasahovat.
25
Regattin hned dvakrát zahrával rohový kop, ale on ani jeho spoluhráči branku soupeře neohrozili.
24
Doumbia vystřelil zpoza vápna, ale jeho rána byla zablokována na rohový kop. Dobrý blok si připsal Squillaci.
20
Tentokrát hosté rozehráli nakrátko a poté Regattin odcentroval míč ke vzdálenější tyči, ale Braithwaite se ke střele nedostal, protože mu nevyšel krok.
19
Máme tady další roh pro Toulouse, a tak domácí Bastia musí být velmi pozorná.
18
Regattin poslal centr před bránu, kde se k míči dostal Yann Bodiger, ale ten se prezentoval pouze nepřesnou střelou.
17
Hosté mají k dispozici další rohový kop. Uvidíme, jak se s ním poperou.
15
Držení míče: SC Bastia 51% – 49% Toulouse FC.
15
Hosté branku domácího celku neohrozili, takže se standardní situace vůbec nepodařila.
14
Obránce Marange se dostal k centrovanému balonu a před dotírajícím se protihráčem ho odehrál na rohový kop.
12
Viděli jsme sérii volných přímých kopů, ale ani jeden z nich nebyl ničím zajímavý.
8
Do pokutového území přilétl z pravé strany parádní centr, ke kterému se dostal hlavičkující Brandão, jemuž gólman Goicoechea střelu zneškodnil a balon vytlačil na břevno. K odraženému míči se pak dostal JULIAN PALMIERI, jenž z bezprostřední blízkosti dostal hlavou balon za brankářova záda.
7
Danic parádně obehrál bránícího protihráče a poté se prezentoval dobrou přihrávkou do velkého vápna. Nicméně žádný z jeho spoluhráčů tento úmysl nepochopil, takže na ohrožení branky vůbec nedošlo.
6
V úvodních minutách se hraje převážně mezi pokutovými územími a žádné šance k vidění nejsou. Hra je zatím vyrovnaná.
3
Cahuzac rozehrál a domácí tým je u balonu.
3
Následuje volný přímý kop pro domácí tým.
2
Ano, je to tak. Cahuzac i Regattin vyfasovali žlutou kartu.
2
2
Oba fotbalisté se teď pošťuchují a vypadá to, že oba vyfasují žlutou kartu.
1
Regattin se dopustil faulu a hra je přerušena. Faulovaný byl Cahuzac.
1
O úvodní výkop se postarali hosté, kteří dnes hrají v bílých kompletech.
1
-3
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.

SC Bastia: Leca – Cahuzac (C), Squillaci, Peybernes, Marange – Fofana, Mostefa – Danic, Diallo, J. Palmieri – Brandão.
Náhradníci: Hansen – Modesto, Cioni, Houri, Coulibaly, Raspentino, Maboulou.

Toulouse FC: Goicoechea – Tisserand, Kana-Biyik, Spajić, Blin – Akpa-Akpro (C), Bodiger, Doumbia – Ben Yedder, Regattin – Braithwaite.
Náhradníci: Ahamada – Ben Ali, Pešić, Didot, Spano, Amian Adou, Cafaro.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Henninot, Ocak.
Dán Braithwaite patří k nejlepším střelcům. V odehraných 7 zápasech nastřílel 4 góly. Pouze Cavani vstřelil o 1 gól více.
Toulouse FC je v tabulce na 14. místě a na svém kontě má také 7 bodů. Dosavadní stav skóre je 8:10. Toulouse jedenkrát zvítězilo, čtyřikrát remizovalo a dvakrát bylo poraženo.
SC Bastia se v tabulce nachází na 15. pozici a na svém kontě má 7 bodů. Bastia dvakrát zvítězila, jedenkrát remizovala a čtyřikrát byla poražena. Dosavadní stav skóre je 9:13.
Dnešní utkání nemá favorita, ale menší výhodu bude mít Bastia, který hraje před domácím publikem a určitě nebude chtít zklamat. Nicméně Toulouse nebude chtít odjet s prázdnou. Navíc se dnes střetávají sousedé z tabulky.
Příjemný sobotní večer. Francouzská Ligue 1 má na programu 8. kolo, ve kterém na sebe narazí mimo jiné i SC Bastia a Toulouse FC. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.