To je z mé strany vše, na počtenou.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:10. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:12.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo tři červené karty a dvě branky. Prosadili se dvakrát domácí, takže Bastia porazila Troyes 2:0 a získala důležité body. Naopak hosté jsou opět bez bodů a stále jsou tak beznadějně poslední.
90+3
90+3
Duel se už pouze dohrává.
90+2
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Gaël Danic, přichází Lassana Coulibaly.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Stéphane Darbion, přichází Yoann Court.
86
Žlutou kartu dostává Chris Mavinga (ESTAC Troyes).
85
Domácí kontrolují konec zápasu a nikam už nepospíchají, což je pochopitelné.
83
Bastia právě vstřelila branku!
A je zřejmě rozhodnuto, protože FLOYD AYITÉ pokutový kop pohodlně proměnil a Bastia jde do vedení 2:0!
82
Camus fauloval ve vápně, je z toho penalta pro Bastii a červená karta pro hostující hráče!
82
Další roh zahrával domácí celek, ale ani z něho se nic neurodilo a Bastia tak stále vede 1:0.
81
Nyní ne. Jeden z hráčů se sice dostal do zakončení, ale to nemělo gólové parametry.
80
Rohový kop pro hosty. Dočkáme se vyrovnávací branky?
79
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Benjamin Nivet, přichází Chaouki Ben Saada.
77
Hostující hráč se ocitl ve vápně Bastie, ale Fofana skvělým skluzem střelu zablokoval a nic z toho nebylo.
76
Po střele z rohu velkého vápna musel Matthieu Dreyer zasahovat, ale s tímto propagačním pokusem neměl žádný problém.
74
Kombinační akce domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou a od své branky bude rozehrávat Matthieu Dreyer.
72
Po dalším tvrdém zákroku musel rozhodčí hráče důrazně napomínat, tentokrát se to obešlo bez karty.
70
Dvacet minutek do konce zápasu a Bastia stále vede 1:0. Oba celky hrají v deseti, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
68
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Thiago Xavier, přichází Corentin Jean.
66
Ani ze svého třetího rohu hosté nic nevytěžili a stav zápasu se tedy nemění.
65
Rohový kop pro Troyes.
64
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Axel Ngando, přichází François Kamano.
62
Další červená karta! Po faulu ji uviděl hostující Perea a i on tedy musí ze hřiště!
61
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že Bastia hraje bez vyloučeného Leca, tak to bude ještě hodně zajímavé.
59
Aktivní Camus to opět vyzkoušel, ale ani tentokrát nemířil hostující borec přesně.
57
Po dobrém centru se do zakončení dralo několik domácích hráčů, ale ani jeden se k míči nakonec nedostal.
56
Domácí se ale zatím v pohodě brání. Nyní jsou u míče a kombinují na polovině Troyes.
54
Hosté drží míč, kombinují a pochopitelně se tlačí dopředu. No, teď to bude ještě hodně zajímavý.
52
Ale Camus to nekopl dobře a levou šibenici minul zhruba o dva metry.
51
Do branky tedy přišel Hansen, který hned bude čelit zajímavé standardní situaci.
50
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Brandão, přichází Jesper Hansen.
48
Ale pozor, protože za svůj faul nakonec Leca vyfasoval červenou kartu a to je velká komplikace pro Bastii!
48
Jean-Louis Leca vyběhl, ale na hranici velkého vápna fauloval a je z toho hodně zajímavá standardní situace pro Troyes!
46
Hráči jsou zpět na trávníku. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
První poločas je za námi. Sledujeme duel jehož začátek patrřil domácí celku, který se dostal do vedení, když se trefil Floyd Ayité. Ke konci poločasu začali hrát i hosté, ale prosadit se nedokázali. Bastia tak zaslouženě vede nad Troyes 1:0.
45+1
45+1
Domácí se i tentokrát ubránili a v prvním poločase se už nic nestane.
45
Ještě rohový kop pro Troyes.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Thiago Xavier to vyzkoušel z velké dálky, ale domácí branku minul zhruba o dva metry.
41
Je před námi posledních pět minutek prvního poločasu a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
39
Nyní je k vidění pouze mnoho nepřesností a na další šanci stále čekáme. Hraje se hlavně uprostřed hrací plochy.
37
Ze svého úvodního rohu ale hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
36
První rohový kop pro Troyes.
35
Nyní se jeden z hostujících hráčů dostal do velké šance, ale kvůli útočnému faulu z toho nakonec nic nebylo.
33
Začátek zápasu se hostům vůbec nepovedl, ale nyní už se pomalu dostávají do hry a ta se vyrovnává.
31
Je za námi úvodních třicet minutek a Bastia stále vede o jednu branku. Nutno dodat, že domácí jsou zatím jasně lepší.
29
Hosté přidali a je to znát. Po další střele z dálky už musel Jean-Louis Leca zasahovat, ale s tímto slabým pokusem žádný problém neměl.
27
Až nyní to hostující Xavier vyzkoušel z hranice velkého vápna, ale jeho technický pokus byl velmi nepřesný a míč skončil vysoko nad brankou.
25
Hostům se zatím vůbec, ale vůbec nedaří. Celek Troyes ještě nic nevymyslel, hlavně tedy směrem dopředu je to velká bída.
23
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a poslední celek tabulky se pouze brání. Místy má Bastia až drtivý tlak.
21
Z pátého rohu také nic nebylo. Hosté poslali míč daleko od své branky a na tahu je tak stále Bastia.
20
A po další akci je tu už pátý roh pro Bastii.
19
I tentokrát se hostující celek s vypětím všech sil ubránil. Bastia je však stále u míče a kombinuje.
18
Bastia vybojovala čtvrtý rohový kop.
16
Domácí jsou stále aktivnější. Hosté se sice vydali dopředu, ale o kulatý nesmysl velmi rychle přišli.
14
Z tohoto rohu už nic nebylo a Bastia tak stále vede nejtěsnějším možným rozdílem, tedy 1:0.
13
Po hlavičce domácího hráče musel Matthieu Dreyer zasahovat, ale předvedl dobrý zákrok a míč vyrazil na roh!
12
Druhý rohový kop pro Bastii.
10
A máme tu první branku a Bastia jde zcela zaslouženě do vedení. Na konci celé akce byl FLOYD AYITÉ, který nezaváhal a překonal Dreyera.
9
Bastia je stále u míče a kombinuje na polovině svého soupeře.
7
Domácí jsou zatím lepší a stále se tlačí dopředu. Hosté ale dobře brání.
5
O chvíli později hostující kapitán fauloval a Nivet tedy vyfasoval velmi brzy žlutou kartu.
3
Na druhé straně se něco snažil vymyslet kapitán Nivet, ale nakonec z toho byla jen další nepřesnost.
1
Domácí se hned vydali dopředu, ale dlouhý nákop nebyl přesný a míč pohodlně sebral Matthieu Dreyer.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.

SC Bastia: Leca – Cioni, Squillaci, Peybernes, J. Palmieri – Ayité, Cahuzac (C), Ngando, Fofana, Danic – Brandão.
Náhradníci: Hansen – Modesto, Mostefa, Diallo, Raspentino, Coulibaly, Kamano.

ESTAC Troyes: Dreyer – Karaboué, Ngongca, Martial, Mavinga – Nivet (C), Xavier, Pi – Darbion, Perea, Camus.
Náhradníci: Grandel – Veškovac, Court, Azamoum, Confais, Ben Saada, Jean..
Poslední vzájemné zápasy

Troyes – Bastia 1:1
Troyes – Bastia 0:0
Bastia – Troyes 3:2
Bastia – Troyes 5:1
Troyes – Bastia 1:0
SC Bastia má zatím na svém kontě 28 bodů a při skóre 22:29 se nachází na průběžném patnáctém místě. Z posledních pěti zápasů domácí urvali šest bodů, když dvakrát vyhráli a třikrát prohráli. Naposledy hrála Bastia s Monakem, se kterým prohrála o dvě branky.

ESTAC Troyes je na tom zatím hodně mizerně a míří zpět do druhé ligy. Hosté totiž zatím nasbírali pouze jedenáct bodů a při skóre 16:49 se nachází na posledním dvacátém místě. Na nesestupové pozici už Troyes ztrácí patnáct bodů.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu 25. kolo a my budeme sledovat duel mezi Bastií a Troyes. Favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.