Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a příště na shledanou.
Hosté ve druhé půli ještě přidali jeden gól a dokráčeli za cennými třemi body. Domácí zažili opravdu smolný zápas, měli poměrně dost šancí na to, aby nepříznivý stav vrátili, ale dnes jim prostě nebylo přáno.
90+5
90+4
Hosté drží míč na kopačkách a už to nevypadá, že by se mělo skóre měnit.
90+3
Centr byl odvrácen do bezpečné vzdálenosti od hostující svatyně.
90+3
Ještě standardka pro domácí tým.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
Bangoura mohl pojistit výhru svého mužstva, sám před brankářem minul vzdálenější tyč.
89
A nechybělo moc, aby se radovali potřetí, po centru před bránu hlavičkoval jeden z hráčů do protipohybu brankáře, ovšem mimo tři tyče.
88
Přetažený centr končí u postranní lajny, avšak hosté mají balón stále ve své moci.
88
Nařízen rohový kop pro Reims.
87
Vercoutre na druhé straně musel ven z brány a balón před dotírajícími protihráči sebrat do rukavic. Poté rychle rozehrává.
86
Placide má míč znovu ve své moci a odkopává jej daleko od své brány.
85
Ovšem domácí nesmí ztrácet čas, takže krátce poté se už zase hraje.
84
Na zemi zůstává ležet Kouakou, hra je přerušena.
83
Na druhé straně zaletěl centrovaný balón přímo do náruče hostujícího brankáře.
82
Bangoura vybojoval při vzdušném souboji míč pro jednoho ze svých spoluhráčů, ten ale vzápětí poslal míč vedle levé tyče.
81
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nicolas de Préville, přichází Lass Bangoura.
80
Stejný hráč o chvíli později mohl snížit, mířil však pouze do vyběhnutého gólmana.
78
Kouakou nedokázal míč doběhnout včas, Placide byl rychlejší.
77
Vercoutre možná trochu zaváhal, když zůstal stát na brankové čáře a nešel si pro míč, vzápětí upadl v pokutovém území po souboji jeden z hráčů Reims, ale hraje se dál.
75
Držení míče: 52 % – 48 %.
74
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Gaëtan Charbonnier, přichází Diego.
74
Hamari se vrací zpátky na trávník, zcela v pořádku.
72
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Damien Da Silva, přichází Nicolas Seube.
72
Hra je navíc přerušena, jeden z hráčů Reims zůstává ležet na trávníku a na nohy se mu příliš nechce.
71
Domácí však nezahrozili a rozehrávat bude Vercoutre.
71
Nedorozumění mezi brankářem a obráncem přináší domácím další roh.
70
Domácím dnes opravdu není přáno. Da Silva trefil hlavou pouze břevno soupeřovy svatyně.
69
Placide si míč zpracoval, počkal až k němu přiběhne někdo z protihráčů a poté jej teprve sebral do rukou.
68
Nyní se modrý tým dožadoval odpískání faulu a rozehrávky z podobné pozice, ze které rozehrávali hosté při své druhé brance, ovšem hra pokračuje.
66
Domácí si opět přihrávají mezi sebou, ale do šance se dostat nemohou.
63
Reims právě vstřelilo branku!
De Préville poslal centr před bránu, kde si na míč vyskočil PRINCE ONIANGUÉ, jenž hlavou nechal nejprve vyniknout Vercoutra, ten však vyrazil míč jen před sebe a k dorážce se dostal stejný hráč. Obrana Caen hodně zaspala.
62
Žlutou kartu dostává Jordan Adéoti (SM Caen).
61
Rodelin pálil z voleje ze střední vzdálenosti, avšak vzdálenější tyč minul.
60
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Thievy Bifouma, přichází Prince Oniangué.
59
Žlutou kartu dostává Hamari Traoré (Stade de Reims).
58
Po faulu Traorého na Ntibazonkize vzplály poměrně velké emoce, především u domácí střídačky, domácího kouče musel uklidňovat sám hlavní arbitr. Z hlediště se ozývá ohlušující pískot.
57
Nakonec se hráči Caen provinili faulem a musí se stáhnout na svoji polovinu.
56
Nyní budou rozehrávat domácí roh.
55
Úvod druhé půle co se aktivity týče patří rozhodně domácím, ale hosté zatím dobře brání a svému brankáři hodně ulehčují práci.
52
Teď měl Placide i štěstí, míč se několikrát odrazil, ale nakonec mu přeci jen skončil v náruči.
52
Žlutou kartu dostává Džaba Kankava (Stade de Reims).
50
Další centr před bránu Reims byl příliš vysoký, nikdo z hráčů v modrém dresu na něj nedosáhl.
49
Žlutou kartu dostává Christian Kouakou (SM Caen).
49
Dvakrát za sebou se domácí provinili faulem a míč musí odevzdat.
48
Ze skrumáže před bránou Reims vyšli vítězně hosté, kterým se podařilo odkopnout míč do bezpečí.
46
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Emmanuel Imorou, přichází Vincent Bessat.
46
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Christian Kouakou.
46
První půle končí, viděli sme jednu branku, o kterou se po dvaceti minutách hry postaral hostující Bifouma. Domácí měli poté několik možností na srovnání, ale to se zatím nekonalo. Přinese jej druhá půle?
45+1
45+1
Placide byl ovšem připraven a míč schoval do náruče.
45
V závěru je tu ještě roh pro Caen.
43
Držení míče: 48 % – 52 %.
40
De Préville poslal hlavou míč asi dva metry vedle pravé tyče domácí brány.
39
Míč skončil přímo v rukavicích brankáře Caen, jenž rychle rozehrává.
39
Hosté vyrazili do protiútoku a vybojovali rohový kop.
36
Další velká šance domácího celku na srovnání, nejprve se sám před brankářem zjevil Adéoti, ale zblízka jej nepřekonal, Placide jeho přízemní pokus vyrazil. K dorážce se poté ještě dostal Ntibazonkiza, avšak balón poslal mimo tři tyče.
34
Přetažený centr končí u Vercoutra. V posledních minutách není vidět příliš kvalitní podívaná.
33
Hosté už jen spíš zdržují hru, ale do konce první půle zbývá poměrně dost času, tohle se jim nemusí vyplatit.
30
Placide opět drží míč ve svých rukou a s rozehrávkou nespěchá.
28
Delort střílel ze střední vzdálenosti k bližší tyči, ale jeho rána nebyla tak prudká, aby s ní měl Placide nějaké problémy.
25
Velká šance domácího celku gólem nekončí. Placide vyrazil centrovaný míč jen před sebe, doběhl jej Rodelin, ovšem dorážku zamířil jen do spoluhráče, vzápětí se soupeři už podařilo osvobodit.
25
Nakopnutý balón skončil přímo v náruči Vercoutra. Ten rychle rozehrává.
22
Další centrovaný míč tentokrát domácí brankář vyboxoval.
22
Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (SM Caen).
20
Na třetí pokus se už THIEVY BIFOUMA prosazuje. Hráč hostí dostal před bránou Caen až trestuhodně mnoho prostoru a hlavou zamířil do horní části brány. Tady byl Vercoutre bezmocný.
18
Držení míče: 53 % – 47 %.
17
Nyní měli domácí štěstí, Bifoumova střela se otřela o boční síť jejich svatyně.
16
Další centr před bránu Reims byl zblokován do zámezí a domácí budou rozehrávat roh.
14
Z velké dálky to zkusil Traoré, ale do míče se trefil hodně nešťastně a poslal jej mimo bránu.
13
Delort se k příliš prudké přihrávce nedostal. Placide odkopl míč do bezpečí.
12
Da Silva hodně tvrdě fauloval soupeře a může být rád, že nevidí žlutou kartu.
11
Zblokovaná přihrávka nenašla svého adresáta před bránou Reims. U míče hosté.
9
Domácí se dožadovali odpískání faulu u pokutového území soupeře, hra však pokračuje dál.
8
Po rohovém kopu končí míč v zámezí a rozehrávat bude hostující brankář.
7
Ntibazonkiza střílel dobře k pravé tyči hostující brány a také Placide musel vytáhnout výborný zákrok a míč vyrazit.
6
To domácí si zatím spíš jen přihrávají mezi sebou a s útočnou akcí vyčkávají.
3
V obrovské šanci Bifouma, který obdržel parádní přihrávku, předběhl dva protihráče a dostal se sám před brankáře. Míč chtěl poslat po zemi k bližší tyči, ovšem Vercoutre vyběhl a včas zasáhl.
3
Hosté poměrně dlouhou chvíli pobývali u brány hostů, do šance se ale nedostali a po faulu musí míč odevzdat.
1
Oba celky nastupují na hrací plochu.

SM Caen: Vercoutre – D. Appiah, Adéoti, Da Silva, Imorou – Makengo, Diomandé, Féret "C" – Rodelin, Delort, Ntibazonkiza.
Náhradníci: Reulet – Seube, Bessat, Leborgne, Alhadhur, Le Joncour, Kouakou.

Stade de Reims: Placide – Tacalfred "C", Mandi, El Kaoutari – H. Traoré, Devaux, Kankava, Signorino – Bifouma, Charbonnier, de Préville.
Náhradníci: Agassa – Fofana, Fortes, Oniangué, Diego, Bangoura, Atila Turan.

Rozhodčí: B. Varela – D. Benech, R. Gaillard.

Reims

Hostů patří šestnáctá příčka s 26 body na kontě s náskokem jediného bodu před osmnáctým Montpellierem, který se už nachází na prvním místě znamenajícím sestup. Reims z jedenácti venkovních mačů vyhrálo jen ve dvou případech, připsalo třikrát bralo bod za remízu a šestkrát protivníkovi podlehlo, naposledy Lorientu 0:2. Tabulku střelců mužstva vede se šesti přesnými zásahy Francouz N. De Preville.
Caen

Domácí celek se nachází na šesté pozici s 36 body, o jeden bod za čtvrtým Angers, které drží poslední pohárovou pozici. Hráči Caen na svém trávníku vyhráli z dvanácti utkání přesnou polovinu, jednou remizovali a v pěti případech prohráli, vstřelili dvanáct gólů a o čtyři víc inkasovali, ovšem v posledním utkání před svými fanoušky zvítězili nad Nice 2:0. Nejlepším střelcem je osmibrankový francouzský fotbalista A. Delort.
Dobrý den, francouzská nejvyšší fotbalová liga dnes pokračuje dalšími zápasy 25. kola, mj. se střetnou také dvě mužstva z opačných pólů tabulky, a sice Caen a Stade de Reims. Domácí jdou do duelu jako favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.