To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženou remízou, byť hosté až do 84. minuty vedli. Svou pasivitou, která trvala v podstatě celou půl hodinu poté, co je Sala dostal do vedení, ale o vítězství přišli. Ajaccio bylo v závěru zápasu jasně lepší a nechybělo málo, aby domácí strhli vedení na svou stranu!
90+3
90+3
Po hlavičce Sylly chytá Dupé, to byla velmi nebezpečná situace, z pohledu Nantes!
90+3
A budou se bránit i nadále, domácí mají totiž rohový kop!
90+3
Míč končí v autu, domácí ale vhazují, a to z pravé strany, hosté se stále brání.
90+2
Ajaccio má k dispozici volný kop z levé strany, na polovině soupeře, ale daleko od branky.
90+1
Rozhodčí Bien se rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Mohamed Larbi zkouší z dálky pozornost Dupého, ten jeho střelu v pohodě chytá.
88
Hosté zahrozili z rychlého brejku, Sabaly ale nepřesně odcentroval z levé strany.
87
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
85
Útočným faulem ha Dupého končí další akce Ajaccia.
84
GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
A je tu to, o co si hosté koledovali! Svou pasivitou, kdy nechali hrát soupeře, se sami připravují vedení, JOHN TSHIBUMBU sklepává ve vápně míč, po pasu z pravé strany, a ten končí v bráně.
82
Dupé musí zasahovat proti pěkné střele z dálky, nakonec i před sprintujícím Johnem Tshibumbuem, který po jeho zákroku padá k zemi, ale není to pokutový kop.
81
Odpískán ofsajd Nantes, míč má Guerin a rozehrává.
80
Posledních deset minut z dnešního utkání, obránce Ajaccia nyní tak trochu zalaškoval s vlastním brankářem, kterému nepřenechal míč a hrál dál.
78
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Rodéric Filippi, přichází Louis Poggi.
78
John Tshibumbu hlavičkuje pouze mimo branku Nantes, Dupé bude moci vykopávat.
77
V posledních minutách jsou hosté ale až příliš pasivní a až příliš se snaží bránit těsný náskok, domácí si vytvářejí šance!
75
Zoua hlavičkuje uvnitř vápna Nantes, ale přímo do náruče Dupého.
74
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Ermir Lenjani, přichází Jules Iloki.
74
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Kolbeinn Sigþórsson, přichází Yacine Bammou.
73
Domácí rozehráli volný kop, míč směřoval do vápna, odkud vykopává obránce Nantes.
72
Žlutou kartu dostává Youssouf Sabaly (FC Nantes) za faul na vlastní polovině.
72
Statistika držení míče: 51% : 49%.
71
V posledních dvaceti minutách musí domácí vsadit vše ofenzivu, hosté pozorně brání a drží zatím těsné vedení!
70
John Tshibumbu se na malém vápně už dostával ke střele, ale míč mu odskočil od nohy!
68
Dupé má míč ve své náruči, byť se před ním na trávník poroučel kapitán domácího týmu Filippi, to ale nebyl faul.
67
Volný kop pro Ajaccio, po faulu Sabalyho na Coeffa, je to z pravé strany, z nějakých třiceti metrů od branky Nantes.
66
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Khalid Boutaïb, přichází Mohamed Larbi.
66
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Damjan Đoković, přichází Jacques Zoua.
65
Je ale pískán útočný faul Rodérica Filippiho v pokutovém území soupeře.
64
Hra se ale bleskově přesunula na opačnou polovinu, kde si domácí žádají karetní trest pro Vizcarronda, který již žlutou kartu dostal, tentokrát se to obešlo bez trestu.
63
Emiliano Sala vybojoval autové vhazování na polovině Ajaccia.
62
Centr domácích do vápna Nantes, ale opět je velmi nepřesný.
61
Hodina hry za námi, hosté vedou a před Ajacciem je v poslední půl hodině těžká práce!
59
Alejandro Bedoya se nyní těžce zvedá po souboji o míč na útočné polovině.
57
Nantes právě vstřelili branku!
A z protiútoku hosté skórují, gólman Guerin hrubě neodhadl centr z pravé strany, míč se dostal na zadní tyč, kde byl nikým nehlídaný EMILIANO SALA, který hlavou nasměroval míč do prázdné branky.
56
I tentokrát se hosté ubránili a sami mohou zaútočit.
55
Po zablokované střele si domácí rohový kop zopakují.
54
Rohový kop Ajaccia, domácí rozehrají z levé strany.
52
Nepřesný centr stojí za neúspěchem útočné akce Ajaccia, domácí to ale znovu zkoušejí.
50
Khalid Boutaïb zatažen za dres, je to žlutá karta pro Oswalda Vizcarronda.
49
Hraje se ve středu hřiště, domácí získávají míč, nezáživný úvod druhé půle.
48
Hosté v pohodě odvrací, míč směřuje až k půlící čáře.
47
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas nabídl několik zajímavých akcí, ale ani z jedné gól nepadl, do kabin tak odchází oba týmy za nerozhodného stavu. Bohužel, i tento zápas jde v duchu posledních zápasů Ligue 1, v nichž góly prostě nepadají...
45+2
45+2
Žlutou kartu dostává John Tshibumbu (GFC Ajaccio) za ostrý skluz na své polovině.
45+2
Sudí nastavil dvě minuty, povedená střela Bedoyi, ale Guerin byl na svém místě.
45
Poslední minuta prvního poločasu, domácí Bréchet odchází za postranní čáru k ošetření, sudí Bien dává míč hostům.
44
Statistika držení míče: 47% : 53%.
43
Damjan Đoković rozehrál z levé strany, míč se ale k němu opět odráží, další centr do vápna Nantes již chytá Dupé.
43
Zablokovaná střela Issiaga Sylly, rohový kop Ajaccia.
42
Nepřesný centr do vápna Nantes, ale domácí zůstávají u míče.
41
Oba gólmani si nyní v podstatě vyměnili míče, hrají domácí.
39
Ale se standardkou hosté nenaložili podle svých představ.
38
Youssouf Sabaly faulován v souboji s bránícím Tshibumbuem, volný kop pro Nantes.
37
Hosté znovu v blízkosti pokutového území Ajaccia, tentokrát z toho ale nic nebude, Guerin si vzal míč a bude vykopávat od své branky.
36
Hosté rozehráli z pravé strany, centr na vzdálenější tyč, kde si pro něho "došel" Guerin.
35
Defenziva Ajaccia musí zpozornět, je tu rohový kop Nantes!
34
Přibývá faulů, míč ve středu hřiště, hrají domácí.
32
Žlutou kartu dostává David Ducourtioux (GFC Ajaccio) za faul na vlastní polovině.
31
Nantes se po delší době dostalo k pokutovému území soupeře, centr z pravé strany nikdo ve vápně nezasáhl, míč prolétl na druhou stranu, hrají domácí.
30
Je za námi první půl hodina hry, po vyrovnaném začátku zápasu jsou nyní aktivnější domácí.
28
Damjan Đoković rozehrál volný přímý kop, branku soupeře ale netrefil.
27
Dobrá pozice pro volný kop ve prospěch Ajaccia.
26
A je tu další šance, tentokrát skvěle zasáhl gólman Dupé proti střele Boutaiba!
25
Domácí zahrozili, zdá se, že Ajaccio pomalu přebírá iniciativu.
22
Velká šance domácích, dokonce se míč odráží od tyčky branky Nantes!
21
Akce Ajaccia po levé straně, ale Mangane ztrácí míč, hrají hosté.
19
Nyní se hostující Lenjani dostal ke střela, ale míč prolétl zhruba metr vedle branky Ajaccia.
18
Vyrovnaná statistika držení míče plně koresponduje s tím, co sledujeme na hřišti. Ani jeden z týmů nemá převahu.
17
Dlouhý nákop domácích do vápna Nantes, nakonec se i ke střele dostává Mangane, ale jeho pokus je zablokován.
16
Statistika držení míče: 50% : 50%.
14
Kolbeinn Sigþórsson již po svých odkráčel za postranní čáru a dle jeho výrazu to vypadá, že bude moci pokračovat v utkání.
14
Diváci na útočníka Nantes pískají, ale ten v hlavičkovém souboji s domácím borcem inkasoval nepříjemný úder loktem do tváře, to rozhodně není simulování.
13
Jeden z hostujících hráčů zůstává po hlavičkovém souboji na trávníku, je to Kolbeinn Sigþórsson.
12
Jenže Khalid Boutaïb tam fauluje, míč získávají hosté.
11
Znovu po levé straně podnikají fotbalisté Ajaccia útočný výpad.
10
Odkop od branky Nantes, domácí ho však získávají na své kopačky.
9
Po centru z levé strany se k hlavičce ve vápně Nantes dostává Khalid Boutaïb, ale posílá míč pouze vedle branky.
8
Pěkná střela Davida Ducourtiouxe z levé strany, zpoza vápna, Dupé chytá.
7
Nantes s míčem na své polovině, domácí napadají, úspěšně.
6
Obrana Nantes odkopává míč raději do zámezí.
5
Paul André Guerin má míč ve své moci a vykopává, zatím opatrný úvod utkání.
3
Odkop od branky Nantes, míč směřuje na polovinu Ajaccia.
2
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany.
1
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

GFC Ajaccio: Guerin – Coeff, Filippi, Bréchet, Sylla – Ducourtioux, Mangane, Đoković – Boutaïb, Tshibumbu, Mayi.
Náhradníci: Maury – Le Moigne, Larbi, Youga, Zoua, Poggi, Dia.

FC Nantes: Dupé – Dubois, Cana, Vizcarrondo, Sabaly – Bedoya, Deaux, Thomasson, Sala – Lenjani, Sigþórsson.
Náhradníci: Braat – Bammou, A. Touré, Iloki, Adryan, Kwateng, Djidji.

Rozhodčí: Bien – Haquette, Danizan.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se potkaly pouze jednou v Ligue 2, to bylo v sezóně 2012/2013, kdy na podzim zvítězilo Ajaccio na svém hřišti 3:1, v jarní odvetě pak ale uspělo na svém hřišti Nantes 2:1.
FC NANTES

Nantes po dvou porážkách dokázalo vybojovat dva body, pro změnu za domácí remízy 0:0 s Bastií a Lyonem. Pro tým, který prožil výtečný vstup do nového ligového ročníku, to nejsou kdovíjak dobré výsledky. Zvlášť v tříbodovém systému, i proto se Nantes propadá tabulkou Ligue 1 stále níže, aktuálně drží jedenácté místo.
GFCO AJACCIO

Ajaccio pro změnu prožívá výtečné ligové období. V lize prohrál naposledy v půlce října, kdy nestačil na St-Étienne, kterému na jeho hřišti podlehl 0:2. Pak ale následovala šestice ligových zápasů, z nichž dokázala Ajaccio pět vyhrát a ten šestý zremizovat, to je parádní bilance!
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmnáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí GFCO AJACCIO přivítá na Stade Ange-Casanova v Ajacciu FC NANTES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.