Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
Je dobojováno a to tak, že doslova! Byli jsme svědky urputného boje, především pak v prvním poločase, během něhož se hosté dostali zásluhou Rodelina do vedení. Po změně stran přišpendlili domácí Caen do defenzívy a odměnou jim byla vyrovnávací branka po hlavičce Sorbona, třebaže tou dobou již hrál Guingamp v deseti po vyloučení Giresse. Nejednalo se však o poslední červenou kartu v utkání, neboť do sprch putoval předčasně také hostující Seube.
90+4
90+3
Po rohovém kopu se sice domácí dostali k zakončení, ale hlavička Sorbona míří vysoko nad bránu.
90+2
Krátce před koncem utkání je po druhé žluté kartě vyloučen hostující Seube. Do konce zápasu zbývají necelé dvě minutky a kapitán Sorbon burcuje domácí fanoušky. Dokáže Guingamp vývoj dnešního utkání zcela otočit a zvítězit?
90+2
Centr mířící do vápna Guingampu byl pozornou domácí obranou odvrácen do bezpečí.
90+1
Hra je po Delortově útočném faulu přerušena domácí s rozehrávkou nikterak nespěchají.
90
Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby 4 minuty.
90
Tak přeci jen se mohli hosté dočkat druhé branky, ale Delort nebyl ve svém zakončení dostatečně přesný a Lössl si připisuje další úspěšný zákrok.
89
Vše však končí nepříliš razantní, a už vůbec ne přesnou střelou, kterou Lössl bezpečně kryje v náručí.
88
Zdá se, že s jedním bodem hosté spokojeni nejsou a podnikají útočný výlet ve velkém množství hráčů.
86
Nepřesností v rozehrávce se prezentoval Ben Youssef a autové vhazování mají k dispozici domácí.
85
Nyní jsou to hosté z Caen, kteří drží míč na svých kopačkách a kombinují. Otázkou je, zda-li se budou chtít spokojit s bodem nebo se pokusí soupeře, hrajícího pouze v deseti, porazit.
84
Hra je po faulu domácího obránce přerušena a je nařízen volný přímý kop.
82
Guingamp právě vstřelil branku!
Udělej mne kapitánem, já se ti za to odvděčím!", asi takhle nějak mohla znít slova JEREMIHO SORBONA. Právě tento hráč totiž převzal od vyloučeného Giresse kapitánskou pásku a pár minut poté se hlavu prosadil a vyrovnává na 1:1.
81
Domácí lavička reaguje na vývoj věcí a přichází se střídáním. Blase nahrazuje Privat.
79
Velká nepříjemnost pro domácí celek! Louis se zbavil dotírajících protihráčů a následně se přiřítil se svým skluzem Giresse, který hostujícího útočníka poslal nevybíravým způsobem, bez možnosti zasáhnout balón, k zemi, a vidí zcela oprávněně červenou kartu!
78
Hosté střídají. Ze hřiště odchází střelec jediné branky dnešního zápasu Rodelin a nahrazuje jej Ntibazonkiza.
77
Centr Giresse od postranní čáry končí v zámezí a Vercoutre bude vykopávat.
76
I hostující defenzíva si však počíná více než obezřetně! Tentokrát zastavila sebevědomý průnik De Pauwa.
74
Je pochopitelné, že pokud bude tento stav trvat i nadále, budou se otvírat v defenzivních řadách Guingampu vrátka, který by mohli hosté využít. Mohlu tomu tak být již nyní, ale Delort byl na poslední chvíli zastaven skluzujícím obráncem.
73
Delort si posunul skákající balón a poté se do něj opřel z dobrých 30 metrů! Brankář Lössl byl pozorný a bezpečně zasáhl.
72
Jen sporadicky půjčují domácí fotbalisté soupeři míč a ještě sporadičtěji jej pouští na dostřel vlastní brány.
70
Poprvé ve druhém poločase se musel mít na pozoru i domácí brankář, avšak nepříliš razantní střelu zpoza vápna bez potíží lapil.
69
Domácí střídají. Regis Coco odchází z trávníku a na jeho místo přichází De Pauw.
68
A začínají hezky pozvolna, tedy kombinací od stoperské dvojice.
67
Po chybě v rozehrávce získávají míč na své kopačky hosté.
66
Giresse se dostal ve vápně ke střele, která měla gólové parametry. Jediným problémem pro domácího kapitána byl fakt, že svou střelou trefil jen clonícího spoluhráče.
65
Fotbalisté Caen se odhodlali k útoku, ale domácí se bez potíží ubránili a mohou se pokusit o vyrovnání.
64
Nepříliš razantní centr se stal snadnou kořistí pro hostující defenzívu.
63
K rozehrání volného přímého kopu se postavil Giresse a jeho střela míří po teči bránícího hráče ve zdi v zámezí a domácí tedy budou rozehrávat od rohového praporku.
62
Za prohřešek proti pravidlům je žlutou kartou potrestán Seube.
60
Fotbalisté Caen nejspíš dostali informaci, že za humny je drak, a snad proto neopouští vlastní polovinu hřiště a soustředí se pouze na obranu.
59
Na současný stav reaguje domácí lavička střídáním. Hřiště opouští nevýrazný Diallo a nahrazuje jej Erdinç.
58
Zdá se, že ve Francii pořekadlo: "Do třetice všeho dobrého!", neplatí a hosté se i nyní ubrání.
57
Po zákroku hostujícího obránce budeme svědky již třetího rohového kopu Guingampu v krátkém časovém sledu.
56
Po zblokovaném centru bude následovat další rohový kop Guingampu. Domácí jsou od začátku druhé půle jasně lepším celkem a svírají Caen.
55
Ani z rohového kopu se domácí fotbalisté prosadit nedokázali a Caen tedy zůstávají i nadále ve vedení.
54
Obrovskou šanci na vyrovnání měli domácí! Regis Coco se protlačil na hranici malého vápna až k míči, ale s obranným zákrokem z kategorie last minute přispěchal hostující obránce a vše tedy končí pouze rohovým kopem.
53
Chybou v rozehrávce končí útočné snažení Guingampu.
Hosté vyrazili do nadějně vyhlížející protiútoku, ale míč ke zcela volnému Louisovi nedoputoval.
51
Po sérii hlavičkových soubojů se ke kulatému nesmyslu dostali domácí a rozehrávají od stoperské dvojice.
50
Ten dokázali hosté ubránit a mohou vyrazit na steč.
50
Hezký náběh do vápna podpořený několika spoluhráči předvedl Giresse, ale vše končí pouze rohovým kopem.
49
Hostující útočník je nyní ošetřován za lajnou a hosté hrají o deseti.
48
Po souboji zůstává na trávníku ležet Louis a žádá si lékařské ošetření.
48
Hosté se nyní sérií krátkých přihrávek dostali až na dostřel, ale zde jejich snaha končí.
47
Louis si navedl míč na střed hřiště a tvrdou ranou jej vyslal na bránu. Jeho pokus však postrádal přesnost a Lössl zasahovat nemusel.
46
Hosté z Caen zahájili druhý poločas, ve kterém budou hájit své vedení, výkopem.
46
První poločas je již minulostí a spokojenější po něm mohou být fotbalisté Caen, kteří vedou 1:0 zásluhou Rodelina. Třebaže se utkání hraje ve vysokém tempu, šancí je prozatím jako šafránu a diváci si tedy nikterak dech beroucí podívanou prozatím neužívají. Nechme se však překvapit, zda-li se Guingamp ve druhém poločase probudí a zatlačí Caen do defenzívy.
45+2
45+2
Ani z tohoto mráčku však nezaprší a skóre tedy i nadále zůstává příhodnější pro fotbalisty z Caen.
45+1
Martins-Pereira se dostal ve vápně k míči a svou ranou na bližší tyč jen těsně minul! Jeho pokus byl navíc tečovaný, takže na pořadu dne je rohový kop pro Guingamp.
45
V samotném závěru prvního poločasu stupňují domácí svůj tlak a Caen se musí bránit.
43
Appiah sice přihrával do vyložené šance Delortovi, na kterého vzývala prázdná brána, ale protože Appiahovi pískán faul, bylo veškeré vzrušení zbytečné.
42
Přímá střela z téměř 35 metrů mířící doprostřed brány se stala snadnou kořistí pro Lössla.
41
Diallo ostře zajel do Louise a vidí žlutou kartu.
40
Tentokrát to byl právě Delort, kdo fauloval, a domácí mají k dispozici volný přímý kop zhruba ze 40 metrů.
39
Delort nebyl při zpracování míče precizní a následně jej k zemi poslal čistým zákrokem Sorbon.
38
Rodelin se hezky uvolnil, ale následným dloubáčkem jen odevzdal míč soupeři.
37
Yahia signalizuje, že nemůže pokračovat ve hře a je tedy střídán Adeotim.
35
Iniciativa je již zpět na kopačkách domácího celku, který se hezkou kombinací dostal o několik desítek metrů blíže k Vercoutrově bráně.
33
Sérií krátkých přihrávek se domácí fotbalisté za ohlušujícího potlesku fanoušků dostali až na dostřel brány, ale zde o míč nakonec přeci jen přišli.
32
Domácí jsou po inkasované brance jako opaření a zahrávají si s osudem. Pokud by totiž zůstali i nadále takto neaktivní, snadno by se jim mohlo stát, že obdrží další gól.
30
Caen právě vstřelilo branku!
A právě jeden z takových brejků se nyní ujal a hosté jdou do vedení! Féret si výborně všiml rozeběhnutého RONNYHO RODELINA, našel jej přihrávkou do běhu a francouzský útočník následně prostřelil ranou pod břevno Lössla.
29
Fotbalisté Caen se nyní uchýlili k obraně v hlubokém bloku a spoléhají především na rychlé protiútoky.
27
Pouze jepičí život mělo útočné snažení domácího celku a na steč mohou vyrazit hosté.
26
Sorbon se dostal při zakládání útoku do potíží a tak volí přihrávku zpět na Lössla.
25
Briand se na hranici šestnáctky hezky uvolnil, ale následnou střelou trefil pouze blokujícího obránce.
24
Rozvážnou kombinací mezi stoperskou dvojicí rozjíždí hosté svou další útočnou akci.
23
Hra se v posledních minutách odehrává především kolem středového kruhu a na nějakou vážnější šanci stále čekáme.
21
Statistika držení míče je prozatím vyrovnaná, tedy 50:50.
20
Po delší časové odmlce se hosté usídlili na útočné polovině hřiště, avšak musí dobývat házenkářský blok Guingampu.
18
Yahia fauloval u postranní čáry a domácí mají k dispozici nadějně vyhlížející standardní situaci.
17
Třebaže se hostujícímu útočníkovi nechce na nohy a dožaduje se odpískání faulu, rozhodčí je neoblomný a nechává hru pokračovat.
15
Rodelin centroval z levé strany hřiště a míč se nakonec dostal až k Louisovi, který jej však hlavičkou usměrnil pouze do míst, kde stál připravený Vercoutre.
14
Yahia se vyšponoval do vzduchu a odvrátil centrovaný míč do zámezí, odkud jej domácí pošlou do hry od rohového praporku.
13
V přečíslení tři na jednoho prchli hostující defenzívě domácí fotbalisté, avšak Regis Coco nedokázal svou přihrávkou najít žádného z nabíhajících spoluhráčů.
12
Centr z pravé strany hřiště byl odvrácen hostující obranou do zámezí.
11
Střelou z velké vzdálenosti prověřil Delort pozornost Lössla.
10
Za pět minut dvanáct odvracel před dotírajícím útočníkem míč Kerbrat.
9
Domácí se spoléhají na rychlý přechod do útoku, kterým prozatím činí hostům značné potíže.
8
Po sérii několika odrazů končí míč vysoko nad brankou po hlavičce Martinse Pereiry.
7
Po zákroku hostujícího obránce končí míč v zámezí a k radosti fanoušku Guingampu je na pořadu dne rohový kop.
5
Hosté převzali iniciativu a drží míč na svých kopačkách.
4
Centr z pravé strany hřiště propadl až k Delortovi, který jej následnou střelou šajtlí umístil těsně vedle tyče Lösslovy brány.
3
Fotbalisté z Caen se již osmělili a poprvé v utkání vyrazili na steč.
1
Domácí začali od prvních vteřin utkání s aktivním presinkem, který hostům činí značné potíže.
1

EA Guingamp: Lössl – Martins Pereira, Jacobsen, Kerbrat, Sorbon – Diallo, Sankharé, Giresse, Regis Coco, Briand – Blas.
Náhradníci: Samassa – Angoua, Cardy, Privat, De Pauw, Dos Santos, Erdinç.

SM Caen: Vercoutre – Yahia, Ben Youssef, D. Appiah – Seube, Bessat, Féret, Delaplace, Rodelin – Delort, Louis.
Náhradníci: Reulet – Diomandé, Ntibazonkiza, Adéoti, Leborgne, Bazile, Alhadhur.

Rozhodčí: B. Millot – S. Luzi, J. Pacelli.
Poslední vzájemné zápasy

Caen – Guingamp 2:1
Caen – Guingamp 0:2
Guingamp – Caen 5:1
Guingamp – Caen 1:0
Caen – Guingamp 1:2
EA Guingamp má zatím na svém kontě 42 bodů a v tabulce se nachází na čtrnáctém místě. Z posledních pěti zápasů domácí třikrát vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli, takže předvádí velmi dobré výkony.

SM Caen je na tom o něco lépe. Hosté zatím nasbírali bodů 46 a v tabulce jim patří deváté místo. Z posledních pěti zápasů ale vyhráli pouze jednou, tak uvidíme, jak si povedou dnes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další zápasy 35. kola a my budeme sledovat duel mezi Guingampem a Caen. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.