To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:19.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo dvě červené karty a čtyři branky. Lepším celkem byl ten domácí, který dvakrát vedl, ale hosté v třetí nastavené minutě srovnali a duel mezi Guingampem a Lorientem skončil nerozhodně 2:2.
90+4
90+3
Lorient právě vstřelil branku!
Tak to je velká rána pro domácí celek, protože v poslední možné chvíli Lorient srovnává na 2:2. Cenný bod hostům vystřelil BENJAMIN MOUKANDJO.
90+2
Poslední šance pro hosty, kteří vybojovali roh.
90+1
Domácí kontrolují konec zápasu a vypadá to, že se už nic víc nestane.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Laurent Dos Santos.
86
Guingamp právě vstřelil branku!
A domácí jdou po další akci zcela zaslouženě do vedení 2:1. Na konci kombinace byl hlavičkující YANNIS SALIBUR, který nezaváhal, překonal Lecomteho a zřejmě svému celku vystřelil cenné tři body.
84
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Walid Mesloub, přichází Raffidine Abdullah.
82
Do míče se opřel Moukandjo, ale hradbu těl nepropálil a nic z toho tedy nebylo.
80
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Nicolas Benezet, přichází Nill De Pauw.
79
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Yann Jouffre, přichází Romain Philippoteaux.
78
Po střele z dálky měl práci Lecomte, ale poradil si a podržel svůj celek. Stav je stále nerozhodný.
76
Hosté pouze brání a dopředu se nehrnou.
74
Obraz hry je stále stejný. Domácí kombinují na polovině svého soupeře, ale do šance se zatím nedostali.
72
Domácí tlačí, ale v útočné fázi se ve druhém poločase trápí a stav je tak stále nerozhodný.
70
Po rohu se do zakončení dostal Dorian Lévêque, ale Lecomte byl na svém místě a vše vyřešil.
69
Rohový kop pro domácí celek.
68
Domácí se snaží okamžitě odpovědět a tlačí se dopředu. Uvidíme, zda Guingamp něco vymyslí.
67
Žlutou kartu dostává Walid Mesloub (FC Lorient).
66
Žlutou kartu dostává Lionel Mathis (EA Guingamp).
64
K míči se postavil BENJAMIN MOUKANDJO, který nezaváhal, překonal Lössla a vyrovnal tedy na 1:1. No, konec duelu bude ještě hodně zajímavý.
63
Pokutový kop pro hosty!
62
U míče jsou hosté, kteří nyní dobře kombinují a usadili se na polovině Guingampu.
60
Míč poslal do vápna Raphael Guerreiro, naskočil si na něj Jouffre, ale branku trefit nedokázal a stav zápasu se nemění.
59
Rohový kop pro Lorient.
58
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází François Bellugou, přichází Raphaël Guerreiro.
56
Nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a k vidění je pouze řada nepřesných přihrávek.
53
Po další akci to na sebe vzal Salibur, ale branku netrefil a rozehrávat tak bude Lecomte.
52
Domácí se stále tlačí dopředu. Lorient se pouze brání, ale zatím to zvládá a prohrává jen o jednu branku. Hosté budou ale muset výrazně přidat.
50
Na druhé straně to vyzkoušel po rychlé akci Moukandjo, ale ani on neodkázal trefit zařízení.
48
Domácí začali aktivně. Hned se vydali dopředu, ale první akce ve druhém poločase skončila nepřesnou střelou.
46
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Sloan Privat, přichází Moustapha Diallo.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je za námi. Viděli jsme jednu branku, kterou hned v prvním minutě vstřelil Briand a Guingamp tedy vede nad Lorientem 1:0. Domácí celek byl lepší a vede zcela zaslouženě. Hosté nepředvedli téměř nic a ve druhém poločase musí hodně přidat, pokud chtějí získat nějaký bodík.
45+2
45+1
V prvním poločase se už zřejmě nic nestane.
45
Ale pozor, protože červenou kartu o chvilku později vyfasoval i domácí Sankharé, který také musí ze hřiště.
43
Tak to je velká komplikace pro hosty, protože Waris vyfasoval červenou kartu a musí ze hřiště!
42
Žlutou kartu dostává Nicolas Benezet (EA Guingamp).
40
Ale domácí získali míč a okamžitě se vydali dopředu. Nakonec to na sebe vzal Didier Ndong, ale branku trefit nedokázal.
38
Hosté jsou opět u míče a snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim směrem dopředu příliš nedaří.
36
Nakonec domácí o míč přišli a do brejku šli hosté, ale jejich akce skončila útočným faulem.
35
Domácí jsou opět u míče a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Lecomte.
33
Ale ani ze svého třetího rohu domácí nic nevytěžili a stále tak vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
32
31
Je za námi úvodních třicet minutek a Guingamp stále vede o jednu branku, kterou vstřelil po dvaceti sekundách Briand.
29
Hosté přidali a je to znát. Po další akci měl Lössl opět práci, ale i tentokrát byl úspěšnější.
27
Po rychlé akci hostů musel domácí brankář Lössl zasahovat, ale zvládl to a s projektilem si poradil.
26
Domácí se usadili na polovině svého soupeře, ale tentokrát nevymysleli vůbec nic a míč ztratili.
24
Žlutou kartu dostává Younousse Sankharé (EA Guingamp).
22
Lorient získal míč a vyzkoušel to po pravé straně, ale Waris se neprosadil a rychle byl o kulatý nesmysl obrán.
20
Domácí stále diktují tempo hry, ale hosté zlepšili obrannou činnost.
19
Domácí Benezet zahrával standardní situaci, ale z jeho centru nic nebylo.
17
Tempo hry malinko opadlo. Nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci tak čekáme.
15
Hosté se konečně osmělili a usadili se na polovině domácího celku, ale nakonec celé snažení skončilo nepřesným centrem.
13
Hosté po brzké brance vůbec neví, co mají hrát. Stále se pouze brání a směrem dopředu ještě nevymysleli vůbec, ale opravdu vůbec nic.
11
Z rohu nic nebylo, ale domácí zůstali u míče. Nakonec z toho byla střela z dálky, ale ani ta nebyla přesná.
10
Je tu druhý rohový kop pro domácí Guingamp.
9
O další střelu se postaral domácí Benezet, ale nemířil přesně a hostující brankář mohl zůstat v klidu.
7
Míč poslal do vápna Salibur, natlačil se k němu na přední tyči Angoua, ale poslal ho nad břevno.
6
První rohový kop pro Guingamp.
5
Domácí jsou stále u míče a kombinují. Lorient zatím nepředvedl vůbec nic a pouze se brání.
3
Hosté jsou samozřejmě v šoku a nyní vůbec neví, co mají hrát. U míče jsou opět domácí fotbalisté.
1
Tak to je parádní vstup do zápasu v podání domácích. Guingamp se hned vydal dopředu, po centru se ve vápně do míče položil JIMMY BRIAND a krásně překonal brankáře, který byl bez šance. Domácí jdou tedy do vedení zhruba po pětadvaceti sekundách.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku a duel může začít. Jdeme na to.

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Angoua, Sorbon, Lévêque – Benezet, Mathis (C), Sankharé, Salibur – Briand, Privat.
Náhradníci: Samassa – Cardy, Hery, Diallo, De Pauw, Dos Santos, Bègue.

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Koné, Z. Touré, Le Goff – Jouffre (C), N'Dong, Bellugou, Mesloub – Waris, Moukandjo.
Náhradníci: Chaigneau – Guerreiro, Gakpa, Philippoteaux, Abdullah, Jeannot, Barthelme..
Poslední vzájemné zápasy

Guingamp – Lorient 3:2
Lorient – Guingamp 4:0
Lorient – Guingamp 2:0
Guingamp – Lorient 2:0
EA Guingamp si v posledních týdnech nevede špatně. Domácí celek má na svém kontě patnáct bodů a při skóre 10:13 se nachází na dvanáctém místě. Posledních čtyři duely ale zvládl Guingamp poměrně dobře, protože třikrát remizoval a jednou vyhrál. Sérii bude chtít domácí celek dnes určitě prodloužit.

FC Lorient je na tom o něco lépe. Hosté získali šestnáct bodů a při skóre 16:15 jsou na devátém místě. Také Lorient hraje v posledních týdnech skvěle, protože z posledních pěti zápasů dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál. Nyní Lorient neprohrál už tři kola, tak uvidíme, zda tuto sérii prodlouží.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu 12. kolo a my budeme sledovat duel mezi Guingampem a Lorientem. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.