To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím domácí Marseille, která tři body doslova vydřela. Z pohledu domácích to sice tak moc neřeší, ovšem pro hosty to může být fatální ztráta. Na prvním sestupujícím místě totiž ztrácejí po dnešním kole bod, ovšem v posledním kole přivítají rozjetý Lyon a to opět na body nevypadá.
90+5
90+4
Poslední sekundy dnešního utkání, situace Remeše je již vážná, dnes to na body nevypadá.
90+2
Fanoušek Marseille vběhl na trávník a dostal se k Mandandovi, kterého si přál obejmout, což se mu také povedlo.
90+1
Rainville nastavuje čtyři minuty a Remeš zoufale bojuje o bod.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí rozehráli volný kop z levé strany a míč skončil v náruči Agassy.
88
Žlutou kartu dostává Steve Mandanda (Olympique Marseille) za zdržování.
87
Souboj o míč ve středu hřiště, hosté úspěšnější. Biffouma dokonce dostal míč do branky, ale dávno předtím byl pískán faul na Diarru.
86
Jenže směrem dopředu je to dnes, v podání hostů, zatím trochu slabota.
85
Ještě pět minut čistého času pro Remeš, která se zoufale snaží alespoň o vyrovnání.
83
Olympique se nyní chytře drží daleko od své branky, na polovině Remeše.
81
Je to tu opět, Biffouma se dostal do vápna, tentokrát z levé strany, poslal míč naslepo před branku, kde se de Préville snažil zakončit, ale na míč nedosáhl.
79
André-Frank Zambo Anguissa musí za postranní čáru k ošetření, není to nic vážného, záložník Marseille se brzy do hry vrátí.
77
Biffouma byl sice ve vápně Marseille s míčem, ale v podstatě neměl komu přihrát, jediný útočící hráč byl totiž dobře pokrytý.
75
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Abdelaziz Barrada, přichází Bouna Sarr.
75
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Džaba Kankava, přichází Gaëtan Charbonnier.
73
Cabella směřuje míč do vápna, kde si nabíhá Batshuayi, ale ten nezvládl zpracování a míč mu odskočil od nohy k Agassovi.
72
Batshuayi si "narazil" s Dja Djedjém, kterému ale "utíká" ve vápně Remeše míč.
71
Žlutou kartu dostává Antoine Devaux (Stade de Reims).
70
Je před námi poslední dvacetiminutovka hry, domácí stále těsně vedou.
68
Žlutou kartu dostává Abdelaziz Barrada (Olympique Marseille).
68
Diváci pískají, domácím se totiž nyní tolik nevede rozehrávka a hosté se častěji dostávají k míči na polovině Olympique.
67
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Romain Alessandrini, přichází André-Frank Zambo Anguissa.
67
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Grejonh Kyei, přichází Thievy Bifouma.
66
Míč končí nad brankou Marseille.
65
Vzápětí mají hosté výhodu rohového kopu, který Diego rozehraje z pravé strany.
64
Míč skončil v náruči Mandandy, který tak bude rozehrávat od své branky.
63
Volný kop se nyní nabízí fotbalistům Remeše, je to na polovině soupeře, z nějakých třiceti metrů od branky Marseille.
62
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Steven Fletcher, přichází Rémy Cabella.
62
Střela Alessandriniho zablokována, hosté mají míč a snaží se rozehrát.
60
Hodina hry za námi, před námi poslední půl hodina, v níž se budou hosté snažit alespoň o vyrovnání. Zatím tomu ale nic nenasvědčuje, domácí kontrolují zápas.
59
Agassa střídá dobré chvíle s těmi horšími, nyní dalším dobrým zákrokem vyráží střelu soupeře na roh.
58
Od Rekika směřuje míč k Mandandovi, který bude rozehrávat od branky.
56
Marseille právě vstřelilo branku!
Druhá chyba Agassy v krátké době po sobě, tentokrát je to již gól, když gólman Remeše nedokázal zpracovat malou domů, míč mu trochu odskočil, pak ve chvatu zkoušel rychle odkopnout, ale trefil pouze nohu MICHY BATSHUAYIE, od které se odráží do branky.
55
Mandanda vykopává od své branky, míč směřuje k půlící čáře, kde se o něho bojuje, úspěšnější domácí.
53
Z levé strany rozehrál Abdelaziz Barrada, ale míč končí opět nad brankou soupeře.
52
Po obranném zákroku Mandiho mají domácí další roh, tentokrát ale z levé strany.
51
Agassa podskočil centr soupeře a nechal tak hlavičkovat Batshuayiho, který však branku netrefuje.
50
Ten Thauvin rozehrál z pravé strany, hosté odvrací, ale domácí zůstávají u míče.
49
Florian Thauvin posouval z pravé strany míč do vápna, ale bránící Atila Turan odehrál míč na roh.
48
Mandanda si musí pospíšit s rozehrávkou od své branky, hosté tam ve dvou napadali.
46
Nicolas de Préville se dostal ke střele zpoza vápna soupeře, ale branku netrefuje.
46
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Antoine Conte, přichází Omenuke Mfulu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
Po prvním poločase odchází oba týmy do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Jedinou vážnější šanci měli domácí, ale na skórování to nestačilo.
45+2
45+1
Sudí nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
45
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, stav stále bezbrankový a zřejmě to tak i zůstane až do poločasové přestávky.
44
Statistika držení míče: 60% : 40%.
43
Nakonec má míč Agassa, který si poradil se střelou Mendyho z levé strany.
42
Diarra udržel míč na polovině Remeše, následný pas Thauvina nepřesný, ale hosté neudrželi míč.
41
Také hostující Antoine Conte musí být krátce ošetřován za postranní čárou.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, Romain Alessandrini se nechává ošetřit na své polovině, po jednom ze soubojů o míč.
39
Agassa rozehrává od své branky, míč směřuje až na polovinu Olympique.
38
Marseille nyní tlačí svého soupeře, jenže snaha domácích končí opět stejně – odpískaným ofsajdem.
37
Po centru z pravé strany dokázal míč tečovat před Agassou Fletcher, ale branku minul o necelý metr, každopádně velká šance domácích.
36
Míč se z levé strany dostává před pokutové území, odkud pálí z voleje Romain Alessandrini, ale branku netrefuje.
35
Mendy zkoušel z levé strany dostat míč do vápna na Fletchera, ale míč odvrací na roh Mohamed Fofana.
34
Domácí vhazují z pravé stany, u půlící čáry, nyní jsou s míčem na své polovině.
33
Kossi Agassa má míč před pokutovým územím a bude rozehrávat.
32
Ofajd za ofsajdem nyní končí útočné akce domácího týmu.
31
Je za námi první půl hodina hry a stále je to spíše průměrný fotbal, v úvodu zápasu měli převahu hosté, nyní již sledujeme vyrovnanou hru, čekání na první gól.
30
Další ofsajd zastavuje akci Olympique.
29
Prince Oniangué hlavičkuje na bližší tyči, ale míč končí nad brankou Mandandy.
28
Remeš vybojovala rohový kop, který hosté rozehrají z levé strany.
26
Rychlou akci Marseille přerušil odpískaný ofsajd a v něm Batshuayi.
26
Žádné nebezpečí pro branku Marseille, míč se dostává až k půlící čáře.
26
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
25
Nakonec se po dobré akci Batshuayiho dostal do zakončení Fletcher, ale trefil jen pozorného Agassu.
24
Olympique zkouší něco vymyslet na polovině soupeře.
22
Další kombinace domácích jde přes gólmana Mandandu a diváci již pískají.
20
V první dvacetiminutovce jsme toho příliš neviděli, oba týmy se do akcí nedostávají.
18
V ofsajdu se nyní ocitl domácí Batshuayi, po přihrávce Fletchera, míč má Agassa.
17
Statistika držení míče: 58% : 42%.
16
Hosté se v pohodě ubránili, míč směřuje až k půlící čáře.
15
Nakonec je z toho roh pro Marseille, který Barrada rozehraje z levé strany.
15
Domácí s míčem na polovině soupeře.
14
Mendy se z levé strany dostal ke střele, ale Agassa zatím chytá velmi spolehlivě a i tuto střelu vyrazil.
12
Centr z levé strany směřuje do vápna Marseille, ale Grejonh Kyei míč jen nepřesně zasáhl.
11
Utkání trochu postrádá spád, zatím se hraje spíše průměrný ligový fotbal.
9
Míč ale končí pouze na bránícím hráči ve zdi, z této standardky nic nebude.
8
Volný kop pro Remeš, po faulu na Džabu Kankavu, z levé strany, u pokutového území domácího týmu, dobrá pozice.
7
A právě Batshuayi se dostal ke střele z nějakých sedmadvaceti metrů a Agassa v brance Remeše musel předvést výborný zákrok.
6
Michy Batshuayi opět faulován, tentokrát na své polovině, míč pro Marseille.
5
Útočí ale pouze hosté, míč tentokrát směřoval do vápna Marseille z levé strany, trojice bránících hráčů situaci zvládla.
4
Mohamed Fofana fauluje na své polovině, Olympique snad vůbec poprvé může zaútočit.
3
Nicolas de Préville se dostal k hlavičce, po centru z pravé strany, ale branku soupeře netrefil.
2
Hraje se na polovině Marseille, Fletcher se ale poroučel k zemi a míč získávají domácí.
1
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Olympique Marseille: Mandanda – Dja Djedjé, N'Koulou, Rekik, Mendy – Barrada, Diarra – Thauvin, Alessandrini – S. Fletcher, Batshuayi.
Náhradníci: Pelé – Manquillo, Silva, Cabella, B. Sarr, Isla, Zambo Anguissa.

Stade de Reims: Agassa – Conte, Mandi, Fofana, Atila Turan – Oniangué, Kankava, Devaux – de Préville, Kyei, Diego.
Náhradníci: Lemaitre – Bifouma, Charbonnier, Bangoura, Rodriguez, Weber, Mfulu.

Rozhodčí: Rainville – Stien, Zitouni.
V utkání dvou týmů ze spodní části ligové tabulky půjde o hodně pouze Remeši, která stále bojuje o setrvání v nejvyšší soutěži. Domácí již mají záchranu jistou a bojovat tak mohou již hlavně o alespoň kosmetické vylepšení nepovedené sezóny.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmatřicátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí OLYMPIQUE MARSEILLE přivítá na Stade Vélodrome v Marseille STADE REIMS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.