To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno! Monako ve své domácí ligové premiéře nijak neoslnilo, hlavně v útoku to bylo slabší, výsledkem budiž bezbrankové skóre. Hosté, po úvodní porážce s PSG, vybojovali cenný bod s dalším ligovým favoritem a stejně jako minulý rok na podzim, i letos vybojovali na Stade Louis II. bod.
90+4
90+3
No vida, míč propadl v malém vápně k Meitému, který ale branku Monaka přestřelil!
90+2
Pozor, hosté mají k dispozici rohový kop!
90+1
Nastavují se čtyři minuty, šance obou týmů na vstřelení rozhodujícího gólu tak stále žije.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté drží míč ve středu hřiště, hlavně nechybovat.
89
Míč z levé strany míří do vápna, kde hlavičkuje Tallo, ale pouze mimo branku Monaka.
88
Mavuba zahrozil v pokutovém území Monaka, jeho střelu zastavil klouzající Toulalan a to mohla být ruka! Nepíská se, alespoň rohový kop pro Lille.
87
Bernardo Silva zkoušel sám projít do vápna, bez úspěchu. Přesto domácí bleskově získávají míč zpět na své kopačky.
85
Fabinho hledá pasem El Shaarawyho, obránce Lille pas zachytil a odehrál do bezpečí.
84
Fabinho také vrací míč zpět k půlící čáře, domácí si vůbec nevědí rady směrem dopředu.
83
El Shaarawy si netroufl na průnik po levém křídle, raději vrací míč zpět do obrany.
80
Posledních deset minut, Monaku se stále nedaří vsítit alespoň jeden gól, přijde nečekaná bodová ztráta?
78
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Mounir Obbadi, přichází Souahilo Meïté.
76
Carvalho hlavičkuje před brankou Lille, Enyeama však opět míč vyráží.
75
Žlutou kartu dostává Sofiane Boufal (Lille OSC).
74
Toulalan se "opřel" do míče před pokutovým územím, střele z voleje ale nedal potřebnou přesnost, míč končí mimo branku Lille.
73
Monačtí mají k dispozici rohový kop, který rozehrají z levé strany.
72
Co je domácí platná drtivá převaha ve statistice držení míče, když se domácí nyní i těžko dostávají k pokutovému území Lille.
71
Statistika držení míče: 62% : 38%.
70
Začíná posledních dvacet minut tohoto utkání, Monako vyrovnalo hru, ale stále je to na gól málo.
69
Boufal zkusil individuální průnik do vápna Monaka, narazil však na důrazného obránce Carvalha.
68
Monako na polovině Lille, Bernardo Silva však ztrácí míč na levém křídle a hosté jdou do protiútoku.
66
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Baptiste Guillaume, přichází Junior Tallo.
65
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Wallace.
63
Překvapivé rozhodnutí, João Moutinho se vrací do hry, byť z jeho pohybu je patrné, že kulhá!
62
João Moutinho je za postranní čárou, ale zřejmě to dál nepůjde, do hry by se tak mohl dostat Pašalić.
61
A s domácím Moutinhem to po zákroku Obbadiho nevypadá vůbec dobře, sám faulovaný hráč hned ukazuje, že to dál nepůjde, vypadá to na problém s pravým kolenem.
60
Žlutou kartu dostává Mounir Obbadi (Lille OSC) po faulu na Joãa Moutinha.
59
Zatím je to stále stejný průběh – Lille je aktivnější, domácí se pouze brání.
58
Za potlesku zaplněných tribun stadionu Louise II. vstupuje na trávník Stephan El Shaarawy, bude střelcem dnešního zápasu?
57
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Guido Carrillo, přichází Stephan El Shaarawy.
56
Nyní musí ještě sledovat trápení svých spoluhráčů v rozehrávce, Monako těžké přechází půlící čáru.
55
Do utkání se v dresu AS chystá útočník Stephan El Shaarawy, tak uvidíme, kdy dostane příležitost vstoupit na trávník.
54
Útočné snažení Lille končí faulem Boufala, domácí rozehrávají.
53
Míč směřoval na zadní tyč, kde jeden z bránících hráčů odhlavičkoval do autu.
52
Ti navíc mohou branku AS ohrozit z rohového kopu, který rozehrají z pravé strany.
51
Domácí nyní musí strpět pískot diváků, těm se vůbec nelíbí to, že lépe do druhé půle vstoupili hosté.
50
Obránce Lille odkopává pas soupeře do pokutového území a Lille toho hned využívá k útočné akci.
49
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Layvin Kurzawa, přichází Anthony Martial.
48
Subašič předvedl parádní zákrok, hostující Boufal se dostal do zakončení, ale na domácího gólmana nevyzrál.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:33.
První poločas je u konce, ani tentokrát se Monaku nepodařilo skórovat, stejně jako v ligové premiéře v Nice! Je možné, že domácí udělají změny v sestavě, zejména příchod El Shaarawyho by mohl trochu rozhýbat útok domácího AS. Hosté se nikam neženou, vědí, že dnes je to hlavně o dobré defenzivě, což se jim, v čele se skvělým Enyeamou, zatím daří.
45+2
45
João Moutinho rozehrál a trefil to náramně, Enyeama pravou rukou míč vytěsnil na roh!
45
Domácí rozehrají volný přímý kop ze vzdálenosti 26,5 metrů.
44
Toulalan nakonec faulován u pokutového území Lille, žlutou kartu dostává Renato Civelli (Lille OSC).
43
Carvalho posílá míč na Toulalana, ten ho drží na pravém křídle, postupná kombinace Monaka.
42
Žlutou kartu dostává Bernardo Silva (AS Monaco FC).
42
Ten hosté v pohodě odvrací.
41
Cavaleiro si to namířil po levé straně do vápna Lille, Adama Soumaoro se blýskl fantastickým skluzem, rohový kop!
41
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále bezbrankový, o míč se bojuje ve středu hřiště.
39
João Moutinho s míčem na pravé straně, ovšem pouze na vlastní polovině.
38
Ten ale nasměroval míč přímo do rukavic Enyeamy, který hned rozehrává.
37
Je to ze vzdálenosti 31 metrů od branky Lille, u míče samozřejmě João Moutinho.
36
Monako získává volný kop z pravé strany, šance na ohrožení branky Lille!
35
Tlak Monaka trochu opadl, více se do hry dostávají také hosté.
33
To se dalo čekat, Sébastien Corchia půjde na kontrolu do nemocnice, zda se nejedná o otřes mozku!
31
Žádné nebezpečí pro branku Monaka, Subašič vykopává od své branky.
30
Lille rozehraje rohový kop z pravé strany.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí jsou jasně lepší, zatím ale chybí možná trochu štěstí v koncovce.
28
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Sébastien Corchia, přichází Adama Soumaoro.
28
Corchia je za postranní čarou, mezitím se hraje dál, nyní je faulován domácí Cavaleiro, kterému se po achillovkách "prošel" Bauthéac.
27
Po úderu Kurzawy je to další atak na hlavu tohoto hráče!
26
Corchia faulován před vlastní brankou, obránce Lille bude ošetřován.
25
Kurzawa odcentroval z levé strany, na pravé si ale Dirar neporadil a míč nedokázal zpracovat.
24
Cavaleiro faulován Corchiou, který za tento zákrok dostává žlutou kartu.
23
Baptiste Guillaume zkouší centrovat z pravé strany, ale míč odkopl obránce AS do autu.
22
Kurzawa fauluje Boufala a hosté rozehrají volný kop.
21
Ivan Cavaleiro pálí z levé strany, z nějakých pětadvaceti metrů, branku však o nějaký ten metr míjí.
20
Lille se poprvé dostává do vápna Monaka, pas z pravé strany však odkopává obránce domácího AS.
19
João Moutinho to zkusil přímo na branku, tu ale netrefil, Enyeama si jde pro míč a bude vykopávat od své branky.
18
Po faulu Guillaumeho na Silvu mají domácí volný kop, a to z pravé strany, ve vzdálenosti pětatřiceti metrů od branky soupeře.
17
Hosté jsou nyní pod tlakem, první gól doslova visí ve vzduchu.
15
Monako znovu útočí po levé straně, centr však dokázal obránce Lille odvrátit do autu.
13
Krásná akce Monaka, pas Dirara na Carrilla "měl oči", monacký forvard se dostal před Enyeamu, který ho ale dokázal vychytat!
12
Eric Bauthéac si nyní doslova pohrál s útočícím Cavaleirem, poté ale ztratil míč.
11
Akce Lille však není úspěšná, Subašič tak bude moci rozehrát od své branky.
10
Většina akcí Monaka je po levé straně, kde ale nyní Bauthéac získal míč.
8
Corchia odešel za postranní čáru, kde se nechává ošetřovat, vypadá otřesen.
7
Byl tam úder loktem nebo předloktím, bolestivý úder, Sébastien Corchia musí být ošetřován.
6
Kurzawa hlavičkuje na levé straně, při tom ale zasáhl do hlavy bránícího hráče.
5
Ztráty míče obou týmů ve středu hřiště, nyní hrají hosté.
4
Boufal fauluje, útočný faul, míč mají domácí.
3
Autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině domácích.
1
Hned v první minutě domácí zahrozili, po centru Kurzawy hlavičkuje ve vápně Bernardo Silva, míč prolétl jen těsně vedle branky!
1
Oba týmy právě nastupují na trávník.

AS Monaco FC: Subašič – F. Tavares, Raggi, R. Carvalho, Kurzawa – Moutinho, Toulalan – Dirar, B. Silva, Cavaleiro – Carrillo.
Náhradníci: Nardi – El Shaarawy, Lemar, Wallace, Bahlouli, Martial, Pašalić.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Pavard, Sidibé – Balmont, Mavuba, Obbadi – Boufal, Guillaume, Bauthéac.
Náhradníci: Elana – Sunzu, Guirassy, Mendes, Meïté, Soumaoro, Tallo.

Rozhodčí: Millot – Ocak, Pacelli.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Benoit Millot. Na čarách mu budou pomáhat Hussejn Ocak a Julien Pacelli. Čtvrtým rozhodčím je Alexandre Castro.
Vzájemné zápasy

V minulé sezóně vybojovalo na podzim Lille remízu 1:1 v Monaku, v jarní odvetě ale doma s AS prohrálo 0:1, v 57. minutě rozhodoval Berbatov.
LILLE OSC

Ani Lille ve své ligové premiéře neoslnilo. Na jeho obranu je nutno dodat, že soupeřem mu nebyl nikdo menší, než ligový suverén poslední let a obhájce titulu PSG. Ten však do Lille přicestoval bez svých superhvězd, chyběl jak Zlatan Ibrahimovic, tak Ángel Di Maria. V sestavě nebyl ani Adrien Rabot, i tak si ale hosté odvezli tři body za vítězství 1:0.
AS MONACO FC

Monacký tým vstoupil do nové sezóny vítězstvím v Nice. V bitvě o Azurové pobřeží dlouho vedli domácí, Monaku se první poločas vůbec nevydařil, ovšem po změně stran a hlavně po některých změnách v sestavě, přišel obrat a hosté se dvěma góly dostaly do vedení, které již v pohodě udrželi.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí AS MONACO přivítá na stadionu Louise II v Monaku LILLE OSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.