To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:16.
Utkání je u konce a body zůstávají u domácího týmu. I po pauze jsme sledovali velmi bojovné a důrazné utkání a dočkali jsme se i dvou branek. V 69. minutě se domácí dostali do vedení po Camarově úniku a zakončení do odkryté branky. Definitivu pak dal v 84. minutě po rohovém kopu Dabo. Montpellier je po této výhře na 14. místě s 15 body, Reims je patnácté se stejným bodovým ziskem.
90+3
90+3
Na pravém křídle měl trochu prostoru de Préville, jenže v plném běhu nedokázal odcentrovat. Tohle už si domácí v klidu dohrají.
90+2
Martinův centr byl hosty odvrácen, u míče jsou ale i nadále hráči Montpellieru.
90+1
Domácí se chystají k rozehrávce přímého kopu. A vteřiny ubíhají.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
89
Na trávníku leží domácí Sanson, hosté sportovně zakopli míč do zámezí. Ošetření ale nebude potřeba.
88
Domácí vhazují na útočné polovině a samozřejmě nikam nepospíchají.
87
Přihrávka hostí mezi obránce skončila u Pionniera, ten poslal míč daleko od své branky.
86
Poslední změna domácích, Ryada Boudebouze nahrazuje Mathieu Deplagne.
85
Domácí jsou při chuti a opět se ženou do útoku.
84
Montpellier právě vstřelil branku!
Domácí dávají uklidňující gól a vedou již 3:1. Na Boudebouzův centr si naskočil hosty zcela opomenutý BRYAN DABO a hlavou zakončil vedle zkoprnělého Agassy.
83
Rohový kop pro Montpellier.
82
Nyní jsou v držení míče domácí a snaží se o postupnou kombinaci.
81
... a z asi 25 metrů mohl vypálit Diego. Jeho táhlá střela skončila jen těsně nad!
80
Domácí teď nechali soupeřům docela hodně místa na průnik středem...
78
No, moc nescházelo a bylo srovnáno! Diego zakroutil míč tak šikovně, že z pravé strany orazítkoval břevno!
77
Ramy Bensebaini navíc za faul na de Prévilleho dostal žlutou kartu.
77
Přímý kop pro hosty, rozehrávat se bude u pravého koutu pokutového území.
76
A nyní se dokonce proti hráčům v bílém pískal ofsajd.
75
Reims se snaží o průnik před Pionniera, zatím ovšem bez úspěchu.
73
Konečně došlo na přímý kop, Hiltonovo zakončení se ovšem mezi tři tyče nevešlo.
73
A změnu udělali o domácí. Jérôme Roussillon jde na lavičku, z té vstal Morgan Sanson.
73
Předtím ještě střídání na straně Reimsu, odešel Antoine Devaux, na trávník nastoupil Odaïr Fortes.
71
Ostrý zákrok na Roussillona, následovat bude standardní situace Montpellieru.
71
Na vysoký centr si nejlépe vyběhl gólman Pionnier a vyboxoval míč mimo pokutové území.
70
Hosté mohou zareagovat přímým kopem z pravého křídla.
69
Teď už jdou ale domácí do vedení. SOULEYMANE CAMARA se po dlouhém Pionnierově výkopu dostal za obranu Reimsu, udělal Agassovi kličku a zakončil do opuštěné branky!
67
Hosté rozehráli dva rohové kopy, oba centry mířily na bližší tyč, hráči Montpellieru se nakonec ubránili.
66
Střídání hostů, odchází David N'Gog, novou tváří na trávníku se stal Nicolas de Préville.
65
Přímák branku Reimsu neohrozil, Congré mířil nad, neuspěl ani dlouhý pas na Ningu.
64
Faul na Bensebainiho, domácí budou rozehrávat přímý kop.
62
Pokračuje spíše boj, než pohledná podívaná, hráči svádí souboj o každý metr trávníku.
60
Vystřídali i hosté, Omenuke Mfulu má dnes splněno, do hry jde Hugo Rodriguez.
60
Je to tady, odchází Mustapha Yatabaré, nastupuje Souleymane Camara.
59
Domácí chystají střídání, čeká se na vhodný okamžik.
57
Už je v pořádku, bude pokračovat. Domácí sportovně vrací míč soupeři.
56
Hra je přerušená, domácí Bensebaini si totiž po vzdušném souboji trochu ublížil a leží na trávníku.
54
Yatabaré i přes těsnou obranu dokázal rozjet další akci, na zakončení to ovšem nestačilo.
53
Domácí byli blízko vedoucímu gólu. Na centr z pravé strany si naskočil Martin a jeho hlavička prolétla pouze kousíček od Agassovy branky.
51
Úvod druhé půle je hodně tvrdý, nyní byl faulován domácí Martin.
49
Domácí Jérôme Roussillon byl za faul na N'Goga potrestán žlutou kartou.
47
Hosté rozehrávali rohový kop, na centr si naskakoval N'Gog, před ním vyboxoval připravený Pionnier. Následná rána Diega skončila nad brankou.

Fauly: 5:6
Skončila první půle a do kabin jdou hráči za stavu 1:1. Úvodní branka padla ve 12. minutě a postaral se o ni hostující Weber. Tento stav ale vydržel pouze do 21. minuty, kdy po rohovém kopu srovnal zcela volný Yatabaré. Jinak se hrál fotbal průměrné kvality, který nijak neohromil. Před námi je ale ještě druhý poločas a ten snad přinese lepší podívanou.
45+2
45+1
Máme přerušenou hru, hostující Traoré totiž dostal míčem do choulostivých míst a je v péči lékařů.
45
Budou se nastavovat dvě minuty.
44
Roh pro Reims, obrana Montpellieru sice dostala míč z vápna, ten však nechal N'Gog doběhnout do autu, hosté pokračují v akci autovým vhazováním.
42
Akce Reimsu po levém křídle skončila autem, vhazují domácí.
41
Ostrý centr do pokutového území zneutralizoval Agassa, zakročil proti dotírajícímu Yatabarému.
40
Hraje se docela opatrně, oba týmy se snaží neudělat chybu.
38
Po něm se do zakončení dostal Dabo, branku Agassy ovšem minul.
37
36
Žlutou kartu dostal hostující Omenuke Mfulu.
35
Střela Siebatcheua skončila mimo, rozehrává gólman Pionnier.
32
Hosté rozehráli přímý kop, ostrý centr skončil v chumlu hráčů, ze kterého vylétla poměrně prudká střela na vzdálenější tyč. Pionnier se však vymrštil a míč lapil.
31
Montpellier zahajuje svou akci výkopem gólmana Pionniera.
29
Po Boudebouzově přímém kopu přišla Rémyho tvrdá střela z dálky, ta ovšem Agassovu branku minula o několik metrů.
28
Hraje se opravdu tvrdě, hlavně Dabo zažívá perné chvilky, opět byl totiž tvrdě sražen zezadu.
26
Dabo opět na zemi po ataku protihráče a nyní již byl Franck Signorino potrestán žlutou kartou.
25
Hostující Diego tvrdě atakoval Daba, rozhodčí si pro tuto chvíli vystačil jen se slovní domluvou.
24
Pionnier si vćas vyběhl proti míči a skryl jej ve své náruči.
22
Domácí Bryan Dabo tak vehementně protestoval proti odpískání faulu proti jeho týmu, až si za to vykoledoval žlutou kartu.
21
Je srovnáno! Po centru od rohového praporku se míč dostal na malé vápno, kde byl připravený zcela volný MUSTAPHA YATABARÉ a pro něj nebyl problém hlavou usměrnit míč do sítě!
20
19
Domácí se snažili přesunout hru na pravé křídlo, pas na Daba však bylo to poslední, co se zdařilo. Hned poté pískali rozhodčí provinění útočícího týmu.
17
Domácí reklamují po zákroku na Roussillona pokutový kop, sudí Jochem však nechal k jejich nevoli pokračovat ve hře.
15
Agassou sražený Weber je nyní v péči týmového lékaře.
14
Zde ale Boudebouzův centr tolik problémů nenadělal, Agassa i za cenu zbourání spoluhráče dostal míč do relativního bezpečí.
13
Přímý kop budou rozehrávat i domácí, uvidíme centr z levé strany.
12
Reims právě vstřelilo branku!
Hosté jdou prakticky z první vážné akce do vedení! Diego rozehrál přímý kop, jeho centr skončil u ANTHONYHO WEBERA a jeho hlavička přelétla narně se natahujícího Pionniera!
10
Obrovská šance domácích na otevření skóre! Na přízemní míč si na hranici malého vápna naběhl Yatabaré a tečí se snažil zmást Agassu. Ten reflexivně vykopl a dorážka Ningy skončila mimo.
10
Neklapla ani akce N'Goga s Kankavou, domácí se hravě ubránili.
9
Reims vede míč po levé straně, dopředu to ale stále nejde.
8
Agassa lapil sražený centr domácích z levé strany. Stále tak čekáme na první střelecký pokus.
7
Nyní už hosté, ti jdou vpřed opravdu velmi pozvolna.
6
Neuspěl ani Ninga, tomu sklouzl míč po kopačce a jeho centr skončil zcela mimo...
5
Domácí Roussillon vybojoval na Siebatcheuovi míč, snažil se odcentrovat, míč však po dalším souboji skončil v zámezí. Roussillon reklamoval roh, rozehrává se však od branky Reimsu.
4
Zatím sledujeme velice opatrně vedené utkání, hraje se v uctivých vzdálenostech od obou branek.
3
Dlouhý nákop za obranu Reimsu skončil až u gólmana Agassy. Ten ihned rozehrál.
2
Postupný útok domácích byl zastaven, Montpellier vhazuje na levé straně.
1
Výkop měli hráči Reimsu.
1

Montpellier HSC: Pionnier – Bensebaini, Hilton (C), Congré, Rémy – Dabo, Martin – Ninga, Boudebouz, Roussillon – M. Yatabaré.
Náhradníci: Ligali – N'Diaye, Deplagne, Skhiri, Sanson, Camara, Bakar.

Stade de Reims: Agassa – H. Traoré, Mandi (C), Weber, Signorino – Kankava – Siebatcheu, Devaux, Mfulu, Diego – N'Gog.
Náhradníci: Boizart – Fofana, Tacalfred, Fortes, Peuget, Rodriguez, de Préville.

Rozhodčí: Stéphane Jochem – Mickaël Lamouche, Régis Gaillard.
Oba týmy jsou na hrací ploše a společně drží minutu ticha za oběti teroristických útoků v Paříži.
Zápas na Stade de la Mosson začne ve 20 hodin a vy jste k jeho sledování srdečně zváni. Nenechte si náš přenos ujít.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Stéphane Jochem, kterému budou na pomezí asistovat Mickaël Lamouche a Régis Gaillard.
Poslední vzájemné zápasy

V loňské sezóně platila výhoda domácího prostředí. Nejprve Reims vyhrál 1:0 v odvetě se radoval tým Montpellieru po výhře 3:1.
Stade de Reims

Hosté jsou sice na tom tabulkově lépe, na 14. místě mají 15 bodů, ale v posledních pěti utkáních poznali pouze porážky. Naposledy to bylo na domácím trávníku proti Gazélec Ajaccio. Hosté vyhráli 2:1. O jedinou branku Reimsu se postaral Kyei, ale pouze korigoval nepříznivý výsledek.

Montpellier HSC

Domácí tým je na 17. místě tabulky, kdy ve třinácti zápasech nasbíral 12 bodů. Forma je ale na vzestupu, tým neprohrál už čtyři zápasy v řadě a nasbíral v nich osm bodů. V posledním utkání před reprezentační pauzou zdolal na svém hřišti Nantes 2:1, když se o branky postarali Roussillon a v poslední minutě Hilton. Dne s by klub rád pokračovat v nastoleném trendu a získal další body.

Lille – Montpellier 2:0
Bordeaux – Montpellier 0:0
Montpellier – Bastia 2:0
Toulouse – Montpellier 1:1
Montpellier – Nantes 2:1
Dobrý večer u francouzské Ligue 1. Dnes se společně podíváme na duel 14. kola, ve kterém se střetnou Montpellier HSC a Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.