Střely mimo: 6:7.
Rohy: 3:5.
Ofsajdy: 3:3.
Fauly: 14:11.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl dvě branky. Tu první vstřelil hostující Paul-Georges Ntep a druhou v samém závěru Sio. Nantes tedy vyhrálo na hřišti Nantes 2:0. Hosté byli dnes aktivnější a vyhráli zřejmě zaslouženě. Domácí bojovali, ale nakonec dohrávali bez dvou vyloučených hráčů a šance na body byla minimální.
90+3
90+3
Se střelou z dálky si Dupé poradil a nic víc se už zřejmě nestane.
90+2
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90+1
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Lucas Deaux, přichází Yacine Bammou.
90
Rennes právě vstřelilo branku!
Je definitivně rozhodnuto, protože hosté jdou do vedení o dvě branky. GIOVANNI SIO si naběhl do vápna na kolmou přihrávku a technickým pokusem překonal Dupého.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Paul-Georges Ntep, přichází Kamil Grosicki.
87
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Yacouba Sylla, přichází Romain Danzé.
85
Hosté jsou u míče a trpělivě kombinují. Hráči Rennes hrají tedy přesně to, co potřebují.
84
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Emiliano Sala, přichází Johan Audel.
82
Domácí kombinovali na polovině Rennes, ale i tentokrát vše skončilo nepřesnou přihrávkou do vápna.
80
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, co hráči Nantes ještě vymyslí.
78
Tak to je další velká komplikace pro domácí, protože Kolbeinn Sigþórsson vyfasoval také červenou kartu a domácí budou dohrávat v devíti!
77
Jenže hráče ve žlutých dresech dnes sráží nepřesnosti, kterých je zatím opravdu hodně.
76
Nakonec se hosté dopředu vydali, ale nezvládli přechod do útoku a na tahu jsou domácí borci.
74
Hosté se snaží držet míč a nikam nepospíchají, což je samozřejmě za současného stavu zcela pochopitelné.
72
Rychlá akce domácího celku skončila útočným faulem a u míče jsou tak opět hráči Rennes.
71
Domácí mají dvacet minutek na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali, ale vzhledem k tomu, že hrají v deseti, to bude nesmírně těžké.
69
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Steven Moreira, přichází Mehdi Zeffane.
67
A po rychlé akci jdou hosté zcela zaslouženě do vedení. Po kombinaci se sám před Dupém zjevil Sio, ale domácí brankář reflexivním zákrokem míč vyrazil, ten se ovšem dokutálel na malé vápno, kde ho ve skluzu poslal do branky PAUL-GEORGES NTEP.
67
K míči se postavil Valentin Rongier, který ho tlačil do levé šibenice, ale tu nakonec o pár decimetrů trefil nedokázal!
66
Navíc je tu standardní situace pro Nantes, z nějakých dvacet metrů od branky, kterou střeží Diallo.
66
Velkou chybu hostujících hráčů uhasil Mexer, který zastavil unikajícího protihráče a uviděl žlutou kartu.
65
Po dalším rohu Rennes byl u míče opět jako první Dupé, který hodně pomáhá svým spoluhráčům.
64
Ludovic Baal se skvěle prokličkoval do vápna, přihrával před branku, ale tam míč opět sebral Dupé, který si na nedostatek práce stěžovat rozhodně nemůže.
63
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Alejandro Bedoya.
61
Hosté jsou samozřejmě aktivnější a stále se tlačí dopředu. Je před námi posledních třicet minutek a bude to ještě hodně zajímavé.
60
Jenže tenhle roh byl hodně nepovedený a domácí borec na přední tyči odkopl míč daleko od své branky.
59
Rohový kop pro Nantes.
59
A domácí brankář měl opět práci, ale i tentokrát to zvládl skvěle a vysoký míč pohodlně sebral.
58
Žlutou kartu dostává Léo Dubois (FC Nantes).
56
Po nákopu do vápna měl práci Dupé, ale poradil si a míč sebral.
55
Hosté tedy mají před sebou nějakých 40 minut přesilové hry, to bude hodně zajímavé.
53
Ale pozor, velká komplikace pro domácí! Adryan bojoval u lajny, jenže po odkopu zajel skluzem do protihráče a za hrubý faul hned vyfasoval červenou kartu!
52
Poprvé ve druhém poločase se dopředu vydali i domácí, ale opět je zradila přihrávka.
51
Po centru na zadní tyči hlavičkoval Armand, ale měl to hodně těžké a branku trefit nedokázal.
50
Žlutou kartu dostává Koffi Djidji (FC Nantes).
50
Rychlík Ntep opět utekl svému obránci, už se dral do vápna, ale byl faulován.
48
Z něho ale nic nebylo. Domácí byli u míče ovšem jen chvíli, poté ho opět získali hosté.
47
Hosté se hned vydali dopředu a vybojovali přímý volný kop z levé strany.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který nabídl několik pěkných střeleckých pokusů, ale branky jsme se zatím nedočkali a Nantes hraje s Rennes 0:0. O něco málo aktivnější byli hosté, ale v útočné fázi se jim nedařilo podle představ. Ve druhém poločase je tak stále o co hrát a máme se tak na co těšit.
45+2
45+2
Po se k míči dostal Ntep, který si ho navedl na hranici velkého vápna, ale po jeho střele skončil těsně nad břevnem!
45+1
Žlutou kartu dostává Paul-Georges Ntep (Stade Rennais FC).
45
Se slabou hlavičkou z hranice penalty si v pohodě poradil Dupé.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Domácí drží míč a trpělivě kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Diallo.
41
Z hranice velkého vápna to zkusil Kolbeinn Sigþórsson a po jeho ráně skončil míč těsně vedle pravé tyče!
39
Nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.
37
Žlutou kartu dostává Yacouba Sylla (Stade Rennais FC).
36
Domácí hráč to vyzkoušel z velké dálky, ale jeho dělovce scházela přesnost a od své branky tak bude rozehrávat Diallo.
34
Celek Rennes je i nadále aktivnější a stále se tlačí dopředu. Domácí toho zatím příliš nepředvedli.
32
Paul-Georges Ntep se skvěle prodral do vápna, ale zakončit nedokázal, protože byl sražen k zemi, jenže k překvapení všech rozhodčí pokutový kop neodpískal.
30
Oba celky se tlačí dopředu, ale v útočné fázi se ani jednomu nedaří podle představ a i proto je stav stále bezbrankový.
28
A další ofsajd, tentokrát ale pomezní rozhodčí ukončil akci Nantes. Na tahu jsou tak opět hosté.
26
Abdoulaye Diallo nyní hodně zariskoval. Domácí hráč ho napadal a hostující brankář si dovolil kličku, hodně odvážné.
25
Nakonec se domácí hráč dostal do zakončení, ale byl v úhlu a branku trefit nedokázal. Rozehrávat tak bude Diallo.
24
23
Po delší době se dopředu vydali i borci ve žlutých dresech, tedy hráči Nantes, ale jejich akci rychle ukončila velmi nepřesná přihrávka na Salu.
22
Další kombinační akci Rennes ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
21
I tentokrát byli domácí zadáci pozorní a míč odvrátili do bezpečí.
20
Následuje ale rohový kop pro Rennes.
19
Léo Dubois zblokoval centr, míč ho ovšem trefil do hlavy a domácí hráč je nyní ošetřován.
18
No a zřejmě to pomohlo, protože z dobrých dvaceti metrů to vyzkoušel Youssouf Sabaly a Diallo měl hodně práce, aby míč vyrazil!
16
Domácí trenér nyní vstal z lavičky a svým svěřencům pořádně vyčinil. Není divu, celek Nantes je zatím aktivnější a lepší.
15
Ntep zkoušel vysunout Sia, který mohl jít sám na branku, ale na poslední chvíli míč vypíchl domácí Cana!
14
Hosté zatím hrají velmi dobře. Domácí jsou v posledních minutách pod tlakem, ale zvládají to.
12
Z následného rohu se nic neurodilo, domácí se ubránili a na úvodní branku tak i nadále čekáme.
11
Abdoulaye Doucouré to vyzkoušel z dálky a domácí brankář měl velký problém, ale nakonec si s jeho pokusem poradil a míč vyrazil! Maxime Dupé byl na svém místě i při dorážce a kulatý nesmysl vyrazil na roh!
10
U míče jsou hráči Rennes, kteří se usadili na polovině svého soupeře, tak uvidíme, co vymyslí.
8
Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale ve vápně kraloval Abdoulaye Diallo, který míč pohodlně sebral.
6
Paul-Georges Ntep si naběhl za obranu, ale po kontaktu upadl. Hlavní rozhodčí ale odpískal faul hráči Rennes, který pouze kroutí hlavou.
5
Hosté trpělivě kombinují, ale zatím pouze na své polovině.
4
Domácí se prokombinovali až před branku, ale zakončit nakonec kvůli ofsajdu nedokázali. Na tahu je celek Rennes.
3
Začalo se ve velkém stylu. Oba celky se tlačí dopředu a diváci se zatím rozhodně nenudí.
1
Domácí začali zostra a hned po první akci se dostali do zakončení, ale tomu scházela přesnost.
1

FC Nantes: Dupé (C) – Dubois, Djidji, Cana, Sabaly – Deaux, Thomasson, Rongier – Adryan, Sigþórsson, Sala.
Náhradníci: Audel, Bammou, Bedoya, R. Gomis, Kwateng, Vizcarrondo.

Stade Rennais FC: Diallo – Moreira, Mendes, Mexer, Armand (C), Baal – André, Doucouré, Sylla – Sio, Ntep.
Náhradníci: Sorin – Danzé, Boga, Diagné, Grosicki, Habibou, Zeffane.

Rozhodčí: Lannoy – Aube, Haquette.
FC Nantes

Domácí jsou na tom tak nějak neutrálně. Po čtyřech odehraných utkání se drží na deváté pozici, a to se sedmi body a celkovým skórem 2:2. Co se týče posledního zápasu, tak ten Nantes odehráli venku s Bordeauxem, kde podlehli 0:2.
Stade Rennais FC

Hosté na tom nejsou vůbec špatně. Po čtyřech odehraných zápasech se zatím drží na čtvrté pozici, a to s devíti body a celkovým skórem 7:4. Co se týče posledního zápasu, tak ten Reannais odehrál na domácím hřišti, kde zvítězil nad Toulouse 3:1.
Vítám všechny fotbalové fanoušky u pátého kola Ligue1. V dnešním klání se střetnou FC Nantes – Stade Rennais FC On-line přenosem Vás provede Adam Soukup, přeji příjemný prožitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.