Je za námi konec zápasu 24. kola Ligue 1!
Z dnešního zápasu se raduje domácí Stade de Reims, které vítězí zásluhou Traorého a Charbonniera 2:1! Rozhodně dnešní zápas nenudil a my si můžeme přát, aby byly takto napínavé zápasy častěji!

Ode mne je to z dnešní Ligue 1 vše! Já vám děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou!
90+4
90+4
Domácí drží míč daleko od své branky a je zřejmé, že už se nic v dnešním zápase nestane.
90+3
Hostům se podařilo v deseti vstřelit branku, která nemůže být uznána. N´Doye ve vzdušném souboji trefil brankáře Placideho a rozhodčí z tohoto důvodu neuznává branku Angers.
90+2
Capelle se snažil dohnat ztracený míč, který již byl v autu a ostrým skluzem přitom poslal k zemi Signorina. Rozhodčí ani na vteřinu neváhal a ukazuje hostujícímu hráči červenou kartu.
90
Mandi si pohlídal centrovaný balon a odkopl ho do autu.
89
Benrahma v poslední minutě zápasu vybojoval volný přímý kop pro svůj tým. Uvidíme, zda dokáží hosté vyrovnat z této pozice.
88
Thomas se dostal do zakončení, které ke smůle pro něj a jeho tým skončilo pouze na vnější síti Placideho branky.
87
Důležitý zákrok si nyní připsal Placideho, který dokázal vyrazit tvrdou střelu Capelleho!
86
Nepřesná přihrávka N´Doye skončila až u Placideho, který si pro míč v pohodě došel.
86
Hosté začínají kombinovat na vlastní polovině. Uvidíme, zda z toho dokáží vytěžit něco víc.
85
Z volného kopu domácích není nic, protože Placide si došel pro centrovaný balon a bez problémů ho stáhl ze vzduchu do svých rukavic.
83
Domácí borci sbírají cenné vteřiny na polovině soupeře. Nyní navíc De Preville vybojoval na polovině Angers faul a domácí nadále zůstanou u balonu.
82
Hostům se čas na vyrovnání rapidně krátí a v posledních minutách se k pokutovému území Reims vůbec nepřiblížili, natož aby se dokázali dostat do střeleckého zakončení.
81
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Jean-Pierre N'Samé.
80
Žlutou kartu dostává Yoann Andreu (Angers SCO).
79
Pro centrovaný balon si bez problémů došel Letellier a uklidňuje situaci ve vlastním pokutovém území.
78
N´Doye ve výskoku fauloval Traorého a rozhodčí píská faul ve prospěch domácích.
77
Rohový kop hosté ubránili bez problémů a mohou nyní vyrazit dopředu.
76
Předtím proběhne poslední střídání na straně domácích. Hřiště opouští Bifouma a jeho místo zaujme El Kaoutari.
76
Oniangué vybojoval pro svůj tým rohový kop.
74
Hráči Reims dostali svého soupeře pod tlak a nepřipouští tak nějaké problémy poblíž branky Plecideho.
73
Střelu De Previlla vyboxoval Letellier do bezpečí.
72
Suna fauloval před pokutovým územím Bifouma a rozhodčí tento počin ocenil žlutou kartou.
71
Domácí nyní drží míč na polovině svého soupeře a sbírá cenné vteřinky. Do konce zápasu zbývá zhruba dvacet minut a je jasné, že hosté body tady nenechají.
71
Burillon fauloval unikajícího Kankavu a rozhodčí píská faul ve prospěch domácího týmu.
70
Nepřesné zakončení Devauxe znamená odkop od Letellierovy branky.
69
Rohový kop pro Reims.
68
Saissova přihrávka dovnitř pokutového území Reims nenašla žádného spoluhráče a domácí se opět ubránili útoku svého soupeře.
67
Sunu dostal přihrávku do ofsajdu a rozhodčí ukončuje útok Angers.
66
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Saïd Benrahma.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Arnold Bouka Moutou, přichází Mohamed Yattara.
66
65
Sunu nyní sklepl hlavou míč Capellemu, který si navedl míč na střelu a poslal míč těsně nad branku Reims.
64
Hosté jsou v posledních minutách aktivnějším týmem a ženou se za vyrovnávací brankou.
63
Nyní to s aktivitou přehnal Capelle, který ve snaze získat míč fauloval Kankavu a rozhodčímu nezbývalo nic jiného, než odpískat útočný faul Capelleho.
62
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Gaëtan Charbonnier, přichází Prince Oniangué.
62
K hlavičce se dostal Sunu, který Placideho nyní nenachytal a gól z tohoto rohového kopu nebude.
60
Bouka Moutou opět krásně našel svého spoluhráče a byla z toho pořádná šance. Mangani z hranice velkého vápna poslal střelu pod břevno, kterou na poslední chvíli vytáhl Placide na rohový kop.
59
V pokutovém území hostů se poroučel zemi Bifouma. Rozhodčí zůstává klidný a nechává hru pokračovat.
58
Jsou to ale domácí, kteří diktují tempo hry a nedávají zatím svému soupeři příležitost dostat se do zakončení.
57
Rohový kop na straně domácích zůstává také nevyužit. Hosté mohou tak vyrazit do útoku.
57
Do brejku se dostali domácí, kteří přečíslení 3 na 2 nevyužili a po skvělém návratu Thomase bude zde rohový kop i pro domácí.
56
Mandi odvrátil míč do autu a zažehnal tak nebezpečí.
55
Rohový kop pro Angers.
53
Do krásné příležitosti se dostal Capelle po centru Bouky. První jmenovaný si naskočil na centr a hlavou poslal míč těsně vedle levé tyče Placideho branky.
52
Nyní musí hostující hráči ukázat své umění a mají před sebou úkol dorovnání nepříznivého stavu.
51
Reims právě vstřelilo branku!
Přímý kop pro domácí nemohl dopadnout lépe! Na centrovaný balon si naskočil GAETAN CHARBONNIER, který přesným zakončením hlavou nedal brankáři šanci na zákrok!
49
Saiss si vyšlápl na Tacalfreda a po právu vidí žlutou kartu.
48
V ofsajdu se nyní ocitl Bifouma a pomezní rozhodčí praporkem ukončuje útok domácího týmu.
47
Saissova přihrávka nenašla nabíhajícího Sunu, ale pouze rukavice Placideho, který si celou situaci skvěle pohlídal a zabránil možným nepříjemnostem.
47
Domácí trenér se rozhodl do druhého poločasu poslat dalšího útočníka a rozestavení Reims pro druhý poločas bude zřejmě 4-3-3.
46
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mohamed Fofana, přichází Lass Bangoura.
46
Je za námi konec prvního poločasu, který nám přinesl dva góly. Rozhodně se první poločas neřadí mezi ty nudné, přestože domácí byli v pár momentech směrem dopředu jaloví a bez nápadu. Hosté hrozí spíše z brejků a jejich hra zatím nevypovídá o pozici týmu, který se nachází na třetím místě.
45
44
Domácím se přeci jenom podařilo vyrovnat do konce prvního poločasu! HAMARI TRAORÉ přebral na hranici pokutového území míč, který si skvěle navedl a umístěnou střelou překonal Letelliera! Letellier si na střelu ještě sáhl, ale prudká střela i přes zákrok brankáře Angers skončila mezi třemi tyčemi!
42
Hosté měli po faulu Fofany volný kop, který domácí obrana bez problémů ubránila.
41
Krásný prúnik Bouka Moutou málem skončil gólem. Sunu sklepl míč Boukovi dovnitř pokutového území míč, který ne příliš povedenou střelou Bouki skončil vedle levé tyče domácí branky.
40
Signorino nyní musel hasit rychlý protiútok soupeře odkopem míče do autu.
39
Domácí hráči se snaží dostat do nějakého zakončení, které ale nepřichází a je z toho pouze držení míče na polovině Angers. Hosté jsou zatím v defenzivní činnosti bezchybní a daří se jim udržovat svého soupeře daleko od Letelierovy branky.
38
Průnik Kankvy zastavil Bourillon odkopem míče do autu.
37
Bifouma fauloval ve snaze získat míč Andreua a hosté získávají poměrně lacino míč do své moci.
36
Na centrovaný balon si naskočil Fofana, který poslal míč těsně nad břevno soupeřovy branky.
36
Thomasova nepřesná přihrávka skončila za brankovou čárou a následovat bude další rohový kop domácího Reims.
35
Saiss vypomohl svým spoluhráčům vzadu a navíc vybojoval v souboji s Devauxem faul.
33
Rychlý protiútok hostů zakončil střelou Bouka Moutou střelou vedle levé tyče Placideho branky.
32
Mandi je silný chlapík a už stojí na nohách a zapojuje se do kombinace svého týmu.
32
Mandi se ocitl po vzájemném souboji s N´Doyem a rozhodčí raději přerušuje hru.
31
Z rohového kopu hostů není nic. Mandi byl ze všech hráčů nejpozornější a dokázal rychle zareagovat na letící balon pokutovým územím, který odkopl do bezpečí.
30
Rychlý útok zakončil Sunu centrem, který Mandi odkopl na roh.
29
Herní obraz se v posledních minutách nemění. Míč často mění svého majitele na středu hřiště po nepřesných přihrávkách obou týmů.
27
Bifouma zkoušel proniknout po pravé straně, ale stopku mu vystavil Andreu, který domácímu útočníkovi nedovolil projít dál a o míč ho následným skluzem obral.
25
Nyní míč po dlouhé době mají déle na svých kopačkách hosté, kteří pouze kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou.
24
Charbonnier ukázal skvělou hru s míčem a dokázal na malém prostoru obejít dva soupeře. Hra se odehrává nyní na středu hřiště a nevypadá to, že by se to do pár minut mělo měnit.
23
Hráči Reims jsou směrem dopředu v posledních minutách bezradní a spoléhají se pouze na dlouhé odkopy.
22
Kankava zkoušel obejít Manceaua, který ho dobře stínoval a nedovolil mu proniknou dále do pokutového území Angers.
21
Další rohový kop domácích zůstává nevyužit. Přesto jsou domácí stále u balonu a usazují se u pokutového území svého soupeře.
20
Krásnou přihrávku do pokutového území dostal Bifouma, který z první poslal míč do dobře postaveného Thomase před sebou. Další rohový kop pro Reims.
19
Obrana Angers nyní dvakrát zneškodnila rohové kopy domácích, kteří i nadále zůstávají u balonu.
18
Až nyní se domácí hráči odhodlali k útoku, který zaměstnal kompletní obranu Angers. De Preville obešel dva obránce a následným centrem hledal Bifouma. Thomas byl včas na svém místě a odkopl míč na rohový kop.
17
Domácí jsou inkasovanou brankou zaskočeni a pouze drží míč na vlastní polovině.
16
Angers právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přidělený rohový kop! Na centrovaný balon si naskočil BOUKA MOUTOU, který hlavičkou nejdříve zaměstnal Placideho, který vyrazil míč pouze před sebe a hostující útočník s dorážkou do odkryté branky neměl problém!
14
Nyní De Preville při pokusu o centr trefil svého soupeře. Domácí hráč se dožadoval odpískání penalty, neboť si myslel že trefil soupeřovu ruku.
13
De Preville neobešel Bourillona, který se dobře vrátil a zabránil rozvíjející se šanci domácích.
12
Bouka Moutou nedokázal zpracovat těžkou přihrávku, kterou dostal od Manganiho a hosté mohou vyrazit do rychlého protiútoku.
10
Krásná akce domácích nekončí ani střelou. Devaux si navedl míč do pokutového území, kde se přihrávkou snažil hledat své spoluhráče. Ke smůle pro něj a jeho tým přihrávka skončila přesně na noze Traoreho, který míč odkopl do bezpečí.
9
Chybu v rozehrávce Angers mohl potrestat Devaux, který zachytil špatnou přihrávku N´Doye. Devaux poté poslal přihrávku na De Previlla, který se ocitl v ofsajdu a rozhodčí ukončuje útok domácích.
9
Hosté se snaží uklidnit hru a kombinují na vlastní polovině.
7
Kankava zvolil střelu, která málem skončila v brance! Letelier naštěstí pro hosty stál na brankové čáře a rychlým postřehem zabránil inkasování gólu.
7
De Preville se zřítil do šestnáctky a Traoreho se rozhodl k faulu ještě před pokutovým územím. Zajímavá standardní situace pro domácí celek.
6
Na centrovaný balon si naskočil Burillon, který nenasměroval míč mezi tři tyče a bude z toho pouze odkop od branky.
5
Od Tacalfreda se odrazil míč za brankovou čáru a bude z toho první rohový kop zápasu.
4
Hosté jsou stále usazení na polovině Reims a dostávají se na dostřel Placideho branky.
4
Míč se nyní dostal až k brankáři Placidemu, který odkopl míč do autu. U míče tak zůstanou hosté.
3
Hosté kombinují na vlastní polovině a v úvodu zápasu se příliš dopředu nehrnou.
2
Andreu to udělal chytře a poslal míč o Traoreho do autu. Míč tak získávají do své moci hosté.
2
Domácí se dostávali na dostřel Letellierovy branky a Bourillon volil raději odkop míče do autu.
1

Stade de Reims: Placide – Tacalfred, Mandi, Fofana – H. Traoré, Devaux, Kankava, Signorino – de Préville, Charbonnier, Bifouma.
Náhradníci: Agassa – Peuget, Oniangué, Atila Turan, Diego, Bangoura, El Kaoutari.

Angers SCO: Letellier – Manceau, Bourillon, Thomas, Andreu – Capelle, N'Doye, Saïss, Mangani, Bouka Moutou – Sunu.
Náhradníci: Petrić – Angoula, Yattara, N'Samé, Diers, Benrahma, N'Gosso..
Krásný středeční večer u 24. kola Ligue 1!
Dnes uvidíme zajímavé střetnutí mezi Stade de Reims, které vyzve Angers SCO! Pojďme si blíže představit oba dnešní aktéry:

Stade de Reims – domácí se nacházejí na 18. místě se skóre 23:32. Reims se v posledních pěti zápasech opravdu nedařilo a dokázalo získat pouhé dva body za dvě remízy. Na nesestupové místo domácí tým ztrácí pouhé dva body, které by dnes mohli získat a dostat se z pásma sestupu.

Angers SCO – hosté jsou na tom o poznání lépe. Krásné 3. místo se 37 body dává hráčům Angers naděje bojů o Evropské poháry. Hosté střílejí málo gólů, ale zato i málo inkasují a defenzíva týmu Angers je druhá nejlepší v lize.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.