Dnešní utkání je u konce! Stade de Reims nakonec v domácím prostředí remízovalo s AS Saint-Étienne 1:1!

První poločas dnešního utkání sice branku nenabídl, nicméně se diváci rozhodně nenudili. První velká šance utkání přišla ve 25. minutě, kdy se pokoušel prosadit z akrobatické pozice de Préville, nicméně Ruffier předvedl povedený zákrok. V závěru poločasu měl velkou šanci také hostující Bahebeck, avšak jeho střela byla zablokovaná.

První branky se diváci dočkali až po hodině hry, kdy se prosadil Jean-Christophe Bahebeck! Domácí měli následně velký tlak, a pokoušeli se co nejrychleji vyrovnat. To se povedlo až minutu před koncem základní hrací doby, kdy srovnal na konečných 1:1 Aïssa Mandi.

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+3
90+2
Ve středu hřiště se opět uvolnil Kankava, který centrem hledal Diega. Brazilský útočník si však míč na hranici vápna špatně zpracoval!
90+1
Domácí celek má stále více ze hry, a ještě se pokouší v nastaveném utkání vstřelit vítěznou branku!
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!
89
Reims právě vstřelilo branku!
A domácí celek se v závěru dnešního utkání dočkal, a srovnává na 1:1! Ve středu hřiště se dostal k míči Kankava, na který nedosáhl Pajot, a míč se snesl až na nohu AÏSSA MANDIHO, který si v zakončení dokázal poradit!
88
Na pravé straně si opět udělal místo Traoré, který nebezpečně odcentroval, nicméně Bayal Sall byl na svém místě, a centr dokázal odvrátit.
87
Reims se ještě pokouší v závěru utkání srovnat stav, nicméně si zatím nemůže najít cestu do pokutového území svého soupeře!
86
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Benjamin Corgnet.
85
Domácí celek pokračoval v deseti, nicméně Diego je již po ošetření, a zapojuje se zpět do hry!
84
Diego ještě následně za brankou nepříjemně upadl, a přivodil si nějaké zranění. Domácí celek už však všechny tři možnosti střídání vyčerpal ...
83
Teď však přišla obrovská šance domácího celku na vyrovnání, která však zůstala nevyužita! Po pravé straně postupoval Traoré, jehož centr hledal na zadní tyči Diega. Střídající hráč však nedokázal dostat míč do branky, a ten se odrazil od tyče zpět do hřiště!
81
Tentokrát se však Reims dostalo k míči na útočné polovině, a kombinuje. Obrana ASSE je však velmi dobře zformovaná!
80
Domácí celek se i nadále nemůže dostat do nějaké zajímavější šance, a deset minut před koncem základní hrací doby nadále ztrácí jednu branku.
79
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Gaëtan Charbonnier, přichází David N'Gog.
78
Na hranici pokutového území upadl de Préville, který svedl těžký souboj s Pogbou. Dle názoru hlavní rozhodčího se však faul nejednalo!
77
Teď to však s důrazem přehnal střídající Diego, který chtěl na levé straně obrat o míč Brisona, avšak svého protihráče fauloval. Od hlavního rozhodčí dostává žlutou kartu!
76
Saint-Étienne kombinuje na útočné polovině, a pokouší se šetřit čas. Domácí celek navíc nikterak agresivně nenapadá, což nahrává do karet hostujícímu AS!
74
Po delší době se do útoku dostal také hostující celek. Po pravé straně postupoval Polomat, na kterého si počkal Kankava, a hostující záložníka poslal k zemi.
73
Reims je v posledních minutách daleko aktivnější, nicméně se zatím nemůže dostat do nějaké větší šance, ze které by mohla vyrovnat!
72
Na pravém křídle se dokázal uvolnit střídající Diego, který následným centrem hledal ve vápně de Prévilleho, ten se však k míči nedostal.
69
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jean-Christophe Bahebeck, přichází Franck Tabanou.
68
Saint-Étienne opět chybovalo v obraně, a málem se dostal do šance de Préville. Pohotový brankář Ruiffer však včas vystartoval z branky, a míč odkopl!
66
Za vápnem se dostal k míči domácí de Préville, který vyslal přízemní střelu k tyči, tu však dokázal zablokovat stoper Bayal Sall, a dopředu může zamířit ASSE.
65
Hostující Pogba si dával na čas s rozehrávkou, což se vůbec nelíbilo hlavnímu rozhodčímu, a udělil mu žlutou kartu!
64
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mickaël Tacalfred, přichází Odaïr Fortes.
63
Reims je pochopitelně rázem daleko aktivnější, a pokouší se velmi rychle srovnat. ASSE se zatáhlo, a lze očekávat, že se bude pokoušet současný stav udržet!
62
Reims se hned po obdržené brance pokoušela rychle vyrovnat. Na levé straně se uvolnil Signorino, jehož nebezpečný centr však dokázal odvrátit Pogba!
60
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A konečně přichází úvodní branka dnešního utkání, a Saint-Étienne jde po hodině hry do vedení! Do pokutového území přilétl centru pro Søderlund, který sklepl míč pro JEAN-CHRISTOPHA BAHEBECKA, který překonal Placideho přesnou střelou k tyči!
58
Saint-Étinne je v posledních minutách v kombinaci daleko aktivnější, nicméně branku domácího brankáře zatím neohrozilo.
57
Hostující stoper Pogba se dostal při rozehrávce pod tlak napadajícího de Prévilleho. Naštěstí pro hosty však francouzský stoper situaci zvládl.
56
Na útočné polovině chyboval při kombinaci Kankava, a Saint-Étienne mohlo zamířit vpřed. Domácí obrana se však včas zformovala, a AS se do rychlého protiútoku nakonec nedostalo.
54
Reims zatím ve druhém poločase svého soupeře jednoznačně přehrává, a nyní vybojovala i rohový kop! Rozehrávky se ujal Charbonnier, jehož centr však skončil v rukavicích Ruffiera.
53
Reims momentálně kombinuje na útočné polovině, nicméně přes pevnou obranu ASSE se stále nemůže dostat. Momentálně je míč na pravé straně u Onianguého.
51
Saint-Étienne kombinovalo na útočné polovině, nicméně spolupráce mezi Monnete-Paquet a Polomatem však nebyla přesná, a míč skončil v zámezí.
50
A hned na začátku poločasu také přišla velká šance domácích! Před vlastním vápnem chyboval Lemoine, který nabídl míč Charbonnier, jenž jej přiťuknul pro de Prévilleho. Jeho zakončení však Ruffier lapil!
48
Hned na začátku druhého poločasu předvedl hodně ostrý zákrok Théophile-Catherine, který poslal k zemi de Prévilleho. Hlavní sudí mu udělil žlutou kartu!
46
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïc Perrin, přichází Jonathan Brison.
46

Druhý poločas začne přibližně v 18:02!
45+1
45
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem jednu minutu nad rámec základní hrací doby!
44
Standardní situaci mělo k dispozici také ASSE, nicméně rozehrávka se hostům vůbec nevydařila, a Reims může zamířit do rychlého protiútoku.
42
O další nebezpečný centr se postaral Traoré, nicméně míč byl odhlavičkován Pogbou. Následně byl před vápnem nejspíše faulován domácí Kankava, avšak rozhodčí hru pouští!
41
Teď měli k dispozici velkou šanci také hostující hráči! Po levé straně zatáhl míč do vápna Polomat, který následně našel na opačné straně Monneta-Paqueta. Jeho povedená přihrávka našla Bahebecka, jehož rána ze středu vápna byla zablokovaná Mandim!
40
Stoper ASSE, Bayal Sall, si musel dávat v obraně velký prostor, neboť se doopředu hnal útočník Diego. Hostující hráč však nakonec situaci zvládl!
38
Na útočné polovině chyboval Sall, který nabídl Reims rychlý protiútoku. Oniangué odcentroval, a našel za obraou Diega. Střídající hráč však nakonec na míč nedosáhl, což ani nemuselo tolik vadit, neboť se nacházel stejně v ofsajdu!
37
Následné standardní situace se ujal právě de Préville, jehož následný centr letěl přímo na zadní tyč, kam si nabíhal Weber. Těsně před ním však nakonec míč odhlavičkoval Bayal Sall!
36
Domácí útočník de Préville postupoval po pravé straně, nicméně obránce Théophile Cantherine si pomohl nedovoleným zákrokem, a Reims bude mít k dispozici standardní situaci.
35
Kankava chyboval ve středu hřiště, kde ho obral o míč Polomat. Saint-Étienne následně postupovalo dopředu, nicméně nakonec míč hosté ztratili.
34
Hostující Pogba posílal další centr do vápna, na který si tentokrát nabíhal Bahebeck. Těsně před hostujícím křídelníkem však míč vyboxoval brankář Placide.
32
Domácí celek rozehrával zajímavou standardní siutaci, které se ujal de Prévilleho. Jeho nebezpečný centr se snášel do středu vápne, kde se však nakonec míč odrazil k Sallovi, a ten míč odkopl.
31
Na trávníku zůstal ležet Siebetcheu, který špatně došlápl ve vápně. Domácí útočník nemůže se svým zraněním pokračovat ve hře, tudíž ho na hřišti nahrazuje Diego!
28
Na druhé straně se pokoušel nabíhat za obranu Lemoine, kterého hledal dlouhým nákopem Pogba. U míče byl však první brankář Placide, který velmi dobře četl hru.
27
Charbonnier se pokoušel najít za obranou útočníka de Prévilleho, nicméně před toho se dostal stoper Perrin, který kontroloval situaci, a pro míč si došel Ruffier.
25
První velká šance domácího celku! Z pravé strany vhazoval aut Traoré, míč prodloužil na hranici vápna Siebatcheu, a k akrobatickému zakončení se dostal de Préville. Jeho střelu však vyrazil Ruffier!
24
Po pravé straně postupoval vpřed domácí Siebatcheu, nicméně do souboje přilétl stoper Bayl Sall, který trefil míč, a předvedl čistý zákrok!
23
Hostující celek rozehrává z vlastní poloviny, a rozhodně při kombinaci nikam nespěchá. To se příliš nelíbí domácím, kteří velmi agresivně napadají, nicméně zatím se k míči nedokázali dostat.
21
Hostující celek je v posledních minutách aktivnější, nicméně zatím se nedokázal dostat do nějaké větší šance.
19
Saint-Étienne vybojovalo rohový kop, kterého se ujal Monnet-Paquet. Jeho centr našel na přední tyči Pajota, nicméně ten se k hlavičce nakonec přes bránícího hráče nedostal.
18
Reims aktivně kombinovalo na útočné polovině, a obránce Traoré nebezpečně odcentroval do vápna. Míč se nakonec snesl do prostor, kde se nacházel Bayal Sall, a ten ve spolupráci s Ruffierem situaci zvládl.
17
Exekuce následné standardní situace se ujal stoper Pogba, který však trefil pouze zeď domácího celku. Následně Pogba ještě fauloval, a u míče budou domácí.
15
Domácím se však vůbec nevydařila rozehrávka, a k míči se hned dostalo AS. Středem hřiště postupoval Lemoine, kterého poslal k zemi Mickäel Tacalfred, který dostává žlutou kartu.
15
Norský útočník Søderlund velmi ostře napadal Tacalfreda, který nakonec upadl, a hlavní rozhodčí neváhal odpískat nedovolený zákrok.
13
Pogba tentokrát našel krásným centrem na pravém křídle volného Bahebecka, který si udělal prostor ke střele, a z ostrého úhlu se pokoušel překonat Placideho. Rána však mířila mimo!
12
Kankava tentokrát nedokázal ve středu hřiště zastavit pronikajícího Polomata, to za gruzinského záložník udělal až Charbonnier, který dostal míč do zámezí.
10
Domácí de Préville se pokoušel uvolnit na levé straně, což se mu také povedlo, nicméně ho nakonec poslal nedovoleným způsobem k zemi Perrin, a Reims zůstane u míče.
9
Saint-Étienne se velmi rychle přesunulo na útočnou polovinu. Na levém křídle kombinoval Bahebeck s Pajotem, avšak spolupráce těchto dvou hráčů k ničemu kloudnému nevedla.
7
Kankava dokázal vybojovat míč ve středu hřiště, a následně jej dostal do vápna pro de Prévilleho. Francouzský forvard si udělal ve vápně místo, nicméně o míč po následném souboji s Perrinem přišel.
6
Po pravé straně postupoval vpřed domácí Siebatcheu, o kterého se však velmi dobře postaral stoper Bayal Sall. Míč nakonec skončil v zámezí, a vhazovat bude domácí celek.
3
Stoper Pogba se pokoušel o dlouhý nákop, kterým hledal útočníka Søderlund. Norský forvard však zaspal při náběhu, a míč skončil v zámezí.
2
Do utkání vstoupil aktivněji hostující celek, který byl před dnešním střetnutím mírně favorizován. Momentálně AS kombinuje na útočné polovině.
1
Příjemné nedělní odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Francouzská Ligue 1 má dnes na programu své tři zápasy 22. kola. My se společně zaměříme na souboj Stade de Reims s AS Saint-Étienne. Úvodní výkop je naplánován v 17:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
STADE DE REIMS
Reims nezažívá povedenou sezónu! Tento francouzský celek se nachází na sedmnácté příčce tabulky se ziskem 22 bodů. Na první sestupovou příčku má náskok pouze dvou bodů, a dnešní výhry by se Reims narámně hodila!

V posledních ligových zápasech se navíc Reims příliš nestačí. Nejprve v domácím prostředí přivítalo v záchranářském souboji Toulouse. V důležitém utkání však domácí selhali, a prohráli 1:3. V posledním ligovém zápase však Reims remízovalo na hřišti Ajacciaa, a připsalo si alespoň bod.
AS SAINT-ÉTIENNE
Francouzský celek je na tom o hodně lépe! AS se momentálně nachází na šestém místě ligové tabulky se ziskem 32 bodů. Étienne by jistě rádo obsadilo na konci sezóny pohárové příčky, nicméně na čtvrté Angers momentálně ztrácí dva body! Do dnešního utkání však AS vstupuje v pozici mírného favorita.

Saint-Étienne se v posledním ligovém kole střetlo v domácím prostředí s Lyonem, a šlágr kola zvládlo velmi dobře, a dokázalo zvítězit 1:0. V tomto týdnu se AS představilo v rámci francouzského poháru v zápase s Ajacciem. Zápas došel až do prodloužení, ve kterém se nakonec radovalo Saint-Étienne!