Je konec! Stade de Reims v domácím prostředí nedokázalo porazit nováčka ESTAC Troyes, a zápas nakonec skončil 1:1!

První poločas nabídl vcelku vyrovnaný fotbal. První velkou šanci měl domácí celek v 18. minutě, kdy se k odraženému míči dostal před brankou de Préville, avšak jeho patička skončila těsně mimo. Stade de Reims se dočkalo až ve 36. minutě, kdy se krásně trefil Nicolas de Préville! Následně měl ještě velkou šanci Devaux, nicméně jeho střela skončila mimo.

Hned na začátku druhého poločasu srovnal hostující Jessy Pi! Troyes následně přebralo iniciativu, a mělo i další šance. V závěru utkání se ještě pokoušel domácí celek vstřelit rozhodující branku, ale obrana Troyes odolala!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic!
90+3
90+2
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Chris Mavinga, přichází Mouhamadou Dabo.
90+2
Po levé straně prošel do pokutového území obránce Signorino, který následně poslal míč před branku. Nikdo z domácích hráčů se však do zakončení nedostal!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!
90
Exekuce rohového kopu se ujal de Préville, jehož centr však příliš přesný nebyl, a obrana Troyes se dokázala ubránit!
89
Reims zůstalo u míče na útočné polovině, a z pravé strany tentokrát přilétl daleko nebezpečnější centr od Fofany, který na přední tyči přizvedl stoper Veškovac, a brankář Bernardoni raději poslal míč na rohový kop!
88
Domácí celek se hnal do postupného útoku, který táhl po pravé straně obránce Fofana. Ten následně poslal do vápna přízemní centr, který však odkopl obránce Tacalfred!
87
Ve středu hřiště dostal od domácích hráčů prostor Jessy Pi, který natáhl ke střele. Pokus francouzského útočníka nevyapdal vůbec špatně, nicméně míč skončil těsně vedle branky!
86
Troyes momentálně kombinuje na útočné polovině, a pokouší se dostat na dostřel domácí branky!
85
Domácí celek následně vybojoval rohový kop, kterého se ujal Nicolas de Préville. Centr autora jediné branky domácího celku se snášel do míst, kam si nabíhal Fortes. Těsně před ním však míč odhlavičkoval Veškovac!
84
Na pravé straně se dokázal uvolnil útočník Fortes, jehož následný centr však zblokoval obránce Mavinga. Reims tak pokračuje v kombinaci!
82
Domácí celek v pohodě kombinoval na útočné polovině. Následně však chyboval Peuget, kterému míč uskočil. Do protiútoku se mohl dostat Cabot, ten má nedosáhl na svižnou přihrávku od Niveta!
81
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Fabien Camus.
80
Troyes hraje v posledních minutách opravdu velmi dobře. Teď má však nováček nejvyšší francouzské soutěže problémy při rozehrávce, neboť domácí hráči hodně agresivně napadají!
78
Velmi dobrou práci odvedl ve vápně Fortes, který dokázal přiťuknou míč do jízdy pro de Prévilleho. Střelu francouzského útočníka včas zablokoval obránce Mavinga!
77
Ve vápně Troyes si krásně zpracoval míč útočník Fortes, který se elegantně obtočil kolem obránce, a prudce vystřelil. Jeho pokus mířící na zadní tyč však zablokoval Veškovac!
76
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Džaba Kankava, přichází Alexi Peuget.
76
Reims se velmi rychle přesunulo na útočnou polovinu, a ze střední vzdálenosti natáhl ke střele Devaux. Jeho střela byla zblokovaná, a bude z toho rohový kop!
75
Troyes v posledních minutách svého soupeře přehrává, a z tribun se ozývá pískot domácích fanoušků! Po povedeném centru Cabota se ve vápně dostal k míči Corentin Jean, jehož následná střela prolétla těsně vedle pravé tyče!
73
Další útočnou akci Troyes táhl po pravé straně Perea. Jeho následný přízemní centr našel ve vápně pouze domácího stopera Mandiho, který míč odkopl!
72
Krásný pas za obranu vyslal Thiago Xavier, který našel volného Pereu. Kolumbijský útočník si však míč špatně zpracoval, a ten mu utekl k domácímu brankáři, který situaci vyřešil velmi dobře!
71
Na útočné polovině chyboval hostující Jessy Pi, a Reims mohlo jít do protiútoku. Devaux však akci ve středu hřiště zabrzdil, a hostující hráči se stihli vrátit.
69
Nivet se dostal na pravé straně k míči, a pohotově přes obránce Fofanu odcentroval. Obrana Reims centr odvrátila pouze ke Cabotovi, který vystřelil ze střední vzdálenosti, avšak branku domácích netrefil!
67
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Prince Oniangué, přichází Theoson Jordan Siebatcheu.
67
Dlouhý výkop brankář Bernardoniho našel na útočné polovině Pereu. Kolumbijský útočník si však míč špatně zpracoval, a o míč přišel!
66
Troyes je v posledních minutách velmi aktivní, a sahá po vedoucí brance! O tu se mohl postarat Cabot, který ve vápně ukličkoval Fofanu, a následně posílal centr před branku. Pro míč si však došel Agassa!
64
Pi následně v levé části vápna našel Corentina Jeana, který si míč zpracoval, a pohotově zakončil. Jeho ostrou střelu však dokázal brankář Agassa lapit!
63
Ve středu hřiště dostal hodně prostoru hostující Jessy Pi, který měl ideální možnost na střelu. Střelec vyrovnávací branky však raději podržel míč, a Troyes pokračuje v kombinaci!
61
David N´Gog dokázal krásně uvolnit Fortese, který nebezpečně vystřelil z pravé části vápna. Jeho přízemní rána prolétla těsně vedle pravé tyče hostující branky!
59
Následného rohového kopu se zhostil Jimmy Cabot, který nasměroval svůj centr na hranici malého vápna, kam nabíhal Veškovac. Ten se však nakonec k hlavičce nedostal, a Tacalfred míč odhlavičkoval.
58
Troyes je v posledních minutách opravdu nebezpečné, a tentokrát se hnalo do dalšího protiútoku, který táhl Cabot. Jeho následnou přihrávku však poslal na rohový kop Mandi!
56
Hostující celek mířil do dalšího protiútoku, který táhl středem hřiště Corentin Jean. Mladý francouzský útočník se pokoušel roztáhnout hru na pravou stranu. Jeho přihrávku však zablokoval Tacalfred!
55
Rozehrávky následného rohového kopu se zhostil Corentin Jean, jehož centr však příliš povedený nebyl. Obrana Stade de Reims se dokázala ubránit!
54
Hostující celek se mohl klidně dostat do vedení! Dlouhý centr Xaviera našel ve vápně Pereu, po jehož hlavičce Agassa vyrazil míč před sebe. Následně se ke střele dostal Nivet, jehož střelu zblokoval na rohový kop Signorino!
52
Exekuce standardní situace se nakonec ujal de Préville, jehož střela nebyla vůbec špatná, nicméně mířila těsně mimo, a Bernardoni nemusel zasahovat!
51
Hostující Ngongca se ve středu hřiště prezentoval hodně ostrým skluzem, kterým poslal k zemi de Prévilleho. Reims tak má k dispozici hodně zajímavou standardní situaci!
50
Na pravé straně operoval s míčem obránce Fofana, který si následně narazil s Kankavou, a chtěl odcentrovat. Jeho postup však následně zastavil obránce Mavinga!
48
Stade de Reims je hned po obdržené brance logicky aktivnější, a kombinuje na útočné polovině!
47
Troyes právě vstřelilo branku!
Tak to je pro domácí velký šok! Troyes hned na začátku druhého poločasu srovnává na 1:1! Do vápna prošel záložník Cabot, který se po pěkné kličce dostal ke střele, nicméně tu Agassa vyrazil. Následně se míč odrazil do prostoru, kde se nacházel JESSY PI, který přesnou střelou sronvává stav!
46

Druhý poločas začne v Reims přibližně ve 21:03!
45+3
45+2
Troyes je v závěru poločasu aktivní, nicméně se nemůže dostat do blízkosti pokutového území, aby ohrozilo branku brankáře Agassa!
45+1
Středopolař Thiago Xavier se dostal ve středu hřiště k míči, a pokoušel se vysunout Cabota. Na toho však byla přihrávka příliš dlouhá, a míč skončil v zámezí!
45
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby, což je způsobeno zejména díky ošetřování obránce Martiala.
44
Hostující celek přenesl hru na levou stranu, kde operoval s míčem Mavinga. Tomu však následně míč utekl, a obránce Troyes fauloval Fofanu!
43
Troyes kombinovalo na útočné polovině, nicméně do blízkosti vápna domácího celku se zatím nedostalo!
41
Teď měl domácí celek obrovskou šanci! Po pravé straně postupoval obránce Fofana, který svým centrem našel na zadní tyči Devauxe. Francouzský záložník svou střelu směroval na zadní tyč, nicméně branku těsně minul! Na míč si sáhl i brankář Bernardoni!
40
Nicolas de Préville se dostal ve středu hřiště k míči, a následnou přihrávkou hledal ve vápně obránce Fofanu. O toho se však postaral Mavinga, který přesně načasovaným skluzem poslal míč do zámezí!
39
Ve středu hřiště chyboval Xavier, který poslal nepřesnou přihrávku na Cabota. K míči se dostal Kankava, a Reims mohlo zamířt do rychlého protiútoku, ten však zhatil nepřesným pasem Fortes!
36
Reims právě vstřelilo branku!
Domácí celek jde před koncem prvního poločasu do vedení! Na pravé straně operoval s míčem Fortes, který se pokoušel najít ve vápně Fortese. Míč se však nakonec dostal do středu, kde napřáhl ke střele NICOLAS DE PRÉVILLE, na jehož krásnou ránu byl brankář Bernardoni krátký!
35
Teď to však přehnal s důrazem Tiago Xavier, který poslal k zemi de Prévilleho, a zaslouženě dostává žlutou kartu!
33
Po levé straně postupoval domácí obránce Signorino, toho však zastavil velmi dobře načasovaným skluzem hostující Perea!
32
Troyes je v posledních minutách velmi aktivní na útočné polovině. Stoper Veškovac se pokoušel o dlouhý nákop na levou stranu, kam nabíhal Fofana. Domácí obránce však míč na hrací ploše nestihl!
30
Při rozehrávce zaváhal domácí Kankava, který nabídl míč hostujícímu Nivetovi, který se pohotově pokoušel přelobovat brankáře Agassa. Jeho střela však skončila těsně mimo!
29
Exekuce rohového kopu se ujal de Préville. Centr francouzského útočníka sice našel obránce Mandiho, tomu se však hlavička nepovedla!
28
Hostující celek chyboval ve středu hřiště, a Reims mohlo jít do protiútoku. Oniangué poslal pěknou přihrávku za obranu pro de Prévilleho, o kterého se však postaral Xavier, který poslal míč na rohový kop!
27
Po několika minutách mohla hra pokračovat, a Stade de Reims zahrávalo rohový kop. Exekuce se ujal de Préville, jehož centr však obrana Troyes dokázala odvrátit!
25
Obránce Martial byl odnesen na nostíkách za postranní čáru za velkého potlesku domácích fanoušků. Doufejme, že bude francouzský bek v pořádku! Na jeho místo přichází Veškovac!
23
Na trávník přicházejí zdravotníci i s nosítky, a domácí obránce Martial bude muset určitě střídat!
22
Do pokutového území dostal povedenou přihrávku de Préville. Postup francouzského obránce však zastavil skvělým skluzem obránce Martiala, který si však zákroku ublížil, a momentálně je ošetřován!
20
První žlutou kartu udělil hlavní rozhodčí domácímu Kankavovi, který se prezentoval hodně ostrým zákrokem v souboji s Nivetem!
19
Reims začínýá v posledních minutách potvrzovat roli papírového favorita, a svého soupeře přehrává! Troyes se však zatím brání úspěšně!
18
Domácí měli k dispozici zajímavou standardní situaci, které se ujal Mandi. Jeho centr prošel až na zadní tyč, kde se nacházel de Préville. Francouzský útočník byl zády k brance, a jeho patička skončila těsně vedle!
16
Stade de Reims však výborně napadalo, a ve středu hřiště vybojoval míč Kankava. Domácí záložník následně ve vápně našel de Prévilleho, jehož střelu však brankář Bernardoni vyrazil!
15
Domácí Mandi operoval s míčem na pravé straně, nicméně jeho postup nakonec zastavil obránce Ngongca!
14
Středem hřiště postupoval domácí Nivet, který se následnou přihrávkou pokoušel najít Pereu, ten však zaspal při náběhu, a míč nestihl na hrací ploše!
13
Troyes zatím nepředvádí vůbec špatný výkon, a svému soupeři se zatím ve hře vyrovnává! Momentálně hostující celek kombinuje na vlastní polovině.
11
Domácí záložník Kankava chyboval na vlastní polovině, kdy pokazil přihrávku, a hosté mohli jít do protiútoku. Corentin Jean se však zachoval stejně, a přihrávka se mu také nepovedla!
10
Na pravé straně to udělal parádně domácí Mandi, který dokázal přelstít dvojici protihráčů. Vše však zkazil následnou nepřesnou přihrávkou!
8
Na hranici vápna operoval s míčem Oniangué, který mohl vystřelit, avšak nakonec správný moment promeškal, a o míč přišel!
7
Ve středu hřiště chyboval hostující Cabot, a do zajímavého protiútoku mohlo jít Reims. No jo, to by však nesměl pokazit přihrávku Fortes ...
6
Domácí celek vybojoval svůj první rohový kop v utkání. Exekuce se ujal de Préville, jehož centr však dokázala obrana Troyes odvrátit!
5
Domácí útočník Fortes se zapojil do kombinace ve středu hřiště, a jeho povedená přihrávka našel na hranici vápna de Prévilleho. Jeho následná střela však nebyla přesná!
3
Do zakončení se na druhé straně dostal hostující Perea, jehož rána však minula branku brankáře Agassa!
2
Domácí Reims je zatím velmi aktivní, nicméně kombinace domácího celku na útočné polovině zatím k zakončení nevedla.
1
Hlavní rozhodčí Jérôme Miguelgorry právě zahájil dnešní utkání! Úvodní výkop měli k dispozici domácí fotbalisté, kteří tak mají výhodu první útoku v utkání!
1

Stade de Reims: Agassa – Fofana, Tacalfred, Mandi, Signorino – Devaux, Kankava, Oniangué – de Préville, N'Gog, Fortes.
Náhradníci: Placide – Diego, Atila Turan, Bulot, Peuget, Siebatcheu, Mfulu.

ESTAC Troyes: Bernardoni – Ngongca, Martial, Saunier, Mavinga – Xavier, Pi – Cabot, Nivet, Jean – Perea.
Náhradníci: Dreyer – Dabo, Ayasse, Court, Camus, Karaboué, Veškovac.

Rozhodčí: Jérôme Miguelgorry – Gaillar, Mouysset (vš. Francie).
Příjemný sobotní večer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Francouzský Ligue 1 má o tomto víkendu na programu své 17. kolo. My se společně zaměříme na souboj Stade de Reims s ESTAC Troyes. Úvodní výkop je naplánován na Stade Auguste-Delaune ve 20:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic!
STADE DE REIMS
Výkony tohoto francouzského celku jsou zatím výrazně za očekáváním! Reims se nachází až na dvanácté příčce tabulky se ziskem devatenácti bodů. Na první sestupovou pozici, kterou okupuje Toulouse, má náskok pouze čtyř bodů! Do dnešního utkání však Reims vstupuje v roli velkého favorita, který by měl získat tři body!

Svěřenci trenéra Guégana drželi až do předminulého kola nelichotivou bilanci tří porážek v řadě! Tu přerušili v domácím zápase s Rennes, ve kterém Reims bralo bod za remízu 2:2. V posledním ligovém utkání, hraném ve středu, se Reims konečně dočkalo výhry, kdy dokázalo zvítězit na půdě Guingampu 2:1!
ESTAC TROYES
Nováček letošní sezóny nejvyšší francouzské soutěže se momentálně nachází na poslední příčce tabulky se ziskem pouhých pěti bodů! Na první nesestupovou pozici, kterou zaujímá Lille, ztrácí Troyes již dvanáct bodů!

V posledních utkáních navíc Troyes schytalo dva debakly! Nejprve se představilo na půdě suverénního PSG, kde prohrálo 1:4. V tomto týdnu se nováček představil doma v zápase s Toulouse. Tentokrát se svěřenci trenéra Furlana prosadit nedokázali, a navíc třikrát inkasovali! Dokáže se Troyes zvednou v dnešním utkání?