Rozhodčí Millot ukončil dnešní utkání, ve kterém Rennes nestačilo na Nice a podlehlo mu vysoko 1:4. Za Nice se prosadil Bodmer, Ben Arfa, Traoré i mladičký Benrahma. Za Rennes snižoval v 88. minutě Grosicki. Nice dnes bylo aktivnější, nebezpečnější a důraznější, tedy splnilo všechna fakta pro to, aby mohlo zvítězit, a tak se i stalo. Rennes se hodně snažilo, ale dnes bylo výkonostně horší, a tak se musí z dnešní porážky otřepat a poučit. Děkuji za pozronost a přeji dobrou noc.
90+3
90
Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.
88
Rennes právě vstřelilo branku!
Tak se domácí fotbalisté konečně dočkali a snížili na 1:4. KAMIL GROSICKI obdržel ve vápně přesnou přihrávku od Quinteroa, dal si míč na pravačku a poté krásnou střelou poslal balon za gólmanova záda.
87
V šanci se ocitl Grosicki, ale ten svůj pokus mezi tři tyče usměrnit nedokázal.
85
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Hatem Ben Arfa, přichází Paulin Puel.
84
Doucouré už ze zoufalství vystřelil, ale branku vůbec0 netrefil.
82
Hostům vyšlo skvěle střídání, hned dva hráči se dokázali prosadit, a navýšili tak vedení Nice. Trenér je určitě spokojen.
80
Nice právě vstřelilo branku!
Hosté rozehráli rohový kop nakrátko a SAÏD BENRAHMA pak obdržel přihrávku od Ben Arfy. BENRAHMA si připravil míč na pravačku a poté výstavní ránou trefil pravý horní roh branky. Golman Diallo opět bez šance.
79
Ben Arfa chtěl odcentrovat míč před bránu, ale Armand byl proti. Následuje roh pro Nice.
77
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Wallyson Mallmann, přichází Saïd Benrahma.
75
Hosté teď předvedli parádní brejk a dostali se do tříbrankového vedení.Přihrávku na malé vápno obdržel Germain, který okamžitě pálil, ale Diallo jeho pokus zneškodnil. K odraženému míči se velmi rychle dostal MAHAMANE TRAORÉ, jenž vystřelil z hranice malého vápna a prudkou ránou skoro roztrhal síť. Tady byl Diallo bez šance.
74
Diagné se prodral ke střele, ale Seri mu ji úspěšně zablokoval, a tak Cardinale nemusel zasahovat.
72
Prolomit střelecké neštěstí se pokusí Quintero, který vystřídal Henriqueho.
71
Traoré na hřišti moc dlouho není a už uviděl žlutou kartu za faul.
71
Sio mohl snížit na 1:2, ale brankář Cardinale byl proti, skočil rybičku a míč uklidil do bezpečí. Balon napoprvé sice v rukavicích neudržel, ale rychle zareagoval a nic nenechal náhodě.
70
Le Marchand si navedl míč na levačku a poté vystřelil, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
66
Dohrál Baal, kterého nahradil Zeffane.
66
Hrací plochu opustil Koziello, kterého vystřídal Traoré.
66
Útočná akce domácích skončila odpískaným ofsajdem. Rozehrávat budou hosté, ale první proběhne střídání.
64
Grosicki si udělal prostor a prezentoval se centrem na malé vápno, kde se do zakončení hlavou dostal Doucouré, ale střela mu vůbec nesedla.
64
Henrique obětavě vybojoval balon, poté obehrál tři protihráče a ze své kopačky vyslal parádní centr do pokutového území, avšak k míči se dostal pouze bránící protihráč, který ho odehrál do bezpečí.
62
Střídání zatím domácímu celku nijak výrazně nepomohlo a obraz hry se také nezměnil. Navíc hráči jsou teď otřeseni druhou inkasovanou brankou.
59
Sio se provinil proti pravidlům a od sudího vyfasoval žlultý kartónek.
57
Grosicki si střihl podobné sólo jako Ben Arfa, ale jeho zakončení bylo horší a střela se do brány vůbec nevešla.
57
Diagné se ocitl v šanci, ale gólman Cardinale byl pozorný.
53
Hosté založili rychlý brejk a dostali se do dvoubrankového vedení. Seri našel rychlou přihrávkou HATEMA BEN ARFU, který si střihl sólo přes půlku hřiště a poté se prezentoval krásnou střelou. BEN ARFA došel s míčem až do pokutového území, kde obehrál dva protihráče a technickou střelou ke vzdálenější tyči nedal domácímu brankáři šanci.
53
Volný přímý kop rozehrál Fernandes, ale on ani jeho spoluhráči ze standardní situace nic nevytěžili.
52
Germain se provinil faulem a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.
52
Domácí tým reaguje na nepříznivý vývoj střídáním. Ze hry odešel Moreira, kterého nahradil Grosicki.
49
Mallmann dostal přihrávku do ideální pozice, ale branku z dobré vzdálenosti pouze přestřelil.
47
Druhý poločas zatím probíhá mezi pokutovými územími a na obou stranách jsou nepřesnosti v rozehrávce.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:05.
Rozhodčí Millot ukončil první poločas za stavu 0:1. Zatím jediný gól zápasu padl ve 14. minutě, kdy se přesnou trefou prezentoval Bodmer. První poločas byl celkem vyrovnaný, ale šťastnější jsou zatím hosté, kteří byli důraznější. Doufejme, že druhý poločas bude pokračovat v minimálně stejném tempu, v jakém probíhal poločas první.
45
44
Rohový kop si vzal na starost Henrique, který ze své kopačky vyslal sice dobrý centr před bránu, ale jeho spoluhráč fauloval brankáře, a tak byla hra přerušena.
44
Standardní situaci si vzal na starost Mendes, ale jeho centr byl sražen na rohový kop.
43
Hosté teď musí být pozorní, protože domácí tým bude zahrávat volný přímý kop z 25 metrů.
41
Pied se dostal k balonu a raději ho zahrál na rohový kop. Domácí tým však ze standardní situace vůbec nic nevytěžil.
40
Moreira u rohového praporku obehrál dva protihráče a poté ze své kopačky vyslal centr, který orazítkoval břevno. Brankář Cardinale vše raději hlídal.
39
Domácí hráči by potřebovali do poločasu vstřelit vyrovnávací branku, ale zatím to vypadá, že se jim to nepodaří.
37
Fernandes fauloval svého protihráče a od sudího vyfasoval žlutou kartu.
35
Na druhé straně si na centrovaný balon vyskočil hlavičkující Henrique, avšak jeho pokus ke vzdálenější tyči byl nepřesný. Následuje odkop od brány.
35
Přihrávku do běhu obdržel Ben Arfa a vzal všechno na sebe. Útočník Nice podnikl parádní sólo akci, kterou zakončil nádhernou střelou, ale brankář Diallo se blýskl parádním zákrokem a svůj tým podržel.
35
Balonu se ujali hosté a vyráží do protiútku.
34
Do pokutového území přilétl další z centrů, ale i tentokrát byla obrana pozorná.
34
Rennes stále u míče a pohybuje se na útočné polovině.
33
Hráči v červených dresech se hodně snaží o vyrovnání a na svého soupeře vytváří tlak, ale Nice zatím vše zvládá bez větších komplikací.
32
Ben Arfa obehrál bránící protihráče a poté poslal přízemní centr do vápna, ale obrana byla pozorná a míč odkopla do bezpečí.
30
Rennes u balonu vydrželo Henrique poslal dobrý centr před bránu, ale i tentokrát se k míči dostal pouze pozorný obránce.
30
Domácí hráči rozehráli nakrátko a později přišel centr do velkého vápna, avšak tam byl pozorný Le Marchand, který odkopl balon do bezpečí.
29
Hosté se teď musí bránit, protože jejich soupeř bude zahrávat rohový kop.
28
Mallmann obdržel přesnou přihrávku do vápna, kde se okamžitě dostal ke střele, kterou směřoval ke vzdálenější tyči. Nicméně tento pokus postrádal přesnost. Gólman Diallo vše raději jistil.
26
Domácí tým se pokusil o útočnou akci podél pravé postranní čáry, ale Sio si nepohlídal ofsajd, a tak rozhodčí musel hru přerušit.
24
Sio se teď prodral ke střele, ale ta gólové parametry postrádala. Stav skóre se ve 24. minutě nemění.
23
Hra probíhá mezi pokutovými územími a žádné šance k vidění momentálně nejsou.
20
Výkon obou týmů je zatím sympatický. Nicméně Nice je na tom lépe, než domácí Rennes. Domácí tým se však snaží o vyrovnání, ale obrana Nice je pozorná a chybovat nechce.
17
Baal zahrával volný přímý kop, kdy centrem našel Pedra Mendese, ale jeho pohotová střela z velkého vápna skončila vysoko nad brankou.
16
Mohlo být vyrovnáno, ale gólman Cardinale svůj tým v těžké chvíli podržel. Doucouré se v pokutovém území dostal k balonu a okamžitě zakončoval hlavou. Tento pokus se stáčel pod břevno,a le brankář Cardinale zasáhl na jedničku.
14
Rohový kop si vzal na starost Seri, ale jeho centr byl pozornou obranou odvrácen mimo pokutové území. K míči se však dostal Mallmann, který ho rychle vrátil do vápna a MATHIEU BODMER v souboji na jednoho nedal Dialloovi šanci.
13
Centr hostů byl sražen na rohový kop.
12
Prozatím sledujeme vyrovnané utkání, které se odehrává především mezi pokutovými územími, a tak šance k vidění nejsou. Doufejme, že se výkon obou týmů zlepší.
10
Baal se snažil získat míč pro sebe, ale pomohl si faulem a rozhodčí mu ho odpískal.
8
Seri zahrával rohový kop, ale on ani jeho spoluhráči ze standardní situace vůbec nic nevytěžili.
7
Hosté chybovali a domácí tým šel do brejku, který táhl Henrique, jenž dovezl míč do pokutového území a pak přihrával před bránu, ale jeho spoluhráč se k míči nedostal, protože obrana stihla na poslední chvíli vše uhasit.
5
V úvodních minutách se hraje převážně mezi pokutovými územími a šance k vidění nejsou.
3
Ben Arfa poslal dobrý centr do vápna, kde se k míči dostal Mallmann, jenž sice překonal gólmana, ale jeho střela ke vzdálenější tyči byla nepřesná. Nikdo z jeho spoluhráčů ve vápně nebyl, ale míč dostal do odkryté brány.
2
Domácí tým vybojoval první rohový kop, na starost si ho vzal Henrique, který centrem našel Baala, jenž se dostal do zakončení, ale jeho rána byla zablokována Bodmerem.
2
Hosté oblékli bílé komplety, s černočerveným pruhem po boční straně.
1
O úvodní výkop se postarali domácí fotbalisté, kteří do dnešního utkání nastoupili v červených dresech a v černých trenýrkách.
1
-1
Hlavní sudí Millot přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.

Stade Rennais FC: Diallo – Diagné, Mendes, Armand (C) – Moreira, Sylla, Fernandes, Baal – Sio, Doucouré, Henrique.
Náhradníci: Sorin – Zeffane, André, Boga, Grosicki, Quintero, Gnagnon.

OGC Nice: Cardinale – Pied, Bodmer (C), Le Marchand, Pereira – N. Mendy – Koziello, Mallmann, Seri – Germain, Ben Arfa.
Náhradníci: Gambetta – Baysse, Boscagli, Puel, Traoré, A. Mendy, Benrahma.

Rozhodčí: Millot – Denis, Leducq.
Dnešní zápas nemá favorita, ale výhodu bude mít Rennes, které hraje v domácím prostředí. Nicméně Nice potřebuje bodovat, a tak doufejme, že bude k vidění atraktivní utkání.
OGC Nice se v tabulce nachází na 8. příčce a na svém kontě má 14 bodů. Hráči Nice čtyřikrát zvítězili, dvakrát remizovali a dvakrát poznali chuť hořké porážky.
Stade Rennais FC je v tabulce na 5. pozici a na svém kontě má 16 bodů. Fotbalisté Rennais čtyřikrát zvítězili, čtyřikrát remizovali a jedenkrát byli poraženi. Dosavadní stav skóre je 13:8.
Hezký nedělní večer všem fanouškům. Francouzská Ligue 1 má na programu 10. kolo, ve kterém na sebe mimo jiné narazí také Stade Rennais FC a OGC Nice. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.