Je dobojováno! Druhá půle byla jednoznačně v režii Stade Rennais, což se projevilo i ve skóre. Tlak domácích vyústil ve faul brankáře Goicoechey ve vápně – penalta! K exekuci se postavil Sylvain Armand, který uruguayského gólmana nadvakrát překonal a domácí rázem šli do vedení. To si pojistili v samotném závěru, kdy se z rychlého protiútoku prosadil Giovanni Sio. Z mé strany je to pro dnešek definitivně vše, dobrou noc a u příštích onlajnů na počtenou!
90+3
90+2
Míč je v zámezí, už se více nehraje, než hraje...
90+1
Nad rámec druhého poločasu se nastavují dvě minuty!
90
Rennes právě vstřelilo branku!
Domácí definitivně rozhodli o svém triumfu! Několik rychlých přihrávek na útočné polovině vedlo k uvolnění Ntepa, jenž se kolem svého strážce prosmýkl až na úroveň brankové čáry, odkud nacentroval míč k GIOVANNIMU SIOVI, jenž se z bezprostřední blízkosti nemýlil!
89
Šance na protiútok – domácí postupují proti nezkonsolidované defenzívě Toulouse.
88
Akpa-Akpro napřáhl ke své pověstně tvrdé střele! Naštěstí pro Costila a spol. však mířila o několik metrů vedle domácí svatyně.
86
Braithwaite se ujal míče a zavezl ho na útočnou polovinu, nicméně Moreira jej poté odzbrojil.
85
Domácí fanoušci už oslavují tříbodový zisk svého týmu. Míč je v moci gólmana Costila, který má spoustu času na rozehrávku.
83
Braithwaite neměl komu přihrát, musel tak vyklidit svou pozici na útočné polovině. Rennais sebevědomě míří za vítězstvím.
82
Střídající André odcentrovat nedokázal, červenočerní však budou mít k dispozici autové vhazování.
81
Jediný Francouz v základní sestavě Toulouse Didot střídá, na place jej nahrazuje jeho krajan Bodiger.
79
Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se mělo v závěru schylovat k tlaku Toulouse. Domácí v poklidu kombinují na soupeřově polovině a zkušeně kontrolují těsné vedení.
78
Do hry se podívá Benjamin André, který nahrazuje Pedra Henriqueho.
75
Žlutou kartu dostává Pedro Henrique (Stade Rennais FC).
75
Mehdi Zeffane střídá, na jeho místo nastupuje Steven Moreira.
74
Centr z pravé strany nadělal ve vápně domácích spoustu neplechy, ale hráči Toulouse se nedokázali domluvit, kdo bude střílet, a tak Costil nemusel vůbec zasahovat.
73
Hráči Toulouse musí zabrat, pokud chtějí pomýšlet na bodový zisk. Kombinace na vlastní polovině jim na vstřelení gólu stačit nebude...
72
Do hry jde Aleksandar Pešić, který nahrazuje nevýrazného Regattina.
69
Po sérii nepřesností na obou stranách končí míč v zámezí, Goicoechea už si staví míč k odkopu.
68
Domácí vstřelený gól očividně nabudil, hráči Stade Rennais vybojovali další rohový kop.
67
K exekuci se postavil SYLVAIN ARMAND, který sice napálil míč přímo do Goicoechey, ale na dorážku už byl hostující gólman krátký!
67
Goicoechea fauloval ve vlastním vápně, vidí žlutou kartu a domácí budou zahrávat pokutový kop!
66
Střídající Ntep se ujal exekuce následného přímého kopu, ale míč nasměroval jen do zdi.
65
Sudí Millot se dlouho rozmýšlel, nakonec však Marcelu Tisserandovi žlutou kartu přeci jen udělil.
63
Kamil Grosicki má odpracováno, na hřišti jej v poslední půlhodinovce nahradí Ntep.
62
Giovanni Sio dostal povedenou přihrávku do běhu a z první otestoval Goicoecheovu pozornost. Uruguayský gólman hostí v pohodě zasáhl.
61
Z něj však červenočerní nic kloudného nevytěžili, míč je znovu na jejich obranné polovině.
60
Kana-Biyik odvrátil Zeffanův centr na rohový kop.
59
Mexer má na vlastní polovině spoustu času na rozehrávku, hráči Toulouse jsou totiž sešikováni v hlubokém bloku před vlastním brankářem.
57
Hlasitý pískot na rozhodnutí pomezního arbitra nic nezmění, Henrique byl v ofsajdu.
56
S následným přímým kopem hosté naložili trestuhodně, míč se jako bumerang obrátil a doletěl až ke Goicoecheovi.
56
Žlutou kartu však vzápětí vidí i hostující kapitán Akpa-Akpro.
54
Fernandes nejprve vybojoval míč, poté jej však lacino odevzal soupeři a navrch ostře zajel do Akpa-Akpry – jasná žlutá karta.
53
Po změně stran stále čekáme na první šanci, zatím sledujeme taktikou svázanou bitvu.
51
Jepičí útočná snaha Rennais je u konce, nyní s míčem na kopačkách hrají hosté.
50
Domácí se usadili na útočné polovině, ale stále se jim nedaří vymanit se od autové čáry.
48
Po ostrém souboji si Pedro Henrique s Akpa-Akprem férově podali ruce a hra může vesele pokračovat.
47
Somalia ostře zajel do soupeře, nicméně hra pokračuje dál. U míče je Zeffane.
46
Polovinu utkání čtvrtého kola Ligue 1 mezi Stade Rennais a Toulouse máme za sebou. Hosté udeřili už v páté minutě, kdy se prosadil dánský snajpr Braithwaite, nicméně poté už převzali iniciativu červenočerní. Jejich tlak vypramenil ve vlastní gól Yaga v 17. minutě. Následné šance Sia a Armanda zůstaly nevyužity, a tak se jde do kabin za stavu 1:1. Co přinese druhý poločas? To se dozvíme ve 21:03.
45+2
45+1
Vypadá to na problémy s kotníkem, Ninkov tak ještě před přestávkou střídá.Na trávníku jej nahrazuje Marcel Tisserand.
45
Ninkov se dlouho válel v bolestech na trávníku, po dobré minutě se za pomoci týmového lékaře odbelhal do zámezí.
44
Kamil Grosicki procedil míč do pokutového území, tam si však zjednal respekt Steeve Yago, jenž mocným odkopem uklidil kulatý nesmysl do bezpečí.
42
Něco na způsob tiky-taky však domácím příliš nevyšlo, Akpa-Akpro odvrátil míč zpět na obrannou polovinu Rennais.
41
Armand kombinuje se Zeffanem poblíž půlící čáry, červenočerní se pokouší prosadit postupným útokem.
39
Centrovaný míč z pravé strany z Trejovy kopačky skončil na vnější straně sítě Costilovy svatyně, následovat bude odkop od domácí branky.
38
K Fallouovi Diagnému se odrazil míč, středopolař Rennais jej bez přípravy napálil vysoko nad.
37
Akpa-Akpro čistým skluzem odstavil svého soka od míče a dopravil kulatý nesmysl do zámezí.
35
Do konce první půle zbývá něco přes deset minut, nyní jsou jasně aktivnější domácí, které vlastní gól Yaga očividně nabudil.
33
Henrique vypálil z uctivé vzdálenosti, Goicoechea pouze zkontroloval dráhu míče.
32
Sylvain Armand měl před sebou spoustu prostoru, a tak jednoduše vypálil. Jeho rána proletěla těsně nad břevnem!
30
Grosicki se Siem se znovu propracovali až do zakončení a opět pálil druhý jmenovaný – jeho rána mířila těsně vedle!
29
Didot ostře zajel do Baala, sudí Millot si však postačil s domluvou domácímu kohoutovi.
26
Kana-Biyik se vydal na útočný výlet, ale příliš daleko se s míčem nedostal.
24
Didote obehrál Diagného a založil rychlý kontr Rennais, jenže Grosicki posléze chyboval a domácí o míč přišli.
23
Dál sledujeme velmi otevřenou partii, zatím to vypadá, že máme zaděláno na pořádnou přestřelku.
21
Trejo parádně našel před Costilem volného Braithwaitea, domácí gólman však udržel vyrovnaný stav!
17
Vlastňák – je vyrovnáno! Baal nastřelil míč do závaru před Goicoecheou, kde se k míči dostal STEEVE YAGO a uklidil kulatý nesmysl do vlastní sítě!
12
Grosicki pronikl až do šestnáctky, kde přiklepl míč Siovi, jenže jeho pokus mířil příliš vysoko.
10
Moubandje fauloval Sia a může být rád, že za to nevidí žlutou kartu.
8
Hráči Rennais zahrávali rohový kop, Kana-Biyik však odhlavičkoval míč do bezpečné vzdálenosti od Goicoechey.
7
A už to mohlo být 0:2, nicméně Armandova hlavička se mezi tři tyče nevešla!
6
Dánský útočník Braithwaite se prosadil už podruhé v sezóně, nechme se překvapit, co brzká inkasovaná branka udělá s psychikou domácích hráčů.
5
Toulouse právě vstřelilo branku!
Hosté poprvé zahrozili a hned je z toho gól! Regattinův centr přesně našel MARTINA BRAITWAITEA, který chladnokrevně překonal Costila – 0:1!
3
Centr Kamila Grosickiho neznamenal pro uruguayského gólmana hostí Goicoecheu žádné nebezpečí, defenzíva Toulouse si s ním poradila.
2
Domácí kombinují na vlastní polovině, u míče je Sylvain Armand.
1

Stade Rennais FC: Costil – Zeffane, Mexer, Armand – Diagné, Fernandes, Sylla, Baal – Henrique, Sio, Grosicki.
Náhradníci: Sorin – Moreira, Habibou, Ntep, M'Bengue, Danzé, André.

Toulouse FC: Goicoechea – Ninkov, Kana-Biyik, Yago, Moubandje – Akpa-Akpro, Didot, Somália – Trejo, Regattin – Braithwaite.
Náhradníci: Ahamada – Bodiger, Spano, Ben Yedder, Zaniou, Blin, Pešić.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Pacelli.
Ambiciózní Toulouse v úvodu nového ročníku podává nevyrovnané výkony a krčí se na jedenácté příčce tabulky. Na debakl 0:5 z generálky s Augsburgem hosté rychle zapomněli a v prvním kole porazili St. Étienne. Poté však prohráli 0:1 na hřišti Caenu a doma remizovali s Monakem.
Domácí Rennais sice vstoupilo do ligové sezóny porážkou 1:2 na hřiště Bastie, od té doby jsou však černočervení stoprocentní. Díky výhrám 1:0 nad Montpellierem a 2:1 na hřišti silného Lyonu má Rennais na kontě šest bodů a drží pátou příčku v tabulce.
Dobrý den! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání čtvrtého kola francouzské Ligue 1, v němž od 20 hodin vyzve Stade Rennais FC tým Toulouse FC. Zápasem vás provede Vojtěch Balon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.