To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 10:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:17.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 1:1. Toulouse tedy doma získalo v zápase s Ajacciem pouze bod, ale domácí mohou být spokojenější, protože vyrovnali v nastaveném čase.
90+4
90+3
Domácí se stále tlačí dopředu, tak uvidíme, zda přidají další branku.
90+1
Toulouse právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Po rychlé akci přišla střela z hranice velkého vápna, ale s tou si ještě Clément Maury poradil, jenže vyrazil míč jen před sebe, kde byl nejrychleji MARTIN BRAITHWAITE a ten neměl problém vstřelit branku.
90
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Louis Poggi, přichází John Tshibumbu.
89
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a domácí tak stále prohrávají o jednu branku.
89
Rohový kop pro Toulouse.
87
Ani z další akce nic nebylo a od své branky tak bude rozehrávat Clément Maury, který nikam samozřejmě nepospíchá.
85
Domácí se pochopitelně tlačí dopředu, ale zatím se jim nedaří něco kloudného vymyslet.
83
Žlutou kartu dostává Alexis Blin (Toulouse FC).
81
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Aleksandar Pešić.
79
Velká komplikace pro hosty, protože Sylla vyfasoval druhou žlutou kartu a následuje tedy karta červená!
77
Martin Braithwaite se dostal ve vápně k míči, ale s jeho slabým pokusem si hostující brankář v pohodě poradil.
75
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Amine Chermiti, přichází Khalid Boutaïb.
73
Domácí přidali a je to znát. Z dálky to vyzkoušel Somália, ale jeho ráně scházela přesnost.
71
Je před námi posledních dvacet minutek. Hosté stále vedou o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
69
Po bleskové akci hlavičkoval Martin Braithwaite, ale měl to těžké a branku hostů nakonec vůbec netrefil.
67
Z rohu ale nic nebylo a na tahu už jsou domácí fotbalisté, kterým se velmi rychle krátí čas.
66
Po bleskové akci je tu třetí roh pro hosty.
66
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Zinédine Machach, přichází Tongo Doumbia.
64
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Daniel Akpa-Akpro, přichází Adrien Regattin.
62
Domácí se hned vydali dopředu, ale jejich akce skončila ofsajdem.
60
GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
A máme tu první branku, kterou možná trochu překvapivě vstřelil hostující celek. Po zmatcích ve vápně Toulouse nejdříve orazítkoval Zoua tyč, ale poté se k míči dostal DAVID DUCOURTIOUX, který ho už dostal za Lafonteho.
60
Uroš Spajić se dostal ve vápně k odraženému míči, ale zakončení nezvládl a kulatý nesmysl skončil daleko od hostující branky.
58
Ale z rohu nic nebylo, protože ve vápně hostů kraloval Issiaga Sylla, který poslal míč do bezpečí.
57
Rohový kop pro domácí.
56
Další snažení Ajaccia ukončil hlavní rozhodčí, který odpískal útočný faul. Na tahu je tak Toulouse.
54
Hosté se dostali k několika centrům, ale ani z jednoho nic nebylo a stav zápasu se tedy stále nemění.
53
Rohový kop pro Ajaccio.
52
Druhý poločas je zatím o dost zajímavější, než ten úvodní, tak uvidíme, zda se dočkáme i nějaké branky.
50
Po centru se na zadní tyči dostával do zakončení Jacques Zoua, ale nakonec nedokázal ve skluzu poslat míč za domácího brankáře!
48
Hosté se hned vydali dopředu, ale jejich akci nakonec ukončil útočný faul a na tahu je tak Toulouse.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v .21:01
První poločas je za námi. Sledujeme opatrné utkání, které toho zatím příliš nenabídlo a Toulouse tak hraje s Ajacciem stále bez branek. Domácí byli o něco aktivnější, ale ve finální fázi se trápí. Druhý poločas bude ještě zajímavý.
45+1
45+1
Rozhodčí přidal 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Hostující Jacques Zoua se dostal ve vápně k akrobatickému zakončení, ale trefil pouze hráče Toulouse, poté sebral míč Alban Lafont.
42
Domácí jsou v závěru prvního poločasu lepším celkem, ale Ajaccio se zatím v pohodě brání.
40
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
40
A další roh pro Toulouse.
39
Rohový kop pro domácí celek.
38
Žlutou kartu dostává Issiaga Sylla (GFC Ajaccio).
36
Žlutou kartu dostává Rodéric Filippi (GFC Ajaccio).
34
Wissam Ben Yedder se dostal ve vápně k hlavičce, ale trefil pouze hráče, který stál před ním a ani z této akce nic nebylo.
32
Domácí jsou stále o něco aktivnější, ale ve finální fázi se zatím Toulouse hodně trápí.
30
Je za námi úvodních třicet minutek a na první branku stále čekáme. Zatím vlastně čekáme i na první střelu na branku.
28
Na levé straně to zkoušel Martin Braithwaite, ale ani on se neprosadil. Oba celky zatím velmi dobře brání.
26
Domácí to vyzkoušeli po pravé straně, ale po krátké kombinaci z toho byla pouze další nepřesná přihrávka.
24
Zatím sledujeme utkání, které se hraje v hodně vlažném tempu a z tribun je občas slyšet i pískot.
22
Po přetaženém centru ale proletěl míč celým vápnem a žádný z hráčů se k němu nedostal. Stav se tedy ani tentokrát nemění.
21
Rohový kop pro hostující celek.
19
Domácí Zinédine Machach se prezentoval hodně ostrým zákrokem a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
17
Hosté se po delší době také vydali dopředu, ale nebylo z toho nic. Zatím je k vidění pouze mnoho nepřesných přihrávek.
15
Obraz hry je stále stejný. Domácí jsou o něco aktivnější, ale směrem dopředu ještě nevymysleli vůbec nic.
13
Zatím to žádná ofenzivní show není a nic zajímavého jsme ještě neviděli. Hraje se především uprostřed hrací plochy.
11
Nyní se domácí prokombinovali do vápna svého soupeře, ale ke střele se nedostali.
10
Ajaccio se ale v pohodě ubránilo. Hosté se tak vydali dopředu, ale nic z toho nebylo a na tahu je tak opět domácí celek.
8
Domácí jsou u míče, kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
6
Hostující Maury se dostal ke střele, ale hradbu těl na hranici velkého vápna nepropálil.
4
Zatím se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a nic zajímavého k vidění nebylo.
2
Oba celky se už vydaly dopředu, ale ani z jedné akce nic nebylo. Hráči se zatím pouze ´oťukávají´.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel mezi Toulouse a Ajacciem tedy začne za malý okamžik.

Toulouse FC: Lafont – Somália, Spajić, Tisserand, Moubandje – Akpa-Akpro, Blin, Trejo, Machach – Ben Yedder, Braithwaite.

GFC Ajaccio: Maury – Touré, Filippi, Coeff, Sylla – Ducourtioux, Poggi, Đoković, Mayi – Zoua, Chermiti.
Poslední vzájemné zápasy

Ajaccio – Toulouse 2:2
Ajaccio – Toulouse 1:0
Toulouse FC se v této sezoně zatím trápí. Domácí borci totiž mají na svém kontě pouze 21 bodů a jsou na předposledním a sestupovém místě. Toulouse zatím pouze čtyřikrát vyhrálo a z posledních pěti zápasů uhrálo pouze bod, takže dnes by domácí potřebovali nutně bodovat.

GFC Ajaccio je na tom stejně bídně, jako domácí celek. Hosté totiž zatím nasbírali bodů 27 a jsou na sestupovém osmnáctém místě. Z posledních pěti zápasů uhrálo Ajaccio také pouze jeden bod, takže o formě nemůže být řeč. Dnes se bude hrát o veledůležité body, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další zápasy 27. kola a my budeme sledovat duel mezi Toulouse a Ajaccioem. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.