Dnešní zápas je u konce! Toulouse FC nedokázalo v domácím prostředí porazit Montpellier HSC, a utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1!

První poločas dnešního záchranářského duelu nabídl velmi zajímavou podívanou! Na pořádnou šanci jsme čekali až do 19. minuty, kdy si však Hilton špatně zpracoval míč, a do zakončení se nedostal! Ve 34. minutě poprvé udeřil hostující celek. Jérome Roussillon se krásně uvolnil ve vápně, a poslal míč přesně k tyči! O minutu později mělo Toulouse obrovskou šanci na vyrovnání, avšak se nedokázal prosadit! Domácí fanoušci se dočkali ve 39. minutě, kdy se trefil Zinédine Machach!

Druhý poločas toho příliš zajímavého bohužel nenabídl! V 68. minutě měl náznak šance domácí Ben Yedder, nicméně mířil nad branku. V 86. minutě se musel předvést brankář Ahamada, který vyrazil volný přímý kop Boudebouze!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou!
90+3
90+3
Další žlutou kartu udělil hlavní rozhodčí ještě hostujícímu Bensebainimu, který bránil brankáři Ahamadovi v rozehrávce!
90+2
Na druhé straně si pokoušel vymodlit pokutový kop dánský útočník Braithwaite, nicméně hlavní rozhodčí jeho souboj s Hiltonem velmi dobře viděl, a penaltu správě neodpískal!
90+1
Domácí Didot velmi tvrdě zajel pod nohy Martina. Hlavní rozhodčí v tomto případě žlutou kartu neudělil. Montpellier měl navíc k dispozici standardní situaci, nicméně centr Boudebouze nebyl přesný.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!
89
Střídající Yann Bodiger dostává ještě v samotném závěru žlutou kartu za ostrý zákrok v souboji s Dabem. Domácím fanouškům se rozhodnutí hlavního rozhodčího vůbec nelíbí!
88
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Aleksandar Pešić.
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Yann Bodiger.
88
87
I následného rohového kopu se ujal Boudebouz, který našel ve vápně hlavu Hiltona. Brazilský stoper však mířil nad branku!
86
Z následné standardní sitauce však mohli hosté klidně udeřit! Rozehrávky se ujal Boudebouz, který se pokoušel brankáře Ahamadu překvapit přímou střelou. Francouzský brankář byl však pozorný, a míč vyrazil na rohový kop!
85
Střídající Adrien Regattin se prezentoval na levé straně nedovoleným zákrokem v souboji s Deplagnem. Hlavní rozhodčí neváhal, a udělil žlutou kartu!
84
Střídající Deza se dokázal krásně uvolnit na levé straně, a následně vysunul Martina. Francouzský záložník následně posílal nebezpečný centr před branku, nicméně obrana ho zblokovala na rohový kop!
83
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Rodrigue Casimir Ninga, přichází Mustapha Yatabaré.
82
Domácí Toulouse mělo k dispozici standardní situaci, které se ujal domácí Didot. Jeho prudký centr dolétl na hranici malého vápna, kde však míč vyboxoval brankář Pionnier!
81
Exekuce rohového kopu se ujal Boudebouz, nicméně ani v tomto případě se mu centr nepovedl. Toulouse šlo do protiútoku, avšak Regattin míč neudržel, a následně ještě fauloval!
80
Montpellier je v posledních minutách velmi aktivní! Tentokrát se N´Diaye pokoušel odcentrovat z levé strany, nicméně jeho pokus byl zablokován na rohový kop.
79
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Mamadou N'Diaye.
79
Exekuce rohového kopu se ujal ofenzivní záložník Boudebouz, kterému se však centr příliš nepovedl, a míč skončil v rukavicích brankáře Ahamada!
78
Montpellier však následně zabojoval, a dokázal se dostat k míči. Po přihrávce Bensebainiho na Ningu se navíc bude kopat rohový kop!
77
Pod velkým tlakem napadajících hráčů se na levé straně octil obránce Deplagne, který vše musel vyřešit dlouhým odkopem na útočnou polovinu.
75
Středopolař Didot krásným centrem našel na útočné polovině Braithwaiteho. Mladý dánský útočník si krásně obhodil dvojici protihráčů, nicméně mu míč utekl, a u něj by první brankář Pionnier!
74
Montpellier kombinuje na vlastní polovině, a pokouší se dostat na dostřel branky Pionniera. Domácí obrana však funguje ve druhém poločase velmi dobře!
73
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Zinédine Machach, přichází Adrien Regattin.
72
Dalším ostrým nedovoleným zákrokem se u postranní čáry na levé straně prezentoval domácí Didot, který poslal k zemi Martina.
71
Hostující obránce Hilton si špatnou rozehrávkou nadělal problémy, které následně musel řešit obránce Deplagne. Vše vyvrcholilo nedovoleným zákrokem Ben Yeddera, který tvrdě zajel do hostujícího brankáře.
69
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Souleymane Camara, přichází Jean Deza.
68
Povedenou přihrávku do vápna dostal útočník Ben Yedder, který měl proti sobě hned dvojici protihráčů. Francouzský útočník si však našel místo ke střele, avšak jeho pokus skončil nad brankou!
67
Domácí Machach rozběhl útočnou akci domácího celku, a chtěl si narazit s Didotem. Domácí středopolař však poslal špatnou přihrávku, a míč vystihl Bensebaini.
65
Exekuce se ujal domácí Trejo, kterému se však centr příliš nepovedl, a míč skončil v rukavicích brankáře Pionniera!
64
Na levou stranu dostal krásný centr od Didota útočník Braithwaite. Dánský mladík se pokoušel postupovat do vápna, avšak jeho postup zastavil Hilton. Míč se odrazil do zámezí, a Toulouse bude zahrávat rohový kop.
62
Toulouse si však vedlo skvěle při napadání, a dokázalo míč vybojovat. Domácí se hned po zisku vrhli do útoku, a momentálně kombinují na pravé straně.
61
Domácí Somália dostal prostor na pravém křídle, a tak se pokoušel dostat do středu, kde si připravoval pozici pro střelu. Následně mu však míč uskočil, a toho se zmocnil Bensebaini.
60
Aktivní obránce Deplagne sice na pravé straně přes Matheuse neprošel, nicméně vybojoval alespoň autové vhazování.
58
Další žlutou kartu dnešního zápasu dostává Casimir ninga, který došlápl na nohu Kana-Biyika. Hlavní rozhodčí ani chvilku neváhal, a udělil zcela zaslouženě žlutou kartu!
57
Na druhou stranu vyrazil do protiútoku středopolař Akpa-Akpro. Záložníka z Pobřeží slonoviny tentokrát poslal k zemi Bensebaini zákrokem zezadu. Žlutá karta však v tomto případě nepřišla.
56
Obránce Roussillon se pokoušel najít nadýchaným centrem ve vápně Camaru. Hostující útočník byl však velmi dobře hlídán stoperem Tisserandem.
55
Domácí Akpa-Akpro se pokoušel prodrat přes pravou stranu k centru. Při jeho postupu se mu však postavil do cesty obránce Roussillon, kterého domácí hráč poslal k zemi. Hlavní rozhodčí pochopitelně odpískal nedovolený zákrok.
53
Domácí útočník Ben Yedder postupoval s míčem po levé straně, avšak proti sobě měl dvojici bránících hráčů. Hráč Toulouse nakonec neudržel míč na hrací ploše, a vhazovat bude Montpellier.
52
Toulouse se pomalu rozkoukávají ve druhém poločase ... Domácí celek se velmi pomalou kombinací přesunul na útočnou polovinu, a pokouší se dostat na dostřel branky Pionniera.
50
První rohový kop druhého poločasu měl k dispozici hostující Montpellier. Exekuce se zhostil Boudebouz, jehož centr však bez problémů odvrátila obrana domácích!
49
Exekuce standardní situace se ujal Boudebouz, jehož centr na zadní tyči vrátil do vápna obránce Deplagne. V pokutovém území se dostal do zakončení Akpa-Akpro, který však branku minul!
48
Domácí obránce Somálie pozastavil kombinace soupeře, avšak pouze za cenu faulu. Montepellier navíc bude mít k dispozici zajímavou standardní situaci!
47
Druhý poločas zahájil aktivněji hostující celek, který kombinoval na útočné polovině. Ke střele ze střední vzdálenosti se dostal Boudebouz, který však mířil mimo.
46

Druhý poločas začne přibližně v 21:01!
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem jednu minutu nad rámec základní hrací doby! Mezitím Toulouse rozehrálo rohový kop, kterého se ujal Trejo. Jeho centr však neznamenal pro branku Pionniera žádné nebezpečí.
45
Toulouse se opět aktivní hrou přesunulo na útočnou polovinu, a kombinovalo na pravém křídle. Z tohoto prostoru odcentroval obránce Somálie, nicméně jeho pokus zablokoval Roussillon na rohový kop!
43
Obránce Somália se pokoušel projít do pokutového území přes obránce Roussillona. Střeelc úvodní branky dnešního utkání však svého soupeře do šance nepustil.
42
Teď však na pravé straně chyboval při rozehrávce obránce Deplagne, který nabídl míč Machachovi. Střelec vyrovnávací branky krásně přenesl hru na pravou stranu pro Somáliu, a Toulouse míří vpřed!
41
Toulouse je po vyrovnávací brance velmi aktivní, a kombinuje na útočné polovině. Montpellier se však pokouší současný výsledek udržet do konce prvního poločasu!
39
Toulouse právě vstřelilo branku!
Toulouse však velmi rychle odpovídá, a srovnává na 1:1! Brazilec William Matheus se dostal k odraženému míči, a odcentroval z levé straně. Jeho pokus však zablokovala hostující obrana, a míč se odrazil na nohu ZINEDINE MACHACHA, na jehož přízemní ránu byl Pionnier krátký!
38
Brankář Pionnier byl dluho ošetřovaný, nicméně to vypadá, že by měl pokračovat. Momentálně jsou u míče domácí, kteří kombinují na útočné polovině!
36
Zinedine Machach navíc dostává žlutou kartu, neboť ve středu hřiště poslal tvrdým skluzem k zemi Bensebainiho!
35
Na druhé straně měl obrovské šance domácí celek! Na hranici pokutového území se dostal ke střele Braithwaite. Jeho přízemní střelu brankář Pionnier vyrazil pouze do míst, kde se nacházel Ben Yedder. Jeho první střelu vyrazil brankář, tu druhou obránce! Následně Yedder poslal míč zpět do vápna, to už však obrana Montpellieru situaci zvládla!
34
Montpellier právě vstřelil branku!
Hostující celek jde zcela zaslouženě do vedení! Na začátku akce byl obránce Deplagne, který se krásně uvolnil na pravé straně. Následně poslal míč do středu, kde se nacházel Bensebaini. Jeho přihrávka našla ve vápně JÉROMEHO ROUSSILLONA, který si udělal prostor ke střele, a poslal míč k tyči!
32
Montpellier pokračuje v aktivní hře, a kombinoval na útočné polovině. Na levé straně se krásně uvolnil obránce Roussillon, jehož centr však tentokrát nebezpečný nebyl, neboť si pro míč došel brankář Ahamada!
31
Na druhé straně měl velkou šanci opět hostující Montpellier! Na levém křídle dostal povedenou přihrávku Roussillon, jehož přihrávku zpomalil obránce Toulouse. Míč však přilétl přímo na nohu Boudebouze, jehož rána z voleje letěla nad branku!
30
Další nebezpečný centr z pravé strany tentokrát do pokutového území přílétl z kopačky obránce Somália. Obrana Montpellieru však situaci zvládla, a míč dostala do bezpečí.
29
Tentokrát už se však Didot dokázal dostat k centru z pravé strany. Ve vápně si na něj naběhl útočník Braithwaite, který se však v době centru nacházel v těsném ofsajdu!
28
Domácí stoper Tisserand krásně přenesl hru na pravou stranu pro Didota. Francouzský středopolař však nedokázal projít přes Roussillona, a tak raději poslal míč zpět k obráncům-
26
Z následné standardní situace však Montpellier nic nevytěžil. Naopak, ve středu hřiště ztratil míč Bensebaini, jehož chybu musel následně "hasit" nedovoleným zákrokem Ninga.
25
Hlavní rozhodčí udělil první žlutou kartu dnešního utkání obránci Jean-Danielu Akpa-Akprovi, který hodně ostrým zákrokem poslal u postranní čáry k zemi Daba.
24
Toulouse je v posledních minutách aktivnějším týmem, a pokouší se vstíti vedoucí branku. Obrana Montpellieru však zatím pracuje velmi dobře.
23
Ben Yedder dostal ve středu hřiště míč od Akpa-Akpra, a postupoval směrem k pokutovému území. Následně však domácího hráče obral o míč čistým způsobem Didot.
21
Somália postupoval po pravé straně, následně našel centrem za obranou útočníka Yeddera, tomu však nesedlo zpracování, a míč sebral stoper Hilton.
19
Na druhé straně mělo HSC výhodu standardní situaci, kterou rozehrál Boudebouz. Centr alžírského záložníka přilétl přesně na tělo Hiltona, kterému však míč utekl do náruče brankáře Ahamady!
18
Domácí středopolař Didot si naběhl až do blízkosti vlastního vápna pro míč. Následně se francouzský záložník pokusil najít za obranou Yeddera. tem však zaspal při náběhu.
16
Domácí brankář Ahamada následně zvolil rozehrávku po zemi, a poslal míč ke stoperovi Tisserandovi. Ten poslal dlouhý nákop na levou stranu pro Williama Matheuse, který však míč ztratil po skluzu Deplagneho.
15
Aktivní hostující celek se propracoval k rohovému kopu. Exekuce se ujal Boudebouz, jehož nepříjemný centr dokázal na přední tyči odvrátit domácí Somália.
11
Hostující Bensebaini si naběhl na levou stranu na přihrávku od Daba. Alžírský záložník následně podklouzl, avšak i tak dokázal poslal centr do vápna. Nikdo z hostů se však k hlavičce nedostal.
9
Až teď dokázal středopolař Bensebaini dostat míč na naběhlého Deplagneho, který pohotově odcentroval. Na svém místě byl však brankář Ahamada!
8
Domácí Toulouse svého soupeře zatím jednoznačně přehrává, a zatím Montpellier nepustilo do hry!
6
Ve středu hřiště dostal hodně prostoru domácí Trejo, který natáhl ze střední vzdálenosti. Jeho přízemní střelu však dokázal brankář Pionnier lapit!
3
Domácí útočník Braithwaite se pokoušel protlačit do vápna hostujícího celku. Proti byl však stoper Hilton, který domácího hráče od míče odstavil!
2
V začátku utkání je zatím aktivnější domácí celek, který měl výhodu úvodního výkopu, a zatím svého soupeře do zakončení nepustil.
1

Toulouse FC: Ahamada – Somália, Tisserand, Kana-Biyik, Matheus – Akpa-Akpro, Didot, Machach – Trejo – Ben Yedder, Braithwaite.
Náhradníci: M. Vidal – Pešić, Spajić, Regattin, Bodiger, Ninkov, Blin.

Montpellier HSC: Pionnier – Deplagne, Hilton, Congré, Roussillon – Dabo, Bensebaini – Ninga, Boudebouz, Martin – Camara.
Náhradníci: Bertaud – N'Diaye, M. Yatabaré, Rémy, Skhiri, Cornette, Deza..
Příjemný sobotní večer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Francouzská Ligue 1 má o tomto víkendu na programu své dvanácté kolo. My se společně zaměříme na souboj Toulouse FC s Montpellierem HSC. Úvodní výkop je naplánován ve 20:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
TOULOUSE FC
Toulouse se zatím v této sezóně příliš nedaří. Momentálně se nachází až na osmnáctém místě, tedy prvním nesestupovém! Na svém kontě má navíc Toulouse pouze osm bodů, a vedení s výkony svého celku jistě není spokojeno. Dnešní utkání s tabulkovým sousedem je tak pro Toulouse velmi důležité!

Toulouse navíc v posledních čtyřech ligových utkáních nedokázalo vyhrát! Na půdě Ajjacia, které se nachází až na předposlední pozici, Toulouse uhrálo remízu 2:2. V následném utkání svěřenci trenéra Arribagého prohráli v domácím utkání s Angers 1:2. V posledním ligovém utkání Toulouse prohrálo na hřišti Lyonu 0:3!
MONTPELLIER HSC
Ani Montpellier nezažívá povedenou sezónu! Mistr ze sezóny 2011/12 se nachází až na sedmnácté příčce, a na svém kontě má pouze osm bodů. Dnes tak Montpellier sehraje důležitou bitvu o body, které můžou mít na konci sezóny velkou váhu!

Montpellier se však v posledních ligových utkání zvedá! Nejprve svěřenci trenéra Courbise remizovali na hřišti silného Bordeaux 0:0. V posledním ligovém utkání Montpellier v domácím prostředí porazil Bastii 2:0! V tomto týdnu však HSC prohrálo v rámci ligového poháru v Lorientu 2:3!