Střely mimo: 5:1.
Rohy: 1:2.
Ofsajdy: 2:0.
Fauly: 4:7.
Máme u konce zápas, který přinesl dva rozdílné poločasy. V první půli byl jasně lepší domácí celek a šel po brankách Kana-Biyika a Brathweitea do dvou brankového vedení. Ale jak říká fotbalový expert Jožka Csaplár, není nic horšího, než vést v poločase o dvě branky. O této pravdě se přesvědčili hráči Toulouse. Druhá půle patřila střídajícím hráčům z Remeše nejprve snížil Siebatcheu a nakonec brankový účet zápasu uzavřel Bulot. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu naviděnou!
90+4
90+4
Po ošklivém faulu na Tisseranda vidí Antoine Devoux žlutou kartu.
90+3
Centr z levé strany od Bulota zblokoval Somália.
90+2
Remeš se tlačí do závěrečného útoku, ale Kana-Biyik dnes hraje vynikající zápas.
90+1
Nastavují se 4 minutky nad rámec hrací doby.
90
Následný přímý kop vynikajícím výskokem zlikvidoval Agassa.
89
Do útoku se dral Pešič, ale Mandi ho nedovoleně zastavil.
88
Blin poslal hlavou míč do vápna, ale bohužel pro domácí se k míči jako první dostal Agassa.
87
Domácí se po vyrovnání tlačí do útoku, ale na hranici vápna Regattin špatně trefuje míč.
85
Grejohn Kyei přenechává své místo Gaëtanu Charbonnierovi.
84
Andrien Regattin střídá Etienne Didota.
83
Didot už v pořádku pokračuje ve hře.
80
Na trávě se ocitl Didot, chvilku se nehrálo.
78
Reims právě vstřelilo branku!
Kyei skvěle sklepl míč na nově přítomného muže na hřišti FRÉDÉRICA BULOTA, ten propálil vše co mu stálo k cestě k levé tyči!
77
Mezi obránce chtěl míč protlačit Devaux, ale Kana-Biyik míč odkopl do bezpečí.
76
Po delší době se ke střele dostal domácí celek, Pešič Agassu nepřekvapil.
75
Trejo šel střídat velmi pomalu, po chvilce hraní Mandi fauloval Blina.
73
Alexis Blin nastupuje místo Óscara Treja.
72
Kyei se dopustil útočného faulu na domácího brankáře.
71
Druhý roh za sebou pro hosty, nyní zasáhl Goicoechea.
70
Na rohový kop odvrátil centr Yago.
69
Turan netrefuje branky jen o pár metrů.
68
U pomezní čáry Jean-Daniel Akpa-Akpro podkopl Webera a vidí za to žluté napomenutí.
67
Akpa-Akpro se zlobí na pomezního arbitra, že autové vhazování bude zahrávat hostující celek.
66
Míč mířící do levé šibenice z přímého kopu krásně vytáhl na roh Agassa!
65
Pince Oniangué kolíky zasáhl Akpa-Akpru a vidí za tento zákrok žlutou kartu.
63
Remeš do útoku zatím nijak nespěchá, darovala míč domácím nepřesným pasem.
62
Českou uličkou poslal míč Akpa-Akpro, ale míč mířící na Pešiče nenašel svého adresáta.
60
Wissam Ben Yedder míří pod sprchy, jeho místo zaujme Aleksandar Pešič.
58
Doumbia poslal nepřesnou střelu po pase Didota.
57
Nicolas de Préville střídá, do hry nastupuje Frédéric Bulot.
55
Přímý kop zahrával de Préville. Míč se odrazil k volnému JORDANU SIEBATCHEU, který snížil stav utkání střelou k pravé tyči branky!
54
Hokejovým bodyčkem poslal Akpa-Akpro k zemi Siebatcheua.
52
Ostrý skluz předvedl Yago na de Prévillem, po tomto zákroku vznikla na hřišti menší strkanice, kterou musel krotit i čtvrtý sudí. Tento zákrok se obešel bez karty.
51
Alexi Peuget přenechává své místo Jordanu Siebatcheu.
50
Kyei si krásně pohrál z domácí obranou, ale následná střela byla velmi chabá.
49
Dalšího nedovoleného zákroku se dopustil Akpa-Akpro na Devouxem.
48
Dle sudího fauloval Doumbia na středu hřiště de Prévillea.
47
Turan poslal zajímavý centr na Kyeiho, který hlavou trefil boční síť.
46
Druhá půle začala ve stejném hráčským složení jako skončila ta první.
46
Sudí nenastavil ani vteřinku nad rámec hrací doby, a tak máme u konce první dějství. V tomto poločase jsme viděli dva slepené goly od domácího celku v rozmezí dvou minut. Nejdříve využil velkou hrubku hostujícího brankáře v 28. minutě Kana-Biyik a hned po rozehrávce využil skvělý pas Braithwaite. Druhá půle započne okolo 21:00.
45
44
A opět byl v akci Ben Yedder, nyní mu pomezní sudí odmávl postavení mimo hru.
43
Ben Yedder to zkusil opět z levé strany, ale nyní se k míči nedostal žádný jeho spoluhráč.
42
Na středu hřiště vybojoval těžký souboj Didot, ale jeho následný pas na Ben Yeddera byl nepřesný.
41
U míče se opět vynořil de Préville, ale jeho pas na Turana byl velmi nepřesný a skončil za brankovou čarou.
40
Hostující celek začal prověřovat Goicoechea z dálky, další nevydařenou střelu vyslal de Préville.
39
Obránci Remeše vyhnali Braithweitea k rohovému praporku, kdy zkazil následnou přihrávku.
38
Další pokus zpoza vápna vyslal Peuget, branku netrefil.
37
Zkušený Goicoechea vyhrál vzdušný souboj s Turanem, sudí avšak odpískal útočný faul remešskýho záložníka.
36
Zpoza vápna vyslal zajímavou střelu de Préville, Goicoechea tygřím skokem vyrazil na roh!
35
Do zámezí poslal Tisserand raději míč před dotírajícím Turanem.
34
Braithwaite je při chuti, technickou střelou minul pravou yč jen o pár milimetrů.
33
Hosté se dostávají ze šoku těžce, Kyei zkazil jednoduché zpracování míče.
32
Mandi se dopustil na středu hřiště nedovoleného zákroku.
30
Toulouse právě vstřelilo branku!
Ihned po oslavách branky a rozehrávce se k míči dostal Ben Yedder, který přesným centrem z levé strany našel ve skluzu se pohybujícího MARTINA BRAITHWAITEA, který vstřelil druhou branku utkání pod padajícího Agassu.
28
Rohový kop zahrával Trejo, který protáhl Agassu, ten míč jen tečoval a osamocený JEAN-ARMEL KANA-BIYIK, poslal míč do prázdné branky!
26
Didot perfektně našel volného Treju, který zkusil své štěstí, ale jeho pokus byl tečován na roh.
25
Samostatný únik předvedl Turan, ale obránci dobíhajícími obránci Toulouse, byl zahnán za brankovou čáru.
24
Krásný centr přilítl z pravé strany na Didota, který střelou z první netrefil branku.
23
Nepřesný pas na své útočníky vyslal Peuget.
22
Neohroženě padl pod nohy Goicoechea přibíhajícímu Devauxovi, aby lapil míč pro sebe.
19
Óscar Trejo vidí za svůj zákrok žlutý kartonek.
18
Trejo zezadu podkopl unikajícího de Prévillea, sudí vše řeší domluvou.
17
Hra se odehrává převážně na středu hřiště, Yago s Tisserandem nechtějí míč moc půjčovat.
16
Kana-Biyik tělem odstavil od míče Kyeia.
15
Domácí obrana do útoku nespěchá, zatím volí házenkářský způsob přihrávek.
14
Agassa předvedl další dobrý zákrok proti Braithwaiteovi.
13
Didot krásně našel osamoceného Braithwaiteho, který se řítil na Agassu, zkusil pozemní střelu, kterou brankář Remeše bez problémů zlikvidoval.
12
V postavení mimo hru byl nachytán Ben Yedder.
11
Míč po špatném pasu Devauxe skončil za brankovou čarou.
10
Krásnou, ale nepřesnou, střelu vyslal zpoza vápna Peuget.
9
Kana-Biyik krásně obehrál u rohového praporku Turana a pro klid na hřišti přeposlal míč na brankáře Goicoechea.
8
Míč si vzal na starost de Préville, ale míč z jeho kopačky přelétl přes celé vápno a skončil v zámezí.
7
Devaux poslal krásný pas na Kyeia, ale jeho střela byla zblokována na první roh utkání.
6
Ben Yedder vzal zodpovědnost na sebe, ale poté co si přendal míč z levé nohy na pravačku neměl už tolik času k přesnému zakončení, a proto poslal míč vysoko nad branku.
5
Domácí Tisserand se tvrdě opřel do Turana, od sudího slyší velmi tvrdou domluvu.
4
Kapitán domácího celku Akpa-Akpro poslal příliš vysokou přihrávku na Treja, vhazovat bude Remeš.
3
Z pravé strany zahrozil de Préville, ale Yago odhlavičkoval do zámezí.
2
Rychlou kolmici chtěl poslat Tisserand, ale do cesty se mu postavil Turan, a proto raději zvolil pas na svého brankáře.
1
Hosté z Remeše zahájili toto utkání svým výkopem.
1

Toulouse FC: Goicoechea – Tisserand, Kana-Biyik, Yago, Somália – Akpa-Akpro (C), Didot, Trejo, Doumbia – Braithwaite, Ben Yedder.
Náhradníci: Ahamada – Pešić, Spajić, Regattin, Bodiger, Blin.

Stade de Reims: Agassa – H. Traoré, Mandi (C), Weber, Signorino – de Préville, Devaux, Peuget, Oniangué, Atila Turan – Kyei.
Náhradníci: Garel – Siebatcheu, Fofana, Bulot, Charbonnier, Kankava, Tacalfred.

Rozhodčí: F. Fautrel – C. Gringore, S. Denis.
Stade de Reims

Remeš je v tabulce na překvapujícím druhém místě s 9 body za tři výhry a skore 7:3.

Hráči svedli souboj s Lorientem před reprezentační pauzou, tento zápas vyhráli 4:1. O branky se postarali Charbonnier, de Préville, Kyei a Turan.

Další kolo zavede Remeš opět před domácí publikum, kde vyzvou milionářský tým z hlavního města PSG.
Toulouse FC

Domácí celek se v tabulce nachází na 14. příčce se 4 body za jednu výhru, stejný počet remíz a skore 4:6.

Před reprezentační přestávkou hráči sehráli zápas na půdě Rennes a utrpěli porážku 1:3, o jedinou branku se postaral Braithwaite.

V 5. kole se Toulouse představí na horké půdě Girondins Bordeaux.
Přeji krásný sobotní večer a vítám Vás opět po reprezentační pauze u francouzské Ligue 1. Dnes se nám představí na svém kolbišti Toulouse FC, kde vyzvou Stade de Reims. Zápas má úvodní výkop v 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.